Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5 Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 27 sierpnia , sobota godz. 18 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8251)

ociec Ciemka 26.08.2011 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1153315)
Mecz jak mecz. Pewnie przyjdzie z 15 tysięcy,Kafarski nic nie wymyśli,bo niby co? Będą się bronić, Melikson zrobi jakąś akcje, Biton może strzeli a może Genkov. Małecki kilka razy sam się wkręci w ziemie. Wygramy,trzy punkty. I tyle. Szara ligowa rzeczywstość.

Zapewne wszyscy będą żyli,kogo mamy w grupie LE, i będa bujać w oblokach,że wyjdziemy z grupy.

Może jestem nienormalny ale lubię nawet ligowe mecze Wisły :)

sportnh 26.08.2011 19:05

No i Leszek w plecy. Nic tylko jutro wygrać i jesteśmy praktycznie na równo z nimi.

Wojtas 26.08.2011 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista_ (Post 1154692)
Lechia do Krakowa przyjedzie bez Abdou Razacka Traore, Freda Bensona, Aleksandra Sazankoua i Pawla Nowaka - Kontuzje wykluczaja ich z gry wiec niestety kolejny pogrom sie szykuje miedzy Wisla a Lechia ;/ ehh



No to Lechia oslabiona ,ale to nie bedzie mialo znacznia

w Polsce liczy sie motywacja i zaangazownie i to w wiekszosci wystrcza zeby mecz wygrac

Licze ze jutro wygramy i podskoczymy do Amiki,koniec z myślą ze liga to drugi plan.

ziz99 26.08.2011 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1156120)
...

Licze ze jutro wygramy i podskoczymy do Amiki,koniec z myślą ze liga to drugi plan.

Dokładnie, należy się poważnie skupić na lidze. Puchary traktowałbym bardziej na luzie, bez napinania na awans bo wtedy grozi defensywny i zachowawczy marazm.

KOMINEK 27.08.2011 09:02

No to Lechia faktycznie mocno osłabiona i można by się pokusić o ofensywną taktykę z Gułą tylko czy oni coś takiego w trenowali ?? Można by spróbować pograć z dwoma napastnikami a Meliksona postawić jako typowego rozgrywającego.

JrQ- 27.08.2011 09:17

WY macie pojęcie o czym piszecie? jak można zostawić samego Sobola w środku a Gargułę i Meliksona z przodu,
przecież nas roztłukli

mam nadzieję, że Maaskant będzie konsekwentnie grał swoje, a ni przejmował się jakimiś domorosłymi krytykami...

mitmichael 27.08.2011 09:22

Fajny tytuł w dzisiejszym przegladzie sportowym - "Wisła zaczyna sezon drugi raz". Miejmy nadzieje, ze tak bedzie i wkoncu wiecej bramek padnie bo na razie to jest rozpacz.

tofik 27.08.2011 09:36

Polecę banałem z totolotka. Żeby wygrac, trzeba grać :D
U nas wszystko było do tej pory takie wymuszone, zachowawcze. Nawet grać w piłkę się bali. Bo jak pogramy piłką, to może być strata, pójść kontra i dostaniemy gola. Ale to były puchary, podejście spowodowane strachem trenera przed przedwczesnym odpadnięciem. Zdawał sobie sprawę, że jak stracimy to możemy nie odrobić.
Mam nadzieję, że w lidze do meczów podejdziemy inaczej. A w szczegolności na R22 nie ma czego bronić.

KOALIK 27.08.2011 09:48

Mam nadzieję, że wbrew przedmeczowym spekulacjom na stoperze zagra Czekaj, a nie Bunoza. Z tej dwójki, Czekaj jest młodszy, a już w meczu z Koroną pokazał, że nie jest gorszy od Bunozy, a może być tylko lepszy. Wolę, aby grał wychowanek Wisły z którego powinno być sporo pożytku niż piłkarz, który pewnego przeciętnego poziomu nie przekroczy i tylko blokuje miejsce w kadrze.

Matti88 27.08.2011 10:07

Z tego co kojarze to z Lechia gra nam sie niezle, wiec licze na spokojne 3 punkty.

A co do ustawien, to jak mielibysmy zagrac dwoma napastnikami?? Przeciez w kadrze my nie mamy zadnego;D chociaz nie skreslalbym Bitona, bo jak na razie jest bardzo skuteczny.

najm 27.08.2011 10:38

w kadrze akurat mamy wielu napastnikow. Tyle, że nie są to rasowi strzelcy. Chciałem zauważyć iż Małecki i Illiev to też mogą być napastnicy. Boguski także. Pomijam już 2ch oczywistych czyli Genkova i Bitona.

Tyle, że problem to nie jest ilość, a jakość. A także to jaką oni rolę mają pełnić.

Lechista_ 27.08.2011 10:39

Dzis Lechijka pierwszy raz od wielu lat wygra z Wisla w Krakowie :) Brameczki strzela Mati Machaj i Piotrek Wisniewski :D

kristos 27.08.2011 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista_ (Post 1156325)
Dzis Lechijka pierwszy raz od wielu lat wygra z Wisla w Krakowie :) Brameczki strzela Mati Machaj i Piotrek Wisniewski :D

No ,nie byłbym tego taki pewny
osobiście liczę na coś odwrotnego .

Teqcontroller 27.08.2011 10:56

Wygrać trzeba i koniec kropka , bez sentymentów , pewnie jak zawsze bedzie kopanina no ale cóż , 3 pkt maja być.

kristos 27.08.2011 11:15

Wczoraj w Zabrzu ktoś zdech i warto by naszemu trenerowi zwrócić uwagę na sposób w jaki grał Górnik.
W upalne wczorajsze popołudnie drużyna z Zabrza siadła presingiem na Lecha i nie dała mu zupełnie pograć i to jest sposób na drużyny mające przewagę w technice i zgraniu.

sportnh 27.08.2011 12:29

myslicie ze dzis wyjdziemy w najsilniejszym mozliwym skladzie z Melexem ?

Teqcontroller 27.08.2011 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1156387)
myslicie ze dzis wyjdziemy w najsilniejszym mozliwym skladzie z Melexem ?

Jeśli liga jest teraz obok pucharów najważniejsza , to tak , trzeba gonić czołówkę , jak nie teraz to kiedy.

Zwitter 27.08.2011 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1156387)
myslicie ze dzis wyjdziemy w najsilniejszym mozliwym skladzie z Melexem ?

A dlaczego miałoby być inaczej? Przed czym tym razem miałby ich Maaskant oszczędzać?

Dziś musimy wygrać, nie ważne jak, ważne 3 punkty. Już i tak straciliśmy ich sporo.

Proud 27.08.2011 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1156387)
myslicie ze dzis wyjdziemy w najsilniejszym mozliwym skladzie z Melexem ?

Sląsk z nami zaparkował przegubowca w polu karnym, a my za to zaparkujemy melexa.

Pareiko - Paljić, Chavez, Bunoza, Diaz - Nunez, Wilk - Małecki, Melikson, Iliev - Genkow

Myślę, że taki skład wyjdzie dziś z Lechią.

Musimy wygrać aby zbliżyć się do Lecha.

Krav 27.08.2011 13:49

a ja uważam, że ze względu na niedoleczonego krwiaka Meliksona, nie wyjdzie on dziś w pierwszym składzie, a zamiast niego będzie grał Garguła.

mitmichael 27.08.2011 14:10

Czemu Melikson ma nie grac jak na treningu normalnie cwiczyl.

Krav 27.08.2011 14:14

kiedy to było ? Nie wiedziałem o tym. Jeśli rzeczywiście to prawda, to tym lepiej dla nas. Ale z drugiej strony mam nadzieję, że jeśli rzeczywiście z tym krwiakiem było coś na rzeczy, to niepotrzebne ryzyko nie będzie podejmowane.

63.5 Kg 27.08.2011 14:19

Moze niech Melikson nie gra w ogole do konca sezonu bo konztuzje itd....:foch:

pawelo84 27.08.2011 14:20

Moim zdaniem drużynę najlepiej by było tak ustawić:

Pareiko - Lamey, Chavez, Bunoza, Nunez - Sobol (Wilk), Garguła - Melikson - Paljic, Genkow (Biton), Iljev

Nie wiem jak będzie z Lameyem, czy zagra, możliwe że nie. Docelowo widzę na jego pozycji jednak Jovanovica. Diaza trzeba czym prędzej zmienić, dobrym kandydatem jest to Nunez. Chłop dość wysoki sprawny i grający przeszło 30 meczy w lidze argentyńskiej na boku obrony. Na pewno lepsza ta opcja niż Diaz czy Paljic. Dragan za to mógłby być świetny jako skrzydłowy, dysponuje przecież kapitalną motoryką i zwinnością. Kogoś takiego z przodu na grę z kontry nam potrzeba. Środek pola pasowałoby trochę zmodyfikować, bo Garguła który jest dobrym piłkarzem dobrej formy nie osiągnie siedząc na ławce czy trybunach. A jest to jeden z nielicznych piłkarzy środka pola któremu piłka bynajmniej nie przeszkadza. Małego bym posadził na ławce, jakiś taki wolny jest ostatnio, i dryblingi też mu nie wychodzą. Poza tym jak zwykle jest egoistą. Co z tego że strzelił gola APOEL - owi... jak swoją grą irytuje kolegów z drużyny, którzy biegną do akcji a ten nie podaje.

Lechista_ 27.08.2011 14:35

Malkowski - Deleu, Janicki, Vucko, Andriuskevicius - Pietrowski, Surma, Airapetian - Machaj, Wisniewski, Lukjanovs

Przewiduje dzis taki sklad Lechii :D

BlurgH 27.08.2011 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1156455)
Moim zdaniem drużynę najlepiej by było tak ustawić:

Pareiko - Lamey, Chavez, Bunoza, Nunez - Sobol (Wilk), Garguła - Melikson - Paljic, Genkow (Biton), Iljev

Moim zdaniem na dzisiejszy mecz skład będzie bliższy temu, co napisał Proud. Garguła jako łącznik między defensywnym a ofensywnym pomocnikiem ? Hmmm - to mogłoby być ciekawe. Spróbowałbym jednak zagrać zamiast Wilka Nunezem przy Gargule - gość potrafi grać defensywnego pomocnika, a dodatkowo - to Wisła ma siedzieć na przeciwniku i grać piłką - a pod tym względem Nunez jest jednak lepszy zarówno od Sobola jak i Wilka.
Z uporem może godnym lepszej sprawy wolałbym w miejsce Bunozy przesunąć Chaveza, a na jego miejsce Czekaja - niech ten jeden mecz z Koroną nie będzie ostatnim.
( tyle marzeń, resztę zweryfikuję o 18 na żywo )...

kacpaw91 27.08.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1156485)
Z uporem może godnym lepszej sprawy wolałbym w miejsce Bunozy przesunąć Chaveza, a na jego miejsce Czekaja - niech ten jeden mecz z Koroną nie będzie ostatnim.
( tyle marzeń, resztę zweryfikuję o 18 na żywo )...

A Czekaj nie jest lewonożnym piłkarzem?

mitmichael 27.08.2011 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krav (Post 1156452)
kiedy to było ? Nie wiedziałem o tym. Jeśli rzeczywiście to prawda, to tym lepiej dla nas. Ale z drugiej strony mam nadzieję, że jeśli rzeczywiście z tym krwiakiem było coś na rzeczy, to niepotrzebne ryzyko nie będzie podejmowane.

Zagladaj czasem na oficjalna strone klubu - sa zdjecia z treningu po ktorych mozna sie dowiedziec czy ktos nie trenuje. Maor byl w swietnym humorze z tego co widzialem wiec musi byc zdolny do gry. Jakby mial cos z miesniem to by w ogole nie chodził

TOMEK 11 27.08.2011 16:49

transmisje.xup.pl

Krakus! 27.08.2011 17:25

Nie wiem jak wam ale mnie się wydaję ,że dzisiejszy doping jest 2x lepszy niz ten z meczu pucharowego. Brawo !!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl