Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Potrzebuję pomocy ;) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8402)

sanderuss 18.11.2011 13:54

poszlo :) piec gwiazdek :)

gypsy 18.11.2011 23:40

Ode mnie również najwyższa ocena ;) Powodzenia!

Wichar87 18.11.2011 23:57

Dzięki wielkie, nagroda internautów to chyba najwyższe wyróżnienie jakie możemy dostać w tym konkursie, dlatego tym bardziej jestem wdzięczny za każdy głos. :) Komisja, która przyznaje całą resztę pewnie ma już swoich faworytów, bo jak wiadomo w tym kraju większość rzeczy jest poustawianych. :) Ale mam nadzieję, że uda się zrobić coś z niczego bez żadnych pleców, wtyków, a jedynie ciężką pracą. :) Zbliżają się dwa ost. dni głosowania i "walki". Dzięki za pomoc Wiślacy!

Sliver12 19.11.2011 00:16

I ja również dokładam 5 gwiazdek.

Proud 19.11.2011 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wichar87 (Post 1192826)
Dzięki wielkie, nagroda internautów to chyba najwyższe wyróżnienie jakie możemy dostać w tym konkursie, dlatego tym bardziej jestem wdzięczny za każdy głos. :) Komisja, która przyznaje całą resztę pewnie ma już swoich faworytów, bo jak wiadomo w tym kraju większość rzeczy jest poustawianych. :) Ale mam nadzieję, że uda się zrobić coś z niczego bez żadnych pleców, wtyków, a jedynie ciężką pracą. :) Zbliżają się dwa ost. dni głosowania i "walki". Dzięki za pomoc Wiślacy!

Chłopie jak widać po głosowaniu za Tobą stoi nie jakaś komisja tylko Armia Białej Gwiazdy, a Ty tu o braku pleców piszesz.:D

Wichar87 19.11.2011 08:13

No tak, ale Armia Białej Gwiazdy nie jest skorumpowana. :D Chodziło mi o to, że znane marki się tam dobrze ustawiają. :)

Wichar87 20.11.2011 09:46

Dziś ostatni dzień głosowania proszę o głosowanie tutaj na 5 gwiazdek:
http://www.diamentmeblarstwa.pl/produkty/art97.html#p97


A tutaj na najniższą ocenę :p
http://www.diamentmeblarstwa.pl/produkty/art100.html

19sebawro06 20.11.2011 10:16

kolejne głosy poszły ale niestety wyprzedzili nas

OpEnTaNy 20.11.2011 10:39

Oddane głosy :>

Wichar87 20.11.2011 10:41

Z Wami szanse znowu rosną, dzięki wielkie! :)

Luissss81 20.11.2011 10:50

Głos oddany, powodzenia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl