![]() |
Cytat:
|
No i Leszek w plecy. Nic tylko jutro wygrać i jesteśmy praktycznie na równo z nimi.
|
Cytat:
No to Lechia oslabiona ,ale to nie bedzie mialo znacznia w Polsce liczy sie motywacja i zaangazownie i to w wiekszosci wystrcza zeby mecz wygrac Licze ze jutro wygramy i podskoczymy do Amiki,koniec z myślą ze liga to drugi plan. |
Cytat:
|
No to Lechia faktycznie mocno osłabiona i można by się pokusić o ofensywną taktykę z Gułą tylko czy oni coś takiego w trenowali ?? Można by spróbować pograć z dwoma napastnikami a Meliksona postawić jako typowego rozgrywającego.
|
WY macie pojęcie o czym piszecie? jak można zostawić samego Sobola w środku a Gargułę i Meliksona z przodu,
przecież nas roztłukli mam nadzieję, że Maaskant będzie konsekwentnie grał swoje, a ni przejmował się jakimiś domorosłymi krytykami... |
Fajny tytuł w dzisiejszym przegladzie sportowym - "Wisła zaczyna sezon drugi raz". Miejmy nadzieje, ze tak bedzie i wkoncu wiecej bramek padnie bo na razie to jest rozpacz.
|
Polecę banałem z totolotka. Żeby wygrac, trzeba grać :D
U nas wszystko było do tej pory takie wymuszone, zachowawcze. Nawet grać w piłkę się bali. Bo jak pogramy piłką, to może być strata, pójść kontra i dostaniemy gola. Ale to były puchary, podejście spowodowane strachem trenera przed przedwczesnym odpadnięciem. Zdawał sobie sprawę, że jak stracimy to możemy nie odrobić. Mam nadzieję, że w lidze do meczów podejdziemy inaczej. A w szczegolności na R22 nie ma czego bronić. |
Mam nadzieję, że wbrew przedmeczowym spekulacjom na stoperze zagra Czekaj, a nie Bunoza. Z tej dwójki, Czekaj jest młodszy, a już w meczu z Koroną pokazał, że nie jest gorszy od Bunozy, a może być tylko lepszy. Wolę, aby grał wychowanek Wisły z którego powinno być sporo pożytku niż piłkarz, który pewnego przeciętnego poziomu nie przekroczy i tylko blokuje miejsce w kadrze.
|
Z tego co kojarze to z Lechia gra nam sie niezle, wiec licze na spokojne 3 punkty.
A co do ustawien, to jak mielibysmy zagrac dwoma napastnikami?? Przeciez w kadrze my nie mamy zadnego;D chociaz nie skreslalbym Bitona, bo jak na razie jest bardzo skuteczny. |
w kadrze akurat mamy wielu napastnikow. Tyle, że nie są to rasowi strzelcy. Chciałem zauważyć iż Małecki i Illiev to też mogą być napastnicy. Boguski także. Pomijam już 2ch oczywistych czyli Genkova i Bitona.
Tyle, że problem to nie jest ilość, a jakość. A także to jaką oni rolę mają pełnić. |
Dzis Lechijka pierwszy raz od wielu lat wygra z Wisla w Krakowie :) Brameczki strzela Mati Machaj i Piotrek Wisniewski :D
|
Cytat:
osobiście liczę na coś odwrotnego . |
Wygrać trzeba i koniec kropka , bez sentymentów , pewnie jak zawsze bedzie kopanina no ale cóż , 3 pkt maja być.
|
Wczoraj w Zabrzu ktoś zdech i warto by naszemu trenerowi zwrócić uwagę na sposób w jaki grał Górnik.
W upalne wczorajsze popołudnie drużyna z Zabrza siadła presingiem na Lecha i nie dała mu zupełnie pograć i to jest sposób na drużyny mające przewagę w technice i zgraniu. |
myslicie ze dzis wyjdziemy w najsilniejszym mozliwym skladzie z Melexem ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Dziś musimy wygrać, nie ważne jak, ważne 3 punkty. Już i tak straciliśmy ich sporo. |
Cytat:
Pareiko - Paljić, Chavez, Bunoza, Diaz - Nunez, Wilk - Małecki, Melikson, Iliev - Genkow Myślę, że taki skład wyjdzie dziś z Lechią. Musimy wygrać aby zbliżyć się do Lecha. |
a ja uważam, że ze względu na niedoleczonego krwiaka Meliksona, nie wyjdzie on dziś w pierwszym składzie, a zamiast niego będzie grał Garguła.
|
Czemu Melikson ma nie grac jak na treningu normalnie cwiczyl.
|
kiedy to było ? Nie wiedziałem o tym. Jeśli rzeczywiście to prawda, to tym lepiej dla nas. Ale z drugiej strony mam nadzieję, że jeśli rzeczywiście z tym krwiakiem było coś na rzeczy, to niepotrzebne ryzyko nie będzie podejmowane.
|
Moze niech Melikson nie gra w ogole do konca sezonu bo konztuzje itd....:foch:
|
Moim zdaniem drużynę najlepiej by było tak ustawić:
Pareiko - Lamey, Chavez, Bunoza, Nunez - Sobol (Wilk), Garguła - Melikson - Paljic, Genkow (Biton), Iljev Nie wiem jak będzie z Lameyem, czy zagra, możliwe że nie. Docelowo widzę na jego pozycji jednak Jovanovica. Diaza trzeba czym prędzej zmienić, dobrym kandydatem jest to Nunez. Chłop dość wysoki sprawny i grający przeszło 30 meczy w lidze argentyńskiej na boku obrony. Na pewno lepsza ta opcja niż Diaz czy Paljic. Dragan za to mógłby być świetny jako skrzydłowy, dysponuje przecież kapitalną motoryką i zwinnością. Kogoś takiego z przodu na grę z kontry nam potrzeba. Środek pola pasowałoby trochę zmodyfikować, bo Garguła który jest dobrym piłkarzem dobrej formy nie osiągnie siedząc na ławce czy trybunach. A jest to jeden z nielicznych piłkarzy środka pola któremu piłka bynajmniej nie przeszkadza. Małego bym posadził na ławce, jakiś taki wolny jest ostatnio, i dryblingi też mu nie wychodzą. Poza tym jak zwykle jest egoistą. Co z tego że strzelił gola APOEL - owi... jak swoją grą irytuje kolegów z drużyny, którzy biegną do akcji a ten nie podaje. |
Malkowski - Deleu, Janicki, Vucko, Andriuskevicius - Pietrowski, Surma, Airapetian - Machaj, Wisniewski, Lukjanovs
Przewiduje dzis taki sklad Lechii :D |
Cytat:
Z uporem może godnym lepszej sprawy wolałbym w miejsce Bunozy przesunąć Chaveza, a na jego miejsce Czekaja - niech ten jeden mecz z Koroną nie będzie ostatnim. ( tyle marzeń, resztę zweryfikuję o 18 na żywo )... |
Cytat:
|
Cytat:
|
transmisje.xup.pl
|
Nie wiem jak wam ale mnie się wydaję ,że dzisiejszy doping jest 2x lepszy niz ten z meczu pucharowego. Brawo !!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl