Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Wisła Kraków - ŁKS Łódź, sobota 14 kwietnia, 15:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8694)

Gordian 14.04.2012 12:40

Wyliczanie o 4 miejscu trzeba by na razie zostawić w spokoju. Bardziej kluczową kwestią jest mecz z ŁKSem. Jeżeli Wisła go nie wygra to do tego słabego sezonu, dojdzie jeszcze NAJGORSZA W HISTORII seria 5 nie wygranych meczów pod rząd na swoim stadionie. Więcej na facebooku oraz w encyklopedii.

Blaszczu16 14.04.2012 12:42

No ciekawie się robi, ciekawie. Korona przegrała, Polonia podejmuje pasy, a Lech Lechię. Możliwe, że oba zespoły mogą odebrać punkty wyżej notowanym zespołom, bo mają nóż na gardle. W przypadku naszej wygranej, zbliżylibyśmy się do wyśnionego 4 miejsca. Łudzę się, choć marne szanse na to. Powiem więcej, jeszcze mniejsze one są niż były po 4. kolejce fazy grupowej LE na wyjście z grupy. No ale zobaczymy. Co ma być to będzie.

GonzoNS 14.04.2012 13:08

Szczerze mówiąc, będę zadowolony jak ŁKS zdobędzie 3 punkty. Liczę na grę Urygi i innych młodych.

gizmowisla 14.04.2012 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GonzoNS (Post 1240605)
Szczerze mówiąc, będę zadowolony jak ŁKS zdobędzie 3 punkty. Liczę na grę Urygi i innych młodych.


Widze ze kolejny pokemon ktory nie bierze pod uwage te 3 pkt LKSu to kolejny krok do spadku LECHII !!!! ...........nijcie sie w leb z takimi tekstami i najpierw przemyslcie co piszecie

Blaszczu16 14.04.2012 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1240619)
Widze ze kolejny pokemon ktory nie bierze pod uwage te 3 pkt LKSu to kolejny krok do spadku LECHII !!!! ...........nijcie sie w leb z takimi tekstami i najpierw przemyslcie co piszecie

Polecam opcję ignoruj, mi pomogła :D

rafalek 14.04.2012 13:52

Niestety w tej syytuacji nie ma złotego środka - 3 punkty dla ŁKS oznaczają przybliżenie do spadku Lechii, ale i wiecznie pokrzywdzonych przez garbatą dole.. Lechia w sumie troche sama sobie winna jest, z tym składem powinni być w środku tabeli.

ghost_ 14.04.2012 15:29

Powiem tak: jasne, mamy conajmniej kilku zawodników którzy są do wymiany i tyle. Ale chyba jednak pomału widać rękę Probierza, nienajgorszy mecz w Chorzowie, dobry rewanż, dziś - ok, gramy z ogórkami - ale też wygląda to spoko. Kolejny dowód na to, że trenera się nie ocenia po 3 meczach...

Pablo84 14.04.2012 15:32

Chłopie!!!!Jaki trener?Rękę trenera widać to po okresie przygotowawczym a nie po paru meczach.Co on tam może z nimi zrobić.

River 14.04.2012 15:34

Co im sie stalo, ze chce im sie grac? Nie narzekam, fajnie tylko szkoda, ze "troche"juz na to za pozno. Liga i tak jest pozamiatana wiec tym bardziej dziwi mnie dzisiejsza ambicja i checi do gry. Choc fakt, gramy z kelnerami to interesujaco ta nasza gra wyglada. Widac, ze gwiazdorzy licza na to, ze dobrze zakoncza sezon i wszystkie grzechy pojda w zapomnienie. Nie pojda...:pala:

syryls 14.04.2012 15:41

Wydaję mi się żę to kwestia utraofensynego ustawienia, gramy praktycznie 3 obrońcami 1 pomocnikiem def/atak(Jirsak i Nunez) i ! 4 ofensywnymi pomocnikami, każdy potrafi zrobić różnice, jak 2 zostanie z tyłu są następni dwaj no i Genkov któremu brawa choć miał parę jeszcze dobrych piłek na to żeby wynik był większy

Po prostu Wiślak 14.04.2012 15:47

Z wielką przyjemnością ogląda się dziś popisy Ilieva i Meliksona, a także wreszcie coraz skuteczniejszą postawę Genkowa. Transfery Valckxa znów robią różnicę, kosmos w porównaniu do paroksyzmów polskich kopaczy z ŁKS. Nasz Serb i Izraelczyk potwierdzają, że są świetnymi zawodnikami, którzy powinni koniecznie zostać na przyszły sezon, bo są tego warci.

Proximus 14.04.2012 16:22

Co ten Probierz robi kur*a na miłość boską!!!! Kirm kur*a inwalida cały czas na boisku a on ściąga dwóch najlepszych zawodników?!?!?

mitmichael 14.04.2012 16:41

Szok, Wisła Kraków - Mistrz Polski cudem wygrywa z ŁKS-em broniacym sie przed spadkiem. Takie emocje to w tym sezonie tylko Nasza druzyna dostarcza

ciacho 14.04.2012 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Po prostu Wiślak (Post 1240646)
Z wielką przyjemnością ogląda się dziś popisy Ilieva i Meliksona, a także wreszcie coraz skuteczniejszą postawę Genkowa. Transfery Valckxa znów robią różnicę, kosmos w porównaniu do paroksyzmów polskich kopaczy z ŁKS. Nasz Serb i Izraelczyk potwierdzają, że są świetnymi zawodnikami, którzy powinni koniecznie zostać na przyszły sezon, bo są tego warci.

Najwidoczniej ta namiastka trenera, która siedzi na naszej ławce woli oglądać popisy Kirma i Garguły. Ładnie się oglądało tą "radosną grę z diuuuuurą w środku pola" do straty bramki na 3:1. Jak jakiś średnio rozgarnięty zespół z nami zagra to nas będzie klepał tak jak my w pierwszej połowie ŁKS.

wojtala8 14.04.2012 16:43

Powiem tyle- Kirm, Nunez, Diaz- młoda ekstraklasa lub rozwiązać szybko kontrakty bo to jest kpina co oni wyprawiają. Garguła na rezerwę-biega jak ci..ka, zupełnie bezproduktywny, co podanie to strata, wszystkie podania do tyłu. Probierz to chyba długo tu nie popracuje. Jeśli gość zmienia dwóch najlepszych na boisku czyli Meliksona i Ilieva zamiasta kirma i nuneza to ten człowiek pokazuje że jest trenerem tylko z przypadku. Może trenować ale takie Jagiellonie czy inne bełchatowy.

Wasiu 14.04.2012 16:44

Dzisiaj sie jeszcze udalo. Ale za tydzien jedziemy do Bielska i tam nam pokaza nasze miejsce w szeregu.
Kirm powini9en miec zakaz zblizania sie w okolice stadionu, ten kopacz to jest jedna wielka chodzaca tragedia.

krzywy 14.04.2012 16:44

wyjebać probierza póki jest jeszcze czas ostatnia szansa jeżeli jej nie wykorzystamy to będzie żle

Zohan 14.04.2012 16:46

Nunez to nie dość, że człowiek-pech, to jeszcze karykatura piłkarza. Holuje przez pół boiska piłke, a potem, przed zawodnikiem stojącym 1,5m przed nim, zagrywa ją do zawodnika na spalonym. Pogratulować.
Kirm też holuje, holuje, nie wie co z piłką zrobić, wpada w trzech zawodników po czym się przewraca i faulu nie ma. Chwała mu za asystę. Gdyby był lepszy bramkarz, nie miał by tej asysty.

Do 55 minuty Wisła grała jak Mistrz Polski z beniaminkiem. Potem wiadomo co.

PS. Jirsak zostanie w Wiśle, by grać na prawej obronie? :D

bravelukas 14.04.2012 16:47

No i jest zwycięstwo i to się liczy. Wisła!

grzesiek632 14.04.2012 16:49

Sędzia c huj.. jak można było nie dać karnego Wiśle po ewidentnym faulu na Ilievie?
Cieszą 3 punkty które pomogą Lechii w utrzymaniu.Po pierwszej połowie powinno być że 4:0.. w drugiej zabrakło po prostu sił do grania.

Najlepszy po raz kolejny Genkov i Iliev. Na plus Melikson, Pareiko, i Paljić ( szok!).
Najgorszy Nunez. Słabo zagrał też Czekaj.

TymonPRO 14.04.2012 16:52

Pierwsza połowa- Szok Wisła gra bardzo dobrze,co chwila w polu karnym ŁKS

Druga połowa(od55 minuty licząc)-Szok Wisła gra fatalnie,jedna z najgorszych jak nie najgorsza drużyna ligi robi co chce z aktualnym Mistrzem Polski


Mimo wszystko fajnie że wygraliśmy ale szkoda że nie w stylu z pierwszej połowy


PS:Kirm 1 połowa,jakby kto inny grał,wchodzi z lewej z prawej dośrodkowuje,strzela
Kirm w 2 połowie,potyka się o własne nogi,traci piłkę,stoi w miejscu,nie strzela,pajacuje -Idealny obraz Kirma w tym sezonie

seba_109 14.04.2012 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1240656)
wyjebać probierza póki jest jeszcze czas ostatnia szansa jeżeli jej nie wykorzystamy to będzie żle

kolejny kibic sukcesu! po co zmiana trenera ja właśnie wiedzę, że Probierz jest na odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie!

Po prostu Wiślak 14.04.2012 16:57

Ależ nerwówka...

Probierz właśnie po raz kolejny udowodnił, jak marnym jest trenerem. Zrobił absolutnie wszystko, by zepsuć wszelkie pozytywne elementy, które były w grze w pierwszej połowie decyzjami personalnymi i taktycznymi. Pokazał, że kompletnie nie czuje drużyny, nie umie prawidłowo reagować.

Zdjęcie Ilieva i Meliksona, a trzymanie na siłę beznadziejnego Kirma czy Garguły, było samobójstwem i koszmarnym błędem. Od razu wszystko się całkowicie posypało. Co z niego za trener, że nie potrafił tego prawidłowo ocenić? Jest z tą drużyną i tymi piłkarzami, czy nie? Widzi, co się dzieje na boisku, czy jest ślepy?

Lepszy i groźniejszy dla rywali "zdychający" Serb i Maor, niż jego zdaniem świeżsi Kirm i Garguła. Ten mecz znów mu to pokazał. Ile jeszcze spotkań potrzebuje, aby tą oczywistość ogarnąć?

Obaj, Probierz i Bednarz są siebie warci. A także Zdzisiu K.

kriswisla 14.04.2012 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1240662)
Sędzia c huj.. jak można było nie dać karnego Wiśle po ewidentnym faulu na Ilievie?
Cieszą 3 punkty które pomogą Lechii w utrzymaniu.Po pierwszej połowie powinno być że 4:0.. w drugiej zabrakło po prostu sił do grania.

Najlepszy po raz kolejny Genkov i Iliev. Na plus Melikson, Pareiko, i Paljić ( szok!).
Najgorszy Nunez. Słabo zagrał też Czekaj.

po trzeciej bramce to piłeczke sie powinno szanować a nie takie jazdy,a do najgorszych to bym zaliczył tez Kirma sabotażystę i Gargułe gwizdora któremu się biegac nie chce podaje do tyłu a to co do przodu to 2/3 s.......one ,Czekaj niestety drewno i dobrze ze Sagan go tam nie wkrecij wiecej bo to wygladało tragicznie,wogole to w 2 połowie to poł składu do wymiany bo oddychali rękawami:evil:

mitmichael 14.04.2012 17:00

Ja innego składu niz ten nie widze w nastepnym meczu - nie wiadomo tylko na jak długo wypada Uryga: Pareiko - Jirsak, Diaz, Uryga, Paljic - Małecki, Wilk, Szewczyk, Melikson, Iliev - Genkov

orm 14.04.2012 17:03

Mecz w sumie na plus, ale nie mamy sił na granie 90 min, to już kolejny taki mecz gdzie ok. 60 minuty padamy i modlimy się o koniec meczu. Zmiany katastrofalne.

ghost_ 14.04.2012 17:05

nie zapominajcie, że są też kolejne mecze. Probierz nie jest idiotą, widocznie uznał że Iliewowi kończą się siły (to już sami przemieliliście 1000x na forum), podobnie Meliksonowi, Kirm może zapier*alać 90 minut a Garguła się chyba nigdy zbytnio nie męczy... no co poradzić, że nie mamy dobrych zmienników.

Ravers 14.04.2012 17:08

Najważniejsze są 3 punkty, pozwalające przybliżyć się do tego 4 miejsca, które nie jest już tak odległe, jak było jeszcze niedawno. Z gry do 55 minuty można być zadowolonym, potem dwie przypadkowe bramki dla ŁKS-u i nerwówka do końca. No i te zmiany wykonane przez Probierza były dla mnie niezrozumiałe. W ostatnich czterech spotkaniach trzeba dać z siebie jeszcze więcej, 10 punktów (3 zwycięstwa i ciężki mecz z walczącym o mistrza Śląskiem w którym może paść remis) to minimum, aby jeszcze o tych pucharach marzyć.

kriswisla 14.04.2012 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ghost_ (Post 1240672)
nie zapominajcie, że są też kolejne mecze. Probierz nie jest idiotą, widocznie uznał że Iliewowi kończą się siły (to już sami przemieliliście 1000x na forum), podobnie Meliksonowi, Kirm może zapier*alać 90 minut a Garguła się chyba nigdy zbytnio nie męczy... no co poradzić, że nie mamy dobrych zmienników.

Ale oni własnie przy ewentualnej stracie bramki mogliby zapewnic jakas pomysłową akcje i przewagę w przodzie a nie Kirm ktory s.......ił parę kontr i gowno grał z tyłubo kazdy myslał ze ŁKS to już sie wyłozy i kazdy bedzie sobie mogł strzelic po bramce

wojtala8 14.04.2012 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1240662)
Sędzia c huj.. jak można było nie dać karnego Wiśle po ewidentnym faulu na Ilievie?
Cieszą 3 punkty które pomogą Lechii w utrzymaniu.Po pierwszej połowie powinno być że 4:0.. w drugiej zabrakło po prostu sił do grania.

Najlepszy po raz kolejny Genkov i Iliev. Na plus Melikson, Pareiko, i Paljić ( szok!).
Najgorszy Nunez. Słabo zagrał też Czekaj.

Ty chyba inny mecz oglądałeś. Od kilku meczy Czekaj jest najlepszym obrońcom na boisku. Ma pomysł na gre, pewny w obronie nie do przejścia. Zdarzył mu się kiks ale każdemu może.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl