![]() |
kto ogladał dzisiaj bayern ? jak to sie stalo ze bylo0-0 bylem przekonany ze rozniosa hoffenhaim
|
Cytat:
|
Cytat:
|
gral Ibisevic i Salihovic? Mieli nie grac, tak czytałem ja rozumiem że Hoffenhaim groźne i zrozumiałbym 2-2 3-3 no ale kurde 0-0 przy takiej sile ofensywy Bayernu w tym sezonie?
|
Cytat:
|
Z ciekawością obserwowałem mecz Sochaux - Toulouse w Ligue 1. Z ciekawością, ponieważ nie grał Perquis. Z nim w składzie Sochaux straciło dość dużo bramek. Dziś, bez Polaka, wygrali 3 - 0. Ciekawe, czy nasz reprezentant wróci do pierwszego składu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl