![]() |
Spodziewam się dalszej degrengolady aktualnych jeszcze MP. Remis to max. tego co może osiągnąć zespół Wisły. Spodziwam się kolejnego meczu na niskim poziomie i tradycyjnych już wywiadów pomeczowych, w których dowiemy sie jacy (poraz kolejny) są źli/wściekli na wynik zawodnicy i trener.
|
Cytat:
Jesli z Lechia ? to będzie porażka, porażka której wstydzić się nie będę. Zresztą jak co to trener i pilkarze przeproszą... Wstydzić to powinni się oni. |
Mam tylko nadzieję,że piłkarze Wisły Kraków nie zaglądają często na te strony,gdyż niektóre wpisy kibicowskie mają charakter mało motywujący do walki o 3 punkty w meczu z Lechią Gdańsk.
Przyjaźń kibiców na trybunach a na boisku nie ma przebacz. Obyście w pracy byli tak pracowici jak tego samego oczekujecie od piłkarzy swojego klubu. Ilu z was doświadczyło co to jest sport wyczynowy? Na wynik meczu ma wpływ tak wiele czynników,że strach. Wisła rozniesie Lechię bez względu na wszystko. I trzeba jasno rozgraniczyć bycie kibicem a bycie sportowcem. To były luźne uwagi do tematu i wokół niego. |
Cytat:
|
Cytat:
Pracowałeś kiedyś twórczo w oparcu o naście zmiennych ? nie, to weź nie rozbawiaj sportem wyczynowym. |
No to robi się ciekawie w meczu z Lechią poprowadzi nas Probierz:)
|
Przed chwilą na OS mówili żę już z Lechia bedzie.
|
Polecam do Gdańska zabrać mocny trunek, skakać albo ubrać coś ciepłego, bo tak piździ przy tym stadionie, że głowa mała. Byłem dziś to myślałem, że mi dłonie odmarzną podczas rozmowy przez telefon. Inna strefa klimatyczna w stosunku do centrum.
Jak ktoś ma ochotę "kiełbaskę" lub inne specjały barowe to płatność tylko poprzez PayPass i inne bzdury zbliżeniowe. |
No to zobaczymy jutro nowy stary początek.
Sądze, że istotny wpływ na przebieg spotkania i postawę pikarzy ma atmosfera jak panuje w szatni po ostatnich zawirowaniach. Przewiduje męczarnie i nikłe zwycięstwo. |
Lechia gra najgorszą piłkę w lidze, 3 punkty to jedyna opcja.
Zresztą Lechii życzę spadku, bo tylko spadek może ich uratować, bo jak się utrzymają, to jeszcze ktoś pomyśli, że zrobili świetne transfery, żadnych błędów, i w ogóle "tak trzymać!" |
Cytat:
|
Remis to max. Zresztą jak nie idzie jakiejś drużynie to najłatwiej wygrać z Wisłą i podnieść sobie morale więc Lechia ma szanse odbić się od dna. Mecz się skończy 1 bramką lub wynikiem 0:0. Jeśli ktoś strzeli to raczej stawiam na Lechię.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Marcin, naprawdę sądzisz, że zarząd Lechii "doskonale wie"? Ja sądzę, że wcale nie. Ja sądzę, że jeśli się utrzymają, to odtrobią sukces, i powiezdą, żę oto wreszcie wraca "Polska Barcelona", a Janas zostanie nazwany przez włodarzy "Polskim Hiddinkiem". |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To, że z Koroną przewidziałem porażkę 0:1 nie oznacza, że jestem pesymistyczny. Poza tym przy naszej grze remis to nie jest taki zły wynik. Wiele osób jest zadowolonych przecież z dwóch remisów ze Standardem. Np. konto "milosz" a także bramkarz Pareiko :) Siergiej może nie tyle zadowolony co: "nie traktuje tych dwóch remisów jako porażki bo... to były dwa remisy". |
Ocho , znowu nasz wieczny narzekacz czyli tzw konto "thechris " daje o sobie znać . Facet nie rozumie że dwa remisy ze Standardem są faktem, a jednocześnie wynikająca z nich porażka też jest faktem. I tak na Wembley w 1973 roku tylko zremisowaliśmy, ale ówczesny remis był zwycięstwem.
Remis z Lechią to dla nas oczywiście porażka i wie o tym każdy z wyjątkiem konta "thechrisa ", choć może też o tym wie, ale widać czerpie przyjemność z niepowodzeń Wisły stąd życzy jej kolejnych strat punktowych w lidze. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
jakbym był takim frajerem jak Ty, to bym życzył Wiśle spadku. Co przy obecnej Jej grze, wcale nie jest niemożliwe. ( No, może różnicę zrobiłyby punkty zdobyte do tej pory(( chociaż to AŻ/TYLKO 9pkt)), bo obie drużyny grają taki sam syf ). Ale jako, że ów frajerem nie jestem , ŻYCZĘ WIŚLE MISTRZOSTWA. |
wanciak86
Spoko, to tylko jeden głos odmienny, Lechia-Wisła-Śląsk, razem. Na boisku szukamy zwycięstwa, a poza nim jesteśmy razem i życzymy sobie wszystkiego co dobre. ! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW ! |
Ciekawe kto będziei grał w obronie: wypadło nam z drużyny dwóch obrońców na 100% (Czekaj, Lamey), a czy Chavez dojedzie do Gdańska i czy będzie w stanie grać tuż po podróży? Probierz łatwo nie ma od samego początku.
|
Cytat:
|
Pareiko- Jovanovic, Jaliens, Chavez, Diaz,- Wilk, Nunez Melikson- Iliev Biton Genkov
|
Panowie z ostatnich 8 meczy wygraliśmy 2 zdobyliśmy (uciułaliśmy) zawrotną liczbę 7 punktów
Słownie dwa mecze zwycięskie. Na dzień dzisiejszy każdym może z nami lekko i przyjemnie wygrać. To cudowne Zagłębie nad którym takie peany roztaczał Wilk już klasycznie przegrało Z Podbeskidziem. Taka jest smutna prawda i takie są fakty. Wygrana z Lechią będzie sensacją, ponieważ ostatni razy na wyjeździe wygraliśmy 25.11.2011 ze Śląskiem Od tego czasu strzeliliśmy w lidze 3 bramki tracąc przy tym 4 bramki. I tak dalej i tak dalej do Gdańska IMHO nie jedziemy w roli faworyta. PS: Mam nadzieje że się mocno mylę. |
Cytat:
|
Cytat:
Porażka z Podbeskidziem chwały nie przynosi (coś o tym wiemy) |
Jak Probierz ustawi Nas na ofensywne 4-4-2 i zagra ofensywnie jak na Mistrza Polski przystało, to niniejszym ślubuje, że kupuje mu 0,7 Kubusia truskawkowego i dostarczam na rowerze pod dom, chocby miało nawet padać
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl