![]() |
Nie szukajcie dalej trenera, moze uda sie utrzymać w ekstraklasie z tym trenerem i składem,
|
Cytat:
|
Jak napisałem kiedyś w tym temacie że wszystkie transfery poza Meliksonem to niewypały to mnie tutaj chcieli pobić. Dziś widać jak na dłoni że Valkx sciągał słabych piłkarzy a Maaskant to był pseudo trener.
Na dzień dzisiejszy ja na miejscu Cupiała wywaliłbym Basałaja i Valkxa bo kolesie naściągali za wielką kasę szrotu o umiejętnościach 2 ligowych. |
Cytat:
|
wwf
ty chyba jestes glupi tak lepiej zaufajmy Kapce, on potrafi sciagnac swietnych zawodnikow i trenerow to ten czlowiek sciagnal Milana Jovanica,Bunoze stal za zatrudniem bodajze Okuki i Liczki Kapka pewnie juz kopie dolki pod Basalajem i Stanem Stan mial dobre transfery przed walka o LM, mial liste zrobiona, mial kase dostac na dobrych zawodnikow, ale wygral wariant oszczedniosciowy dlatego gra lamey,diaz itp oni na liscie byli na 3 czy 4 miejscu |
Cytat:
|
Cytat:
Biton gra coraz gorzej, a jego przegląd sytuacji na boisku pozbawia nas szans na zdobycie gola. Plusem jest to ze cena bedzie oscylowac w granicach 600 tyś. Biton i Iliev musza sie zakładać kto w meczu strzeli bramę. Trudno racjonalnie wytłumaczyć obustronna slepote. |
tomasza hajte na dyr sportowego
|
Cytat:
|
Cytat:
Dyrektor sportowy odpowiada za transfery/przedłużenia kontraktów itp a trener pierwszego zespołu za formę zawodników ich ustawienie i wykorzystanie w zespole. Jak nie widzisz ,że to są 2 oddzielne byty tzn. ,że nie znasz się zbytnio na piłce nawet w wydaniu II ligowym. A napastnicy żyją z piłek od pomocników(podstawy piłki nożnej) |
Cytat:
Zacytowałeś mnie następnie cos nabazgrałeś nie na temat. Muszę troszeczke zachwiać twoją filozofie futbolu. Napastnik żył z piłek od pomocnikow za Piechniczka i moze tak jest w 2 lidze, gdzie formacje grają w strefie. Nowoczesny futbol polega na grze zespołowej, z wymianą pozycji na boisku. Nie wazne kto strzela, liczy sie to co w sieci. Pamietasz R.Carlosa? moze bliżej, Zieńczuk, Marcelo, cos ci to mówi? A podstawą piłki nożnej są 2 bramki i piłka :rotfl: A wracając do tematu to Stan planuje 1 zakup w okienku. Ciekawe jaka to pozycja wymaga takich wzmocnień? Nie zdziwię sie jak bedzie to bramkarz... |
Cytat:
Taka formacja nadal istnieje i to nie ze względów jedynie historycznych czy sentymentalnych. Jeżeli obrońca strzelał u nas najwięcej bramek to znaczyło, że bramki zdobywaliśmy ze stałych fragmentów głównie (wtedy stoper podchodził wysoko) a nie z gry, kiedy stoperzy są raczej z tyłu, a strzelania goli oczekuje się raczej od napastników ;) |
Cytat:
A przepraszam..., przecież to demagogia. |
Taa wywalmy Stana i ostatni gasi światło., na dziś S. Valckx to najmocniejszy punkt w Wiśle.
|
Na tyle mocny na ile pozwalaja warunki. Wiec tak jak ze wszystkim innym.
|
A mnie zastanawia natomiast skutek zakończenia współpracy z RM.
Mianowicie, skoro Maaskant pobiera miesięcznie zarobki wynikające z kontraktu to znaczy ze kontrakt jest wciaz ważny? Bo można przeczytać ze często pojawia sie na R22. Ze dalej mieszka w Krakowie. Jesli kontrakt nie został rozwiązany to RM jest pracownikiem Wisły . Czyli będzie u nas pracowal do momentu zmiany pracodawcy lub końca kotraktu. Wiem ze to raczej niemożliwe ale Czy SV by mógł rozwiązać kontrakt z Rm Jesli by sie nie pojawił na R22? Niby zaniechanie obowiązków itp? |
Stosunek pracy rozwiazano zapewne z zachowaniem okresu wypowiedzenia(Czerwiec), bez koniecznosci swiadczenia pracy(czyli ze jest pracownikiem a pracowac nie musi).
|
Cytat:
Wywalono Maaskanta, ale ponieważ kontrakt jest do 06.2012, a RM nie wyleciał dyscyplinarnie to trzeba Mu płacić kasę do końca umowy. Chyba, że miłosiernie powie, że jej nie chce od Wisły:lol: Po to się podpisuje umowy żeby ich przestrzegać - w obie strony. |
Ale przecież już była afera z Kasperczakiem, który został "odsunięty" czy jakoś tak. Może RM jest w takim trenerskim klubie kokosa :).
|
Cytat:
Jak byś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział o co pytam. Po co się produkujesz? kolega Borys fachowo mi to wyjaśnił: Cytat:
A z resztą nie wiemy w jaki sposób się klub zabezpiecza na wypadek słabych wyników trenera. Co by nie mówić Wisła mogła coś takiego mieć. A Maaskant musi codziennie do roboty na rano śmigać:D Cytat:
|
Z tego co słyszałam RM został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy pozostając formalnie pracownikiem Wisły. Tak więc płacimy mu do czerwca a on nie musi dla nas nic robić. Nie może też podjąć pracy gdzie indziej bo straci prawo do wynagrodzenia od nas. W Krakowie pozostaje przynajmniej do Świąt. W klubie bywa często, a nawet bardzo często. Wisła liczy na to, że od stycznia znajdzie sobie jakieś zajęcie, odpadła by wtedy konieczność wypłacania mu pensji. To właśnie jego uposażenie blokuje zatrudnienie nowego trenera. Nie ma na niego kasy.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Ad rem- jak już wyżej zaznaczyłem nie wiemy nic o konstrukcji umowy, więc wszelkie dywagacje są o tzw. dupie Maryny. |
Dostosowując się do poziomu wybranych wypowiedzi stwierdzam - dyrektorem sportowym naszego klubu niech zostanie Wojciech Kowalczyk. Hej!
|
Ocenianie (krytyczne) dyrektora sportowego, któremu zwyczajnie nie daje się kasy na transfery i jest zmuszony bazować na piłkarzach którym kończą się kontrakty, tych bez klubu z kartami na ręku lub wyłącznie wypożyczanych nie jest fair. Można się spodziewać, że sam Valckx po czerwcu nie będzie chciał u nas dłużej pracować i on nie przedłuży z nami kontraktu. Co za przyjemność taka funkcja z pustym portfelem?
|
Cytat:
|
Wniosek jest jeden.
W fotelu dyrektora sportowego prze R22 w dzisiejszych czasach powinien zasiadać nie menedżer ( pusta kasa i brak stabilizacji oraz brak ciągłej wizji i polityki rozwoju przedsiębiorstwa ), nie iluzjonista ( ten też poleci po ok. roku gdy sztuczki PR przestaną działać ) a licencjonowany, profesjonalny magik-czarodziej co przekona dobrego trenera do pracy przy cholerycznym właścicielu i ściągnie zdolnych piłkarzy omamiając ich dotychczasowych pracodawców by oddali ich Wielkiej Wiśle za pół darmo. |
Jednym słowem David Copperfield !!!
|
Może Basałaj powinien uważnie śledzić polską i światowe edycję "Mam talent". A nuż znajdzie tam perełkę, diament do oszlifowania, nowego Dawida C.
|
Jedynym rozwiązanie problemu transferów w Wiśle jest DS kidnaper .........
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl