Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie, 29 października, sobota 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8359)

wolfy 27.10.2011 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1182508)
ja bym raczej zapytał kto komentuje i będzie chciał sędziemu przekazywać jak ma sędziować...

Jesteśmy prekursorami analiz wideo. Ciekawe co będzie, jak UEFA się dowie :lol:

tomek100 27.10.2011 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1182491)
Domyślam się.

Ale szczerze mówiąc, mam w dupie kto się wyświetla na banerach podczas meczu, nie patrze na nie. Ale dali taki tytuł jakbyśmy conajmniej nowego sponsora złapali.
po za tym nie widziałem zadnego info typu : Szybryt sponsorem Wisły na sezon 11/12 etc.

Przed sezonem było info na głównej, że Szubryt przedłużył umowę sponsorską na kolejne dwa sezony.

SWEET_83 27.10.2011 18:48

Wygrajmy ten mecz w dobrym stylu i bez pomocy sędziów. Niech ta nagonka o kupowaniu niech się już skończy.

Piotson 27.10.2011 22:22

W świetle ostatnich wydarzeń :D, ważną informacją jest nazwisko sędziego, który poprowadzi ten mecz.
Arbitrem będzie jeden z bohaterów poprzedniej kolejki (gol Franka) Szymon Marciniak.
W tym sezonie sędziował nam jeden mecz, podyktował 7 rzutów karnych (w tym 2 dla nas).

Mam nadzieję, że w sobotę nie będzie starał się być głównym aktorem.

whistar 27.10.2011 22:41

Źelek Ż - nazwisko znane redakcji - już przygotował monitory i będzie uprzejmie donosił sędziemu technicznemu o wszelkich przekrętach na korzyść Wisły. A tak na poważnie to też liczę na pewne zwycięstwo i co najważniejsze przy dobrej frekwencji.

River 27.10.2011 23:34

^^Monitory juz sie grzeja:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotson (Post 1182629)
W świetle ostatnich wydarzeń :D, ważną informacją jest nazwisko sędziego, który poprowadzi ten mecz.
Arbitrem będzie jeden z bohaterów poprzedniej kolejki (gol Franka) Szymon Marciniak.
W tym sezonie sędziował nam jeden mecz, podyktował 7 rzutów karnych (w tym 2 dla nas).

Mam nadzieję, że w sobotę nie będzie starał się być głównym aktorem.

Hm ciekawe ile sobie Marciniak zazyczy za sobotni mecz. Mam nadzieje, ze nie jest zbyt pazerny i te 3-4 metry kabla do przedpokoju zalatwia nam 3 pkt:rotfl:


A powaznie to co za debile siedza w tym Kolegium Sedziow zeby na mecz klubu, ktory skorzystal z sedziowskich bledow w dwoch poprzednich kolejkach, delegowac arbitra, ktory wydrukowal wynik innego meczu z poprzedniej kolejki?:shock:

sayek89 28.10.2011 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1182647)
^^Monitory juz sie grzeja:D


Hm ciekawe ile sobie Marciniak zazyczy za sobotni mecz. Mam nadzieje, ze nie jest zbyt pazerny i te 3-4 metry kabla do przedpokoju zalatwia nam 3 pkt:rotfl:


A powaznie to co za debile siedza w tym Kolegium Sedziow zeby na mecz klubu, ktory skorzystal z sedziowskich bledow w dwoch poprzednich kolejkach, delegowac arbitra, ktory wydrukowal wynik innego meczu z poprzedniej kolejki?:shock:

Bo widocznie PZPN w swoim menu nie ma innych sędziów... Co do czemu tylko 3 pkt, to tyle.

farben 28.10.2011 09:56

Wisła Kraków: nowa taktyka Roberta Maaskanta

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

Elefant 28.10.2011 16:19

Było obiecane wygranie wszystkich meczów w październiku. Tego się więc trzymajmy.

Co do stylu to pewnie będą kolejne epickie męczarnie.

W obronie trzeba wypróbować wariant na Fulham. Mamy trzech potencjalnych kandydatów za Chaveza. Miejmy nadzieje, że Maaskant dobrze wybierze.

W ataku chciałbym zobaczyc przynajmniej przez pół godziny w jakiej dyspozycji jest po kontuzji Genkow.

Niewielkie mam oczekiwania, trzy punkty i trzy bramki (dla nas oczywiście):-D

adas123 28.10.2011 16:35

Genkov nie jest po kontuzji tylko ciągle mu coś i raczej nie zagra.

tofik 29.10.2011 09:04

Nie wiem czy bym zamienił Lameya na Jovanovicia na miejscu Maaskanta, prędzej postawiłbym na obydwu.
Otóż ten pierwszy mnie zaskakuje pozytywnie jeśli chodzi o grę w powietrzu i umiejętność wypracowania sobie pozycji strzeleckiej. Jest w tym najlepszy w drużynie. Nawet nasi napastnicy tego nie mają.
Rezygnować z takiej broni przeciwko defensywnie nastawionym Góralom ?

mitmichael 29.10.2011 09:37

Z tego co czytalem w nastepnych 3 meczach wliczajac ten bedziemy grali cały czas tym samym skladem. Lamey jeszcze jako tako gra wiec jego bym zostawił a za Jaliensa wpuscił Jovanovicia. Tylko nie wiem czy Marko bardziej przydatny niebyłby na pozycji bocznego obroncy gdyz jako jeden z nielicznych obroncow potrafi swietnie właczac sie w akcje ofensywe - tak samo wczesniej wlaczał sie Cikos.

flamengista 29.10.2011 09:44

Przecież jest powiedzenie: jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz.

Otóż Lamey co najmniej w 3 ostatnich meczach był zawodnikiem wyróżniającym się. Pomijając koszmarnego klopsa w Łodzi, zagrał świetnie przeciwko Fulham, nieźle przeciwko ŁKS i znowu świetnie przeciwko Limanovii.

Jechałem po nim równo - bo były powody ku temu. Ale fakty są takie, że obecnie jest w wysokiej formie i to jemu należy się miejsce na prawej stronie obrony.

Natomiast faktycznie trzeba ponownie sprawdzić wariant z Diazem w środku. Sam sugerowałem taką możliwość wcześniej, przy tragicznej grze naszych stoperów.

Podbeskidzie bazuje na stałych fragmentach, więc szkoda rezygnować z solidnego w powietrzu Diaza. Z drugiej jednak strony Pajlić daje więcej możliwości w przypadku gry ofensywnej.

Niestety, fatalne jest to że w takim ustawieniu jesteśmy skazani na Kirma. Bo szkoda Nuneza na skrzydło, szczególnie że bardziej przydaje się w środku.

Ja widziałbym to tak:
Pareiko-Pajlić-Diaz-Jaliens-Lamey-Kirm-Sobolewski-Nunez-Jirsak-Iliew-Biton

Na zmęczonych górali dać w 2 połowie Boguskiego i Gargułę. Niestety, Boguski ciągle szuka formy i nie jest gotowy na 90 minut. Więc nie nadaje się na to, żeby wypchnąć Kirma na ławę.

neq. 29.10.2011 09:51

ja widze dzisiaj zdecydowanie Jovanovia w środku z Jaliensem, napewno nie diaza bo jego kuternoga o kulach z piłką przy nodze jest w stanie wyprzedzić. I Garguła w 1 składzie razem z Jirsakiem a Nunez skrzydło ;)

4fan_player 29.10.2011 09:57

Gwiazdeczki będą chciały wygrać na stojąco a Podbeskidzie ich zabiega ambicją. Nie zdziwi mnie remis albo porażka Wisły.. no ale może zawodnicy zagrają na marę kasy jaką zarabiają.

buczo1985 29.10.2011 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 1183113)
no ale może zawodnicy zagrają na marę kasy jaką zarabiają.

Dobrze powiedziane. Jakoś lepiej mi brzmi "niż na miarę swoich umiejętności". :/

Chrisman 29.10.2011 10:15

oby andi kirm przemyslał dzisiaj pewne sprawy na ławce

Karherop 29.10.2011 10:32

Jeśli Maaskant zamierza szafować siłami zawodników to obrona powinna wyjść w ustawieniu Jovanovic , Jaliens , Chavez , Paljic

Lamey choc gra dobrze , to potrzebujemy tego zawodnika na Fulham w pełni sił . Jovanovic wydaje się mieć końskie zdrowie , a nawet jeśli miałby przestoje w dzisiejszym meczu to można wpuścic Lameya na ostatnie 20 min .

W obecnym momencie nie mamy zreszta zbyt dużego pola manewru . W pomocy Wilk z Nunezem to pewna para . Przed nimi walczą o miejsce Garguła z Jirsakiem . Wolałbym spróbować opcji z ... Genkovem , jednak ten jak na złość znowu ma drobne problemy zdrowotne . Z przodu Biton , Iliev i pewnie .. Kirm , choć chciałbym zobaczyć od początku Boguskiego kosztem bardzo chimerycznego Słoweńca . Trzeba sobie powiedzieć szczerze , że ten zawodnik gra dobrze , gdy walczy , a walczy gdy nie ma pewnego miejsca w składzie . Niestety teraz ma .

tofik 29.10.2011 10:39

Wiecznie kontuzjowany Jovanovic i końskie zdrowie, dobre XD Facet jest ze szkła.

Oldpara 29.10.2011 11:02

W trakcie meczu będe w samolocie ale mam nadzieje, że jak wyląduje i się zaloguje sprawdzić wynik, to nie będzie żadnej niespodzianki.
Brakuje mi w końcu jakiegoś soczystego 5:0 i mam nadzieje, że może tym razem nie bedzie wątpliwości kto jest lepszy.

gizmowisla 29.10.2011 11:08

Mama nadzieje ze Michał Czekaj dzis zagra od poczatku ...bo jesli nie z gorlalami to z kim i kiedy ten chlopak ma sie ogrywac ???? ... chcialbym tez choc w jednym meczu nie widziec kalectwa Kirma wiec amm nadzieje ze wkoncu usiadzie na lawce ...

mikel 29.10.2011 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1183140)
W trakcie meczu będe w samolocie ale mam nadzieje, że jak wyląduje i się zaloguje sprawdzić wynik, to nie będzie żadnej niespodzianki.
Brakuje mi w końcu jakiegoś soczystego 5:0 i mam nadzieje, że może tym razem nie bedzie wątpliwości kto jest lepszy.

Też mi się taki wynik marzy ale mam złe przeczucie, że będzie jak w meczach u PP z Podbeskidziem...

markowywislak 29.10.2011 11:32

Wisła wygrać powinna i wygra 4-0.Tak czuje że wreszcie będzie mecz dobry. PS.ROberto powiedział ze wygra wszystko w październiku,wszyscy pukali sie w głowy że nie wygra 2 meczy a jak dzisiaj bedzie zwycięstwo to Miał chłopo racje!Odpowiedni człowiek na odpowiedznim miejscu.WISEŁKOOOOO!

tommiyacht 29.10.2011 11:39

wszystko w lidze rozumiem

emailowiec 29.10.2011 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1183157)
PS.ROberto powiedział ze wygra wszystko w październiku,wszyscy pukali sie w głowy że nie wygra 2 meczy a jak dzisiaj bedzie zwycięstwo to Miał chłopo racje!Odpowiedni człowiek na odpowiedznim miejscu.WISEŁKOOOOO!

A mecz z Legią się nie liczy?

mc-money 29.10.2011 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1183131)
Wiecznie kontuzjowany Jovanovic i końskie zdrowie, dobre XD Facet jest ze szkła.

Kontuzjogenny może, ale na boisku biega z ofensywy do obrony i na odwrót, ma świetną kondycję-końskie zdrowie do biegania ;)

Manson33 29.10.2011 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1183147)
Mama nadzieje ze Michał Czekaj dzis zagra od poczatku ...bo jesli nie z gorlalami to z kim i kiedy ten chlopak ma sie ogrywac ???? ... chcialbym tez choc w jednym meczu nie widziec kalectwa Kirma wiec amm nadzieje ze wkoncu usiadzie na lawce ...

Ja też nie chciałbym widzieć kalectwa...

...zwłaszcza w opanowaniu pisowni języka polskiego przez Ciebie.

:-/

arrosmay 29.10.2011 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 1183165)
A mecz z Legią się nie liczy?

Ta wypowiedź była chyba po tym meczu i chodziło o pozostałem październikowe mecze, aczkolwiek pewności nie mam.

JrQ- 29.10.2011 12:36

na pewno nie będzie tak jak w PP, bo wtedy Podbeskidzie grało inaczej, bardziej ofensywnie
teraz się zamurują i wciśniemy coś

armani199 29.10.2011 14:17

Dziś oczekuję od Wisły nie tylko dobrej gry ale i nadludzkiej walki i chęci zdemolowania przeciwnika. Chcę aby zawodników Wisły opanowała chęć zemsty za PP . Chcę aby kiedy już będzie 2:0 dla Wisły i kiedy Wiślacy "poczują krew przeciwnika" nie kalkulowali jak dowieźć to zwycięstwo do końca meczu najmniejszym nakładem sił, ale chcę , aby rzucili się oni na Podbeskidzie z zamiarem wdeptania ich w ziemię, rozgromienia i osiągnięcia jak najwyższej wygranej !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl