![]() |
Cytat:
|
|
Witam
Jeśli chcecie się pobawić w typowanie wyników polecam arkusz w excelu do zciągnięcia stąd: http://www.excely.com/football/euro-2012-schedule.shtml Można ustawić wersję po polsku. Skopiujcie sobie arkusz i na tym skopiowanym wpiszcie wyniki. U mnie z pierwszego typowania wynika, że Polska Wyjdzie z grupy i zagra z Niemcami a Ukraina zakończy na grupie .... |
mea culpa, przepraszam, źle spojrzałem na drabinke. Nie mniej jednak moje typy pozostawiam bez zmian ;)
|
Cytat:
|
Mam nadzieję ba! jestem pewny, że to Hiszpania wygra turniej lubię Hiszpanię i mam nadzieję,że powtórzą sukces z 2008.Presja jest ogromna można powiedzieć, że Hiszpania walczy o potrójną koronę Euro 2008.Mistrzostwa Świata 2010 i Euro 2012.Co do naszej drużyny gramy niby u siebie,ale jak na wielką imprezę mamy nogi z galarety.Chciałbym abyśmy wyszli, ale obstawiam jednak, że nie..
|
Cytat:
|
Zrobiłem też taką symulację - wyszło mi, że... odpadną po fazie grupowej Niemcy, Włochy i Anglia :P My wg tego co wklepałem wyjdziemy z grupy z 4 punktami.
Finał: Holandia-Hiszpania i tym razem wygrana Holendrów ;) w 1/4 nas pokona wlaśnie Holandia. |
Dylemat niemiecko-rosyjski
Nie chciałbym, żeby to zabrzmiało zbyt konfrontacyjnie, ale:
- jeśli Niemcy wygrają swoją grupę B - a Rosjanie będą w grupie A na 2. miejscu to mamy bardzo pyszny ćwierćfinał (1B-2A, 220612): Rosja - Niemcy, na stadionie w Gdańsku (Danzig), 22 czerwca, w 71. rocznicę zakończenia przyjaźni Moskwy z Berlinem. I tylko kłopot, komu mieliby wtedy kibicować Polacy, skoro obie drużyny jednocześnie przegrać nie mogą ?? :D |
Nikomu nie kibicować tylko naparzać obie grupy. A skoro noszenie koszulek z symbolami totalitaryzmu nie jest zakazane, to Niemcy w koszulkach ze swastyką a Ruscy w koszulkach z sierpem i młotem. Dodaliby tym samym Gdańskowi kolorytu :).
|
Tutaj informacja onetowska w których knajpach mozna sobie przy piwku obejrzec mecz. Pytanie tylko jaka cena bedzie tego piwa...
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html Teraz wbrew pozorom poważne pytanie, na jakich pozycjach grają poniżsi Eugen Polanski, Damien Perquis, Ludovic Obraniak, Sebastian Boenisch? Nie jestem tak na bieżąco z reprezentacją, Obraniak - to chyba środkowy ofensywny pomocnik - to wiem bo gra najdłużej. |
Cytat:
Niemcy zajęli w swojej grupie 2.miejsce, a Rosjanie w grupie A byli na 1.miejscu to też mamy pyszny ćwierćfinał Co prawda w Doniecku i przededniu 71.rocznicy zakończenia przyjaźni Moskwy z Berlinem, jednak... dla nas byłoby to nawet wskazane, bo wtedy, zajmując 2.miejsce nasi kibice nie musieliby dymać na drugi koniec świata. :foch: |
Cytat:
|
Mila za Onraniaka
Żewłakow za Perquisa Kazimierczak za Polańskiego Wawrzyniak za Boenischa, plus np Magiera na obrone. A mogło być tak pięknie. |
Cytat:
|
Duńczyków typuje na rewelacje turnieju,a to dlatego że ich zawodnicy beda wypoczęci,nie tak przemęczeni meczami w LM czy spotkaniami w najcięższych ligach
|
Dzisiaj wieczorem wywieszam wielka flage Polski (made in China :)) na balkonie,a jutro ruszam na Warszawe,
a potem Gdansk. Mam nadzieje, ze euro sie nie skonczy dla nas 2 godz. po rozpoczeciu. Jesli mam odpasc z grupy to chociaz dopiero w trzecim meczu. |
Krótka piłka.
Polska-Grecja 0-0 Polska-Rosja 1-3 Polska-Czechy 0-2 |
A właśnie za ok. 15 minut w Balicach wyląduje samolot z Anglikami :)
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bronex czemu tak pesymistycznie ?
|
|
Nic nowego, prawde powiedzial.
|
Moje typy
Polska-Grecja 2:1 (0:1) Polska-Rosja 1:1 (0:0) Polska-Czechy 3:1 (2:1) Może to mrzonka ale chciałbym spotkać sie z Niemcami w ćwierćfinale. Było by bardzo interesujące zawody! |
To skoro już typujemy. Moje piknikowe typy z "podpórką":
Polska-Grecja 1:0 vel 2:1 Rosja-Polska 3:0 vel 4:1 - niestety :-( Polska-Czechy 2:1 vel 3:2 A tak na marginesie ciekawa rzecz: na treningu Oranje na R22 zjawiło się więcej kibiców niż na niejednym meczu ligowym. Tęsknota za piłką wysokich lotów? |
Raczej typowo januszowe parcie na wielkopomne wydarzenia :)
|
No to się jutro zacznie ''piłkoszał'' :)
Moim faworytem do wygrania turnieju są Hiszpanie. Chciałbym, żeby w ćwierćfinale znalazł się jakiś czarny koń tych mistrzostw, liczę na jakąś niespodziankę i sensacyjne nie wyjście z grupy jakiegoś faworyta. Może w grupie C będzie to Irlandia, nie mająca może nazwisk światowego formatu, ale mająca trenera który moim zdaniem może ich poprowadzić do małego sukcesu na tych mistrzostwach. Teoretycznie awans powinny uzyskać zespoły: Hiszpanii oraz Włoch, awans Chorwacji będzie niespodzianką a Irlandii sensacją. Patrząc na skład grupy D - to sensacją może się okazać awans Ukrainy, mimo tego że gospodarz bądź co bądź grupę mają ciężką. Myślę, że na dzień dobry mogą ograć Szwedów, no chyba, że znowu błyśnie geniusz Zlatana. Grupa B zwana grupą śmierci, tu może się wydarzyć wszystko, być może właśnie tu czai się czarny koń tych mistrzostw - skazywana na pożarcie w każdym meczu Dania, może okazać się jedną z dwóch drużyn z grupy B która zagra w ćwierćfinale. Grupa ''Polska'': Tu faworytem na wstępie są piłkarze Rosji, oni mają największe szansę na zajęcie pierwszego miejsca w naszej grupie. Mają naprawdę mocną drużynę, udowodnili to pokonując Włochów w sparingu, ale to był tylko sparing. Myślę jednak, że grecy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i w tej grupie również wszystko się może zdarzyć a końcowa kwalifikacja może nie jednego zaskoczyć. Król strzelców mistrzostw: Robin van Persie ? - jemu bukmacherzy dają największe szansę, ja jednak uważam że królem strzelców zostanie Francuz lub Niemiec - Benzema lub Muller. |
Chciałbym, żeby Chorwacja wyszła z grupy.
Co do meczu Polski jutro, jeśli go przegramy mamy po mistrzostwach. Jest to kluczowe spotkanie. Serce mówi 2-1 dla nas, rozum 1-1. ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl