Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Słowa Małeckiego -" Nie chcę ich znać" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8276)

jendrus 05.09.2011 11:08

Bo kibice jak jest dobrze to strasznie Patryk Patryk a jak grają gorzej to gwizdają się mu nie dziwie idzie sie w....ić... A gwiazda też może i nie jest ale polski futbol to dno a na samym dnie nie jest:lol: bo grają gorsi

Pietia 05.09.2011 11:12

Proponuje nową ankiete.

Czego nie robi Patryk Małecki:
a) nie je kiełbasek
b) nie chodzi na pikniki
c) nie myśli

Joshua TS 05.09.2011 11:12

Niestety Mały za bardzo uwierzył w swoją "za je bistość". Strzelił pare bramek, wyszedł sobie na gniazdo i dopingował prawie całą I połowę, by poźniej być wodzirejem na Rynku podczas fety. Mały myślał, że jest tak fajny, że będzie sobie mógł pozwolić na wszystko. Po raz kolejny pokazał, że fajny nie, jest bo obraża własnych kibiców na oczach całej Polski ( no bo jak tak można gwizdać na księciunia Patryka ), rok temu się obraził i nie wyszedł na mecz sparingowy, bo jak można księciunia Patryka nie wstawiać do pierwszego składu...ciekawe co zrobi niedługo. Zgadzam się, że gwizdy na koniec meczu były co najmniej dziwne, bo przecież jeszcze tydzień wcześniej wygraliśmy 1:0 z Apoelem i LM stanęła otworem, potem przyszły dwa klopsy i powinno się raczej wspierać drużynę niż na nią gwizdać, ale z drugiej strony nie może być tak, że Patryk Małecki, będzie mi czy innym mówił, kiedy ja mam go oklaskiwać a kiedy krytykować za jego padake na boisku. Naprawdę mam wrażenie, że po tym jego ostatnim dobrym sezonie poprzestawiało mu się w główcę troszeczkę. Jestem ciekaw jaka będzie reakcja klubu po jego powrocie do Krakowa

AntyDrozd 05.09.2011 11:14

Szanowni niezadowoleni piknicy z przykrością was zawiadmiam ,że na najbliższym meczu i tak usłyszycie donośne"PA-TRYK MAŁE-CKI" z sektora C ..załóżcie sobie drugi młyn jak to ma miejsce we Wronkach:rotfl:

Wit.Ek. 05.09.2011 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyDrozd (Post 1159973)
Szanowni niezadowoleni piknicy z przykrością was zawiadmiam ,że na najbliższym meczu i tak usłyszycie donośne"PA-TRYK MAŁE-CKI" z sektora C ..załóżcie sobie drugi młyn jak to ma miejsce we Wronkach:rotfl:

I kiedy nagle okaże się, że krzyczą tylko trybuny za bramką

wtedy

wszyscy na własne oczy zobaczą

jak Patryk Małecki i to co mówi

podzieliło Kibiców Wisły

MatMario 05.09.2011 11:20

Tak czytam i czytam i mi się nasuwa...

http://www.youtube.com/watch?v=Cg5g7jJQpG8

Jot 05.09.2011 11:21

Nie podupcyło się wam czasem pod kopułami płaczki? Długo będziecie szlochać jak piz.dy jaką to Małecki wam krzywdę wyrządził?

KOMINEK 05.09.2011 11:22

Jest temat nasi piłkarze i tam proszę pisać o waszych uwagach co do wypowiedzi Patryka Małeckiego. Tylko bez obrażania siebie nawzajem jak i zawodnika.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl