Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - 15 października, sobota 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8319)

KoPer 12.10.2011 10:34

Kontuzja Jovanovicia: http://tsw.com.pl/news/Kontuzja-Jovanovicia-1472

mitmichael 12.10.2011 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1176018)

Po prostu pieknie - najlepszy obecnie Nasz obronca i musiał wyleciec

Ajax 12.10.2011 12:01

Do tego dochodzi to że Chavez ma odpoczywać...

Obawiam się że na środku obrony znowu zagra Kew "gram na alibi" Jaliens

Charlie 12.10.2011 12:23

Diaz/Paljic-Jaliens-Bunoza-Lamey

Tomasz Frankowski lubi to.

Bardzo się zdziwię jak uda się nic nie stracić, oby Dudu z Ilievem coś ustrzelili, to może uda się pokonać słabiutką na wyjazdach Jagę.

Ajax 12.10.2011 13:12

Pewnie tak będzie to wyglądało ale skoro Jaliens robi masę błędów i ucieka od piłki a rywal łatwiejszy niż w pucharach chciałbym żeby zagrali Pajic - Czekaj - Bunoza - Diaz

Dziaz nie powala ale przynajmniej szybciej biega od Lameya.

Nie ważne ile straimy ważne żeby coś w końcu strzelić ogólnie dobrze by było zagrać

Pareiko
Pajic - Czekaj - Bunoza - Diaz
Iliew - Wilk - Melikson - Genkov - Kirm
Biton

Melex jako ofensywny, Genkov w zależności jak gra będzie wyglądać albo będzie walczył w środku pola i zgrywał do Bitona albo zagra jako 2 napastnik.

Franek to pół biedy jak Rasialdo nam strzeli bramkę to będzie popelina.

Kulawik88 12.10.2011 13:14

Jovanovic powinien mieć ksywkę "zapałka". Cały czas kontuzja, za kontuzją. Kiedy doliczymy do tego dyskwalfikacje, to wychodzi na to że chłopak więcej nie gra jak gra.

domin_czyzyny 12.10.2011 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1176049)
Pewnie tak będzie to wyglądało ale skoro Jaliens robi masę błędów i ucieka od piłki a rywal łatwiejszy niż w pucharach chciałbym żeby zagrali Pajic - Czekaj - Bunoza - Diaz

Dziaz nie powala ale przynajmniej szybciej biega od Lameya.

Nie ważne ile straimy ważne żeby coś w końcu strzelić ogólnie dobrze by było zagrać

Pareiko
Pajic - Czekaj - Bunoza - Diaz
Iliew - Wilk - Melikson - Genkov - Kirm
Biton

Melex jako ofensywny, Genkov w zależności jak gra będzie wyglądać albo będzie walczył w środku pola i zgrywał do Bitona albo zagra jako 2 napastnik.

Franek to pół biedy jak Rasialdo nam strzeli bramkę to będzie popelina.

jaki Melikson ? On w grudniu chyba nawet nie będzie grał...

Ajax 12.10.2011 13:30

@domin_czyzyny o tej kontuzji zapomniałem no to zgroza...

milosz 12.10.2011 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1173541)
Da drużyna chyba nigdy nie będzie miała kręgosłupa na bazie którego będzie można ją budować :(

Nie ma to jak wieczny pesymizm.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1173181)
Powodzenia dla Jagi.

No tak, a najlepiej żeby wygrała ... Jagiellonia, nie ma to jak "netowi kibice" Wisły.

Ja dla odmiany chciałbym aby to Wisła wygrała i bez Meliksona nawet 1-0 dla Nas mnie ucieszy. Cóż trzeba wierzyć w kreatywność Iliewa, skuteczność Bitona i ... słabość na wyjazdach rywala. Takie czasy.

Karherop 12.10.2011 18:48

Małecki , Melikson , Sobolewski , Jovanovic + odpoczywający Chavez , dochodzący do zdrowia Genkov , Boguski , Czekaj

niezły szpital nam się zrobił...

pomimo tego uważam że wygramy z Jagą która prezentuje w tym sezonie naprawde słabą formę , imo jedno z największych rozczarowań jak narazie

Piotson 12.10.2011 18:52

Lechia nie gra w tym sezonie lepiej od Jagi, a jednak potrafiła wygrać z nami mecz.
Do tego dochodzi nieobecność 5 podstawowych zawodników i może być nieciekawie.

I jak zawsze. Liczą się 3 punkty, styl nie jest najważniejszy. :D

dulli78 12.10.2011 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1176049)
Franek to pół biedy jak Rasialdo nam strzeli bramkę to będzie popelina.

Nie wiadomo czy Rasiak będzie mógł zagrać, bo z Cypru nie dotarł ponoć jeszcze certyfikat uprawniający go do gry. Druga sprawa to naigrywanie się z Rasiaka zostawmy sobie na koniec sezonu - bo to "drewno" może okazać się świetnym napastnikiem jak na naszą ligę. Podkreślam słowo "może" bo na razie nie wiadomo w jakiej jest formie po nieudanym pobycie na Cyprze.

Wojtas 12.10.2011 23:11

Panowie o czym tutaj pitolicie.

Zeby wygrac mecz w Polskiej lidze wystarczą 2 rzeczy- ambicja i chęci.

kto ma tego wiecej ten wygrywa :)to troche jak sie gralo w podstawowce ,albo na łące za domem-kto wiecej biegal i sie "stawial" ten z reguły wygrywał,cipcioki zawsze dostawały po uszach.

zreszta,cos takiego jak stala forma,kondycja itd u nas nie funkcjonują.

milosz 13.10.2011 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1176098)
a Ty znów przyje.biesz jak łysy grzywką o kant okrągłego stołu

" Ja dla odmiany chciałbym aby to Wisła wygrała"

napisał milosz zarejestrowany 3msc temu.

Semper Fidelis 1985 No chyba Cię lekko pogięło. Kibicem zaś Wisły jestem Ja od połowy lat 70-tych, jak oceniasz staż kibicowski na podstawie rejestracji na forum netu to sorrry, ale nie grzeszysz inteligencją. Co do zgód, to z Jagą aktualnie jej nie ma. I tyle w temacie.

Zaś w meczu powodzenia życzę Wiśle i to w każdych okolicznościach kosztem Jagi.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotson (Post 1176152)
I jak zawsze. Liczą się 3 punkty, styl nie jest najważniejszy. :D

Pełna zgoda. 3 punkty i gonimy czołówkę tabeli.
Bilans Jagielloni na wyjazdach: zw. 0, rem. 1, por. 3 i bramki 5-11 ... i byłoby okay gdyby nie bilans Lechii odpowiednio 1 - 0 - 4 ...bo to zwycięstwo to właśnie z Nami.
Cóż w polskiej lidze wygrywa sie determinacją, a po ostatnich porażkach to Wisła powinna jej mieć więcej i dlatego ... 3 punkty są bardzo realne.

El'kabat 13.10.2011 00:40

Akurat co do ambicji i checi to Jadze tego na pewno nie zabraknie. Mam nadzieje tylko,że uda sie nam strzelic jedna bramkę więcej od Franka przy tych osłabieniach.
Nadzieja w Ilievie i Dudu ;)

mitmichael 13.10.2011 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1176242)
Akurat co do ambicji i checi to Jadze tego na pewno nie zabraknie. Mam nadzieje tylko,że uda sie nam strzelic jedna bramkę więcej od Franka przy tych osłabieniach.
Nadzieja w Ilievie i Dudu ;)

Zwłaszcza jak beda grali z Mistrzem Polski.

Damian1241 13.10.2011 12:02

Co jest z Jovanoviciem??

Aletsch 13.10.2011 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damian1241 (Post 1176310)
Co jest z Jovanoviciem??

Na OS pisze że coś ze stawem skokowym i nie wiadomo czy wystąpi w sobote.

River 13.10.2011 14:11

^^Niezly grajek tylko szkoda, ze taki szklany:-/

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1176035)
Diaz/Paljic-Jaliens-Bunoza-Lamey

Tomasz Frankowski lubi to.

O Frankowskiego bym sie tak nie obawial. On nie strzela bramek na wyjazdach. W zeszlym sezonie nie strzelil ani jednej bramki w meczu wyjazdowym. W tym strzelil co prawda dwie ale Podbeskidziu w pierwszej kolejce w zremisowanym meczu 2-2. I to jak do tej pory jedyny punkt Jagi na wyjezdzie. Pozostale mecze:
Ruch 0-1
Amica 1-4
Widzew 2-4

W czterech wyjazdach lacznie stracone 11 bramek. Obrona dziurawa, do tego w bramce zielony malolat. Moznaby powiedziec: mamy pewne trzy punkty ale... Niestety, w obliczu naszego malego szpitala i faktu, ze bramek strzelamy jak na lekarstwo to szykuje nam sie kolejny beznadziejny mecz, w ktorym jesli wygramy to po meczarniach i w marnym stylu.

brylant17 13.10.2011 19:51

Jedyny plus to, że go ząb nie boli,żarty na bok może zagra?

farben 13.10.2011 20:13

Frankowski: Zawsze sprawdzam, kiedy gramy z Wisłą

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isla,id,t.html

Cyt:
Nie żałuje Pan, że za waszych czasów nie było w Krakowie takiego obiektu?

Ja cieszę się przede wszystkim z tego, że mieliśmy fajny zespół, że kolekcjonowaliśmy tytuły dla Wisły i przede wszystkim z tego, że daliśmy ludziom mnóstwo radości naszą grą. A co do warunków, to takie były czasy. Henryk Reyman czy Kazimierz Kmiecik grali w swoich czasach pewnie w jeszcze gorszych, a jednak ludzie zawsze będą o nich pamiętać.

Franek to po prostu super gość. Naprawdę mało jest tak rozsądnych gości w piłce. Chciałbym, żeby po zakończeniu kariery wrócił i pracował dla Wisły.

Elefant 14.10.2011 21:55

Z kiepską obroną, rozbitą druga linią i Bitonem na Jagę czy kogokolwiek innego w naszej lidze. Po grach reprezentacji. Z trenerem, który w ostatnim tygodniu zajęty był przyjmowaniem na świat potomka. Ciężko być wielkim optymistą przed jutrzejszym meczem.

Ale, czterdzieści procent tej ambicji jaką pokazała dzisiaj kielecka drużyna i wygramy.

CH. 14.10.2011 22:41

Jaga wygrała w Krakowie ostatni raz..23 lata temu !
A że Maaskant lubi pobijać rekordy to można spodziewać się wszystkiego :D

jendrek83 14.10.2011 23:18

coś mi się wydaje że będą męczarnie..oby nie
Ale pamiętam że kiedyś inaczej sie czułem przed meczem Wisły która grała u siebie
wynik 4-0 to był odpowiedni rezultat w tamtych nie odległych czasach
Ale oczywiście stawiam na Wisłę bo to Mistrz!!

KamAr 14.10.2011 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1176440)
[B]Franek to po prostu super gość. Naprawdę mało jest tak rozsądnych gości w piłce. Chciałbym, żeby po zakończeniu kariery wrócił i pracował dla Wisły.


Świetny zawodni, jak i człowiek. Szkoda, że w takich okolicznościach odszedł z Wisły (niby wszystko wyjaśnione, ale mimo wszystko zawsze sięto pamięta...).

Co do wyniku, to trochę obawiam się naszej obrony, a w zasadzie to instynktu strzeleckiego "Franka".

sayek89 15.10.2011 10:46

A podobno Franek nie zagra, kontuzja.

wolfy 15.10.2011 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrek83 (Post 1176868)
wynik 4-0 to był odpowiedni rezultat w tamtych nie odległych czasach

Wtedy jako jedyni w lidze mieliśmy konkretne pieniądze. Teraz nie jesteśmy nawet najbogatszymi - co najwyżej jednymi z kilku.

kant 15.10.2011 11:16

Kibice Jagi mogą nie przyjechać
Wypadł z pociągu jeden kibic i zabił się na miejscu o słup przy torach ;/

RIP[*]

Aldek 15.10.2011 11:34

Dzisiaj styl mnie nie interesuje może być kopanina pół sytuacji w całym meczu ale liczy się zwycięstwo i cenne 3 punkty aby trzymać się w czołówce.

Mimo osłabień to niemal na każdej pozycji mamy lepszych piłkarzy od Jagi a jedynie na dwóch-trzech pozycjch potencjał porównywalny.

GonzoNS 15.10.2011 11:38

wiem że nie ten temat ale,
na oficialnej jest napisane ze dzis sprzedaz biletow od 10 do 16, mozliwe ze ulegną godziny zmianie w dniu meczów,

wiec pytanie, kupie dzis bilet przed meczem, czy musze do 16 sie wyrobic?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl