Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   skrzynka piwa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8314)

Cinek1906 30.09.2011 18:09

720 butelek ;)

Matijas 30.09.2011 18:11

Jedna ode mnie, w takiej sprawie trzeba napisać post.

crazykaro 30.09.2011 18:17

Oj tam jedna. Trzeba codziennie klikać :P

Powodzenia

kriswisla 30.09.2011 18:19

732 i gonimy 6 miejsce

sndr 30.09.2011 18:38

744 :) jedziemy dalej

anka1906 30.09.2011 19:08

754 smacznego :)

jaro1985r 30.09.2011 19:10

755 - 7 miejsce

maciekTSW 30.09.2011 19:41

Poszło! 6miejsce, ok. 250 do pierwszego.

Fiti 30.09.2011 19:56

776 i 6 miejsce.

Kamil17ABG 30.09.2011 20:00

779 - 6 miejsce ,a teraz sam wychodzę spożyć trunek o którego skrzynkę tak zawzięcie walczymy. :-D

Maras 30.09.2011 20:04

poszlo :)))

Eternit 30.09.2011 20:16

woyteq zebrał już 791 butelek i zajmuje 5 miejsce w rankingu! Pozdro!

Tylko_Wisła! 30.09.2011 20:26

795 :D pomóżmy w słusznej sprawie :)

gigant 30.09.2011 20:45

796 butelek i 5 miejsce. Wa tak zacnej akcji zawsze chętnie wezmę udział.

Coś na wzór tego: http://www.youtube.com/watch?v=dNdovE3Tlns

wazonik1906 30.09.2011 21:06

820 butelek i miejsce 4

eryk_cartman 30.09.2011 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wazonik1906 (Post 1172015)
820 butelek i miejsce 4

822 miejsce 4.

Proud 30.09.2011 21:10

Napierdal*my!

;)

węgorz2 30.09.2011 21:16

poszlo dla dobra sprawy

Incognito 30.09.2011 21:33

834 i czwarte miejsce. Niewiele brakuje do pierwszego ;)

Kibic1928 30.09.2011 21:43

woyteq zebrał już 838 butelek i zajmuje 4 miejsce w rankingu

Jaroo1 30.09.2011 21:51

http://www.youtube.com/watch?v=TBTqkBh_X6Y

osB 01.10.2011 02:26

jestem dumny z sily ABG, mysle ze woyteq osobiscie wam podziekuje

DevilMayCry 01.10.2011 08:05

I ja dołożyłem swoją cegiełkę. 882- 4 miejsce.

Bartuk1906 01.10.2011 08:25

888 ; D - 4 miejsce 126 do pierwszego ;)

Szyman423 01.10.2011 08:43

895 - 4 miejsce ;d

Neo1221 01.10.2011 08:53

Jest ponad 900 i nadal 4 miejsce. Powodzenia!

dawidTS 01.10.2011 09:10

"woyteq zebrał już 908 butelek i zajmuje 3 miejsce w rankingu!"

Pamietajcie ,ze kazdy moze znow zaglosowac po 24 h. !

jurukuru 01.10.2011 09:18

910 butelek, 2 miejsce w rankingu :)

eye63 01.10.2011 09:22

912 - 2. miejsce, ale 3. ma 910, 4. 908. Trzeba się sprężyć :)

pawlos33 01.10.2011 09:33

Butelka wrzucona! Na....***my! ;)

Wypij za Wiselke!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl