Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka] 2012-02-26 17:00 Wisła Kraków Korona Kielce (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8609)

thechris 24.02.2012 23:07

Mój skład na Korone: 3-4-1-2 W zasadzie 3-5-2:

------------ Pareiko -------------
----Lamey - Jaliens - Diaz---
Iliev - Garguła - Wilk - Kirm
----------------Melikson----------
---------Genkow -- Biton------

ghost_ 24.02.2012 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1223264)

------------ Pareiko -------------
----Lamey - Jaliens - Diaz---
Iliev - Garguła - Wilk - Kirm
----------------Melikson----------
---------Genkow -- Biton------

Już bez przesady. Nie gramy z III ligowcem, żeby tak lekceważyć obronę... 4 w obronie musi być, zwłaszcza skoro mamy tych obrońców jakich mamy. Jak będzie trzeba więcej dać do przodu to od tego są zmiany.

JrQ- 25.02.2012 00:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1223264)
Mój skład na Korone: 3-4-1-2 W zasadzie 3-5-2:

------------ Pareiko -------------
----Lamey - Jaliens - Diaz---
Iliev - Garguła - Wilk - Kirm
----------------Melikson----------
---------Genkow -- Biton------

walnij się chłopie w dekiel, to nie FM
że niby jeszcze Diaz i Lamey do przodu jadą i w tyle zostają Jaliens i Wilk?

thechris 25.02.2012 01:18

Nie, Lamey i Diaz koncentrują się na defensywie bo i tak nie ma pożytku z akcji ofensywnych bocznych obrońców. Każde wyjście bocznego obrońcy to zagrożenie dla bramki Pareiki. Jak się nie ma materiału na nowoczesną grę skrzydłami to nie ma co udawać, że jest inaczej.

biziu25 25.02.2012 07:32

już się nie mogę doczekać zwycięstwa w niedzielę, oby zwycięstwa! na koronę musimy zagrać bardziej skrzydłami i takimi dosłownie tzn dwóch zawodników musi biegać po bocznej lini aby max rozciągnąć grę a wtedy Melikson z gułą rozjadą ich w środku.
3:0

GaoFeng 25.02.2012 08:19

Nie bedzie zadnej "rewolucji", moze Biton zagra za Genkova, ale reszta raczej po starym. I dobrze, nie ma co eksperymentowac i wszystko zmienic, tylko bo sie ostatnie 3 mecze zremisowalo! Ciekaw jestem co ten Jamroz pokaze, rozegral przeciwko Jadze dobry mecz. Nie chodzi mi tylko o bramki, lecz o cala jego gre: pomimo wysokiego wzrostu on jest szybki na pierwszych metrach, bardzo ruchliwy i ma dobra technike. Moze byc odkryciem Korony w tej rundzie i ciekawym zawodnikiem dla innych polskich klubow.

sovinho_02 25.02.2012 08:44

Mi się wydaje że wyjdziemy na Koronę tak :
Pareiko - Lamey, Czekaj,Bunoza,Diaz - Iliev,Wilk,Garguła,Melikson,Kirm - Biton
Na oficjalnej było że kilku zawodników kontuzjowanych:
Marko - ścięgna Achillesa
Jaliens - kostka
Iliev,Chavez - przeziębienie
Jeśli Jovanovic się wykuruje to pewnie zagra za Lameya, Iliev z Chavezem też raczej będą gotowi aczkolwiek Osmana zostawiłbym na ławce bo ze Standardem słabo zagrał
Od siebie dorzucę zmianę tak w 60 minucie jak Iliev już będzie słabł Michała Szewczyka za Ilieva
Wynik liczę 3-1 po bramce Bitona, Meliksona i Garguły

mitmichael 25.02.2012 09:33

Nie no bez przesady - nie mozemy sobie pozwolic na gre trzema obroncami. Toz to samobojstwo jest. Nie ma mowy o remisie - na R22 musimy wygrywac wszystkie spotkania.

Enrico2000 25.02.2012 13:03

W tym meczu, jeśli nie chcemy zając jakiegoś zaszczytnego 10 miejsca, obowiązuje tylko zwycięstwo. Innej opcji poprostu nie ma. I żadne tłumaczenia, że gramy co 3 dni i jesteśmy po odpadnięciu z LE. To dopiero początek sezonu. I w końu czas wygrywać bo końcówka coraz bliżej.

wolfy 25.02.2012 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1223018)
mam naiwna i optymistyczna nadzieje , zwlaszcza po wyczynach Pareiki po gwizdku , ze wczorajszy wynik (otarcie sie o awans jakby na to nie patrzec) wywola podraznienie ambicji i pokazanie na tle Korony na co nas stac !!!!!!!!!!!!!!!

Ambicję, to trzeba najpierw mieć...

Niestety, nie wierzę w nagłe przebudzenie naszych piłkarzy. Zwłaszcza z ostro grającą Koroną.

zgrybus 25.02.2012 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1223371)
Ambicję, to trzeba najpierw mieć...

Niestety, nie wierzę w nagłe przebudzenie naszych piłkarzy. Zwłaszcza z ostro grającą Koroną.

pesymista :evil: 3 pkt. i wyprzedzamy Lech.

Boruc 25.02.2012 13:37

Na środku obrony powinien zagrać Czekaj z Jaliensem, który pokazuje ostatnio przynajmniej solidną formę. Chavez zagrał słabiej niż w poprzednich meczach, może odpoczynek dobrze mu zrobi.
Pareiko - Lamey, Czekaj, Jaliens, Diaz - Wilk, Garguła, Melikson, Kirm (Iliev) - Genkov, Biton
Przy wspomnianej podrażnionej ambicji, przydałoby się zagrać ofensywniej. Nasza gra nie wygląda źle, brak zwycięstw jest spowodowany indywidualnymi błędami i jeśli je wyeliminujemy, to będzie dobrze. 2:1 dla nas.

nemox007 25.02.2012 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Boruc (Post 1223375)
Na środku obrony powinien zagrać Czekaj z Jaliensem, który pokazuje ostatnio przynajmniej solidną formę. Chavez zagrał słabiej niż w poprzednich meczach, może odpoczynek dobrze mu zrobi.

Zwłaszcza w Liege gdzie był chyba najlepszym obrońcą jak nie zawodnikiem na boisku -.-

prezes85 25.02.2012 14:15

Mój skład na Korone: 442

-------------------BITON
---------------------------GENKOV
---MELIKSON------------------------ILIEV
-----------------GARGUŁA--WILK--------------------
---BUNOZA--CHAVEZ--JALIENS--JOVANOVIC
---------------------PAREIKO------------------

Ewentualnie Lamey za Jovanovica.
Kirm powinien zmienić na drugą połowę Ilieva.
Jak Garguła jest w słabej dyspozycji to za niego Diaz (dobrze zagrał w Liege).

Elefant 25.02.2012 14:42

Realnie rzecz biorąc o jakiekolwiek punkty może być jutro bardzo trudno.
Piłkarze są zmeczeni.
Zmiennicy są (w większości) za słabi.
Korona gra pressingiem, którego nie lubimy i nie potrafimy grać z takimi drużynami.

Jak sie mecz ułoży, jak coś nie wpadnie na początku to może być podobnie jak z Polonią.

zgrybus 25.02.2012 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nemox007 (Post 1223384)
Zwłaszcza w Liege gdzie był chyba najlepszym obrońcą jak nie zawodnikiem na boisku -.-

Chavez w Liege najlepszy? Hmmm... kłóciłbym się zwłaszcza tym babolem w 4 minucie? Jaliens najlepszy mecz w Wiśle zagrał.

Dean 25.02.2012 14:55

będą kibice Korony Kielce, czy jak zwykle nie?

gizmowisla 25.02.2012 15:00

zastanawiam sie czy jeszcze kiedykolwiek zobacze od pierwszej minuty gre Wisly z 2 napastnikami i klasycznym ustawieniem 4-4-2 ???????? obawiam sie ze juz nigdy ....i juz zawsze mecze beda sie konczyly wynikami 0-1 0-0 1-0 czasem przy dobrym wietrze 2-1 - 2-0

thechris 25.02.2012 15:43

Nasze gwiazdki wyprzedziło Podbeskidzie... Ja wiem, że dla stranieri Podbeskidzie to taki sam "no name" jak Polonia czy Ruch ale może spięli by jednak poślady bo robi się trochę śmiesznie :D

wolfy 25.02.2012 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1223406)
Chavez w Liege najlepszy? Hmmm... kłóciłbym się zwłaszcza tym babolem w 4 minucie? Jaliens najlepszy mecz w Wiśle zagrał.

Wygląda dobrze fizycznie, widać że na siłowni trochę popracował. Patrząc na niego nie obawiałem się już, że nagły podmuch wiatru zostawi nas z jednym stoperem w środku obrony.

krowczax 25.02.2012 16:09

Cóż, widzę, że zabawy w trenejro trwają w najlepsze, zatem dołożę też coś od siebie.
1. Nie widzę Bitona na szpicy, wydaje mi się, że z racji umiejętności zbierania górnych piłek lepszy będzie Genkov, Biton mógłby grać tuż za nim.
2.Nikt nie potrafi się zastawić w Wiśle, a może i w całej lidze jak Nunez, i właściwie chłop ma zadatki na def.pomocnika, tylko musiałby wyzbyć się idiotycznych nawyków.
3.Meleks to typ plejmejkera, jak dla mnie wystawianie go na skrzydle to marnotrawienie potencjału jaki może płynąć z piłek rozgrywanych od środka.
4.Kirm jest o okropnej formie, chętnie zobaczyłbym na skrzydle Dragana. Alternatywą mogł by być na skrzydle Guła. Może warto by spróbować.

tak więc mój skład wyglądał by mniej więcej tak.
--------------Pareiko----------------
---------------------------------------
Jovanovic--Chavez--Czekaj--Diaz
----------------------------------------
---Iliev-----Wilk-----Guła/Nunez---
----------------------------------------
-------Melikson-----Biton------------
--------------Genkov-----------------

Ustawienie dosyć eksperymentalne, ale wtedy nasza siła w ataku wyglądała by dosyć imponująco.
Z wiślackim pozdrowieniem ;)

matt_1906 25.02.2012 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1223419)
zastanawiam sie czy jeszcze kiedykolwiek zobacze od pierwszej minuty gre Wisly z 2 napastnikami i klasycznym ustawieniem 4-4-2 ???????? obawiam sie ze juz nigdy ....i juz zawsze mecze beda sie konczyly wynikami 0-1 0-0 1-0 czasem przy dobrym wietrze 2-1 - 2-0

strach pomyśleć co by było gdyby taki Real zaczął grać 2 napastnikami skoro teraz strzela po 4,5 bramek na mecz

gizmowisla 25.02.2012 16:18

strach pomyśleć co by było gdyby taki Real zaczął grać 2 napastnikami skoro teraz strzela po 4,5 bramek na mecz


zachowaj proporcje - nie jestesmy Realem ....... nie jestesmy nawet Saragossą ....przez 90 minut nie oddajemy strzału w swiatlo bramki rezerwom Standardu ....

matt_1906 25.02.2012 16:21

chodzi mi o sam fakt że liczba napastników/ustawienie nie przeklada sie bezposrednio na bramki. A jeszcze tak apropo grą dwoma napastnikami polecam oglądnąć jeszcze raz sytuacje Kirma ze Standardem jak ustawieni byli Biton/Genkov (jeden praktycznie wpadl na drugiego) to pokazuje jak mogłaby taka "współpraca" wygladac.

markowywislak 25.02.2012 16:34

jeżeli przegrają jutro to trzeba zrobić roz....... prawdziwy roz.......!!!!! Piłkarze jak podejdą to pokazać Fuckersa a basałajowi nawciskać jak tylko sie da!!!!

4fan_player 25.02.2012 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1223461)

tak więc mój skład wyglądał by mniej więcej tak.
--------------Pareiko----------------
---------------------------------------
Jovanovic--Chavez--Czekaj--Diaz
----------------------------------------
---Iliev-----Wilk-----Guła/Nunez---
----------------------------------------
-------Melikson-----Biton------------
--------------Genkov-----------------

;)

Skąd Wy bierzecie te ustawienia? Przecież to czysta abstrakcja. Gramy cały 4-2-3-1 i nagle mamy w środku sezonu mamy zagrać 4-3-2-1? Jeszcze do tego w takim ustawieniu.

Dajcie sobie spokój z tą zabawą w trenera.

fresh.cie 25.02.2012 17:52

Hmm takie ustawienie było by ciekawe ale w przypadku:

--------------------Pareiko------------------
-----------------------------------------------
Jovanovic/Lamey--Jaliens--Czekaj--Diaz
-----------------------------------------------
-------Jirsak--------Wilk------Nunez------
----------------------------------------------
----------------------------------------------
--------------Iliev---------Melikson---------
--------------------Biton---------------------

W drugiej połowie wpuściłbym Gargułę za Ilieva, Kirma za Jirsaka(tak, Kirma na środek, jestem ciekaw jak by to zagrało) oraz Szewczyka za Meliksona przy dobrym wyniku(chyba jeszcze trenuje z pierwszą drużyną nie?).

Lub 4-4-2

-------------------Pareiko------------------
---------------------------------------------
--Jova/Lamey--Jaliens--Czekaj--Diaz--
---------------------------------------------
------------Jirsak-----Nunez--------------
---------------------------------------------
---Iliev-------------------------Melikson--
---------Genkov-----Biton----------------

Tylko, że nie mamy napastnika na zmianę. Chyba że Szewczyk. Moim zdaniem w ustawieniu 4-4-2 należy dać szansę Jirsakowi bo jest(jak chce) bardziej kreatywny od Wilka a akcje same układać się nie będą w takim ustawieniu. Łatwiej o rozegranie jest w 4-2-3-1. A Czarek jeden mecz może odpocząć by potem na pełnej k*rwie znowu cisnąć.

mitmichael 25.02.2012 18:01

Nie ma co kombinowac ze składem bo i tak zagramy 4-2-3-1 a nawet jak przegramy z Korona to w nastepnym meczu i tak bedziemy grali na 1 napastnika. Trzeba odpowiedniej osoby zeby przejrzała na oczy, ze Wisła MUSI grac 2 napastnikami.

Ciastek1 25.02.2012 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1223499)
Nie ma co kombinowac ze składem bo i tak zagramy 4-2-3-1 a nawet jak przegramy z Korona to w nastepnym meczu i tak bedziemy grali na 1 napastnika. Trzeba odpowiedniej osoby zeby przejrzała na oczy, ze Wisła MUSI grac 2 napastnikami.


Zgadzam się ale Wisła nie ma na dzień dzisiejszy napastników którzy mogliby grać razem .Ktoś już zauważył , że Biton i Genkow częściej na siebie wpadają niż sobie pomagają. Dwójka napastników w konfiguracji powiedzmy Piech - Genkow bądź Biton - Nakoulma jak najbardziej natomiast Biton - Genkow kompletnie się nie sprawdza .

BRTS39 25.02.2012 19:07

Musza wygrać. Szkoda by nabic tyle punktów w pucharach a za rok nie zagrac tam.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl