Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Mecz rewanżowy Wisła - APOEL. Czy mozliwy telebim? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8215)

vabanq 22.08.2011 10:27

Panowie z samej Kalwarii jedzie nas troche osob wiec calkiem mozliwe ze troche ludu bedzie ;)

krakus76 22.08.2011 11:08

Pytanie za 100 punktów. Kiedy i o której godzinie planowany jest przylot piłkarzy Wisły do Krakowa ? Z Cypru leci się 3 godziny patrząc czas na lot w odwrotnym kierunku.

Jeśli byłoby to w nocy fajnie byłoby przywitać piłkarzy i mieć tak jak na Rynku czerwone flary i race. Mam nadzieje że awansują oczywiście :)

ronin_ 22.08.2011 11:30

Nowa hala to NIE jest ta na ktorej graja koszykarki,

frg 22.08.2011 11:58

W ogłoszeniu jest mowa o starej hali (w [ierwotnej wersji była mowa o nowej, ale to był błąd).
Czyli stara hala = hala gdzie graja koszykarki, tak?
No to tam powinno wejść ok 2k ludzi

yogul 22.08.2011 11:58

"Stara Hala. Restauracja będzie zamknięta w sensie oglądania meczu bo dekoder i sygnał bedzie na hali. Oczywiście restauracja będzie czynna i będzie można "wypić piwo""

czyli ta hala na której grają koszykarki. co było dość łatwe do przewidzenia.

co do miejsc, na meczach koszykarek mieściło się nas z 3000 ludzi, dodając do tego parkiet można wnioskować że nikt nie powinien martwić się o brak miejsc.

Czekamy na dalsze informacje SKWK któremu powinniśmy być niezmiernie wdzięczni bo nasz Klub jedyne co zrobił w tej sprawie to wrzucił informacje na strone, można to wywnioskować po fragmencie
"TS Wisła Kraków oraz Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków przygotowały atrakcyjną propozycję!".

Michal_b3 22.08.2011 18:13

"Stara Hala. Restauracja będzie zamknięta w sensie oglądania meczu bo dekoder i sygnał bedzie na hali. Oczywiście restauracja będzie czynna i będzie można "wypić piwo""

Jak mam to rozumieć? Będzie można wypić piwo tylko w restauracji, czy gdzieś przed telebimem będzie katering? Jakiegoś szampana będzie można wnieść czy raczej nie ma opcji? Jeżeli gdzieś się pojawiła odpowiedź to wybaczcie, nigdzie nie znalazłem jasnej informacji.

yogul 22.08.2011 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michal_b3 (Post 1151955)
"Stara Hala. Restauracja będzie zamknięta w sensie oglądania meczu bo dekoder i sygnał bedzie na hali. Oczywiście restauracja będzie czynna i będzie można "wypić piwo""

Jak mam to rozumieć? Będzie można wypić piwo tylko w restauracji, czy gdzieś przed telebimem będzie katering? Jakiegoś szampana będzie można wnieść czy raczej nie ma opcji? Jeżeli gdzieś się pojawiła odpowiedź to wybaczcie, nigdzie nie znalazłem jasnej informacji.

częściowe odpowiedzi są na wielce zakazanej stronie SKWK w odpowiednim temacie

http://www........./news/show/7236_w...ryczny_mecz___

oczywiście w miejsce kropek wpisujemy www skwk pl

z innej beczki, człowiek chce pomóc dać szybkie wskazówki z życzliwości innym, a największe forum kibiców Wisły jest na tyle życzliwe względem oficjalnego stowarzyszenia że blokuje wyświetlanie jego strony. dramat.

czasami zastanawiam się czy ktoś stawia wyżej dobro klubu oraz Nas kibiców czy prywatny interes.

Romuald 22.08.2011 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1151648)
Pytanie za 100 punktów. Kiedy i o której godzinie planowany jest przylot piłkarzy Wisły do Krakowa ? Z Cypru leci się 3 godziny patrząc czas na lot w odwrotnym kierunku.

Jeśli byłoby to w nocy fajnie byłoby przywitać piłkarzy i mieć tak jak na Rynku czerwone flary i race. Mam nadzieje że awansują oczywiście :)

Mogą wracać dopiero na 2 dzień najlepiej będzie zapytać na facebooku klubowym.Ja sam planuję pojechać na lotnisko pasuje godnie przywitać zwycięzców.

Michal_b3 22.08.2011 19:18

Dzieki yogul ale wlasnie po przeczytaniu komentarzy na s k w k . pl nie mialem 100% pewnosci jak to bedzie tak wiec pytam tutaj, moze ktos bedzie wiedzial na pewno i podzieli sie z nami taka informacja.

frg 23.08.2011 08:10

nowe informacje dotyczące ogladania meczu w hali:

Cytat:

Apoel-Wisła na hali. Kolejne informacje

Data: 22-08-2011 21:41 Autor: redakcja

Oprócz samego meczu czekają na wszystkich przybyłych na Reymonta dodatkowe atrakcje.



Na hali będzie można zakupić kiełbaskę z grilla i zimne napoje.

Organizacyjnie będzie to wyglądać tak:
- 1,5 godziny przed meczem zamykamy "bramy" hali oraz wejście do restauracji "U Wiślaków" od strony ogródka.
- wejście na halę i do resturacji za opłatą 5zł ( cegiełka ) obowiązkowo. W 60% kwota uzbierana z cegiełek przeznaczona zostanie na opłatę telebimu. Reszta na 105 lecie Ts Wisła Kraków.
- meczu nie obejrzycie w restauracji, gdyż dekoder i okablowanie posłuży dla Telebimu na hali.
- oczywiście że będzie można wypić browara w restauracji i nie tylko.
- z jedzeniem ,piwem nie wchodzimy na halę
- na hali, w korytarzach, w resturacji - kategoryczny zakaz palenia!!!! I nie jest to żaden żart, jeśli oczywiście nie chcecie zakończyć oglądania równo z przyjazdem straży pożarnej na halę ( system czujek p.poż podłączony do systemu ostrzegania straży )
- bardzo prosimy o kategoryczne przestrzeganie informacji ,zaleceń organizatorów oraz osób ( widocznych ) które bedą czuwac nad porządkiem w hali oraz obok.

Zachęcamy do przybycia !


Nie wiem czy rzeczywiście hala będzie już zamknięta o 19:15 czy dopiero o tej godzinie otwierają bramy (błąd tekscie?)

krakus76 23.08.2011 08:22

Pewnie przed 19.15 będzie możliwość wejscia za darmo. Później juz tylko po przekazaniu cegiełki. Tak to odczytuję. Ale fakt, przekaz całkowicie nieczytelny.

rafkur 23.08.2011 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1152364)
Pewnie przed 19.15 będzie możliwość wejscia za darmo. Później juz tylko po przekazaniu cegiełki. Tak to odczytuję. Ale fakt, przekaz całkowicie nieczytelny.

Bez sensu by to było szczerze mówiąc. Cegiełki idą na dobry cel - każdy powinien dać te 5 zł które są kwota komiczną.

yogul 23.08.2011 08:41

przydało by się małe sprostowanie, bo rzeczywiście można różnie odczytać, ale pewnie chodzi o to co kolega wyżej napisał, od 19:15 jest to impreza zamknięta z wejściem za 5 zł.
wiadomo szczytny cel.

zachęcam wszystkich do wspólnego przeżywania tak ważnych chwil dla naszego klubu!

@Coglin chodzi nam o wyjaśnienie o co chodziło w komunikacie SKWK a nie o to że szukamy sposobu jak wejść za free więc wyluzuj

frg 23.08.2011 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1152364)
Pewnie przed 19.15 będzie możliwość wejscia za darmo. Później juz tylko po przekazaniu cegiełki. Tak to odczytuję. Ale fakt, przekaz całkowicie nieczytelny.


OOO, to jeszcze inna interpretacja niz myslałem :) Rzeczywiście, może od 19:15 będa wpuszczać za 5zł. We wczesniejszym komunikacie było, że spotkanie zaczyna sie od 19:30. Zobaczymy, może coś jeszcze wyjasnią.

Coglin 23.08.2011 09:10

ja .......e, zalujecie 5 zl na Wisle?
przyjdzcie najlepiej o 15, zeby czasem nie zaplacic.
mam nadzieje, ze odpowiednie osoby wywala wszystkich takich cwaniakow, ktorzy przyszli wczesniej z hali i wszyscy beda placic 5 zl.

frg 23.08.2011 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1152389)
ja .......e, zalujecie 5 zl na Wisle?
przyjdzcie najlepiej o 15, zeby czasem nie zaplacic.
mam nadzieje, ze odpowiednie osoby wywala wszystkich takich cwaniakow, ktorzy przyszli wczesniej z hali i wszyscy beda placic 5 zl.


gościu a kto tu mówi o nie dawaniu 5zł ??!! Widzisz choćby jedno zdanie na ten temat ?!
Cały czas się rozchodzi o to o której będą wpuszczać bo sformułowanie "zamykamy bramy o 19:15" można zrozumieć, że o 19:15 nie ma już wejścia albo, że od 19:15 będą wpuszczać za 5zł.

a SKWK należą się duże brawa i wdzięczność za to,że im się chciało i udało coś takiego zorganizować i na pewno nikt nie będzie żałował tych 5zł.

Griszka30KR 23.08.2011 11:02

Czy juz ktos wie,czy zeby wogóle wejsc to trzeba byc 1,5h przed rozpoczeciem,czy potem tez mozna ,ale za oplatą?

JrQ- 23.08.2011 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1152474)
Czy juz ktos wie,czy zeby wogóle wejsc to trzeba byc 1,5h przed rozpoczeciem,czy potem tez mozna ,ale za oplatą?

potem można, ale się raczej nie wciśniesz

fialo 23.08.2011 12:34

Przecież wszystko jest jasne. O godzinie 19.15 są zamykane bramy hali, nikogo nie ma w środku i jesteśmy wpuszczani po wpłaceniu piątaka :)

krakus76 24.08.2011 09:27

Od chwili strzelenia bramki na 2 : 1 do utraty kolejnej bramki coś niesamowitego :) Emocje wieksze niż na meczu na żywo na stadionie.

Do zobaczenia przy kolejnych transmisjach i już np. w samych rozgrywkachvw LM.

miodzio 24.08.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1153599)
Od chwili strzelenia bramki na 2 : 1 do utraty kolejnej bramki coś niesamowitego :) Emocje wieksze niż na meczu na żywo na stadionie.

Do zobaczenia przy kolejnych transmisjach i już np. w samych rozgrywkachvw LM.

Tak, te 15 minut między strzeloną a utraconą bramką było czymś niesamowitym.. ludzi skakali, tańczyli, śpiewali, ogólnie szaleństwo na maksa ;D Również czekam na podobne inicjatywy w LE :}

Kamson 24.08.2011 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miodzio (Post 1154044)
Tak, te 15 minut między strzeloną a utraconą bramką było czymś niesamowitym.. ludzi skakali, tańczyli, śpiewali, ogólnie szaleństwo na maksa ;D Również czekam na podobne inicjatywy w LE :}

W LE to trzeba ruszyć dupy na wyjazdy.

krakus76 24.08.2011 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1154068)
W LE to trzeba ruszyć dupy na wyjazdy.

Po wieku osób które były na hali można wnioskować że jeszcze są to osoby uczące się. Podejrzewam że 50% z tych osób nie stać na wydatek 500 zł czy więcej za wyjazd zagraniczny.

Jak im zasponsorujesz wyjazd to z chęcią się przejadą.

pawel18 24.08.2011 17:50

Jak ktos moze niech wlaczy tvp krakow bo za chwile beda tematy dnia w ktorych gosciem bedzie bogdan basalaj i jakis dziennikarz. Moze dowiemy sie czegos ciekawego?

Krav 24.08.2011 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1154088)
Po wieku osób które były na hali można wnioskować że jeszcze są to osoby uczące się. Podejrzewam że 50% z tych osób nie stać na wydatek 500 zł czy więcej za wyjazd zagraniczny.

Jak im zasponsorujesz wyjazd to z chęcią się przejadą.

już nie przeszadzaj z tymi kwotami - na Skonto można było jechać już za bodaj 220 zł( nie pamiętam już ile płaciłem), na Litex za 280. Jak trafimy np. Spartę, Bruggie, Salzburg, Schalke, czy jeszcze kilka to nie będą to jakieś horrendalne sumy. A 200-250 zł to nie 500. Chęci trochę i samozaparcia w planowaniu wydatków.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl