Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8393)

tofik 11.11.2011 15:58

Diaz lepiej operuje piłką od Wilka, jest równie waleczny i nogi nie odstawia. Jasne, że na lewej obronie gra jak kaleka, ale na DP to jest całkiem inna historia. Na poziom ligowy w zupełności wystarczy. Strata Wilka to jest akurat najmniejszy problem.

OpEnTaNy 13.11.2011 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1190431)
napisałem, że jeśli może
więc nie cwaniakuj

Niech zagra Brud w takim razie.

Wyluzuj stary krzywda Ci sie nie dzieje :]

A co do Diaza to na pewno lepiej od Wilka nie wygladal by w srodku pola ...

wolfy 13.11.2011 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1190174)
Czy na ławce usiądzie Kew Jaliens, może Andraż Kirm ?

U nas to piłkarze zwalniają trenerów, w normalnych klubach jest na odwrót...

Dlatego tez Moskal nie może nic, a już na pewno - nie podpadać naszym gwiazdom. Jego pozycja w klubie jest żadna, więc nie może się specjalnie wychylać. Dwie kompromitujące porażki i już go nie ma.
Dajcie spokój mrzonkom o tym, że Moskal postawi kogokolwiek do pionu.

Chorynatrzykolory 13.11.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1191287)
U nas to piłkarze zwalniają trenerów, w normalnych klubach jest na odwrót...

Dlatego tez Moskal nie może nic, a już na pewno - nie podpadać naszym gwiazdom. Jego pozycja w klubie jest żadna, więc nie może się specjalnie wychylać. Dwie kompromitujące porażki i już go nie ma.
Dajcie spokój mrzonkom o tym, że Moskal postawi kogokolwiek do pionu.

a tam nawet jak by wszystko przegral to go teraz nie wyrzucą po końcu rundy i tak przyjdzie trener nowy co by Moskal nie zrobił więc myślę,że nie da pograć tym co sie opierdalają

OpEnTaNy 14.11.2011 23:00

http://.....pl/news/show/7631_gornik__motywacja_

Niech Kazdy kto wybiera sie na ten mecz na sektor C wezmie sobie to do serca pokazmy jednosc !

1q2 14.11.2011 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1191287)
Dajcie spokój mrzonkom o tym, że Moskal postawi kogokolwiek do pionu.

To oczywiście tylko moje przewidywania(na biurku świeci mi się czarodziejska kula;)
Moskal ma 2 możliwości - albo postawić na aktualnie najlepszych, choć lepiej by było napisać - najmniej chujowych, czyli generalnie wariant Maaskantowy i wtedy ma mimo wszystko szanse na jakiś wynik.

Albo zrobi rewolucje tak w ustawieniu jak w taktyce i wykonawcach(postawi na Polaków jak lud chce) i polegnie szybciej niż nam się to wydaje.
Jak dla mnie on musi mieć dziś straszne dylematy a najgorsze jest to że realnie nie ma praktycznie żadnego pola manewru

szprotson 14.11.2011 23:45

dlatego wyjdziemy tak jak wychodziliśmy ostatnio
Co On może nagle zmienić ? Chyba tylko w końcu ustawi ich jak trzeba przy defensywnych wolnych, no ale techniki u niektórych w pare dni ni chuja nie nauczy nawet Mourinho.

masterlag 14.11.2011 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 1191686)
http://.....pl/news/show/7631_gornik__motywacja_

Niech Kazdy kto wybiera sie na ten mecz na sektor C wezmie sobie to do serca pokazmy jednosc !

NA ostatnie 20 min. wychodzimy- trochę dziwne, myślałam, ze raczej urwiemy coś z pierwszej połówki (lub całe pierwsze 45min).
No, ale zobaczymy jak to będzie. Strojenie fochów to nie moja działka.
A kto wie, być moze naszym kopaczom własnie wtedy będzie potrzebny doping, a tu ni "chu chu"... ;)
Szkoda, że wypada to wszystko akurat na Górnik, bo zabawa powinna być jak na Ruchu (czyli dobra, jak na nasze ostatnie poczynania).

Kubi 15.11.2011 00:14

zawsze coś komuś nie bedzie pasować?

shaggy 15.11.2011 07:59

70 miunta i sie autujemy...hmmm
Decyzje "góry" trzeba szanowac choc mi sie srednio podoba.
Co do jednego watpliwosci nie ma trzeba dac jasno pilkarzom do zrozumienia ze WISŁA to jest COŚ za co sie walczy i "umiera" na boisku.
Wybrano takie a nie inne rozwiązanie
Gdyby to byl mecz z podbeskidziem ok, ale Gornik mecz na styku jak sadze byc moze przydalaby sie presja z trybun na boisko wlasnie tak w koncowce meczu jak to bylo z Jaga.
Do tego spory zastep Gornikow w sektorze gosci, od 70 minuty beda mieli pole do popisu...
Ale nic w jednosci sila czy sie podoba czy nie:)

skeba 15.11.2011 10:14

Już Wisła mnóstwo punktów zgubiła i teraz jak straci to już może pożegnać się o MP. Slask ma 7 pkt przewagi i mecz u siebie. Jeśli przegramy z nimi to koniec. Trzeba teraz wygrywac - chociaz watpie, bysmy ugrali coś we Wroclawiu...

JrQ- 15.11.2011 10:15

ale wiocha z tym wychodzeniem
ja się do tego nie przyłączam i na pewno nie przyjdę
powodzenia skwk...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1191743)
Już Wisła mnóstwo punktów zgubiła i teraz jak straci to już może pożegnać się o MP. Slask ma 7 pkt przewagi i mecz u siebie. Jeśli przegramy z nimi to koniec. Trzeba teraz wygrywac - chociaz watpie, bysmy ugrali coś we Wroclawiu...

Śląsk nic specjalnego nie gra...
Ja to widzę tak, że wróci Melikson i Mały i wygramy tam, wbrew pozorom z lepszymi nam się dobrze gra, mam w pamięci 1-3 we Wrocławiu za Skorży.

Luu... 15.11.2011 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1191744)
ale wiocha z tym wychodzeniem
ja się do tego nie przyłączam i na pewno nie przyjdę
powodzenia skwk...


chwalisz się czy żalisz ?

pan Dudi 15.11.2011 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1191744)
ale wiocha z tym wychodzeniem
ja się do tego nie przyłączam i na pewno nie przyjdę
powodzenia skwk...

Wiocha, to tacy "kibice" jak ty. Skoro jesteśmy częścią większej zbiorowości, to należy mówić jednym głosem i mieć liderów, których decyzje należy respektować. Ja wiem, że ostatnimi czasy gówniarzom się w dupach poprzestawiało i każdy jest najważniejszy, każdy wie wszystko najlepiej i każdy chce decydować o czymś, bo ma 5000 postów na tym forum, ale w takiej chwili powinieneś zamknąć buźkę i robić to, co jest od ciebie wymagane przez "osoby decyzyjne". Chcesz bezideowego kibicowania, to zacznij jeździć na Małysza, skoro kibicowanie za którym idzie coś więcej niż wpierdalanie kiełbasy cię przerasta.

Krakus! 15.11.2011 11:21

Jaki wariant by Kaziu nie wybrał na kogo by nie postawił trzeba być z nim ma trudne zadanie
BTW : Maaskant udzielił po odejsciu z Wisły jakiegos wywiadu czy poprostu się zawinął i sluch po nim zaginął ?

adas123 15.11.2011 11:26

Słusznie (panie:P) Dudi. To jest chyba jedyna forma, która dotrze do piłkarzy, bo krzyczeć sobie możemy-połowa nie zrozumie, a wyjście calego dopingującego sektora bedzie dość wymowne.Ważne żeby do tej 70 minuty dać z siebie wszystko.Osobiście zmotywowałbym Kazimierza głosnym "Moskal Kazimierz nie rusz Kazika..." i jak to śpiewa mój kumpel z Chorzowa- "Górnik Zabrze-gówno w wiadrze":D

Kubi 15.11.2011 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1191744)
ale wiocha z tym wychodzeniem
ja się do tego nie przyłączam i na pewno nie przyjdę
powodzenia skwk...

nikt za Tobą płakać nie będzie. Co więcej, ciesze sie, że nie zaszczycisz nas swoją obesnością. Zostań na swojej 'wiosce'.

FraMat 15.11.2011 13:14

Dla mnie akurat taka forma protestu przeciwko rezultatowi derby i przeciwko postawie pilkarzy jest mało przekonująca (delikatnie mówiąc). Skoro jednak SKWK chce tak to pokazać, ich prawo.
Ciekaw jestem czy piłkarze (nie-Polacy) zrozumieją o co chodzi i czy w ogóle jakos to na nich wpłynie.
Nie rozumiem tylko po o tym pisać w temacie meczowym, zamiast w temacie kibicowskim.

OpEnTaNy 15.11.2011 17:09

KUR*A !! Jak nie chcecie wychodzic to droga wolna na sektor G na pewno beda tam dla Was miejsca!

El'kabat 15.11.2011 17:48

Co do decyzji SKWK o wyjsciu w 70 minucie...
Bedzie taka sama porażka jak w meczu z Lechem,Wy zaczniecie wychodzic a reszta stadionu nie bedzie miala pojecia o co biega, zacznie gwizdzec i napierdalac na Was.

Niech te osoby co to postanowily poinformują CAŁY STADION przed i w przerwie meczu,żeby znowu nie było kompromitacji.

Proud 15.11.2011 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1191872)
Co do decyzji SKWK o wyjsciu w 70 minucie...
Bedzie taka sama porażka jak w meczu z Lechem,Wy zaczniecie wychodzic a reszta stadionu nie bedzie miala pojecia o co biega, zacznie gwizdzec i napierdalac na Was.

Niech te osoby co to postanowily poinformują CAŁY STADION przed i w przerwie meczu,żeby znowu nie było kompromitacji.

Nie będzie, bo teraz po prostu wyjdziemy sobie ze stadionu i na przykład ja pójdę do domu. I tyle. Niech sobie E dopinguje.

Chyba nie będziemy już wracać na trybunę?

szprotson 15.11.2011 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1191872)
Co do decyzji SKWK o wyjsciu w 70 minucie...
Bedzie taka sama porażka jak w meczu z Lechem,Wy zaczniecie wychodzic a reszta stadionu nie bedzie miala pojecia o co biega, zacznie gwizdzec i napierdalac na Was.

Niech te osoby co to postanowily poinformują CAŁY STADION przed i w przerwie meczu,żeby znowu nie było kompromitacji.

no to TY skoro siedzissz na innym sektorze, tak wnioskuje po tym co napisaleś, powiedz innym dlaczego kibice wychodzą.

FraMat 15.11.2011 19:35

Kaziu Moskal odczuje z pewnością poparcie w swoim pierwszym meczu w roli trenera.
A może on tez weźmie udział w proteście i wyjdzie w 70 minucie?
:-)

ps.
Może jednak nie dyskutujmy o tym w temacie meczowym?

Eternit 15.11.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1191903)
Kaziu Moskal odczuje z pewnością poparcie w swoim pierwszym meczu w roli trenera.
A może on tez weźmie udział w proteście i wyjdzie w 70 minucie?
:-)

ps.
Może jednak nie dyskutujmy o tym w temacie meczowym?

Myślę, że przed 70 minutą to poparcie Kaziu odczuje i to nie raz.

RYBA 16.11.2011 21:44

Słuchajcie mam takie pytanie wybiegające troche poza mecz z Gónikiem mianowicie odnośnie wyjazdu na Śląsk, jest wogóle organizowany? może jestem niedoinformowany ale nigdzie nie moge znalezc info na ten temat a chetnie bym sie wybral.....

WISŁAZWE 16.11.2011 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RYBA (Post 1192192)
Słuchajcie mam takie pytanie wybiegające troche poza mecz z Gónikiem mianowicie odnośnie wyjazdu na Śląsk, jest wogóle organizowany? może jestem niedoinformowany ale nigdzie nie moge znalezc info na ten temat a chetnie bym sie wybral.....

Z konta FB:

'' Jak będziemy znali szczegóły dotyczące zapisów do Wrocławia i Danii podamy informację... Bądźcie cierpliwi''


RYBA 16.11.2011 21:54

Bardzo dziękuję

danpe_ 16.11.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1191761)
Wiocha, to tacy "kibice" jak ty. Skoro jesteśmy częścią większej zbiorowości, to należy mówić jednym głosem i mieć liderów

Ja również uważam, że to wiocha - wysłałem w tej sprawie list do SKWK za pomocą poczty elektronicznej.

Rozumiem, że ci liderzy mają po 17 lat, czyli połowę z tego co ja, skoro podejmują takie dziecinne decyzje?

Oto moje uwagi

Po pierwsze: piłkarze nie zrozumieją tego protestu, pewnie nawet będą go mieć w dupie, co ich obchodzi, że parę osób wyszło z trybuny? Nasza strata, nie zobaczymy meczu, nie podopingujemy.

Po drugie: powinno to wyglądac IMO w ten sposób, że gdy podchodzą piłkarze po meczu do G wszyscy jak jeden mąż odwracamy się tyłem, oraz prezentujemy wielki transparent z hasłem po angielsku, żeby każdy bęcwał zrozumiał. Oczywiście transparent z naszymi uwagami.

To moim zdaniem ma sens, a nie jakaś dziecinada "p..le zabieram szalik i wychodzę".
Po to kupiłem karnet, zeby na meczu dopingowac, a nie wałęsać się koło budki z hot dogami, albo kibla...

Ajax 16.11.2011 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1192199)
Ja również uważam, że to wiocha - wysłałem w tej sprawie list do SKWK za pomocą poczty elektronicznej.

Rozumiem, że ci liderzy mają po 17 lat, czyli połowę z tego co ja, skoro podejmują takie dziecinne decyzje?

Oto moje uwagi

Po pierwsze: piłkarze nie zrozumieją tego protestu, pewnie nawet będą go mieć w dupie, co ich obchodzi, że parę osób wyszło z trybuny? Nasza strata, nie zobaczymy meczu, nie podopingujemy.

Po drugie: powinno to wyglądac IMO w ten sposób, że gdy podchodzą piłkarze po meczu do G wszyscy jak jeden mąż odwracamy się tyłem, oraz prezentujemy wielki transparent z hasłem po angielsku, żeby każdy bęcwał zrozumiał. Oczywiście transparent z naszymi uwagami.

To moim zdaniem ma sens, a nie jakaś dziecinada "p..le zabieram szalik i wychodzę".
Po to kupiłem karnet, zeby na meczu dopingowac, a nie wałęsać się koło budki z hot dogami, albo kibla...


Podoba mi się taki pomysł na protest rzeczywiście może bardziej dotrzeć.

Proximus 16.11.2011 22:40

Nie chcę być złym prorokiem, ale znając życie powtórzy się sytuacja z meczu z Lechem że jak my zrobimy protest to nagle pikniki se przypomną że jest coś takiego jak doping i z całego protestu wyjdzie wielki **uj


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl