![]() |
Ciężko opisać co to będzie za mecz. Z jednej strony my bez taktyki i trenera z drugiej strony Legia z bardzo słabym Skorża. Może być nędzniej niż na derbach warszawy.
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=-Qxrk...eature=related |
Wie ktos czy bedzie oprawa na meczu z legia?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Idź zagrzewaj do boju Kirma, który jak przegra z Legią 0:3 powie: - Porażka nie oznacza nic szczególnego, jeden mecz mniej do końca sezonu :D http://www.weszlo.com/news/9943-Andr...mniej_do_konca Cytat:
Z pierwszą częścią wypowiedzi 1q2 również się zgadzam. Legia będzie chciała wygrać ale nie za wszelką cenę. Wisła... trudno powiedzieć co będzie chciała. Kirm, który lubi grać w ping-ponga będzie chciał po prostu odbębnić mecz tzn. kolejną lekcję WF-u... tak jak pewnie połowa składu, która nie może się doczekać wakacji... Dopóki Wisła będzie grała w 11. to będzie 0:0 (a w strzałach celnych 0:5). Skończymy pewnie w 10-tkę i wtedy coś Legia wciśnie w końcówce. Wolski w 85 minucie wejdzie z piłką do bramki - zatrzyma go dopiero siatka. |
Cytat:
Jak mnie w....iają takie przecinaki (tu chyba Dick - więc nazwisko odpowiednie) - atak wślizgiem z wyprostowanymi nogami i nic nie myśli, że może drugiemu połamać nogi. Powinno się za same takie próby dawać kartki, nawet jak obrońca trafi w piłkę a nie w nogi. |
thechris nie idę w piątek na mecz, żeby dopingować łamagę Kirma czy innego gwiazdora, który odlicza tylko mecze i skreśla dni w kalendarzu do zakończenia sezonu i jakże zasłużonego odpoczynku.
Już kiedyś po meczu derbowym, wytłumaczyłem Ci w czym się różnimy. |
Cytat:
Magister od przysiadów, niezłe. Ale szkoda,że prawdziwe. |
Uhuhu co to sie podzialo
dawno przed meczem z Legia nie bylo takiej ciszy srac na pilkarzy,na wyniki jestesmy Wisla ,w pt kazdy na czerwono i jedziemy z nimi ,rywalizacja na trybunach przynajmniej to nam zostalo . |
Cytat:
Ale on ma kiwkę... |
Trafił się nam wtedy prawdziwy diament, absolutnie najlepszy piłkarz, który grał w Wiśle ery Cupiała.
Jego kariera pokazuje jak chory jest system, który rządzi Polską piłką. Ciekaw jestem ilu takich Błaszczykowskich, nie mogąc liczyć na pomoc znanego wujka, tuła się teraz po niższych ligach albo zmarnowało sobie karierę, bo nikt im nie był w stanie pomóc. Dopóki nie będziemy w stanie wyławiać takich perełek, dopóty będziemy opierali Reprezentację na ludziach, którzy nie potrafią zaśpiewać pierwszej zwrotki Hymnu w czystej polszczyźnie. |
Cytat:
Dobrze to obrazuje różnica między reprezentacją Polski a Niemiec... jest ona bowiem taka.. że u nas grają piłkarze o polskich korzeniach, ale tacy których gry w piłkę uczono za granicą. W reprezentacji Niemiec grają piłkarze o innych niż niemieckie korzeniach ale których szkolono w Niemczech. |
Moim zdaniem Meliskon jest lepszy technicznie od Błaszczykowskiego. Również więcej widzi. Ale mniejsza o to kogo uplasować na pierwszym miejscu w erze Cupiała a kogo na drugim. Niestety Izraelczyk jest podatny na kontuzje i dlatego gra we Wiśle a Kuba w Borussii...
A co do ciszy w temacie przed meczem z Legią... czemu się tu dziwić? Mecz ma charakter sparingowo-towarzyski i nikt specjalnie tego nie ukrywa. Wręcz próbuje się już usprawiedliwiać ewentualną porażkę (w innych tematach) ewentualnym układem z Legią pt. "3 pkt w lidze za Puchar Polski". Nie chce mi się w to wierzyć ale z drugiej strony nie takie wałki w polskiej piłce odchodziły. Jeszcze parę lat temu jak jedna drużyna zdobywała MP to druga chciała chociaż odgryźć i pod koniec ligi wygrać z nowym mistrzem. Tu ani Legia nie może być niczego pewna a Wisła nie sprawia wrażenia, że prestiż cokolwiek ją interesuje. Dawniej można było liczyć na tzw. sportową złość i chęć sprawdzenia się na tle lidera. W tej zbieraninie sportowa złość czy walka o prestiż wydają się pojęciami abstrakcyjnymi... |
Cytat:
Mecz z Beitarem to inna sprawa, to była jeszcze zupełnie inna Wisła. W ogóle, nawet sama radość całej drużyny po tej bramce tłumaczy mi, dlaczego pół roku później ten zespół golił wszystkich frajerów w lidze i stracił w całym sezonie tyle punktów, co dziś w 6 meczach rundy wiosennej. |
Cytat:
Różnica że jeden gra tu a drugi tam to moim zdaniem głównie dlatego że jednak Maor jest bardziej chimerycznym graczem(bądź jak kto woli, ma słabszą psychę), po części pewnie też że łatwiej jednak jest się wypromować , grając w Pl niż w Izraelu. Natomiast nie zgodzę się z niektórymi tekstami typu - że mu się nie chce itp - Meliksonowi się zazwyczaj chce i to bardzo, tyle że odkąd przestaliśmy grać w piłkę a zaczęliśmy ją po prostu wywalać jak najdalej, to on do takiej gry się zupełnie nie nadaje. |
Może i liga stracona ale to mecz z Legią i mam nadzieję że ich zmieciemy. Już nie pamiętam od ilu lat nie wygrali przy R22( sosnowiec się nie liczy) tak więc do dzieła. Upokorzyć ich to przynajmniej skończymy sezon z mniejszym żalem.
|
Cytat:
Idąc za główną :`` Podopieczni Macieja Skorży ostatni raz wygrali mecz ligowy na stadionie przy ulicy Reymonta 15 lat temu w 1997 roku.`` Mam skromną nadzieję że tak zostanie i za rok będzie to 16 lat temu :) |
http://www.malopolskatv.pl/1655-probierz-przed-legia/ - od 16:55 transmisja konferencji Probierza przed Legią
|
Cytat:
No nie przesadzaj z tym najlepszym. To dobry piłkarz, aczkolwiek dopiero po odejściu z Wisły zaczął grać na miarę oczekiwań. U nas grał co najwyżej solidnie, a jego dośrodkowania pozostawiały dużo do życzenia. Pod względem talentu owszem można stawiać go wysoko w hierarchii skrzydłowych jakich mieliśmy w erze Cupiała, aczkolwiek jakby nie patrzeć Pater, Uche, Kosowski więcej zrobili dla tego klubu. Pozostaje jeszcze kwestia Petrescu, Błaszczu należał do grupy która przyczyniła się do jego zwolnienia... |
Cytat:
http://mundialowo.blox.pl/2007/05/br...roclin-04.html http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a_Grodzisk_0:4 Jako ciekawostka, pewnie niewielu pamięta kto prowadził wtedy Wisłę? Jeśli chodzi o Legię, to fakt dawno nie przegraliśmy w lidze na własnym boisku, aczkolwiek Maaskant z Moskalem ciężko pracowali nad dewaluacją "Twierdzy Reymonta" - obecnie nawet Podbeskidzie, czy Arka czują się tu jak u siebie. |
tego wolnego Jarisońskiego chyba nikt co był na tym meczu nie zapomni :)
co do meczu, to ciekaw jestem kto w ogole bedzie powołany na to spotkanie...no ale tradycyjnie Tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo |
Liczę, ze jutro w ramach przedśmiertnych drgawek ta drużyna pokaże jakiś charakter i trochę dobrej piłki. Nie wiem tylko czy to wystarczy na jakikolwiek rezultat godny miana korzystnego.
Recepta na jakikolwiek dobry rezultat. Pareiko w formie. Ośmiu zawodników o nastawieniu defensywnym w obronie, Melikson i defensywny napastnik. No i odrobina szczęścia w postaci ostrzeliwania słupków przez przeciwnika. W sumie innej metody nie widzę. |
Jak wiadomo najlepszą obroną jest atak. Więc trzeba zaatakować. Nie jakoś szaleńczo ale jednak zaatakować. W obronie uważnie, asekurować sie i pomagać sobie! I skuteczność..
|
Te trzy opcje na lewą obronę to:
1) Paljić 2) Nunez 3) Stanek ? |
Cytat:
|
Legie nie gra niczego szczegolnego ostatnio kto widzial ich mecze z Belchatowem i Polonia ten to potwierdzi. Dlatego tez przewiduje ze jutro punkty zostana u nas po szczesliwym tradycyjnym ostatnio 1 do 0.
|
Gdzie są kolejni tacy ludzie jak Marcelo ? Tęsknie za tamtymi czasami, a jak pomyślę co nam jutro zaserwują nasi spedaleni parodyści to robi mi się słabo. Legia jest cieniutka , a Wisełka - brak mi słów :(
Może jak wygramy to znowu Paljic będzie lizał suty Bunozie , zrobią show, w końcu dla nich to wszystko jest cyrkiem. |
Te bramki z Groclinem.... Jakbym oglądał dzisiejszych naszych obrońców. Heheh
|
Co do meczu to proponuje - w ramach oprawy - akcje rodem z Magdeburga ze strzałkami:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=BlpkGMEOors |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl