Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Głosowania - Konkursy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8566)

piter116 19.05.2012 15:07

Witam ! Mój kolega, zapalony wiślak bierze udział w konkursie na najlepszą imprezową fotkę. Można oddać 5 głosów dziennie za jednym zamachem. Z góry dziękuję za pomoc. Głosowanie trwa do 29 maja. Pomożecie ? !

http://warszawa.naszemiasto.pl/artyk...,t,tm,zid.html

MaThEuS 20.06.2014 00:49

Witam Wszystkich Wiślaków oraz Wiślaczki :)
Biorę udział w konkursie "Zostań Mistrzem Kibiców" i postanowiłem sie do Was zwrócić z wielka prośba o wsparcie w postaci polubienia moich 2 zdjeć...

http://zostanmistrzem.goal.pl/zostan...a-opetani.html
http://zostanmistrzem.goal.pl/zostan...zawolanie.html

Głosowanie trwa do niedzieli 22.06 do godziny 23:59.
Liczę na Wasze wsparcie za co z góry serdecznie dziekuje jak i wierze, że z Wasza pomocą uda mi sie zwyciężyć...
Z Wiślackimi Pozdrowieniami Bracia i Siostry :)

gypsy 20.06.2014 08:51

Zagłosowane, powodzenia ;)

MaThEuS 14.08.2014 16:29

Wszystkim, którzy oddali wtedy na mnie swoje głosy i pomogli mi zwyciężyć Serdecznie Dziękuje...

http://www.goal.pl/282321-wyniki-kon...-mistrzem.html

pawlos33 16.02.2015 18:51

Kochani,

Akcja jest taka, żeby mogę wygrać całkiem sympatyczne autko, ale żeby się tak stało potrzebuje pomocy waszej i waszych znajomych.

Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć w poniższy link i zagłosować na mój komentarz!

https://apps.facebook.com/krakowczywarszawa/

(Trzeba przesunąć w dół, żeby zobaczyć odpowiedzi)

Swój głos można oddawać wielokrotnie co 12 godzin. Byłbym szalenie wdzięczny gdybyście poświecili kilka sekund dziennie przez ten tydzień :)

MIEJSCE NR 3, PAWEŁ PORĘBSKI

Licze na waszą pomoc, a tych których niepokoje niepotrzebnym spamem z góry przepraszam :)

Jeżeli to nie problem, to zachęćcie do pomocy waszych znajomych, a jeżeli Ci wcześniej wymieni wyrażą chęć, niech też zaproszą swoich znajomych! ;)


Konkurs trwa do 22.02 - niech to będzie najpiękniejszy prezent urodzinowy jaki mogę sobie wymarzyć ;)

MatMario 23.02.2015 16:12

No i samochód wyhaczyl...

Sprzedaj będzie na Semira.

ASecond17 26.02.2015 19:49

Znalazłem na portalach kibicowskich taką ankietę, zabierzei ok. 5 minut, praktycznie same pytania zamknięte.
http://www.kibice2015.pl/

I to, jakby ktoś jeszcze nie widział:
http://sport.interia.pl/raport-mapa-...ow,nId,1669508

wściekłe pięści węża 26.03.2015 22:45

Nie mogłem znaleźć bardziej pasującego tematu.

http://www.youtube.com/watch?v=jaKRo...&feature=share

Z youtube'a, filmik od SA Wardęga na rzecz pomocy psom w schroniskach.

Jak sam pisze w komentarzu:

"Jeśli chcecie wesprzeć akcję nie musicie wysyłać pieniędzy, wystarczy, że UDOSTĘPNICIE video. Wszystkie dochody z reklam zostaną przekazana na pomoc schroniskom i kolejne wyprawy Psiakobusa!"

W związku z tym, kto nie udostępni tego filmiku, ten faja.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl