Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 25 marca, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8655)

Ogryzek 24.03.2012 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1233410)
Ponieważ wydajesz się "inny" niż się spodziewam po kibicu krakowskiej Wisły-odpowiem tylko tak...majstra to sobie słowiki z Poznania zapodają, nie czujesz bluesa-nie moja wina...ale jeśli zamilcz do mnie piszesz "internetowy" chuliganie, zważ na to,że jak sie rodzileś już dowód miałem....

Daj spokój, fqqs to jakiś łoś co pewnie mieszka w Zielonej Górze i "został" na chwilę kibicem Wisły. Za rok będzie kibicem Legii. A 2 lata temu był kibicem Amici i stąd ten majster

Szkoda nerwów na "słowika" :)

La Furia Dell' Est 24.03.2012 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1233421)
Daj spokój, fqqs to jakiś łoś co pewnie mieszka w Zielonej Górze i "został" na chwilę kibicem Wisły. Za rok będzie kibicem Legii. A 2 lata temu był kibicem Amici i stąd ten majster

Szkoda nerwów na "słowika" :)

Wiesz Ogryzek, nic mnie tak nie irytuje, jak "fan hooligan"-co w Kraku o ...majstrze piesze;))))-nie mogłem sie powstrzymać;)))-ale masz rację, nie ma sensu sie stresować;)))

markowywislak 24.03.2012 22:09

1. Legia Warszawa 23 44 13 5 5 37-13 6 3 2 18-6 7 2 3 19-7
2. Śląsk Wrocław 22 42 13 3 6 38-22 6 2 4 20-12 7 1 2 18-10
3. Ruch Chorzów 22 38 11 5 6 34-22 7 1 3 19-9 4 4 3 15-13 3 4 1 1 1 6-4
4. Polonia Warszawa 22 38 11 5 6 27-20 7 3 1 17-8 4 2 5 10-12 2 4 1 1 0 1-0
5. Korona Kielce 22 38 10 8 4 25-20 6 4 1 14-7 4 4 3 11-13 3 2 0 2 1 3-6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. Wisła Kraków 22 33 9 6 7 22-18 5 1 5 10-8 4 5 2 12-10 1 0 0 0 1 0-1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 33 9 6 8 22-26 4 4 3 9-8 5 2 5 13-18 1 3 1 0 0 1-0
8. Widzew Łódź 23 32 8 8 7 20-21 5 4 2 12-7 3 4 5 8-14
9. Lech Poznań 21 29 8 5 8 29-18 5 1 3 15-6 3 4 5 14-12 3 3 1 0 2 5-5
10. Górnik Zabrze 22 29 7 8 7 26-25 5 3 3 15-10 2 5 4 11-15 2 6 2 0 0 4-1
11. Jagiellonia Białystok 23 29 8 5 10 27-35 7 2 3 18-12 1 3 7 9-23 3 3 1 0 2 3-6
12. GKS Bełchatów 23 25 6 7 10 27-26 5 4 2 20-11 1 3 8 7-15
13. Zagłębie Lubin 23 24 6 6 11 23-37 4 5 3 13-17 2 1 8 10-20
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. Lechia Gdańsk 23 21 4 9 10 13-23 2 6 4 7-11 2 3 6 6-12
15. Łódzki KS 23 18 4 6 13 15-42 1 4 7 10-25 3 2 6 5-17
16. Cracovia 23 17 3 8 12 13-30 2 3 7 7-17 1 5 5 6-13

Tabela przedstawia podział ligi: Pierwsze 5 miejsc to drużyny w miare coś grające, druga część to taki szary środek tabeli a trzecia część to dramatyczne druzyny
Jutrzejszy mecz będzie idealnym do tego aby sie z tej szarzyzy odbić i wspiąć się w góre.
Do boju WISEŁKO!!!!!!!

Wojtas 25.03.2012 00:02

Jutro mecz o 6pkt nam sie zrobil.

Niezmiernie istotny ,bo albo woz albo przewoz.Albo doskakujemy do Ruchu albo nam odskakuja.

Walczyc jutro ile sił!!!

rasel1906 25.03.2012 00:08

co tu duzo mowic dzisiejszy mecz bedzie meczem ostatniej szansy aby wlaczyc sie do walki o czolowa trojke i wreszcie rozpoczac marsz w gore tabeli:)

Smok 25.03.2012 02:01

A ja ciągle swoje: kolejny sezon, w którym nikt nie chce zostac "mistrzem".
Jesli naszym kopaczom uda sie dzisiaj wygrac z Ruchem, to dalej sprawa obrony tytułu jest (o paranojo) otwarta. Najśmieszniejsze jest to, że od poczatku rundy piszemy, że wystarczy wygrywać i mamy obroniony tytuł. Po czym nie wygrywamy i dalej jest to samo.....
Ehhhh, najchętniej bym ten zespól olał cienkim moczem. Ale nie potrafię.
Dzisiaj muszą być 3 punkty!!!!

mitmichael 25.03.2012 09:48

Ciekawe czy bedzie dzisiaj pojedynek ustawien 4-4-2 czy moze Biton sobie odpocznie - zobaczylibysmy komu wychodzi bardziej granie tym ustawieniem.

WISŁAZWE 25.03.2012 09:55

Jakiś plus przed dzisiejszym meczem ?

Jeden, może dwa. Pierwszy to fakt, że w końcu nam się Genkov odblokował, oby dziś też ukuł Chorzowian. Drugi, oz zgrozo.. powrót Małeckiego, dziś może się okazać, że jego (ewentualne) wejście na boisko poderwie drużynę do walki, lub sam Małecki zapewni nam 3 punkty.

Ciężki mecz, ciężki teren, Ruch w formie, grający na wiosnę chyba najlepiej i najpewniej z całej czołówki. Mam nadzieję, że nasi kopacze analizowali grę Bielska w meczu z Ruchem, bo to ich gra dała im 1 punkt.

Co do tabeli, wszystko się może zdarzyć, ale ja na żaden cud nie liczę (obrona MP), jeżeli dziś polegniemy to nawet sen o pucharach znacznie się oddali, tracimy do Ruchu 5 punktów, dziś może być ich 8 ale też i 2, wszystko w nogach kopaczy i taktyce Probierza.

Blaszczu16 25.03.2012 10:48

Jirsaka wystawić Jirsaka. On zawsze z Ruchem gra mecz sezonu.

Zohan 25.03.2012 11:03

Największą zagadką będzie Patryk Małecki. Nic nie wiadomo o jego formie. Nie miał bym nic przeciwko, aby wpakował zwycięską bramkę. Coś jak z APOELem

Jazon 25.03.2012 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1233062)
ja tam wierze w 3 punkty w kazdym meczu.
w Mistrzostwo nie musze, bo dla mnie Wisła byla jest i bedzie zawsze najlepsza.

Skoro wierzysz w 3 pkt. w każdym meczu, to automatycznie wierzysz w mistrzostwo, chcąc nie chcąc. Logiczne;)

zgrybus 25.03.2012 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smok (Post 1233484)
...
Ehhhh, najchętniej bym ten zespól olał cienkim moczem. Ale nie potrafię.

Mówi to kibic Wisły .

kacpaw91 25.03.2012 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1233511)
Jirsaka wystawić Jirsaka. On zawsze z Ruchem gra mecz sezonu.

Dokładnie, tak jest. Ten piłkarz mnie zdumiewa. Uważam, że przychodząc do nas miał potencjał nie mniejszy niż Maor. Ma piłki na centymetry, technicznie też niezły, stałe fragmenty potrafi świetnie wykonywać, ma niezły strzał z dystansu. Tylko w 28/30 sezonu zablokowany. Te 2 mecze to najczęściej mecze z Ruchem. Zdumiewające: 8 meczy z Ruchem, 2 gole, 5 asyst. Ogólnie w 102 meczach strzelił 5 goli i miał 13 asyst.

Możemy się zastanawiać nad przyczynami takiego stanu rzeczy. Bardzo ciekawy jest fakt, że w ciągu 5 lat gry w barwach Wisły zagrał tylko 14 pełnych meczów w Ekstraklasie. To idealnie obrazuje to, że żaden trener mu nie zaufał do końca. Za Skorży Tomek sobie nie pograł, a były to prawie 3 lata. Dla Tomka stracone lata.

Chciałbym, aby został z nim przedłużony kontrakt. Nie wiem ile zarabia, ale sądzę, że nie jest to duża sumka. Jeżeli nie chciałby dużo to jako gracz szerokiej kadry by się przydał.

Kiedyś wspomniałem o potrzebie posiadania rezerw. Powtórzę to n-ty raz. Gdybyśmy mieli rezerwy BYĆ MOŻE kariera takich graczy jak Tomek by się potoczyła troszkę inaczej. W pewnym momencie należało Tomka wypożyczyć. To był przede wszystkim okres gry za Skorży.

PS Popatrzcie jakby ewentualne zwycięstwo z Ruchem poprawiało nasze szanse na wicemistrzostwo lub nawet mistrzostwo. Legia ma ciężkie mecze przed sobą. Każdy zespół może stracić punkty z każdym.

63.5 Kg 25.03.2012 15:07

W mlodej zagrali dzisiaj Jovanic i Pajlic wiec ich nie ma w Chorzowie napewno...

mc-money 25.03.2012 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1233567)
W mlodej zagrali dzisiaj Jovanic i Pajlic wiec ich nie ma w Chorzowie napewno...

Co do Mesy jeszcze, tytuł z oficjalnej: "Młoda Wisła znów wygrywa. Znów 3:1".
Trochę zabawny tytuł, biorąc poprawke na to, że 17 mecze, wygrali 4 jak dobrze licze....

WislaFan123 25.03.2012 15:30

Przy remisie Legii, porazce Slaska, nie mam prawa nie wygrac.. wszysystko dla nas. Dzis wygrywajac na Ruchu, i przy jutrzejszym remisie Polonii z Korona, nadrabiamy do wszystkich. Do tego Slask mocno oslabiona obrona. Jak dzis wygramy i z Legia, to przynajmniej v-ce mistrz mozliwy

Krotochwila 25.03.2012 16:50

W I połowie przegraliśmy walkę w środku pola. Jeśli Probierz czegoś nie zmieni, przegramy ten mecz. W końcówce już mocno pachniało bramką dla Niebieskich.

gizmowisla 25.03.2012 16:54

TRAGEDIA ..... inaczej nie mozna nazwac I polowy ...... najgorsze ( narazie) jest to ze nasi zawodnicy nie umieja utrzymac sie przy pilce ....a te bezsensowne dlugie dzidy to raczej forma strachu ..... nie ma pomyslu na gre - mam nadzieje ze Chaves zejdzie bo smierdzi mi czerwona kartka ....Nunez i Kirm na swoim normalnym poziomie

Matejas_ 25.03.2012 17:08

Wchodzą w nas jak w masło. Nie do wiary... :)

Krotochwila 25.03.2012 17:13

Ta bramka musiała paść. Szkoda, że z karnego, ktorego nie bylo. Komentatorow C+ nie da sie sluchac, zalosne.

DysoN 25.03.2012 17:15

Jak do tej pory gramy slabiutko, zadnej sytuacji nie stworzylismy...
Malo kombinacyjnej gry, 2-3 podania i dzida do przodu.
Ruch jest lepszy po prostu.

Zwitter 25.03.2012 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1233587)
Ta bramka musiała paść. Szkoda, że z karnego, ktorego nie bylo.

Nie można powiedzieć, że go nie było. Dyskusyjna sytuacja. gdybyś był kibicem Ruchu to byś powiedział, że prawidłowa decyzja.
Teraz gramy w 10, wątpliwe, że się z tego podniesiemy.

Matejas_ 25.03.2012 17:21

Przed rzutem karnym powinno już być 4:0 dla Ruchu! Wisła nie gra nic, posucha jak na Saharze. Patrzeć się na to nie da! Jeszcze wchodzi na boisko "gwiazdor" :D

bridgeburner 25.03.2012 17:25

Wiem, że to nierealne ale chciałbym zeby przed przyszlym sezon wyp...rzedać wszystkich
poza Wilkiem, Pareiko i Meliksonem
reszta nie ma albo umiejetenosci albo checi a najczesciej jednego i drugiego na gre w Wiśle

Adriss 25.03.2012 17:26

Tym pilkarzyka nei zalezy wogole na WIŚLE po sezonie trzeba pozbyc sie tych najemnikow i budowac prawdziwy zespol. Oni rączki zcierają że wyplata 10 bedzie. Małecki,WIlk reszta dziekujemy

Devonisch 25.03.2012 17:27

Gramy pytę, sędzia wydrukował karnego. Zostaje PP.

jaro1985r 25.03.2012 17:28

W Wisle brakuje charakternych zawodników ,którzy będą najnormalniej w świecie zapierdalać! Nikt nie każe im umierać za Wisłę ale zarabiają tak duże pieniądze ,że te 90 minut muszą zadupcać. Jak my możemy z tymi boiskowymi leniami krzyczeć po meczu JJJBG czy przed meczem skandować ich nazwiska? Przegrać można ale po walce!

ciacho 25.03.2012 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 1233595)
Gramy pytę, sędzia wydrukował karnego. Zostaje PP.

Skąd na tym forum przekonanie, że w PP będzie łatwiej niż w lidze?

Adriss 25.03.2012 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1233597)
Skąd na tym forum przekonanie, że w PP będzie łatwiej niż w lidze?


NAPISAŁ że zostaje PP nei napisal ze bedzie łątwiej nei szukaj sensacji koles... :lol:

danpe_ 25.03.2012 17:31

ktoś się jeszcze zastanawiał czy warto kupować bilet na mecz z Legią - NIE.
To nie jest Wisła walcząca i chcąca cokolwiek ugrać, to zgraja łajz rozpieszczonych przez życie.

Kupiłem karnet (zawsze kupowałem), ale tym razem czuję się oszukany, obiecywano mi co innego. Obiecywano mi walkę i emocje do ostatnich sekund, a dostałem kopaninę bez żadnej walki i oddawanie spotkań bez emocji. No i kawior dla vipów, oraz oblodzone schody i durną ochronę dla mnie.

Prawdę powiedziawszy, gdybym był kasiasty w tym momencie pozwałbym do sądu żądając zwrotu kasy za karnet. Szkoda, że nie można karnetu komuś pożyczyć, nie bardzo chce mi się marnować swój cenny czas na oglądanie tych ćwoków na meczy z Legią. Chyba poczekam, aż coś się w tym klubie pozmienia i przyjdą zawodnicy, którym się chce, którzy będą walczyć i biegać, an ie .......ić po meczu, że zbyt luźno podeszli do meczu.
Luźne to można mieć zwieracze po wędlinie z Tesco. Wam parchy zasrane płacą za grę, więc ....a więcej grania, mniej spacerów po galeriach.
Obecnych pseudopiłkarzy nie chcę sponsorować, rzygać mi się chce, jak sobie pomyśle, ze te pedalskie wycieczki Bunozy do galerii to między innymi z powodu mojej głupoty, że dałem się namówić na kupno abonamentu.
Szczytem bezczelności władz Wisły jest przywrócenie Małeckiego do składu. Właśnie wchodzi na boisko, ja wyłączam relację. Do czasu, aż nie przeprosi Moskala.
Wolę już chodzić na 2 ligową Speedway Wandę, albo koszykarzy Wisły, tym przynajmniej się chce, a to najważniejsze - pomijając poziom umiejętności.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl