![]() |
Panowie z samej Kalwarii jedzie nas troche osob wiec calkiem mozliwe ze troche ludu bedzie ;)
|
Pytanie za 100 punktów. Kiedy i o której godzinie planowany jest przylot piłkarzy Wisły do Krakowa ? Z Cypru leci się 3 godziny patrząc czas na lot w odwrotnym kierunku.
Jeśli byłoby to w nocy fajnie byłoby przywitać piłkarzy i mieć tak jak na Rynku czerwone flary i race. Mam nadzieje że awansują oczywiście :) |
Nowa hala to NIE jest ta na ktorej graja koszykarki,
|
W ogłoszeniu jest mowa o starej hali (w [ierwotnej wersji była mowa o nowej, ale to był błąd).
Czyli stara hala = hala gdzie graja koszykarki, tak? No to tam powinno wejść ok 2k ludzi |
"Stara Hala. Restauracja będzie zamknięta w sensie oglądania meczu bo dekoder i sygnał bedzie na hali. Oczywiście restauracja będzie czynna i będzie można "wypić piwo""
czyli ta hala na której grają koszykarki. co było dość łatwe do przewidzenia. co do miejsc, na meczach koszykarek mieściło się nas z 3000 ludzi, dodając do tego parkiet można wnioskować że nikt nie powinien martwić się o brak miejsc. Czekamy na dalsze informacje SKWK któremu powinniśmy być niezmiernie wdzięczni bo nasz Klub jedyne co zrobił w tej sprawie to wrzucił informacje na strone, można to wywnioskować po fragmencie "TS Wisła Kraków oraz Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków przygotowały atrakcyjną propozycję!". |
"Stara Hala. Restauracja będzie zamknięta w sensie oglądania meczu bo dekoder i sygnał bedzie na hali. Oczywiście restauracja będzie czynna i będzie można "wypić piwo""
Jak mam to rozumieć? Będzie można wypić piwo tylko w restauracji, czy gdzieś przed telebimem będzie katering? Jakiegoś szampana będzie można wnieść czy raczej nie ma opcji? Jeżeli gdzieś się pojawiła odpowiedź to wybaczcie, nigdzie nie znalazłem jasnej informacji. |
Cytat:
http://www........./news/show/7236_w...ryczny_mecz___ oczywiście w miejsce kropek wpisujemy www skwk pl z innej beczki, człowiek chce pomóc dać szybkie wskazówki z życzliwości innym, a największe forum kibiców Wisły jest na tyle życzliwe względem oficjalnego stowarzyszenia że blokuje wyświetlanie jego strony. dramat. czasami zastanawiam się czy ktoś stawia wyżej dobro klubu oraz Nas kibiców czy prywatny interes. |
Cytat:
|
Dzieki yogul ale wlasnie po przeczytaniu komentarzy na s k w k . pl nie mialem 100% pewnosci jak to bedzie tak wiec pytam tutaj, moze ktos bedzie wiedzial na pewno i podzieli sie z nami taka informacja.
|
nowe informacje dotyczące ogladania meczu w hali:
Cytat:
|
Pewnie przed 19.15 będzie możliwość wejscia za darmo. Później juz tylko po przekazaniu cegiełki. Tak to odczytuję. Ale fakt, przekaz całkowicie nieczytelny.
|
Cytat:
|
przydało by się małe sprostowanie, bo rzeczywiście można różnie odczytać, ale pewnie chodzi o to co kolega wyżej napisał, od 19:15 jest to impreza zamknięta z wejściem za 5 zł.
wiadomo szczytny cel. zachęcam wszystkich do wspólnego przeżywania tak ważnych chwil dla naszego klubu! @Coglin chodzi nam o wyjaśnienie o co chodziło w komunikacie SKWK a nie o to że szukamy sposobu jak wejść za free więc wyluzuj |
Cytat:
OOO, to jeszcze inna interpretacja niz myslałem :) Rzeczywiście, może od 19:15 będa wpuszczać za 5zł. We wczesniejszym komunikacie było, że spotkanie zaczyna sie od 19:30. Zobaczymy, może coś jeszcze wyjasnią. |
ja .......e, zalujecie 5 zl na Wisle?
przyjdzcie najlepiej o 15, zeby czasem nie zaplacic. mam nadzieje, ze odpowiednie osoby wywala wszystkich takich cwaniakow, ktorzy przyszli wczesniej z hali i wszyscy beda placic 5 zl. |
Cytat:
gościu a kto tu mówi o nie dawaniu 5zł ??!! Widzisz choćby jedno zdanie na ten temat ?! Cały czas się rozchodzi o to o której będą wpuszczać bo sformułowanie "zamykamy bramy o 19:15" można zrozumieć, że o 19:15 nie ma już wejścia albo, że od 19:15 będą wpuszczać za 5zł. a SKWK należą się duże brawa i wdzięczność za to,że im się chciało i udało coś takiego zorganizować i na pewno nikt nie będzie żałował tych 5zł. |
Czy juz ktos wie,czy zeby wogóle wejsc to trzeba byc 1,5h przed rozpoczeciem,czy potem tez mozna ,ale za oplatą?
|
Cytat:
|
Przecież wszystko jest jasne. O godzinie 19.15 są zamykane bramy hali, nikogo nie ma w środku i jesteśmy wpuszczani po wpłaceniu piątaka :)
|
Od chwili strzelenia bramki na 2 : 1 do utraty kolejnej bramki coś niesamowitego :) Emocje wieksze niż na meczu na żywo na stadionie.
Do zobaczenia przy kolejnych transmisjach i już np. w samych rozgrywkachvw LM. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak im zasponsorujesz wyjazd to z chęcią się przejadą. |
Jak ktos moze niech wlaczy tvp krakow bo za chwile beda tematy dnia w ktorych gosciem bedzie bogdan basalaj i jakis dziennikarz. Moze dowiemy sie czegos ciekawego?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl