![]() |
Mam nadzieję, że wprowadzi nowe zasady.
Grajek ma być w klubie od 8 - 16. To absolutne minimum. |
Ludzie a może Moskal wyciągnie nasz zespół za uszy i w konicu beda grali ci co w formie a nie pupile wole dostać 10-0 grajać mlodymi niz wygrac 1-0 i gracze nasi przechodza obok meczu
|
Cytat:
|
Cytat:
Ci kopacze mają wyjebana mam nadzieję że Kazek ześle ich do ME, jeśli tak zrobi dostanie moje wielkie poparcie. Jeśli porównujemy sytuację z Fergusonem i stabilizacją to czemu nie powiedzieć że Kazek wystrzeli jak Pep Guardiola. |
Cytat:
|
Wole Tak bierzemy Moskal Pensje Płacimy Dużo mniejszą
Pozbywamy się Lamey >Ściagamy Burlige z powrotem do rywalizacji z Jovanovciem Pozbywamy się Palića w to miejsce Lisowkiego Pozbywamy Się Jalinsa ściągamy Jodłowca bądzi Baszczyńskiego Pozbywamy się Kirma sciagamy Sobote Pozbywamy Się Nuneza Sciagmy Mączyńskiego Zmniejszamy ilość obcokrajowcu za zdolnych graczy z charakterem |
pewne to jest to, że z Maaskantem w najbliższej przyszłości nie gralibyśmy lepiej. Byłaby żenua z Górnikiem i wtopa ze Śląskiem. Co do Moskala, to nie wiadomo jak wpłynie na zespół - krótkoterminowe zyski są takie, że zaczną grac lepiej (w co wierze, i życzę Moskalowi powodzenia), bo gorzej już na prawdę nie można, jest szansa na wyjebanie Jaliensa ze składu, bo tez uważam, że na Czekaja teraz nastał idealny moment do przyjrzenia mu się w kilku ligowych spotkaniach, na co rzeczywiście go stać i czy jest gotowy na wkomponowanie się do 1 składu na dłużej.
Poza tym, gdzie w oświadczeniu jest napisane, że trenera nie można znaleźć wcześniej, by zastąpił Moskala ? Właśnie bardziej cieszy mnie to bardziej, niż np. info, że np. "Ulatowski, Wójcik czy inny Bobo Kaczmarek trenerem Wisły". To znak, że nie chwytają sie brzytwy, racjonalnie działają i szukają kogoś odpowiedniego - tak to odczytuję. Nie będzie żadnego Fornalika, ani Smudy tym bardziej, ja nie wiem skąd wy go wyczarowaliście:lol: ? Idę o zakład, że będzie to opcja zagraniczna vol.2. A i nie ukrywam, że najlepiej chyba dla wszystkich (dla mnie też), by Moskal okazał się być odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. |
kogo sciagmy Burlige?Jodlowca?Maczynskiego?
ja nie wierze ze z Burligi czy Bruda cos bedzie, maja po 23 lat Burliga cos tam pogrywal na wypozyczeniach, Bruda zadnego doswiadczenia w lidze, kisi sie caly czas w ME |
Burliga, Lisowski, Mączyński.....ja pier..ole..ja bym jeszcze ściągnął Rado i Kmiecika, a oddał Meliksona i Bitona:/
Kaziu powodzenia Ci życzę, ale z tą bandą kopiących się w głowy będzie ciężko |
Moskal Kazimierz!
Nie rusz Kazika bo zginiesz! |
Cytat:
Myślę, że on sam nie ma już żadnych złudzeń, najprawdopodobniej szuka już sobie nowej posady w poważnym klubie, u nas tylko wypełni kontrakt obowiązujący do czerwca i tyle go będziemy widzieli. |
No ladnie. Czyzbysmy zakonczyli etap budowy Wielkiej Wisly?
Bardzo niepokojace sa te stwierdzenie "w tej chwili nie szukamy" i "pozostanie co najmniej do konca roku". |
Wiadomo przecież, że to co powiedział Valx nie jest prawdą. Nowy trener jest i będzie szukany, ale operacja taka nie potrzebuje medialnego rozgłosu. Lepiej uspokoić opinię publiczną i trenera szukać po cichu. Z Maaskantem było tak samo - dopiero tuż przed podpisaniem kontraktu pojawiło się jego nazwisko.
|
Mam nadzieje ze jest jak piszesz. Powiem tak, jesli klub by tak pogrywal zostawiajac niedopowiedzenia i Moskala jako trenera w dluzszej perspektywie to na co oni licza, ze stadion bedzie pelny?
|
Mnie martwi jedno, nazwisko trenera Moskala nie zapełni stadionu. Myślę, że na następnym meczu znowu ludzi przyjdzie mniej. Frekwencja poniżej 10 tys jest bardziej realna niż kiedykolwiek za czasów Maaskanta.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale nie wszystko od trenera zależy. Fakt jest taki, że dziś nie mamy w kadrze takiego piłkarza jakim był Moskal. Do dziś pamiętam jak poderwał do walki drużynę w meczu PP z Legią genialną bramką...:D Z całego serca życzę Mu, aby także po zimie był trenerem Wisły. |
Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Może jak przegra następne mecze, to się obudzą w tym klubie wreszcie.
|
Boguś Cupiał znów powtarza najgorsze błędy sprzed lat. Zwalnia trenera pod wpływem emocji, nie mając przygotowanej alternatywy jak w profesjonalnych klubach, a zastępcę mianuje spośród tanich asystentów.
To wszystko już było. Moskal też już był w takiej sytuacji i sobie kompletnie nie poradził, nic nie zmienił na lepsze, podobnie jak Kulawik, Kusto, Nawałka, niegdyś też Kmiecik. To może byli kiedyś dobrzy piłkarze, ale trenerzy z nich marni, bez sukcesów, osiągnięć, sprawdzonego warsztatu. Wisła kolejny raz strzela sobie samobója i skręca w złą stronę. Nauka dawnych błędów jak zawsze została błyskawicznie zapomniana. |
Cytat:
w MESIE nie ma NIKOGOw tej chwili kto nadawałby się do czegokolwiek wszak Czekaj już grywał u Holendra Brud - dajcie spokój Stanek, Szewczyk... rany boskie jedyna szansa to chyba tylko Nalepa, ale on jest wypożyczony... |
Markus dodam jeszcze, ze praktycznie bez doswiadczenia w samodzielnym prowadzeniu zespolu.
|
Cytat:
Moskal będzie grać tym co ma. Nie sądzę aby był tu problem z motywacją. Problemem sa liche umiejętności piłkarzy. Jak piszą,że Lamey w Holandii jest tratowany jako ciekawostka, to o czym my tu mówimy. To samo z Chavezem i Kirmem co nie wie co to wrzutka. Ale kto ich podpisał, szczególnie Lameya? Ciężko gorszego faceta było znaleźć. Ale jednak zdecydowano się nie niego. I wiedząc,że facet ma takie umiejętności mamiono Ligą Mistrzów. Tak samo widząc co potrafi Kirm, mamiono LM. |
30 Minut temu widziałem Henia K w galerii krk- aż mnie dreszcz przeszedł !)
|
Pan Kazimierz powinien wrócić na boisko, nie na ławkę trenerską.
Moim zdaniem, podkreślam: moim zdaniem, zarząd po raz kolejny wykazał się s....ysyństwem. Moskal dla kibiców z większym stażem jest postacią wyjątkową. Szkoda, że daje się mu taką niemożliwą misję. Później, jak dostaniemy od Śląska, Górnika i reszty, młodsi będą mówić: "Moskal, ty, a to czasem nie ten, co od Lenczyka 5:0 dostał?" Panie Kazku, powodzenia! Okres jest cholernie ciężki, więc za wyniki nie będę Pana rozliczał. |
Co tu pisać . Zero profesjnalizmu, kierowanie się emocjami. Nadal jesteśmy w ciemnej dupie.
Przy całej sympati do Moskala to nie jest trener na ten czas gdy trzeba wziąść to wszystko do kupy pozbierać nadać nowy kształt. I nie piszcie że to wina zarządu. Miło było się śmiać z Polonii Warszawa ech Legii możemy już gratulować mistrza. Ku.. ..a mać |
Cytat:
|
Smutny jestem coraz bardziej. Moskal to sympatyczny gość, ale współodpowiedzialny za ostatnie niepowodzenia, bo przecież to on był najbliżej Maaskanta.
Jedno jest pewne, co jest wielkim plusem - więcej szans będą dostawać Polacy. Oby to przyniosło pozytywny skutek, nadal nie tracę wiary, że ten sezon zakończymy w pierwszej trójce. Celem nadrzędnym powinno być jednak zwycięstwo Pucharu Polski, bo droga do półfinału może się usłać różami - jest tam trzech 'kopciuszków', cztery najlepsze kluby ostatniego sezonu i walka o jedno miejsce między naszą sąsiadką a Ruchem. Znając życie trafimy na kogoś z trójki Arka/Gryf/Ruch Zdzieszowice, więc wstydem będzie brak awansu. Ale do rzeczy - co mnie martwi? Kazek pewnie popracuje do końca sezonu, bo wyniki gorsze w tym roku już być nie mogą. Gramy 3 z 4 pozostałych meczów u siebie. Wrócą Małecki, Bunoza pewnie wejdzie za Chaveza. W grudniu pojawi się na boisku Melikson. Drugą rundę mamy zdecydowanie łatwiejszą, bo wszystko, co najważniejsze zagramy u siebie. Kto wie - może nawet wywalczymy znów Mistrzostwo... Ale po sezonie, Kazkowi powiedzą: "Dobra robota, dzięki." i zatrudnią z powrotem Smudę, który przy odrobinie szczęścia wyjdzie z reprezentacją z grupy EURO i na fali tego sukcesu Cupiał mający sentyment do Franza, zaprosi go do współpracy by odbudować "wielką Wisłę". Kazek znowu będzie asystentem. Szkoda tylko, że tak naprawdę aktualni kadrowicze Smudy to chyba jedno z ciekawszych pokoleń, jakie się nam mogło przydarzyć, bo zasługi przypadną Smudzie, choć nic wielkiego on dla tej drużyny nie zrobił. Niemal wszyscy grają w jakimś niezłym klubie zagranicznym, nasza trójka z Dortmundu jest na fali, Jeleń i Obraniak oraz Dudka dobrze radzą sobie we Francji, mamy naturalizowanego Perquisa i Boenischa, do tego paru Polaków z Legii, trio z Trabzonu, bramkarze Arsenalu i możnaby tak wymieniać... |
Uważam, że doświadczenie w pracy z takimi szkoleniowcami jak Petrescu, Engel, Okuka, Maaskant powinno wystarczyć w pełni do prowadzenia zespołu samodzielnie. Kwestia czy on potrafi wstrząsnąć zespołem aby zaczął grać lepiej bo o to przecież wszystkich chodzi. Plusem jest to, że zna zespół, wie że Chavez nie potrafi kopać piłki, a Kirm nie potrafi wrzucać itp, to na pewno jest na plus.
Skoro dali mu szansę nie widzę sensu biadolenia. Życzę mu powodzenia choć nie ukrywam że nie tak sobie to wszystko wyobrażałem. Uważam jednak że decyzje o zwolenniku Maaskanta można racjonalnie usprawiedliwić nie jest dla mnie to jakiś skandal, czego nie można było powiedzieć w przypadku chociażby Petrescu. |
Cytat:
To jest problem taktyki, ustawienia, dyscypliny i motywacji. Lamey moze i jest slaby jak i niejeden pilkarz Wisly, ale cel ich sciagniecia byl jasny - doswiadczona kadra w walke o LM. Nie udało się - wnioski i jedziemy dalej. Ale nikt mi nie wmówi, że ten skład nie jest w stanie grać lepiej. Po prostu Maaskant nie potrafił nimi pokierować. |
Cytat:
Niestety, przykro mi, nie wierzę w to. Zresztą pewnie 3/4 polskich trenerów przymierzanych teraz do Wisły nie umiałaby tego zrobić. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl