Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Losowanie grup Ligi Europejskiej godz. 13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8259)

LuKaS TSW 26.08.2011 11:06

A mi się śniło że trafiliśmy na Sporting Lizbona:) a do tego typuję że trafimy na dwóch niezbyt wygodnych rywali jak Standard Liege i Odense.

WislaOnly 26.08.2011 11:19

Moja grupa marzeń:
PSV;
Club Brugge,
Austria Wiedeń/Maccabi Hajfa;
Wisła

Dobra grupa marketingowo i możliwy awans. Fajnie by było porównać się teraz z futbolem Izraelskim, bo już o Cypryjskim wiemy sporo. A PSV to wiadomo, super klub, super drużyna i przede wszystkim Holandia, niech nas widzą jak gramy, a nóż dzięki dobrym występom uda się jakiś fajnych grajków z kraju "holenderki" wyciągnąć.

wisl@k_TS 26.08.2011 11:24

Mój typ marzeń:

Tottenham - zemsta!
Lazio - zemsta! / Besiktas - świetny wyjazd
Austria Wiedeń - dobry wyjazd i rywal jak najbardziej do ogrania

Wojtator 26.08.2011 12:38

Chiałbym C lub F...

hawkins 26.08.2011 12:41

Najbardziej bym chciał grupę K z Twente i Fulham! Twente to idealna drużyna dla Roberta, żeby pokazał się w swoim kraju, a z holenderskich teamów jest raczej najsłabsza. Fulham to rewelacyjny wyjazd - sam wybrałbym się na mecz!

Najsłabsze na razie są grupy B i L.

Lechista69 26.08.2011 12:52

Grupa B blagam!

johny96 26.08.2011 12:53

Będzie I .

piter116 26.08.2011 12:55

Tylko nie E i L...

Wojtator 26.08.2011 12:58

Legia bardzo fajna grupa.

johny96 26.08.2011 12:58

No to Legia ma grupę.

funkykoval 26.08.2011 12:58

Legia cłakiem dobrze wylosowała -Rapid, Hapoel, PSV

Ewenement 26.08.2011 12:59

Legia z szansami na awans wg mnie, przyjemna grupa pilkarsko

Zwitter 26.08.2011 13:00

My wylosujemy B, na pewno.

Legia całkiem niezłą grupę ma.

Edit: A jednak K. Też super grupa ;)

johny96 26.08.2011 13:01

No nieźle.

mcovalski 26.08.2011 13:01

heheh
jaja jak berety

funkykoval 26.08.2011 13:01

Twente Fulham Odense - nie jest najgorzej....

DeadOrAlive 26.08.2011 13:01

Bardzo fajna grupa, wyjazdy ciekawe - Twente, Fulham i Odense... blisko, krotko i na temat :)

jest szansa na awans.

Lechista69 26.08.2011 13:01

Twente Fulham Odense Wisla grupa K ... niezle!

Teqcontroller 26.08.2011 13:01

Pozamiatane....

jcts 26.08.2011 13:01

K
Twente
Fulham
Odense :D
Fajnie

rasel1906 26.08.2011 13:01

trudna grupa w ch*j

Marcin_fan 26.08.2011 13:02

dlaczego nie mogliśmy na I lub D ??

kolarz90 26.08.2011 13:02

Bardzo fajna grupa, niedaleko, atrakcyjnie a i awans też realny:)

silver03 26.08.2011 13:02

Wpier*** gwarantowany.

johny96 26.08.2011 13:02

A powie mi ktoś czemu byliśmy od razu przydzieleni do K, a nie było losowania grupy dla nas ?

Lechista69 26.08.2011 13:03

Oni teraz losuja gospodarzy ? Czy jak to teraz ustala ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1155690)
A powie mi ktoś czemu byliśmy od razu przydzieleni do K, a nie było losowania grupy dla nas ?


Tez mnie to ciekawi... czekalem na losowanie literki a tutaj juz dodali do grupy... ten latynos cos kreci !

Przemas 26.08.2011 13:04

wg mnie my mamy super grupę pod każdym względem!
cieszę się,że Legia ma Rapid i Hapoel do tego PSV więc będzie sobie jeździć po ciepłych krajach i dostawać w dupę!
Falcao dobrze się spisał :D

pepe72 26.08.2011 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1155690)
A powie mi ktoś czemu byliśmy od razu przydzieleni do K, a nie było losowania grupy dla nas ?

Bo jak Legia była losowana to dla polskich drużyn zostały czerwone i żółte. Ponieważ Legia wylosowała czerwoną to my dostaliśmy żółtą.

Na po czątku transmisji było podziałach na kolory ze wzglądu na transmisje telewizyjne. Daltego będziemy zawsze grać w inny dzień niż "L".

TymonPRO 26.08.2011 13:06

Genialna Grupa :) Mamy Twente :) To będzie coś niesamowitego :) Nasz doping kontra ich
Fulham genialnie i duńskie Odense :)

Wymarzona grupa marketingowo a sportowo są szanse na awans ale faworytem jest Fulham i Twente

rasel1906 26.08.2011 13:06

i jesli mielismy trafic na dobre zespoly to jednak wolalem schalke atletico czy lazio przynajmniej zagralibysmy na fajnych stadionach z topowymi zespolami


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl