![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wygrajmy ten mecz w dobrym stylu i bez pomocy sędziów. Niech ta nagonka o kupowaniu niech się już skończy.
|
W świetle ostatnich wydarzeń :D, ważną informacją jest nazwisko sędziego, który poprowadzi ten mecz.
Arbitrem będzie jeden z bohaterów poprzedniej kolejki (gol Franka) Szymon Marciniak. W tym sezonie sędziował nam jeden mecz, podyktował 7 rzutów karnych (w tym 2 dla nas). Mam nadzieję, że w sobotę nie będzie starał się być głównym aktorem. |
Źelek Ż - nazwisko znane redakcji - już przygotował monitory i będzie uprzejmie donosił sędziemu technicznemu o wszelkich przekrętach na korzyść Wisły. A tak na poważnie to też liczę na pewne zwycięstwo i co najważniejsze przy dobrej frekwencji.
|
^^Monitory juz sie grzeja:D
Cytat:
A powaznie to co za debile siedza w tym Kolegium Sedziow zeby na mecz klubu, ktory skorzystal z sedziowskich bledow w dwoch poprzednich kolejkach, delegowac arbitra, ktory wydrukowal wynik innego meczu z poprzedniej kolejki?:shock: |
Cytat:
|
|
Było obiecane wygranie wszystkich meczów w październiku. Tego się więc trzymajmy.
Co do stylu to pewnie będą kolejne epickie męczarnie. W obronie trzeba wypróbować wariant na Fulham. Mamy trzech potencjalnych kandydatów za Chaveza. Miejmy nadzieje, że Maaskant dobrze wybierze. W ataku chciałbym zobaczyc przynajmniej przez pół godziny w jakiej dyspozycji jest po kontuzji Genkow. Niewielkie mam oczekiwania, trzy punkty i trzy bramki (dla nas oczywiście):-D |
Genkov nie jest po kontuzji tylko ciągle mu coś i raczej nie zagra.
|
Nie wiem czy bym zamienił Lameya na Jovanovicia na miejscu Maaskanta, prędzej postawiłbym na obydwu.
Otóż ten pierwszy mnie zaskakuje pozytywnie jeśli chodzi o grę w powietrzu i umiejętność wypracowania sobie pozycji strzeleckiej. Jest w tym najlepszy w drużynie. Nawet nasi napastnicy tego nie mają. Rezygnować z takiej broni przeciwko defensywnie nastawionym Góralom ? |
Z tego co czytalem w nastepnych 3 meczach wliczajac ten bedziemy grali cały czas tym samym skladem. Lamey jeszcze jako tako gra wiec jego bym zostawił a za Jaliensa wpuscił Jovanovicia. Tylko nie wiem czy Marko bardziej przydatny niebyłby na pozycji bocznego obroncy gdyz jako jeden z nielicznych obroncow potrafi swietnie właczac sie w akcje ofensywe - tak samo wczesniej wlaczał sie Cikos.
|
Przecież jest powiedzenie: jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz.
Otóż Lamey co najmniej w 3 ostatnich meczach był zawodnikiem wyróżniającym się. Pomijając koszmarnego klopsa w Łodzi, zagrał świetnie przeciwko Fulham, nieźle przeciwko ŁKS i znowu świetnie przeciwko Limanovii. Jechałem po nim równo - bo były powody ku temu. Ale fakty są takie, że obecnie jest w wysokiej formie i to jemu należy się miejsce na prawej stronie obrony. Natomiast faktycznie trzeba ponownie sprawdzić wariant z Diazem w środku. Sam sugerowałem taką możliwość wcześniej, przy tragicznej grze naszych stoperów. Podbeskidzie bazuje na stałych fragmentach, więc szkoda rezygnować z solidnego w powietrzu Diaza. Z drugiej jednak strony Pajlić daje więcej możliwości w przypadku gry ofensywnej. Niestety, fatalne jest to że w takim ustawieniu jesteśmy skazani na Kirma. Bo szkoda Nuneza na skrzydło, szczególnie że bardziej przydaje się w środku. Ja widziałbym to tak: Pareiko-Pajlić-Diaz-Jaliens-Lamey-Kirm-Sobolewski-Nunez-Jirsak-Iliew-Biton Na zmęczonych górali dać w 2 połowie Boguskiego i Gargułę. Niestety, Boguski ciągle szuka formy i nie jest gotowy na 90 minut. Więc nie nadaje się na to, żeby wypchnąć Kirma na ławę. |
ja widze dzisiaj zdecydowanie Jovanovia w środku z Jaliensem, napewno nie diaza bo jego kuternoga o kulach z piłką przy nodze jest w stanie wyprzedzić. I Garguła w 1 składzie razem z Jirsakiem a Nunez skrzydło ;)
|
Gwiazdeczki będą chciały wygrać na stojąco a Podbeskidzie ich zabiega ambicją. Nie zdziwi mnie remis albo porażka Wisły.. no ale może zawodnicy zagrają na marę kasy jaką zarabiają.
|
Cytat:
|
oby andi kirm przemyslał dzisiaj pewne sprawy na ławce
|
Jeśli Maaskant zamierza szafować siłami zawodników to obrona powinna wyjść w ustawieniu Jovanovic , Jaliens , Chavez , Paljic
Lamey choc gra dobrze , to potrzebujemy tego zawodnika na Fulham w pełni sił . Jovanovic wydaje się mieć końskie zdrowie , a nawet jeśli miałby przestoje w dzisiejszym meczu to można wpuścic Lameya na ostatnie 20 min . W obecnym momencie nie mamy zreszta zbyt dużego pola manewru . W pomocy Wilk z Nunezem to pewna para . Przed nimi walczą o miejsce Garguła z Jirsakiem . Wolałbym spróbować opcji z ... Genkovem , jednak ten jak na złość znowu ma drobne problemy zdrowotne . Z przodu Biton , Iliev i pewnie .. Kirm , choć chciałbym zobaczyć od początku Boguskiego kosztem bardzo chimerycznego Słoweńca . Trzeba sobie powiedzieć szczerze , że ten zawodnik gra dobrze , gdy walczy , a walczy gdy nie ma pewnego miejsca w składzie . Niestety teraz ma . |
Wiecznie kontuzjowany Jovanovic i końskie zdrowie, dobre XD Facet jest ze szkła.
|
W trakcie meczu będe w samolocie ale mam nadzieje, że jak wyląduje i się zaloguje sprawdzić wynik, to nie będzie żadnej niespodzianki.
Brakuje mi w końcu jakiegoś soczystego 5:0 i mam nadzieje, że może tym razem nie bedzie wątpliwości kto jest lepszy. |
Mama nadzieje ze Michał Czekaj dzis zagra od poczatku ...bo jesli nie z gorlalami to z kim i kiedy ten chlopak ma sie ogrywac ???? ... chcialbym tez choc w jednym meczu nie widziec kalectwa Kirma wiec amm nadzieje ze wkoncu usiadzie na lawce ...
|
Cytat:
|
Wisła wygrać powinna i wygra 4-0.Tak czuje że wreszcie będzie mecz dobry. PS.ROberto powiedział ze wygra wszystko w październiku,wszyscy pukali sie w głowy że nie wygra 2 meczy a jak dzisiaj bedzie zwycięstwo to Miał chłopo racje!Odpowiedni człowiek na odpowiedznim miejscu.WISEŁKOOOOO!
|
wszystko w lidze rozumiem
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
...zwłaszcza w opanowaniu pisowni języka polskiego przez Ciebie. :-/ |
Cytat:
|
na pewno nie będzie tak jak w PP, bo wtedy Podbeskidzie grało inaczej, bardziej ofensywnie
teraz się zamurują i wciśniemy coś |
Dziś oczekuję od Wisły nie tylko dobrej gry ale i nadludzkiej walki i chęci zdemolowania przeciwnika. Chcę aby zawodników Wisły opanowała chęć zemsty za PP . Chcę aby kiedy już będzie 2:0 dla Wisły i kiedy Wiślacy "poczują krew przeciwnika" nie kalkulowali jak dowieźć to zwycięstwo do końca meczu najmniejszym nakładem sił, ale chcę , aby rzucili się oni na Podbeskidzie z zamiarem wdeptania ich w ziemię, rozgromienia i osiągnięcia jak najwyższej wygranej !
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl