Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Mistrzostwa Europy Polska-Ukraina EURO 2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8756)

Krav 05.06.2012 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1254638)
Hiszpania, Holandia, Rosja, Niemcy,takiej czwórce bym się przychylał najbardziej.

Może i tak, ale i tak taki zestaw półfinałów (czyli 4 właśnie), jest niemożliwy. Mój typ - Holandia, Niemcy, Hiszpania, Szwecja. Finał Niemcy - Hiszpania i niestety wygrana tych pierwszych.

Blaszczu16 05.06.2012 19:25


http://img16.imageshack.us/img16/1843/fazat.png

Drabinka EURO 2012

Grantar 05.06.2012 20:28

Witam
Jeśli chcecie się pobawić w typowanie wyników polecam arkusz w excelu do zciągnięcia stąd:
http://www.excely.com/football/euro-2012-schedule.shtml
Można ustawić wersję po polsku.
Skopiujcie sobie arkusz i na tym skopiowanym wpiszcie wyniki.
U mnie z pierwszego typowania wynika, że Polska Wyjdzie z grupy i zagra z Niemcami a Ukraina zakończy na grupie ....

Krav 05.06.2012 20:39

mea culpa, przepraszam, źle spojrzałem na drabinke. Nie mniej jednak moje typy pozostawiam bez zmian ;)

Lemonek 05.06.2012 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1254687)
Witam
Jeśli chcecie się pobawić w typowanie wyników polecam arkusz w excelu do zciągnięcia stąd:
http://www.excely.com/football/euro-2012-schedule.shtml
Można ustawić wersję po polsku.
Skopiujcie sobie arkusz i na tym skopiowanym wpiszcie wyniki.
U mnie z pierwszego typowania wynika, że Polska Wyjdzie z grupy i zagra z Niemcami a Ukraina zakończy na grupie ....

Wielkie dzięki. Bardzo fajnie zrobiona symulacja:)

brylant17 05.06.2012 21:20

Mam nadzieję ba! jestem pewny, że to Hiszpania wygra turniej lubię Hiszpanię i mam nadzieję,że powtórzą sukces z 2008.Presja jest ogromna można powiedzieć, że Hiszpania walczy o potrójną koronę Euro 2008.Mistrzostwa Świata 2010 i Euro 2012.Co do naszej drużyny gramy niby u siebie,ale jak na wielką imprezę mamy nogi z galarety.Chciałbym abyśmy wyszli, ale obstawiam jednak, że nie..

tofik 05.06.2012 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1254687)
Witam
Jeśli chcecie się pobawić w typowanie wyników polecam arkusz w excelu do zciągnięcia stąd:
http://www.excely.com/football/euro-2012-schedule.shtml
Można ustawić wersję po polsku.
Skopiujcie sobie arkusz i na tym skopiowanym wpiszcie wyniki.
U mnie z pierwszego typowania wynika, że Polska Wyjdzie z grupy i zagra z Niemcami a Ukraina zakończy na grupie ....

Fajna sprawa, dzięki.

!!IRIVER!! 05.06.2012 22:02

Zrobiłem też taką symulację - wyszło mi, że... odpadną po fazie grupowej Niemcy, Włochy i Anglia :P My wg tego co wklepałem wyjdziemy z grupy z 4 punktami.

Finał: Holandia-Hiszpania i tym razem wygrana Holendrów ;) w 1/4 nas pokona wlaśnie Holandia.

el Nuero 05.06.2012 23:25

Dylemat niemiecko-rosyjski
 
Nie chciałbym, żeby to zabrzmiało zbyt konfrontacyjnie, ale:
- jeśli Niemcy wygrają swoją grupę B
- a Rosjanie będą w grupie A na 2. miejscu
to mamy bardzo pyszny ćwierćfinał (1B-2A, 220612):
Rosja - Niemcy, na stadionie w Gdańsku (Danzig), 22 czerwca, w 71. rocznicę zakończenia przyjaźni Moskwy z Berlinem.
I tylko kłopot, komu mieliby wtedy kibicować Polacy, skoro obie drużyny jednocześnie przegrać nie mogą ?? :D

Gwiaździsty 06.06.2012 08:46

Nikomu nie kibicować tylko naparzać obie grupy. A skoro noszenie koszulek z symbolami totalitaryzmu nie jest zakazane, to Niemcy w koszulkach ze swastyką a Ruscy w koszulkach z sierpem i młotem. Dodaliby tym samym Gdańskowi kolorytu :).

Kaan 06.06.2012 09:41

Tutaj informacja onetowska w których knajpach mozna sobie przy piwku obejrzec mecz. Pytanie tylko jaka cena bedzie tego piwa...
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

Teraz wbrew pozorom poważne pytanie, na jakich pozycjach grają poniżsi
Eugen Polanski, Damien Perquis, Ludovic Obraniak, Sebastian Boenisch?
Nie jestem tak na bieżąco z reprezentacją, Obraniak - to chyba środkowy ofensywny pomocnik - to wiem bo gra najdłużej.

!!IRIVER!! 06.06.2012 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 1254742)
Nie chciałbym, żeby to zabrzmiało zbyt konfrontacyjnie, ale:
- jeśli Niemcy wygrają swoją grupę B
- a Rosjanie będą w grupie A na 2. miejscu
to mamy bardzo pyszny ćwierćfinał (1B-2A, 220612):
Rosja - Niemcy, na stadionie w Gdańsku (Danzig), 22 czerwca, w 71. rocznicę zakończenia przyjaźni Moskwy z Berlinem.
I tylko kłopot, komu mieliby wtedy kibicować Polacy, skoro obie drużyny jednocześnie przegrać nie mogą ?? :D

Gdyby zaś:
Niemcy zajęli w swojej grupie 2.miejsce,
a Rosjanie w grupie A byli na 1.miejscu
to też mamy pyszny ćwierćfinał
Co prawda w Doniecku i przededniu 71.rocznicy zakończenia przyjaźni Moskwy z Berlinem, jednak... dla nas byłoby to nawet wskazane, bo wtedy, zajmując 2.miejsce nasi kibice nie musieliby dymać na drugi koniec świata. :foch:

PotiWisla 06.06.2012 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1254779)
Teraz wbrew pozorom poważne pytanie, na jakich pozycjach grają poniżsi
Eugen Polanski, Damien Perquis, Ludovic Obraniak, Sebastian Boenisch?
Nie jestem tak na bieżąco z reprezentacją, Obraniak - to chyba środkowy ofensywny pomocnik - to wiem bo gra najdłużej.

Polanski to defensywny pomocnik , Perquis to środkowy obrońca , Boenisch lewy obrońca , a co to Obraniaka to masz racje.

Worcester 06.06.2012 11:17

Mila za Onraniaka
Żewłakow za Perquisa
Kazimierczak za Polańskiego
Wawrzyniak za Boenischa, plus np Magiera na obrone.

A mogło być tak pięknie.

Blaszczu16 06.06.2012 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1254790)
Gdyby zaś:
Niemcy zajęli w swojej grupie 2.miejsce,
a Rosjanie w grupie A byli na 1.miejscu
to też mamy pyszny ćwierćfinał
Co prawda w Doniecku i przededniu 71.rocznicy zakończenia przyjaźni Moskwy z Berlinem, jednak... dla nas byłoby to nawet wskazane, bo wtedy, zajmując 2.miejsce nasi kibice nie musieliby dymać na drugi koniec świata. :foch:

Przecież wkleiłem kilka postów wyżej drabinkę pucharową! Czy biało-czerwoni wyjdą z pierwszego, czy z drugiego miejsca to i tak zagrają w Polsce. Analogiczna sytuacja jest w grupie B. Dopiero w półfinałach możemy zagrać w Warszawie albo w Doniecku.

AYALA 06.06.2012 11:44

Duńczyków typuje na rewelacje turnieju,a to dlatego że ich zawodnicy beda wypoczęci,nie tak przemęczeni meczami w LM czy spotkaniami w najcięższych ligach

dynek.pl 06.06.2012 11:48

Dzisiaj wieczorem wywieszam wielka flage Polski (made in China :)) na balkonie,a jutro ruszam na Warszawe,
a potem Gdansk.
Mam nadzieje, ze euro sie nie skonczy dla nas 2 godz. po rozpoczeciu.
Jesli mam odpasc z grupy to chociaz dopiero w trzecim meczu.

Bronex 06.06.2012 16:26

Krótka piłka.
Polska-Grecja 0-0
Polska-Rosja 1-3
Polska-Czechy 0-2

Kandzior 06.06.2012 16:33

A właśnie za ok. 15 minut w Balicach wyląduje samolot z Anglikami :)

iiYama 06.06.2012 16:44

http://www.youtube.com/user/onsoranj...aylist-comment

Trening live z naszego stadionu.

wolfy 06.06.2012 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1254877)
Krótka piłka.
Polska-Grecja 0-0
Polska-Rosja 1-3
Polska-Czechy 0-2

Bez przesady. Myślę że przynajmniej dwie bramki strzelimy...

Bronex 06.06.2012 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1254925)
Bez przesady. Myślę że przynajmniej dwie bramki strzelimy...

No dobra !!! Niech będzie !!! Polska-Czechy 1-2!!! I masz 2 bramki.

Arsenal 06.06.2012 21:59

Bronex czemu tak pesymistycznie ?

palikot 07.06.2012 01:20

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/t...2,artykul.html

ciekawie Jasiek gada :)

Maciuś 07.06.2012 07:49

Nic nowego, prawde powiedzial.

Marcin_fan 07.06.2012 09:11

Moje typy
Polska-Grecja 2:1 (0:1)
Polska-Rosja 1:1 (0:0)
Polska-Czechy 3:1 (2:1)
Może to mrzonka ale chciałbym spotkać sie z Niemcami w ćwierćfinale. Było by bardzo interesujące zawody!

el Nuero 07.06.2012 09:29

To skoro już typujemy. Moje piknikowe typy z "podpórką":
Polska-Grecja 1:0 vel 2:1
Rosja-Polska 3:0 vel 4:1 - niestety :-(
Polska-Czechy 2:1 vel 3:2

A tak na marginesie ciekawa rzecz: na treningu Oranje na R22 zjawiło się więcej kibiców niż na niejednym meczu ligowym. Tęsknota za piłką wysokich lotów?

gerardinho91 07.06.2012 09:36

Raczej typowo januszowe parcie na wielkopomne wydarzenia :)

WISŁAZWE 07.06.2012 10:04

No to się jutro zacznie ''piłkoszał'' :)

Moim faworytem do wygrania turnieju są Hiszpanie.

Chciałbym, żeby w ćwierćfinale znalazł się jakiś czarny koń tych mistrzostw, liczę na jakąś niespodziankę i sensacyjne nie wyjście z grupy jakiegoś faworyta.

Może w grupie C będzie to Irlandia, nie mająca może nazwisk światowego formatu, ale mająca trenera który moim zdaniem może ich poprowadzić do małego sukcesu na tych mistrzostwach.

Teoretycznie awans powinny uzyskać zespoły: Hiszpanii oraz Włoch, awans Chorwacji będzie niespodzianką a Irlandii sensacją.

Patrząc na skład grupy D - to sensacją może się okazać awans Ukrainy, mimo tego że gospodarz bądź co bądź grupę mają ciężką. Myślę, że na dzień dobry mogą ograć Szwedów, no chyba, że znowu błyśnie geniusz Zlatana.

Grupa B zwana grupą śmierci, tu może się wydarzyć wszystko, być może właśnie tu czai się czarny koń tych mistrzostw - skazywana na pożarcie w każdym meczu Dania, może okazać się jedną z dwóch drużyn z grupy B która zagra w ćwierćfinale.


Grupa ''Polska'':

Tu faworytem na wstępie są piłkarze Rosji, oni mają największe szansę na zajęcie pierwszego miejsca w naszej grupie. Mają naprawdę mocną drużynę, udowodnili to pokonując Włochów w sparingu, ale to był tylko sparing.

Myślę jednak, że grecy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i w tej grupie również wszystko się może zdarzyć a końcowa kwalifikacja może nie jednego zaskoczyć.

Król strzelców mistrzostw:

Robin van Persie ? - jemu bukmacherzy dają największe szansę, ja jednak uważam że królem strzelców zostanie Francuz lub Niemiec - Benzema lub Muller.

Mario Nh 07.06.2012 10:20

Chciałbym, żeby Chorwacja wyszła z grupy.

Co do meczu Polski jutro, jeśli go przegramy mamy po mistrzostwach. Jest to kluczowe spotkanie.

Serce mówi 2-1 dla nas, rozum 1-1. ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl