![]() |
Witam ! Mój kolega, zapalony wiślak bierze udział w konkursie na najlepszą imprezową fotkę. Można oddać 5 głosów dziennie za jednym zamachem. Z góry dziękuję za pomoc. Głosowanie trwa do 29 maja. Pomożecie ? !
http://warszawa.naszemiasto.pl/artyk...,t,tm,zid.html |
Witam Wszystkich Wiślaków oraz Wiślaczki :)
Biorę udział w konkursie "Zostań Mistrzem Kibiców" i postanowiłem sie do Was zwrócić z wielka prośba o wsparcie w postaci polubienia moich 2 zdjeć... http://zostanmistrzem.goal.pl/zostan...a-opetani.html http://zostanmistrzem.goal.pl/zostan...zawolanie.html Głosowanie trwa do niedzieli 22.06 do godziny 23:59. Liczę na Wasze wsparcie za co z góry serdecznie dziekuje jak i wierze, że z Wasza pomocą uda mi sie zwyciężyć... Z Wiślackimi Pozdrowieniami Bracia i Siostry :) |
Zagłosowane, powodzenia ;)
|
Wszystkim, którzy oddali wtedy na mnie swoje głosy i pomogli mi zwyciężyć Serdecznie Dziękuje...
http://www.goal.pl/282321-wyniki-kon...-mistrzem.html |
Kochani,
Akcja jest taka, żeby mogę wygrać całkiem sympatyczne autko, ale żeby się tak stało potrzebuje pomocy waszej i waszych znajomych. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć w poniższy link i zagłosować na mój komentarz! https://apps.facebook.com/krakowczywarszawa/ (Trzeba przesunąć w dół, żeby zobaczyć odpowiedzi) Swój głos można oddawać wielokrotnie co 12 godzin. Byłbym szalenie wdzięczny gdybyście poświecili kilka sekund dziennie przez ten tydzień :) MIEJSCE NR 3, PAWEŁ PORĘBSKI Licze na waszą pomoc, a tych których niepokoje niepotrzebnym spamem z góry przepraszam :) Jeżeli to nie problem, to zachęćcie do pomocy waszych znajomych, a jeżeli Ci wcześniej wymieni wyrażą chęć, niech też zaproszą swoich znajomych! ;) Konkurs trwa do 22.02 - niech to będzie najpiękniejszy prezent urodzinowy jaki mogę sobie wymarzyć ;) |
No i samochód wyhaczyl...
Sprzedaj będzie na Semira. |
Znalazłem na portalach kibicowskich taką ankietę, zabierzei ok. 5 minut, praktycznie same pytania zamknięte.
http://www.kibice2015.pl/ I to, jakby ktoś jeszcze nie widział: http://sport.interia.pl/raport-mapa-...ow,nId,1669508 |
Nie mogłem znaleźć bardziej pasującego tematu.
http://www.youtube.com/watch?v=jaKRo...&feature=share Z youtube'a, filmik od SA Wardęga na rzecz pomocy psom w schroniskach. Jak sam pisze w komentarzu: "Jeśli chcecie wesprzeć akcję nie musicie wysyłać pieniędzy, wystarczy, że UDOSTĘPNICIE video. Wszystkie dochody z reklam zostaną przekazana na pomoc schroniskom i kolejne wyprawy Psiakobusa!" W związku z tym, kto nie udostępni tego filmiku, ten faja. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl