Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka]Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków,7 kwietnia 2012,18.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8675)

FLAMES 07.04.2012 15:35

.... a żeby przypadkiem zdziwienia nie było ;)

FLAMES 07.04.2012 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sliver12 (Post 1238451)
Wygramy to na lajcie

... a żeby przypadkiem zdziwienia nie było ;)

grzesiek632 07.04.2012 16:33

O ....a jaki skład ten Probierz dowalił:
Sergei Pareiko
Michael Lamey
Júnior Díaz
Alan Uryga
Dragan Paljić
Patryk Małecki
Cezary Wilk
Daniel Brud
Tomáš Jirsák
Andraž Kirm
Dudu Biton

To zwiastuje istne armagedon..

GonzoNS 07.04.2012 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1238487)
O ....a jaki skład ten Probierz dowalił:
Sergei Pareiko
Michael Lamey
Júnior Díaz
Alan Uryga
Dragan Paljić
Patryk Małecki
Cezary Wilk
Daniel Brud
Tomáš Jirsák
Andraž Kirm
Dudu Biton

To zwiastuje istne armagedon..

Z obecnych zawodników raczej nic lepszego nie wymyśli, aczkolwiek mógł zagrać 2 napastnikami.

papiwislak 07.04.2012 16:57

byly dzisiaj dwie jedynki bedzie teraz dwojka...... 1 prawda bukmacherska!!!!!!!!

Fugiel 07.04.2012 17:09

Hajto to wyglada jak ostani zul :))

IncognitoTSW 07.04.2012 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fugiel (Post 1238499)
Hajto to wyglada jak ostani zul :))

A kogo to obchodzi jak on wygląda? Trener jest dobry gdy zespół czyni postępy pod jego wodzą, a nie gdy wygląda jak Guardiola albo nazywa się polskim Mourinho.

fqqs 07.04.2012 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krav (Post 1238444)
mam nadzieje że grubo postawiłeś i że wtopisz czego z całego serca życzę.

:) 2-0

jednak rpzeczucie to przeczucie.

ładnie mi wejdzie

DevilMayCry 07.04.2012 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1238503)
:) 2-0

jednak rpzeczucie to przeczucie.

ładnie mi wejdzie


hahahaha :rotfl:

Mam nadzieję, że reszta też Ci się tak sprawdzi jak z karnym :P

Teqcontroller 07.04.2012 17:50

Może niech nasi grają na kontry -.-

Ja .......e co ja ''pacze''

szorstki 07.04.2012 17:51

Jesteśmy słabi to nawet ten żul Piasecki nas kręci na bezczelnego. Się czarne ...wy niczego już nie boją ;/

El'kabat 07.04.2012 17:53

15 min dobrze zagrane,potem wracamy na stare śmieci.

Karny Jagi troche z kapelusza,ale nie ma co gdybać bo i tak Siergiej obronił.
Tyle co już nam w tym sezonie,sędziowie punktów dodatkowo dali to nie ma co sie pluć bo i tak chuja gramy.
Skończy sie 3-1

Marcin_fan 07.04.2012 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1238503)
:) 2-0

jednak rpzeczucie to przeczucie.

ładnie mi wejdzie

Zal mi Cie

szprotson 07.04.2012 17:57

jakby nasi strzelali jak Makuszewski to bysmy wygrywali bo gorsi nie jesteśmy.

Kamyk 07.04.2012 18:01

Sędzia dzisiejszy to jest jakaś paranoja :/

Po prostu Wiślak 07.04.2012 18:04

Za przeproszeniem, ale Probierz potwierdza po raz kolejny, że nawet w połowie nie jest tak dobrym trenerem, jak oszołomem.

Czym wyróżnia się na tle tej koszmarnej mizerii tak chwalony ostatnio przez nieudolnego Bednarza Brud? Niczym. Uryga podobnie - nie dziwi, że Wisła w ME jest na dole. Oparcie składu na takich zawodnikach faktycznie może zaprowadzić w przyszłości Wisłę do II ligi. A jeśli jeszcze po swojemu zadziała Zdzisiu K., to już w ogóle wszystkim oczy wyjdą na wierzch.

Klub trzeba ratować, ale przed takimi zawodnikami, trenerami i działaczami.

gigant 07.04.2012 18:04

Powiem coś co nie będzie popularne ale trudno. Zaczyna mnie Czarek Wilk irytować tymi wywiadami. Myślałem że w czasie wywiadu z Kołtoniową wyjmie jakiś bicz i opier.doli sobie plecy w ramach pokuty. Trzeba mówić jasno tym bardziej jak jest szansa na dotarcie do dużej rzeszy oglądających. Piasecki ch.uj nie sędzia i nie pierwszy raz nas kręci.

TymonPRO 07.04.2012 18:16

Melikson Genkov Iliev ława a ta ofiara totalna Kirm w pierwszym składzie :)

To jest kabaret i tyle

gizmowisla 07.04.2012 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1238517)
Melikson Genkov Iliev ława a ta ofiara totalna Kirm w pierwszym składzie :)

To jest kabaret i tyle


Naprawde sie nie domyslasz dlaczego oni grzeja lawe ??? czy tylko jaj sobie robisz ???

Zwitter 07.04.2012 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1238516)
Powiem coś co nie będzie popularne ale trudno. Zaczyna mnie Czarek Wilk irytować tymi wywiadami. Myślałem że w czasie wywiadu z Kołtoniową wyjmie jakiś bicz i opier.doli sobie plecy w ramach pokuty. Trzeba mówić jasno tym bardziej jak jest szansa na dotarcie do dużej rzeszy oglądających. Piasecki ch.uj nie sędzia i nie pierwszy raz nas kręci.

A mnie się to bardzo podoba, bo narzekać to potrafi 99% Polaków. Przynajmniej gada o tym co jest nie tak zamiast zganiać na sędziów, murawę, pogodę i ch...j wie jeszcze na co. To nie Garguła.

pawelwislak 07.04.2012 18:21

Kirm to przynajmniej dziś zaangażowaniem biję na głowę Małeckiego, Jirsaka, Bruda

TymonPRO 07.04.2012 18:21

I co z tego biegania Kirma jest??

Kamyk 07.04.2012 18:23

Sędzia jest śmieszny.
Druga sprawa widzę dzisiaj zapierdzielającego Paljića jak nigdy.
Gramy gówno straszne ale trzeba spróbować chociaż wyrównać.

pawelwislak 07.04.2012 18:23

A co jest K**** z Super Małeckiego? Bo jak dla mnie to Małecki co najmniej 3 kluczowe sytuację spartolił podejmując złe decyzje...

TymonPRO 07.04.2012 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1238520)
Naprawde sie nie domyslasz dlaczego oni grzeja lawe ??? czy tylko jaj sobie robisz ???

Mam gdzieś czemu nie grają,skoro dostają pieniądze to mają grać

repek20 07.04.2012 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1238503)
:) 2-0

jednak rpzeczucie to przeczucie.

ładnie mi wejdzie

mam nadzieję, że to prowokacja... nie wyobrażam sobie nawet jakim śmieciem trzeba być, żeby stawiać przeciwko swojemu klubowi

Gercu 07.04.2012 18:38

A co waszym zdaniem ma zrobić Probierz z takim szrotem? Poza tym to oczywiste, że liga jest już odpuszczana i siły są oszczędzane na rewanż z Ruchem, bo to w tym momencie najważniejszy mecz w sezonie. Niektórzy to chyba chorują, jak nie narzekają.

Maciuś 07.04.2012 18:39

Nie ma szans zeby Probierz doczekal konca sezonu.

radek2323 07.04.2012 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1238503)
:) 2-0

jednak rpzeczucie to przeczucie.

ładnie mi wejdzie





chyba h....w dupe!!!!

wajefel 07.04.2012 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1238529)
Nie ma szans zeby Probierz doczekal konca sezonu.

Jeżeli Probierz zostanie zwolniony to będzie głupota totalna. Zwalniany był już Maaskant,Moskal i nic to nie dało, powinno się zmieniać piłkarzy, którzy kompromitują się w co drugim meczu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl