![]() |
Nic w przyrodzie nie ginie.Oni odebrali nam kiedys mistrza remisem 1-1,to my ich teraz spuscimy d 1 ligi.Tak na marginesie chcialbym polecic wczorajsza akcje kibicow genui jakby cos nie wypalilo;)
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...95/story.shtml |
Cytat:
Póki co, w tym sezonie, Wisła dołożyła cegiełkę w postaci pozostawienia 3 pkt na Kałuży, dzięki którym Cracovia ma jeszcze jakieś szanse na pozostanie w lidze. Co do całkowitego upadku to oczywiście degradacja ma wymiar symboliczny. Natomiast biorąc pod uwagę nakłady finansowe i cele, to Wisła w tym sezonie jest co najmniej tak samo przegranym zespołem jak Cracovia. I wynik derbów może poprawić nastrój tylko kibicom... Bo sportowo żaden klub już sezonu nie uratuje. Cracovia nawet jak wygra to i tak raczej spadnie a Wisła nawet jak wygra wszystko do końca to i tak się pewnie do pucharów nie załapie. Rewanż za jesienną klęskę to sprawa honoru. Nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak tylko zwycięstwo. |
szansa akurat na puchary jest całkiem duża.Zobacz na terminarz.Jeśli Legia zwycięży Koronę a Lech zremisuje z Polonią, to będzie można całkiem realnie myśleć o pucharach. (oczywiście przy założeniu, że my wszystko wygramy).
E: Kłopot może być z Amicą, bo ciężko by przegrała z Podbeskidziem lub Widzewem, ale za to Polonia ma ciżki mecz z Zagłębiem Lubin. Skoro final pucharu polski jest między 2 pucharowiczami, to chyba 4 miejsce w lidze też gwarantuje puchary- a do tego tracimy 5 pkt. |
Cytat:
|
Pablo84... za dużo tutaj musielibyśmy mieć szczescia (ktorego w tym sezonie i tak mielismy juz mnostwo). to sie nie uda. nie bedzie pucharów.
tracimy 5 punktow ale do konca sezonu 3 kolejki... ciezko mi wierzyc ze Amica raz zremisuje (i to akurat z poloinia) a raz przegra. |
Cytat:
Cytat:
2. No nie wiem... bilety się dobrze sprzedają, a do meczu jeszcze tydzień i 5 godzin :) |
Również nie zgodzę się z postawioną tezą, że to sparing i pejsy, tak czy siak spadną. Niestety. ale forma Lechii również pozostawia wieeele do życzenia i właściwie drużynę tę stać na wszystko (czyt. spadek). Warto również dodać, że pejsy mogą zdobyć komplet punktów z o nic niewalczącym Bełchatowem, a jak uczą ostatnie wyniki pomiędzy tymi zespołami jest to więcej niż tylko prawdopodobne. Spuszczając żydów dajemy także młodemu pokoleniu możliwość zapomnienia o tym śmiesznym klubiku być może na więcej niż jeden sezon, czego Nam życzę.
Sporo pisaliście też o składzie na ten mecz i muszę przyznać, że jeśli Sobolewski i Małecki są zdrowi i bez kartek, to muszą zagrać. Nie wyobrażam sobie innej opcji, nikt nie rozumie klimatu meczu derbowego w Krakowie tak, jak oni. Od Sobola i Małego należy rozpocząć ustalanie składu - koniec, kropka! Mam nadzieję, że i obcokrajowcy zrozumieli o co tu chodzi i że w przypadku porażki w takim meczu można nawet zwolnić trenera, który zdobył Mistrzostwo. Zatem ja skład widziałbym następująco: http://www.footballuser.com/formatio...sla_Krakow.jpg Pozostaję życzyć Nam zwycięstwa i długiego panowania w Krakowie. |
Cytat:
jak można w ogóle dywagować na ten temat. TO JEST MECZ O ŚMIERĆ I ŻYCIE. I tak powinni w nim grac kopacze. |
Cytat:
Cytat:
|
Ofensywnie zagrać strzelić nie 3 gole a więcej, bo mamy okazje, a Cracovia taka słaba to chyba od 10 lat nie była. Jak spadną do 1 Ligi to derbów sto lat nie będzie.
edit by FraMat: szanujmy się. Przekręcanie ich nazwy można odbierać jako leczenie kompleksów, a chyba nie o to chodzi? |
Cytat:
Ale tutaj nie chodzi o to czy parchy są ostatnie w Ekstraklasie czy też na pierwszym miejscu. Pośmiewiskiem są i to nie tylko piłkarskim ale to zupełnie inna sprawa. A najsmutniejsze jest to, że ciągle trzeba wbijać kibicom Wisły do głowy że to oni są naszym najważniejszym rywalem - nie Legia czy Amica. Mam nadzieję że piłkarze nie będą myśleć o tym meczu w kategorii punktów czy miejsca w tabeli ale właśnie w kategorii tego że to są Derby i mecz ma być wygrany nawet z urwanymi nogami. |
Mały z Ilievem na bokach, Melikson w środku, Genkow w ataku, Sobol z Wilkiem na środku.
Obrona nie ważna, byle Sergei w bramce... Mamy atakować, cały czas, zniszczyć dziadostwo. Oni są dramatycznie słabi w obronie, w ataku coś tam potrafią, więc najlepiej nie dać im wyjść z własnej połówki. Ciekawe kto zagra na środku obrony, ja bym postawił na Jovanovicia i Jaliensa, Czekaj może nie dograć do końca... po bokach Paljic i Jirsak. Ew Jaliens z prawej i Czekaj do środka, eh, trudny wybór... |
mam nadzieje że piłkarzyki nie będą bronić 1-0.Osobiście licze na 5-0:)
hej co ja widze?cracovia jest w I lidze. |
Cytat:
W sumie obrońców można wybierać z "koszyka": Jirsak, Jaliens, Czekaj, Uryga, Paljić, Nunez + ew. Sobolewski |
fakt, zapomniałem, że Jova ZNÓW kontuzja
szkoda, w każdym bądź razie niezły kwartet egzotyczny się szykuje w obronie |
Cytat:
Panie FraMat chyba jaja pan sobie robisz. Na gniazdo też wyjdziesz i będziesz ogarniał tych co ciupiom żydom na derbach bo to "leczenie kompleksów" ? |
Nie, ale taka napinka internetowa jest zbędna.
Co innego wykrzyczeć im w twarz, a co innego takie tchórzowskie napinki. |
Nie. Trzeba po nich jechać na każdym froncie. I tyle w temacie
|
zas sie niedlugo cenzura na forum zacznie........ ze nie bedzie mozna ich nazwac tak, jak zasluguja na to
proponuje wejsc na forum PARCHÓW i zobaczyc czy chociaz raz ktokolwiek z nich napisał "Wisła" btw czuje ze jak Czekaj bedzie na obronie to przez niego stracimy bramke. obym sie mylil. |
Cytat:
moglbys rozwinac? moze za głupi jestem |
btw jakie my mamy niby mieć kompleksy wobec parchów???????
oświećcie mnie |
Dobra bez rozmywania tematu!
|
No cóż, będziecie pisali jak chcecie. Jako starszy zwracam tylko uwagę.
Cytat:
przypominam, ze to temat meczowy na" Forum Wisła Kraków - piłka nożna", a nie ustawka czy miejsce do pokazywania siły w gębie |
Panowie byłem dziś na ich forum, a tam same gts milicyjne pieski itp. Jeśli chcecie się do ich poziomu zniżać to nie tu.
Ten temat jest tematem meczowym. Po co te napinki. Chcecie coś pokazać zapraszam w poniedziałek na R22. Tam pokażcie kto rządzi w Krakowie. W necie napinać się może każdy. |
ale panowie chyba nie zaczniecie banowac za uzywanie synonimow typu parchy albo pejsy ? bo rozumiem ze wulagryzmy niekoniecznie pasuja do tego forum (i tutaj sie zgadzam)
|
Ja mam odrazę do obcych wyrazów a nazwa tego czegoś nie jest polska.
Wolę pisać po polsku. |
Co tu sie toczy... :haha:
Nazywajmy rzeczy po imieniu! :cenzura: |
Ciekaw jestem jak złożona będzie nasza obrona i czy zagramy równie ofensywnie co ostatnio.
Btw. Czy nasi szanowni moderatorzy pojawią się na derbach, czy może będą czuwać nad czatem ? |
Czy jak kogoś żydy złapią na ulicy to ma powiedzieć "przepraszam panowie - spieszę się na autobus"?
Jak młodzi Wiślacy na forum przeczytają że do nich trzeba grzecznie i uprzejmie i trzymać poziom to przepadną potem na mieście. |
Nikt nie każe być miły i uprzejmy ale za niedoholokaustowanych Żydów k*rwy
c***e będą bany. Możecie to nazwać cenzurą czy polityką poprawności. Ja natomiast uważam że tym właśnie różni się forum kibiców Wisły Kraków od forum tych z gorszej strony błoń. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl