Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Lechia Gdańsk- Wisła Kraków, 3 marca , sobota 18:00. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8613)

Gwiaździsty 29.02.2012 08:25

Spodziewam się dalszej degrengolady aktualnych jeszcze MP. Remis to max. tego co może osiągnąć zespół Wisły. Spodziwam się kolejnego meczu na niskim poziomie i tradycyjnych już wywiadów pomeczowych, w których dowiemy sie jacy (poraz kolejny) są źli/wściekli na wynik zawodnicy i trener.

Dariook 29.02.2012 08:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1224956)
Dla Wisly wstyd

Wstyd to dać się wyruchac PBB, Górnikowi, Koronie itd. ..na własnym stadionie
Jesli z Lechia ? to będzie porażka, porażka której wstydzić się nie będę.

Zresztą jak co to trener i pilkarze przeproszą...
Wstydzić to powinni się oni.

Krzysiek Grabski 29.02.2012 09:05

Mam tylko nadzieję,że piłkarze Wisły Kraków nie zaglądają często na te strony,gdyż niektóre wpisy kibicowskie mają charakter mało motywujący do walki o 3 punkty w meczu z Lechią Gdańsk.

Przyjaźń kibiców na trybunach a na boisku nie ma przebacz.

Obyście w pracy byli tak pracowici jak tego samego oczekujecie od piłkarzy swojego klubu.

Ilu z was doświadczyło co to jest sport wyczynowy?

Na wynik meczu ma wpływ tak wiele czynników,że strach.

Wisła rozniesie Lechię bez względu na wszystko.

I trzeba jasno rozgraniczyć bycie kibicem a bycie sportowcem.


To były luźne uwagi do tematu i wokół niego.

skeba 01.03.2012 13:48

Cytat:

Mam tylko nadzieję,że piłkarze Wisły Kraków nie zaglądają często na te strony,gdyż niektóre wpisy kibicowskie mają charakter mało motywujący do walki o 3 punkty w meczu z Lechią Gdańsk.
No gdybym ja (np. w pracy) za spartoloną robotę, słyszał od szefa: "Nie się nie stało, każdemu może się zdarzyć, to pewnie nie pierwsza robota, którą Pan zepsuje, spokojnie" - to by mnie nie motywowało... Wybacz

Marszałek 01.03.2012 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek Grabski (Post 1225184)

Ilu z was doświadczyło co to jest sport wyczynowy?

Na wynik meczu ma wpływ tak wiele czynników,że strach.

.

Co Ty chłopie wygadujesz ? Wynik meczu,czynniki i strach. Piłkarze wykonują pracę odtwórczą a nie twórczą a to co piszesz jest mozliwe przy pracy twórczej. Ma biegać i dośrodkowywać lub odbierać piłkę i strzelać ale zawsze poruszać się wg ustalonego i przećwiczonego schematu czyli tzw taktyki. Nie ma tam wielkich zmienych o ile jakiekolwiek wystepują a nie da ich się przez zgrupowania, treningi przewidzieć. Dorabiasz niepotrzebą ideologię tam gdzie jej nie ma i jej nie potrzeba.

Pracowałeś kiedyś twórczo w oparcu o naście zmiennych ? nie, to weź nie rozbawiaj sportem wyczynowym.

Ajax 01.03.2012 15:52

No to robi się ciekawie w meczu z Lechią poprowadzi nas Probierz:)

Ma_niek 01.03.2012 17:17

Przed chwilą na OS mówili żę już z Lechia bedzie.

a_r_e_n_a 01.03.2012 21:02

Polecam do Gdańska zabrać mocny trunek, skakać albo ubrać coś ciepłego, bo tak piździ przy tym stadionie, że głowa mała. Byłem dziś to myślałem, że mi dłonie odmarzną podczas rozmowy przez telefon. Inna strefa klimatyczna w stosunku do centrum.

Jak ktoś ma ochotę "kiełbaskę" lub inne specjały barowe to płatność tylko poprzez PayPass i inne bzdury zbliżeniowe.

Elefant 02.03.2012 16:31

No to zobaczymy jutro nowy stary początek.

Sądze, że istotny wpływ na przebieg spotkania i postawę pikarzy ma atmosfera jak panuje w szatni po ostatnich zawirowaniach.

Przewiduje męczarnie i nikłe zwycięstwo.

vote-for-mikey 02.03.2012 18:34

Lechia gra najgorszą piłkę w lidze, 3 punkty to jedyna opcja.

Zresztą Lechii życzę spadku, bo tylko spadek może ich uratować, bo jak się utrzymają, to jeszcze ktoś pomyśli, że zrobili świetne transfery, żadnych błędów, i w ogóle "tak trzymać!"

Marcin_fan 02.03.2012 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1226402)
Lechia gra najgorszą piłkę w lidze, 3 punkty to jedyna opcja.

Zresztą Lechii życzę spadku, bo tylko spadek może ich uratować, bo jak się utrzymają, to jeszcze ktoś pomyśli, że zrobili świetne transfery, żadnych błędów, i w ogóle "tak trzymać!"

Życzysz Lechii spadku?!?! Co ty pie***lisz ?! Myśle zarząd Lechii doskonale wie że grają źle i będą musieli zrobić dużo żeby sprawić by drużyna grała lepszą piłke.

thechris 02.03.2012 20:16

Remis to max. Zresztą jak nie idzie jakiejś drużynie to najłatwiej wygrać z Wisłą i podnieść sobie morale więc Lechia ma szanse odbić się od dna. Mecz się skończy 1 bramką lub wynikiem 0:0. Jeśli ktoś strzeli to raczej stawiam na Lechię.

zgrybus 02.03.2012 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1226455)
Remis to max. Zresztą jak nie idzie jakiejś drużynie to najłatwiej wygrać z Wisłą i podnieść sobie morale więc Lechia ma szanse odbić się od dna. Mecz się skończy 1 bramką lub wynikiem 0:0. Jeśli ktoś strzeli to raczej stawiam na Lechię.

Po twoich notowaniach wyszło by na to że Wisła wygrywa raz na ludzki rok. Troche optymizmu włóż w to życie...

Dariook 02.03.2012 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1226402)
Lechia gra najgorszą piłkę w lidze, 3 punkty to jedyna opcja.

Zresztą Lechii życzę spadku, bo tylko spadek może ich uratować, bo jak się utrzymają, to jeszcze ktoś pomyśli, że zrobili świetne transfery, żadnych błędów, i w ogóle "tak trzymać!"

Nominuje ten post w kategorii "rozkmina roku " ;)

vote-for-mikey 02.03.2012 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1226457)
Nominuje ten post w kategorii "rozkmina roku " ;)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1226408)
Życzysz Lechii spadku?!?! Co ty pie***lisz ?! Myśle zarząd Lechii doskonale wie że grają źle i będą musieli zrobić dużo żeby sprawić by drużyna grała lepszą piłke.

No dobra. Życzę im spadku, bo rzygać mi się chcę jak patrzę na ich grę.

Marcin, naprawdę sądzisz, że zarząd Lechii "doskonale wie"? Ja sądzę, że wcale nie. Ja sądzę, że jeśli się utrzymają, to odtrobią sukces, i powiezdą, żę oto wreszcie wraca "Polska Barcelona", a Janas zostanie nazwany przez włodarzy "Polskim Hiddinkiem".

dawiss 02.03.2012 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1226456)
Po twoich notowaniach wyszło by na to że Wisła wygrywa raz na ludzki rok. Troche optymizmu włóż w to życie...

Ten typ tak ma...

Blaszczu16 02.03.2012 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1226456)
Po twoich notowaniach wyszło by na to że Wisła wygrywa raz na ludzki rok. Troche optymizmu włóż w to życie...

Najlepiej zignoruj, bo to konto użytkownika przed każdym meczem Wisły pier*oli takie smuty.

thechris 02.03.2012 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1226534)
Najlepiej zignoruj, bo to konto użytkownika przed każdym meczem Wisły pier*oli takie smuty.

Wcale nie... przed rewanżem z Apoelem i przed derbami na Kałuży byłem optymistyczny i obstawiałem wygrana Wisły... niestety było w plecy.

To, że z Koroną przewidziałem porażkę 0:1 nie oznacza, że jestem pesymistyczny.


Poza tym przy naszej grze remis to nie jest taki zły wynik. Wiele osób jest zadowolonych przecież z dwóch remisów ze Standardem. Np. konto "milosz" a także bramkarz Pareiko :) Siergiej może nie tyle zadowolony co: "nie traktuje tych dwóch remisów jako porażki bo... to były dwa remisy".

milosz 03.03.2012 00:18

Ocho , znowu nasz wieczny narzekacz czyli tzw konto "thechris " daje o sobie znać . Facet nie rozumie że dwa remisy ze Standardem są faktem, a jednocześnie wynikająca z nich porażka też jest faktem. I tak na Wembley w 1973 roku tylko zremisowaliśmy, ale ówczesny remis był zwycięstwem.

Remis z Lechią to dla nas oczywiście porażka i wie o tym każdy z wyjątkiem konta "thechrisa ", choć może też o tym wie, ale widać czerpie przyjemność z niepowodzeń Wisły stąd życzy jej kolejnych strat punktowych w lidze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1226534)
Najlepiej zignoruj, bo to konto użytkownika przed każdym meczem Wisły pier*oli takie smuty.

Popieram.

Aletsch 03.03.2012 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1226470)
No dobra. Życzę im spadku, bo rzygać mi się chcę jak patrzę na ich grę.

Nasi teraz graja padline jeszcze gorsza i tez zyczysz im spadku?

wanciak86 03.03.2012 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1226402)
Lechia gra najgorszą piłkę w lidze, 3 punkty to jedyna opcja.

Zresztą Lechii życzę spadku, bo tylko spadek może ich uratować, bo jak się utrzymają, to jeszcze ktoś pomyśli, że zrobili świetne transfery, żadnych błędów, i w ogóle "tak trzymać!"


jakbym był takim frajerem jak Ty, to bym życzył Wiśle spadku. Co przy obecnej Jej grze, wcale nie jest niemożliwe. ( No, może różnicę zrobiłyby punkty zdobyte do tej pory(( chociaż to AŻ/TYLKO 9pkt)), bo obie drużyny grają taki sam syf ).

Ale jako, że ów frajerem nie jestem , ŻYCZĘ WIŚLE MISTRZOSTWA.

milosz 03.03.2012 01:34

wanciak86

Spoko, to tylko jeden głos odmienny, Lechia-Wisła-Śląsk, razem. Na boisku szukamy zwycięstwa, a poza nim jesteśmy razem i życzymy
sobie wszystkiego co dobre.

! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !

orm 03.03.2012 07:58

Ciekawe kto będziei grał w obronie: wypadło nam z drużyny dwóch obrońców na 100% (Czekaj, Lamey), a czy Chavez dojedzie do Gdańska i czy będzie w stanie grać tuż po podróży? Probierz łatwo nie ma od samego początku.

Taylor 03.03.2012 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1226568)
jakbym był takim frajerem jak Ty, to bym życzył Wiśle spadku. Co przy obecnej Jej grze, wcale nie jest niemożliwe. ( No, może różnicę zrobiłyby punkty zdobyte do tej pory(( chociaż to AŻ/TYLKO 9pkt)), bo obie drużyny grają taki sam syf ).

Ale jako, że ów frajerem nie jestem , ŻYCZĘ WIŚLE MISTRZOSTWA.

Myśle, że gdyby Wisła (nie daj Bóg oraz ani Lechia ani Śląsk) kiedyś spadła to wynalazki takie jak vote-for-mikey szybko by zapomniały co to jest Wisła Kraków. Poprostu trzeba olać takie dziwne przypadki, co to za ładną gre i sukces sportowy dały by się wydupczyć.

Acapelo 03.03.2012 10:40

Pareiko- Jovanovic, Jaliens, Chavez, Diaz,- Wilk, Nunez Melikson- Iliev Biton Genkov

Ajax 03.03.2012 11:21

Panowie z ostatnich 8 meczy wygraliśmy 2 zdobyliśmy (uciułaliśmy) zawrotną liczbę 7 punktów

Słownie dwa mecze zwycięskie.

Na dzień dzisiejszy każdym może z nami lekko i przyjemnie wygrać.

To cudowne Zagłębie nad którym takie peany roztaczał Wilk już klasycznie przegrało

Z Podbeskidziem.

Taka jest smutna prawda i takie są fakty.

Wygrana z Lechią będzie sensacją, ponieważ ostatni razy na wyjeździe wygraliśmy 25.11.2011 ze Śląskiem

Od tego czasu strzeliliśmy w lidze 3 bramki tracąc przy tym 4 bramki.

I tak dalej i tak dalej do Gdańska IMHO nie jedziemy w roli faworyta.

PS: Mam nadzieje że się mocno mylę.

martin_6 03.03.2012 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1226612)
To cudowne Zagłębie nad którym takie peany roztaczał Wilk już klasycznie przegrało

Z Podbeskidziem i 0-2 z Cracovią...

Żyjesz w jakimś alternatywnym świecie, w którym Cracovia wczoraj wygrała?

Ajax 03.03.2012 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 1226616)
Żyjesz w jakimś alternatywnym świecie, w którym Cracovia wczoraj wygrała?

Chyba byłe zbyt wściekły czytając poranną gazetę, mea culpa.

Porażka z Podbeskidziem chwały nie przynosi (coś o tym wiemy)

uzytkownik_forum 03.03.2012 12:40

Jak Probierz ustawi Nas na ofensywne 4-4-2 i zagra ofensywnie jak na Mistrza Polski przystało, to niniejszym ślubuje, że kupuje mu 0,7 Kubusia truskawkowego i dostarczam na rowerze pod dom, chocby miało nawet padać

Marcin_fan 03.03.2012 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uzytkownik_forum (Post 1226633)
Jak Probierz ustawi Nas na ofensywne 4-4-2 i zagra ofensywnie jak na Mistrza Polski przystało, to niniejszym ślubuje, że kupuje mu 0,7 Kubusia truskawkowego i dostarczam na rowerze pod dom, chocby miało nawet padać

Z tym deszczem to Ci nie wyszło bo wiadomo że do wtorku bodajże ma być w miare ładnie ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl