![]() |
poszlo :) piec gwiazdek :)
|
Ode mnie również najwyższa ocena ;) Powodzenia!
|
Dzięki wielkie, nagroda internautów to chyba najwyższe wyróżnienie jakie możemy dostać w tym konkursie, dlatego tym bardziej jestem wdzięczny za każdy głos. :) Komisja, która przyznaje całą resztę pewnie ma już swoich faworytów, bo jak wiadomo w tym kraju większość rzeczy jest poustawianych. :) Ale mam nadzieję, że uda się zrobić coś z niczego bez żadnych pleców, wtyków, a jedynie ciężką pracą. :) Zbliżają się dwa ost. dni głosowania i "walki". Dzięki za pomoc Wiślacy!
|
I ja również dokładam 5 gwiazdek.
|
Cytat:
|
No tak, ale Armia Białej Gwiazdy nie jest skorumpowana. :D Chodziło mi o to, że znane marki się tam dobrze ustawiają. :)
|
Dziś ostatni dzień głosowania proszę o głosowanie tutaj na 5 gwiazdek:
http://www.diamentmeblarstwa.pl/produkty/art97.html#p97 A tutaj na najniższą ocenę :p http://www.diamentmeblarstwa.pl/produkty/art100.html |
kolejne głosy poszły ale niestety wyprzedzili nas
|
Oddane głosy :>
|
Z Wami szanse znowu rosną, dzięki wielkie! :)
|
Głos oddany, powodzenia.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl