![]() |
Widac, że młodzi jesteście, przed erą wszechobecnej telewizji tez były genialne druzyny.
|
Re:
Nagrywał ktoś mecz? albo znalazl juz jakies torrenty? Nie moglem ogladac meczu wczoraj a nie widze zadnych powtorek w tv :(
|
1. połowa:
http://www.filesonic.com/file/416750....pietras44.avi 2. połowa: http://www.filesonic.com/file/417041....pietras44.avi Prosze. |
Niby Real już był tuz tuż za Barceloną ale jak pokazał wczorajszy mecz Barcelona jednak jest tak samo daleko przed Realem jak rok temu.
Znakomity mecz Barcelony, Real kiedy jeszcze miał siły na ostry pressing jakos grał. Potem zwyciężyła technika i kultura gry. I na nic sie zdała bramka z 1 minuty i możliwość gry z kontry przez Real. Barcelona jednak przerasta Real i całą reszte w Europie. |
ale zagrał wczoraj Cristiano Ronaldo ,przy nim Małecki i Kirm razem wzięci to gracze meczu
|
Pilkarze Realu wczoraj zagrali jak Cipy a zwlaszcza Panienka Ronaldo, ktory jak dla mnie był najgorszy na boisku. Nie stawiałem na zadna druzyne ale liczylem, ze utra nosa Barcelonie. Myliłem sie - tylko przypadek sprawił, ze Real prowadzi w tabeli PD (teraz maja tyle samo punktow ale Real ma mecz mniej).
|
Cytat:
Wiadomo, takie oceny są subiektywne, ale prawdą też jest, że obecnie gra się piłą inną niż kiedyś. Pressing na całym boisku, tempo niesamowite. Tylko technika pozostaje taka sama. I pomimo tego Barca gra piłkę finezyjną, piękną. Dla mnie to jest wręcz niemożliwe. Więc myślę, że jednak kiedyś grało się łatwiej. A co piłkarzy, to ja pamiętam takich od 1996 roku. I na pewno wtedy nie było lepszego od Messiego. A ojciec mówił mi, że Messi już z 3 lata temu przeskoczył takiego Maradonę. A Pele? Pele grał w czasach gdzie wyniki hokejowe nikogo nie dziwiły. Więc i bramek więcej strzelał. Może Cruyff, ale to i tak inna era. Myślę, że Ronaldo z przed kontuzji mógł być lepszym piłkarzem, ale niestety poważne zerwanie ścięgien przerwało na jakiś czas jego karierę, a po kontuzji już nie grał takiej piłki. |
Barcelona pokazała klasę. Mimo tego, że ewidentnie w tym sezonie na wyjazdach im nie szło, to w tym najważniejszym meczu nie zawiedli. Messi pokazał Ronaldo miejsce w szeregu.
Moim zdaniem źle służy drużynie z Madrytu takie pompowanie balonika przed każdym GD. Teraz znowu mówiło się, że Real w końcu jest gotowy aby pokonać Barce, a skończyło się jak zawsze. Widać było jakie momentami proste błędy popełniali Królewscy w sytuacjach wręcz banalnych, kiedy trzeba było podać piłkę do najbliższego partnera. |
Tak zauważyłem że ile razy gigant założy temat o derbach Hiszpanii to Real dostaję w dupę - coś w tym jest ;)
|
Racja, teraz choćby mnie wołami ciągli nie założę takiego tematu. "Mój" biedny Real...:foch:
|
Nie kibicuję ani Barcelonie ani Realowi. Królewscy szybko wbili gola, swoją okazję miał CR7, ale czym dłużej tym trwał mecz tym Barca bardziej dominowała. Mecz dość wyrównany, z delikatnym wskazaniem na gości.
|
Ronaldo jest strasznie słaby psychicznie, przecież on wczoraj nawet nie potrafił dobrze rzutu wolnego wykonać, mimo że jest to jeden z jego znaków rozpoznawczych (zaraz obok dramatycznych upadków po stracie piłki) to jest typowy gwiazdor który gra dobrze jak drużyna gra dobrze, ale w trudnych momentach nie poderwie tej drużyny do ataku, nie popisze się niekonwencjonalnym zagraniem, za to Messi ma to wszystko czego CR brakuje, i jest prawdziwym liderem Barcy, dlatego wczoraj wygrała drużyna gości, pomimo katastrofalnej wpadki na początku meczu.
|
To teraz ja odświeżę temat - zobaczymy czy fatum pozostanie ;)
Cytat:
|
http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/SportKlub
Wg tego transmisja na sportklubie. a wg tego: http://sportklub.pl/gdzie-nas-ogladac/ Sportklub dostępny jest na platformie ”n” na kanale 117, Cyfrze+ na kanale 111, w ofercie największych operatorów kablowych takich jak UPC, Vectra, Multimedia, Aster, tp.s.a oraz w większości sieci w Polsce Ogólnie ciekawe jakie składy będą. Wczoraj gdzieś mi mignęło, że Guardiola chce wystawić Pinto na bramce. Ale Gran derbi, to gran derbi więc na pewno będzie ciekawie. Ja jak w poprzednich liczę na Barcelone. Chociaż ciężko będzie, mecz w Madrycie, a Real jest w formie ostatnio. 2:1 dla Barcy. |
Cyfra plus kanał 128
|
Mam nadzieję, że bramki padną - oby jak najwięcej dla Królewskich.
RM 2-0 FCB |
Postawiłem kupon a w tym kuponie na Barce wiec mam nadzieje że Barca znów ośmieszy Real :D
|
Heh cholernie mnie kusi,żeby coś postawić ale co to za przyjemnosc z meczu...
Jak człowiek nie liczy rzutów rożnych to sie boi o kartki,jak nie o kartki to o gole itp :D Licze ze Barca ich znowu dzis pocisnie :D |
Dzisiaj Real - Barca 2-2.
Messi pewnie znów coś strzeli Ikerowi :-/ |
Gladkie zwyciestwo Barcy, tzn. 3 : 1 i posiadanie pilki 70 do 30%.
|
Cytat:
gigant na pewno rzuci na Ciebie klątwę za te słowa :D |
Odnośnie dzisiejszego meczu Real - Barca - http://www.sadistic.pl/aktorzy-z-barcelony-vt99253.htm
Na luziku ;) |
Nudzi mnie juz ta Barcelona wiec licze na Real 3:1
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=GyJSk...eature=related http://www.youtube.com/watch?v=O2bX_...eature=related http://www.youtube.com/watch?v=QGJU7x7EiXI (to z Man Utd, ale nie mogłem się powstrzymać :D) na luziku ;) |
Dlatego obydwa zespoły są siebie warte. Szkoda, że nie ma trzeciej siły w primera division.
Mimo wszystko, moim zdaniem większe panny grają w Barcelonie, więc mam nadzieję, że Real dzisiaj nie przegra. Chociaż szanse na to są niewielkie. |
4:0 dla Barcy
A co ! A tak powaznie, to kazda wygrana Barcy + placzaca mina ....eczki Krystianka i bede usatysfakcjonowany :D |
Real wygra 3-0 wkońcu Impossible is Nothing :)
|
fajnie by bylo gdyby Barcelonie znow sie udalo wygrać z Realem, ale stawiam dzis na remis badz minimalne zwyciestwo Realu
najwazniejsze zeby Barcelona w tym sezonie doszla do finalu LM i sprobowala wygrac LM drugi raz z rzedu |
Rzuci ktoś jakimś linkiem? Bo na cyfrze jednak nie mam sportklubu :D
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl