Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Pozostałe ligi w Europie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8218)

neq. 01.10.2011 20:30

kto ogladał dzisiaj bayern ? jak to sie stalo ze bylo0-0 bylem przekonany ze rozniosa hoffenhaim

Antystenes 01.10.2011 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1172386)
kto ogladał dzisiaj bayern ? jak to sie stalo ze bylo0-0 bylem przekonany ze rozniosa hoffenhaim

to co ściagnął Neuer w tym meczu to poezja. Wart był tej kasy. Na dzień dzisiejszy najlepszy na świecie.

mitmichael 01.10.2011 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1172386)
kto ogladał dzisiaj bayern ? jak to sie stalo ze bylo0-0 bylem przekonany ze rozniosa hoffenhaim

Hoffenheim na swoim stadionie to bardzo grozna druzyna stad ten wynik.

neq. 01.10.2011 20:56

gral Ibisevic i Salihovic? Mieli nie grac, tak czytałem ja rozumiem że Hoffenhaim groźne i zrozumiałbym 2-2 3-3 no ale kurde 0-0 przy takiej sile ofensywy Bayernu w tym sezonie?

mitmichael 01.10.2011 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1172407)
gral Ibisevic i Salihovic? Mieli nie grac, tak czytałem ja rozumiem że Hoffenhaim groźne i zrozumiałbym 2-2 3-3 no ale kurde 0-0 przy takiej sile ofensywy Bayernu w tym sezonie?

Ibisevic siedział na ławce a Salihovicia w ogole nie bylo w kadrze na ten mecz

Benan 01.10.2011 21:46

Z ciekawością obserwowałem mecz Sochaux - Toulouse w Ligue 1. Z ciekawością, ponieważ nie grał Perquis. Z nim w składzie Sochaux straciło dość dużo bramek. Dziś, bez Polaka, wygrali 3 - 0. Ciekawe, czy nasz reprezentant wróci do pierwszego składu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl