Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 17.03.12r. godz. 15:45. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8636)

babing 16.03.2012 23:42

Czy to nasza zasługa ? Czy zasługa słabej gry napastników drużyny przeciwnej, okaże się gdy zagramy z kimś silniejszym niż Lechia czy Amica. k

tofik 17.03.2012 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1231252)
Jeśli nie wybiegamy, nie wywalczymy agresywną grą 3 punktów w Bełchatowie - to ich nie dostaniemy za darmo od GKS. Bo na umiejętności nasze czysto piłkarskie z tymi "gwiazdami" (z drobnymi wyjątkami) nie mamy co liczyć. Piłkarsko nie jesteśmy lepsi wiele od Bełchatowa. Pozostaje walka, walka, walka.

Czyli siermiężna kopanina, może jak się cudownie wyleczy Melikson coś zrobi, a tak siermiężna walka o 3 punkty.
Sam jestem ciekaw jak po ciężkim meczu w Poznaniu będziemy jutro wyglądać.

Całkowicie dla mnie niezrozumiałe podejście piłkarzy Wisły, które kiedyś rzeczywiście występowało. Jeszcze jak mieliśmy drużynę, która faktycznie umiejetnościami biła resztę ligi. Wtedy to podejście było przyczyną straty podejrzewam..80-90% straconych punktów.Reszta to jakiś pech czy zbieg okoliczności :)
Dzisiejsza Wisła raczej tak nie myśli, a jak w szatni myślą, że wygrają, bo są lepsi umiejętnościami, więc i tak wygrają, to znaczy, że z głowami coś u nich nie tak. Tak to sobie mogła myśleć Wisła Kasperczaka, nawet jak kogoś zlekcewazyli to rzadko kiedy się to na nich mściło. No ale nawet na nich też się w końcu zemściło. W jakichs Wodzisławiach czy z Tbilisi.

sovinho_02 17.03.2012 08:06

W takim meczu nie ma co się bronić więc trzeba zagrać 2 napastnikami i tylko 1 DP. Obrona gra coraz lepiej więc w 5 sobie poradzą. Mój skład :
Pareiko - Jovanovic, Jaliens, Bunoza, Diaz - Iliev, Wilk,Garguła, Melikson - Genkov, Biton

Klasyczne ustanwienie 4-4-2. Nie rozumiem czemu miałby grać Nunez który w ostatnich meczach nic nie pokazuje... Trzeba dać okazje Gargule...

mitmichael 17.03.2012 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sovinho_02 (Post 1231368)
W takim meczu nie ma co się bronić więc trzeba zagrać 2 napastnikami i tylko 1 DP. Obrona gra coraz lepiej więc w 5 sobie poradzą. Mój skład :
Pareiko - Jovanovic, Jaliens, Bunoza, Diaz - Iliev, Wilk,Garguła, Melikson - Genkov, Biton

Klasyczne ustanwienie 4-4-2. Nie rozumiem czemu miałby grać Nunez który w ostatnich meczach nic nie pokazuje... Trzeba dać okazje Gargule...

Ciekawe kiedy w koncu zobaczymy Kirma na ławie

Griszka30KR 17.03.2012 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1231375)
Ciekawe kiedy w koncu zobaczymy Kirma na ławie

Jak Małecki zagra :)

Ajax 17.03.2012 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sovinho_02 (Post 1231368)
W takim meczu nie ma co się bronić więc trzeba zagrać 2 napastnikami i tylko 1 DP. Obrona gra coraz lepiej więc w 5 sobie poradzą. Mój skład :
Pareiko - Jovanovic, Jaliens, Bunoza, Diaz - Iliev, Wilk,Garguła, Melikson - Genkov, Biton

Klasyczne ustanwienie 4-4-2. Nie rozumiem czemu miałby grać Nunez który w ostatnich meczach nic nie pokazuje... Trzeba dać okazje Gargule...

Myślę że to taki styl Probierza 2 defensywnych. Jeśli Genkov będzie zdrowy to zacznie Nunev z Wilkiem.

Chociaż mi jakoś Meleks bardziej na środku pasuję.

mycha 17.03.2012 13:19

Jak w pierwszym składzie znów dziś zobaczę AK 17 to z czystym sumieniem będe mógł powiedzieć że Wisła rozpoczyna mecz w 10. Ile nasz słoweński gwiazdor zanotował w tej rundzie udanych dryblingów i dośrodkowań? Kwintesencją jego nieudolności był mecz z Lechią, a konkretnie druga połowa. Ile zaliczył tam CELNYCH PODAŃ? To jest kryminał i sabotaż w jednym choćby brać go do 18-meczowej.

markowywislak 17.03.2012 13:35

Prawda jest taka że po tym sezonie trzeba oczyścić kadre z takich graczy co nic nie wnoszą do zespołu: Kirm,Paljic,Brud,Lamey,Nunez,Jovanic.
Wisełkaaa do Boju!

MCX 17.03.2012 15:18

Ten skład podany przez oficjalną to jakiś żart?

http://www.live.wisla.krakow.pl/

rasel1906 17.03.2012 15:22

Jovanić
Jovanović
Jaliens
Chavez
Bunoza
Diaz
Paljić
Garguła
Jirsak
Kirm
Biton
No to gramy:)

Sami 17.03.2012 15:22

Co to ....a jest?
Gdzie Wilk, Melikson, Pareiko?!?!?

Ława Iliev?! Co to ma byc?

kacpaw91 17.03.2012 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 1231452)
Ten skład podany przez oficjalną to jakiś żart?

http://www.live.wisla.krakow.pl/

Oszczędzamy piłkarzy na rewanż z Lechem? Bo inaczej tego sobie wytłumaczyć nie potrafię.

Paljić znowu w pierwszym składzie? Co on w nim widzi? Wolę każdego z dzisiejszej ławki zamiast niego.

djadam1 17.03.2012 15:24

W takim składzie to nadzieja tylko pozostaje.

willow 17.03.2012 15:24

Meliksona wyeliminowała kontuzja?

djmala1 17.03.2012 15:25

sądząc po ultra defensywnym składzie sądze, że gramy na remis... Z tymi kontuzjami jest aż tak źle??

MCX 17.03.2012 15:28

Pięciu nominalnych obrońców w składzie, do tego koń trojański Paljić i mięczak Jirsak. A Meliksona tradycyjnie nie ma.

Przecież w takim składzie nie da się grać w piłkę.

JrQ- 17.03.2012 15:29

Cytat:

Jovanović
Jaliens
Chavez
Bunoza
Diaz
Paljić
Szóstka w obronie, czterech stoperów, hardo! :D

adas123 17.03.2012 15:29

Dwóch sabotażystów w składzie,mam nadzieje że wykończą się wzajemnie a nie drużynę:P

Eryk 17.03.2012 15:30

....a! Kim mamy strzelać gole? Chyba, że Bunoza będzie naszym królem strzelców i nasi walczą o gole ze stalych fragmentów. Tylko na to chyba mozemy liczyc, bo koronkowej akcji na polowie rywala nie zobaczymy.

WiślakMyślenice 17.03.2012 15:31

Ki(r)m -em ;)

Mucha wybierała zawodników do dzisiejszego meczu.

Blacha92 17.03.2012 15:37

Pareiko ma chyba kontuzje

Paweł 17.03.2012 15:40

Miałem nadzieję, że wreszcie Kirm rozpocznie mecz na swojej optymalnej pozycji - pozycji siedzącej.

Boruc 17.03.2012 15:42

--------------Jovanic--------------
Jaliens--Chavez--Bunoza---Diaz
-----------Jovanovic--------------
Kirm----Jirsak--Garguła----Paljic
---------------Biton----------------

Tak to pewnie będzie wyglądało...Oszczędzamy na Lech? Czarno to widzę, ale ufam PRObierzowi.

EDIT: Diaz jednak def...Za dużo eksperymentów ;/

Eryk 17.03.2012 15:47

Troche odbije od tematu - ktoś moze oglada mecz na polsacie sport extra? Wa też tak jakby laguje obraz?

gizmowisla 17.03.2012 15:50

Iliev nie gra w I skladzie bo zapewne Probierz zauwazyl ze to zqawodnik nadajacy sie na 20 -30 minut .....aa reszta skladu ??/ hmmmmm .... na pierwszy rzut oka widac ze nedza ale .....no przeciez zima - Kazek Moskal - Basalaj i reszta piewcow naszego niegdys dobrodzieja a dzis komornika - twierdzono ze przeciez niepotrzebne sa zadne wzmocnienia ...wiec mamy dzis 6 obroncow i bramkarza w wyjsciowym skladzie + Jirsak i Kirm .... miejmy nadzieje na jakis cud i staly fragment gry - moze sie pilka odbije od glowy Bitona lub Bunozy ....mam nadzieje ze przy takim skladzie chociaz obrona bedzie stabilna

wikink1 17.03.2012 16:34

Panie sędzio kończ pan ten mecz i wstydu oszczędź DZIADOSTWO CUPIAŁA

Boruc 17.03.2012 16:34

Kirm na razie nie najgorzej, za to Garguła bardzo słabo. Biton nieźle, ale potrzeba mu Genkova u boku.

Griszka30KR 17.03.2012 16:35

ja pie....le.Patrząc na zangażowanie naszych w pierwszej połowie ,dochodze do wniosku,ze lige odpuściliśmy....
Jeżeli Kirm to jeden z najlepszych naszych zawodników na boisku ,to....

gigant 17.03.2012 16:36

Czuję że latynoska przybłęda dostanie czerwoną kartkę.

qchar90 17.03.2012 16:37

Gargula moglby juz zostac w Belchatowie...
coraz gorzej to sie oglada


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl