![]() |
720 butelek ;)
|
Jedna ode mnie, w takiej sprawie trzeba napisać post.
|
Oj tam jedna. Trzeba codziennie klikać :P
Powodzenia |
732 i gonimy 6 miejsce
|
744 :) jedziemy dalej
|
754 smacznego :)
|
755 - 7 miejsce
|
Poszło! 6miejsce, ok. 250 do pierwszego.
|
776 i 6 miejsce.
|
779 - 6 miejsce ,a teraz sam wychodzę spożyć trunek o którego skrzynkę tak zawzięcie walczymy. :-D
|
poszlo :)))
|
woyteq zebrał już 791 butelek i zajmuje 5 miejsce w rankingu! Pozdro!
|
795 :D pomóżmy w słusznej sprawie :)
|
796 butelek i 5 miejsce. Wa tak zacnej akcji zawsze chętnie wezmę udział.
Coś na wzór tego: http://www.youtube.com/watch?v=dNdovE3Tlns |
820 butelek i miejsce 4
|
Cytat:
|
Napierdal*my!
;) |
poszlo dla dobra sprawy
|
834 i czwarte miejsce. Niewiele brakuje do pierwszego ;)
|
woyteq zebrał już 838 butelek i zajmuje 4 miejsce w rankingu
|
|
jestem dumny z sily ABG, mysle ze woyteq osobiscie wam podziekuje
|
I ja dołożyłem swoją cegiełkę. 882- 4 miejsce.
|
888 ; D - 4 miejsce 126 do pierwszego ;)
|
895 - 4 miejsce ;d
|
Jest ponad 900 i nadal 4 miejsce. Powodzenia!
|
"woyteq zebrał już 908 butelek i zajmuje 3 miejsce w rankingu!"
Pamietajcie ,ze kazdy moze znow zaglosowac po 24 h. ! |
910 butelek, 2 miejsce w rankingu :)
|
912 - 2. miejsce, ale 3. ma 910, 4. 908. Trzeba się sprężyć :)
|
Butelka wrzucona! Na....***my! ;)
Wypij za Wiselke! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl