![]() |
Kontuzja Jovanovicia: http://tsw.com.pl/news/Kontuzja-Jovanovicia-1472
|
Cytat:
|
Do tego dochodzi to że Chavez ma odpoczywać...
Obawiam się że na środku obrony znowu zagra Kew "gram na alibi" Jaliens |
Diaz/Paljic-Jaliens-Bunoza-Lamey
Tomasz Frankowski lubi to. Bardzo się zdziwię jak uda się nic nie stracić, oby Dudu z Ilievem coś ustrzelili, to może uda się pokonać słabiutką na wyjazdach Jagę. |
Pewnie tak będzie to wyglądało ale skoro Jaliens robi masę błędów i ucieka od piłki a rywal łatwiejszy niż w pucharach chciałbym żeby zagrali Pajic - Czekaj - Bunoza - Diaz
Dziaz nie powala ale przynajmniej szybciej biega od Lameya. Nie ważne ile straimy ważne żeby coś w końcu strzelić ogólnie dobrze by było zagrać Pareiko Pajic - Czekaj - Bunoza - Diaz Iliew - Wilk - Melikson - Genkov - Kirm Biton Melex jako ofensywny, Genkov w zależności jak gra będzie wyglądać albo będzie walczył w środku pola i zgrywał do Bitona albo zagra jako 2 napastnik. Franek to pół biedy jak Rasialdo nam strzeli bramkę to będzie popelina. |
Jovanovic powinien mieć ksywkę "zapałka". Cały czas kontuzja, za kontuzją. Kiedy doliczymy do tego dyskwalfikacje, to wychodzi na to że chłopak więcej nie gra jak gra.
|
Cytat:
|
@domin_czyzyny o tej kontuzji zapomniałem no to zgroza...
|
Cytat:
Cytat:
Ja dla odmiany chciałbym aby to Wisła wygrała i bez Meliksona nawet 1-0 dla Nas mnie ucieszy. Cóż trzeba wierzyć w kreatywność Iliewa, skuteczność Bitona i ... słabość na wyjazdach rywala. Takie czasy. |
Małecki , Melikson , Sobolewski , Jovanovic + odpoczywający Chavez , dochodzący do zdrowia Genkov , Boguski , Czekaj
niezły szpital nam się zrobił... pomimo tego uważam że wygramy z Jagą która prezentuje w tym sezonie naprawde słabą formę , imo jedno z największych rozczarowań jak narazie |
Lechia nie gra w tym sezonie lepiej od Jagi, a jednak potrafiła wygrać z nami mecz.
Do tego dochodzi nieobecność 5 podstawowych zawodników i może być nieciekawie. I jak zawsze. Liczą się 3 punkty, styl nie jest najważniejszy. :D |
Cytat:
|
Panowie o czym tutaj pitolicie.
Zeby wygrac mecz w Polskiej lidze wystarczą 2 rzeczy- ambicja i chęci. kto ma tego wiecej ten wygrywa :)to troche jak sie gralo w podstawowce ,albo na łące za domem-kto wiecej biegal i sie "stawial" ten z reguły wygrywał,cipcioki zawsze dostawały po uszach. zreszta,cos takiego jak stala forma,kondycja itd u nas nie funkcjonują. |
Cytat:
Zaś w meczu powodzenia życzę Wiśle i to w każdych okolicznościach kosztem Jagi. Cytat:
Bilans Jagielloni na wyjazdach: zw. 0, rem. 1, por. 3 i bramki 5-11 ... i byłoby okay gdyby nie bilans Lechii odpowiednio 1 - 0 - 4 ...bo to zwycięstwo to właśnie z Nami. Cóż w polskiej lidze wygrywa sie determinacją, a po ostatnich porażkach to Wisła powinna jej mieć więcej i dlatego ... 3 punkty są bardzo realne. |
Akurat co do ambicji i checi to Jadze tego na pewno nie zabraknie. Mam nadzieje tylko,że uda sie nam strzelic jedna bramkę więcej od Franka przy tych osłabieniach.
Nadzieja w Ilievie i Dudu ;) |
Cytat:
|
Co jest z Jovanoviciem??
|
Cytat:
|
^^Niezly grajek tylko szkoda, ze taki szklany:-/
Cytat:
Ruch 0-1 Amica 1-4 Widzew 2-4 W czterech wyjazdach lacznie stracone 11 bramek. Obrona dziurawa, do tego w bramce zielony malolat. Moznaby powiedziec: mamy pewne trzy punkty ale... Niestety, w obliczu naszego malego szpitala i faktu, ze bramek strzelamy jak na lekarstwo to szykuje nam sie kolejny beznadziejny mecz, w ktorym jesli wygramy to po meczarniach i w marnym stylu. |
Jedyny plus to, że go ząb nie boli,żarty na bok może zagra?
|
Frankowski: Zawsze sprawdzam, kiedy gramy z Wisłą
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isla,id,t.html Cyt: Nie żałuje Pan, że za waszych czasów nie było w Krakowie takiego obiektu? Ja cieszę się przede wszystkim z tego, że mieliśmy fajny zespół, że kolekcjonowaliśmy tytuły dla Wisły i przede wszystkim z tego, że daliśmy ludziom mnóstwo radości naszą grą. A co do warunków, to takie były czasy. Henryk Reyman czy Kazimierz Kmiecik grali w swoich czasach pewnie w jeszcze gorszych, a jednak ludzie zawsze będą o nich pamiętać. Franek to po prostu super gość. Naprawdę mało jest tak rozsądnych gości w piłce. Chciałbym, żeby po zakończeniu kariery wrócił i pracował dla Wisły. |
Z kiepską obroną, rozbitą druga linią i Bitonem na Jagę czy kogokolwiek innego w naszej lidze. Po grach reprezentacji. Z trenerem, który w ostatnim tygodniu zajęty był przyjmowaniem na świat potomka. Ciężko być wielkim optymistą przed jutrzejszym meczem.
Ale, czterdzieści procent tej ambicji jaką pokazała dzisiaj kielecka drużyna i wygramy. |
Jaga wygrała w Krakowie ostatni raz..23 lata temu !
A że Maaskant lubi pobijać rekordy to można spodziewać się wszystkiego :D |
coś mi się wydaje że będą męczarnie..oby nie
Ale pamiętam że kiedyś inaczej sie czułem przed meczem Wisły która grała u siebie wynik 4-0 to był odpowiedni rezultat w tamtych nie odległych czasach Ale oczywiście stawiam na Wisłę bo to Mistrz!! |
Cytat:
Świetny zawodni, jak i człowiek. Szkoda, że w takich okolicznościach odszedł z Wisły (niby wszystko wyjaśnione, ale mimo wszystko zawsze sięto pamięta...). Co do wyniku, to trochę obawiam się naszej obrony, a w zasadzie to instynktu strzeleckiego "Franka". |
A podobno Franek nie zagra, kontuzja.
|
Cytat:
|
Kibice Jagi mogą nie przyjechać
Wypadł z pociągu jeden kibic i zabił się na miejscu o słup przy torach ;/ RIP[*] |
Dzisiaj styl mnie nie interesuje może być kopanina pół sytuacji w całym meczu ale liczy się zwycięstwo i cenne 3 punkty aby trzymać się w czołówce.
Mimo osłabień to niemal na każdej pozycji mamy lepszych piłkarzy od Jagi a jedynie na dwóch-trzech pozycjch potencjał porównywalny. |
wiem że nie ten temat ale,
na oficialnej jest napisane ze dzis sprzedaz biletow od 10 do 16, mozliwe ze ulegną godziny zmianie w dniu meczów, wiec pytanie, kupie dzis bilet przed meczem, czy musze do 16 sie wyrobic? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl