Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8197)

Angmir 27.07.2011 13:42

Nie wiem czemu tak wszyscy męczą tego Sobolewskiego - nacharował sie w poprzednim meczu a on juz swoje lata ma więc taka gra co 3 dni może się dal niego fatalnie skończyć komu jak komu ale jemu trzeba na pewno dać odpocząć przed rewanżem.

TymonPRO 27.07.2011 13:44

Tylko Mistrzostwo,tylko wygrana z Widzewem,a na pierwszym miejscu walka o ligę mistrzów inaczej nie będziemy się rozwijać.Mamy wszystko żeby osiągać sukcesy: piłkarzy- dwie dobre jedenastki,stadion,najlepszych kibiców,dobry budżet i dobry zarząd.

River 27.07.2011 13:47

Teren dosc trudny, Widzew w rozsypce ale to nie znaczy, ze mamy tam wyjsc w pol rezerwowym skladem. Juz nie czujmy sie az tacy mocni.
Wazne jest dobrze zaczac lige. Na dzien dobry mamy Widzew z problemami dlatego trzeba wyjsc mozliwie najsilniejszym skladem i po prostu wygrac.Musimy na poczatku ligi wygrac jak najwiecej bo przypomne, ze we wrzesniu jak bedziemy grac w fazie grupowej LE/LM czekaja nas mecze z Lechem i Legia plus mecze w europejskich pucharach, ktore beda znacznie trudniejsze niz mecze z Litexem, do tego dojdzie PP.
Dlatego dobry start w lidze jest tak wazny bo pozniej ewentualne straty z sierpnia ciezko bedzie odrabiac w meczach przed i po pucharowych.
Na Widzew niewielkie zmiany. Moze Biton za Gienka, Nuneza bym zostawil w 11, pytanie tylko czy na skrzydle czy na DM. W obronie moze Jovanovicia za Jaliensa lub na prawo za Lameya. Wiecej niz 2-3 zmiany w stosunku do meczu w Loweczu bylyby nie wskazane.

Feniks1983 27.07.2011 14:10

Ja bym mimo wszystko chciał zobaczyć w Łodzi w większym wymiarze czasowym Jovanovica, Bitona, Nuneza, Gargułe i Jirsaka. Powinien też zagrać Kirm, aby po kontuzji budować formę. Prawda jest taka, że jeszcze Naszych "trzymają" treningi z obozów i żeby to wszystko "puściło" to trzeba grać i ogrywać tych co siedzą na ławce aby potem nie było za dużej różnicy na niekorzyść jak wypadnie ktoś z pierwszej jedenastki i wejdzie zmiennik. Nie mam też nic przeciwko gdyby tak zmiennicy zagrali dobre zawody po których Maaskant miałby pozytywny ból głowy na kogo postawić w kolejnych meczach.

riv 27.07.2011 14:12

Uważam, że z Widzewem powinniśmy zagrać składem z co najmniej kilkoma zmianami w stosunku do meczu z Litexem. Po to mamy szeroką kadrę, aby dawać podstawowym zawodnikom odpocząć, żeby Wisła nie skończyła jak Amika w poprzednim sezonie.
Jak dla mnie powinien wejść Biton za Genkova - chłopak ma być bądź co bądź bramkostrzelnym napastnikiem, to niech się pokaże a Genkov odpocznie przed rewanżem
Guła za Meleksa - Melikson cały czas walczył z kryciem w poprzednim meczu co jest dość męczącym zadaniem. Lepiej, żeby na rewanż był w pełni wypoczęty.
Jovanović za Lameya - dokładnie takie same powody jak wcześniej. Lamey odpoczywa, Jovanović niech się pokaże w meczu o stawkę bo w sparingach na boku obrony nieźle sobie poczynał.
Nunez (albo Brud?) za Sobola - nasz kaptan jest w takim wieku, że należy się martwić o jego kondycję a Argentyńczyk sprawia wrażenie stworzonego do roli pomocnika box-to-box. Ewentualnie dać szanse Brudowi, żeby coś pograł z bądź co bądź jednym ze słabszych zespołów ligi a nie tylko figurował na liście graczy

Quorth 27.07.2011 14:15

Gdzie w tv jest ten meczyk?

Kris Dee 27.07.2011 14:32

Jeżeli nie będzie żadnych urazów to Maaskant zacznie podstawowym składem aby dalej zgrywać drużynę.
Ewentualne zmiany kluczowych zawodników przewiduje po godzinie gry.

BronekTS 27.07.2011 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quorth (Post 1134602)
Gdzie w tv jest ten meczyk?


W Canal +. Nie Sport, nie Sport 2 ani GOL tylko w zwykłym Canal +. Studio 17:45 w sobotę. Meczyk o 18.

zibi2000 27.07.2011 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quorth
Gdzie w tv jest ten meczyk?

Canal+ ("główny", nie sport) od 17:45.

Feniks1983 27.07.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quorth (Post 1134602)
Gdzie w tv jest ten meczyk?

Tam gdzie do tej pory czyli w Canal+.

EDIT: Bronek i Zibi byli szybsi.

Semper Fidelis 1985 27.07.2011 14:59

Puścić w bój Bitona, Genkov bez formy.
Iliev niech gra bo i tak nie zagra z Litexem.
Kiro może zagrać, niech wchodzi w rytm meczowy.
Melex niech odpoczywa żeby czasem mu drwale z Łodzi nóg nie połamali, Guła pokazuje że ma chęć do gry.
Jovanović - trzeba zobaczyć co z niego za grajek.
Boguski na 20-30 min też mógłby się pokazać.

Powinno być łatwo (obstawiam 2/3-0) ale wkońcu to pierwszy mecz sezonu i ciężko spodziewać się co pokaże Widzew

virus_nh 27.07.2011 14:59

Jak dla mnie powinniśmy wyjść optymalnym składem, jeżeli ktoś chce dawać odpocząć naszym graczom po uwaga 3 meczach, to czego my chcemy szukać w dalszej części sezonu. Wejdziemy załóżmy do LM lub zagramy w grupie LE dojdzie do tego puchar Polski, i zrobi się maraton : gramy co 3 dni. Wtedy to chyba trzeba byłoby wystawiać inną 11 na mecz ligowy a inną na pucharowy :)

Zrozumiem odpoczynek kluczowych graczy gdy sezon osiągnie pełne obroty i wszystkie rozgrywki będą już w zaawansowanym stadium, ale nie możemy na samym jego początku mówić, że piłkarze są zmęczeni gdy raptem pokopali piłke przez 270 minut.

filemon 27.07.2011 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez virus_nh (Post 1134633)
Jak dla mnie powinniśmy wyjść optymalnym składem, jeżeli ktoś chce dawać odpocząć naszym graczom po uwaga 3 meczach, to czego my chcemy szukać w dalszej części sezonu. Wejdziemy załóżmy do LM lub zagramy w grupie LE dojdzie do tego puchar Polski, i zrobi się maraton : gramy co 3 dni. Wtedy to chyba trzeba byłoby wystawiać inną 11 na mecz ligowy a inną na pucharowy :)

Zrozumiem odpoczynek kluczowych graczy gdy sezon osiągnie pełne obroty i wszystkie rozgrywki będą już w zaawansowanym stadium, ale nie możemy na samym jego początku mówić, że piłkarze są zmęczeni gdy raptem pokopali piłke przez 270 minut.

Nie rozumiesz pewnego faktu. Gdy już będziemy w grupie LE/LM to nam rybka, cel osiągnęliśmy. Tymczasem teraz mamy chuchać i dmuchać na najlepszą jedenastkę, bo chcemy się tam dostać i nawet najmniejszy szczegół jakim jest delikatne zmęczenie może przesądzić o braku naszego awansu.
Czy chcesz czy nie, Maaskant to wie, i wystawi nieco inny team przeciwko Widzewowi.

BTW: http://www.youtube.com/watch?v=GpmI1Qua_6s - prezes Lato też ma coś do dodania :D

Kris Dee 27.07.2011 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez virus_nh (Post 1134633)
Jak dla mnie powinniśmy wyjść optymalnym składem, jeżeli ktoś chce dawać odpocząć naszym graczom po uwaga 3 meczach, to czego my chcemy szukać w dalszej części sezonu. Wejdziemy załóżmy do LM lub zagramy w grupie LE dojdzie do tego puchar Polski, i zrobi się maraton : gramy co 3 dni. Wtedy to chyba trzeba byłoby wystawiać inną 11 na mecz ligowy a inną na pucharowy :)

Zrozumiem odpoczynek kluczowych graczy gdy sezon osiągnie pełne obroty i wszystkie rozgrywki będą już w zaawansowanym stadium, ale nie możemy na samym jego początku mówić, że piłkarze są zmęczeni gdy raptem pokopali piłke przez 270 minut.

Generalnie masz racje ale jednak rewanż z Litexem to nie jest zwykły trzeci mecz w osiem dni, tylko prawdopodobnie najważniejszy w tej rundzie.
Przypominam że jeszcze nie awansowaliśmy, a po tym co widziałem wczoraj to nie skreślałbym jeszcze Bułgarów.
Nie muszę chyba pisać co by oznaczało odpadnięcie z Litexem i późniejsza ewentualna klęska w 4 rundzie el. LE.

Tak jak pisałem wyżej, jeżeli nie będzie urazów to myślę że wyjdziemy w podstawowym składzie, i po godzinie gry Maaskant zapewne zdejmie Meliksona, Sobola, Genkova(gdy już bedziemy wysoko wygrywac :) hehe oby).

virus_nh 27.07.2011 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1134648)
Nie rozumiesz pewnego faktu. Gdy już będziemy w grupie LE/LM to nam rybka, cel osiągnęliśmy. Tymczasem teraz mamy chuchać i dmuchać na najlepszą jedenastkę, bo chcemy się tam dostać i nawet najmniejszy szczegół jakim jest delikatne zmęczenie może przesądzić o braku naszego awansu.
Czy chcesz czy nie, Maaskant to wie, i wystawi nieco inny team przeciwko Widzewowi.

BTW: http://www.youtube.com/watch?v=GpmI1Qua_6s - prezes Lato też ma coś do dodania :D

Fakt, masz całkowitą rację wiadomo, że trzeba dmuchać i chuchać na nasze gwiazdy :)

buczo1985 27.07.2011 15:44

Chciałbym od początku zobaczyć na boisku Bitona. Składem można trochę pomieszać. Ciekaw jestem postawy zmienników. Mamy szeroką kadrę to wykorzystajmy to :D

filemon 27.07.2011 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez virus_nh (Post 1134662)
Fakt, masz całkowitą rację wiadomo, że trzeba dmuchać i chuchać na nasze gwiazdy :)

Mam nadzieję, że to nie ironia i rozumiesz rangę spotkania. Po nim niech sobie RM wystawia ten sam skład codziennie, ale do tego czasu trzeba zrobić wszystko, by się nie osłabić.

@Virus_nh: Uff :)

Karherop 27.07.2011 16:04

Jak dla mnie z Widzewm musi odpocząć Diaz , Genkov , Melikson musowo

za nich Paljic , Biton i Garguła

można się też zastanowic czy nie dać szansy Jovanoviciowi od początku ( za Lameya ) lub Jirsakowi ( za Sobola )

moj skład Jovanic - Jovanovic , Jaliens , Chavez , Paljic - Wilk , Jirsak , Garguła - Iliev , Biton , Kirm

powinniśmy dać rade w Łodzi , a nawet jeśli to remis nie będzie jakąś tragedią , szczególnie gdy pomyślimy o środowym spotkaniu

virus_nh 27.07.2011 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1134676)
Mam nadzieję, że to nie ironia i rozumiesz rangę spotkania. Po nim niech sobie RM wystawia ten sam skład codziennie, ale do tego czasu trzeba zrobić wszystko, by się nie osłabić.

Oczywiście, że nie irionia. Przyznałem racę mając na uwadze jak sam wspomniałeś rangę spotkania z Litexem.

marcinm 27.07.2011 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1134493)
w poprzednim sezonie wygraliśmy 0-1 po bramce Paljica

tak w tamtym sezonie po bramce Paljica ,ale tymczasowym trenerem był własnie Kulawik ,w tym samym dniu co wyjazd do Łodzi trenerem został Maaskant , spiker na stadionie w Łodzi nawet o tym mówił:-)

dulli78 27.07.2011 17:09

Jak Sergiejowi nic poważnego nie doskwiera to uważam, że właśnie on powinien bronić z Widzewem, żeby wejść w rytm meczowy. Odpocząć powinni Maor, Sobol i Lamey- priorytetem jest w tym momemncie rewanż z Liteksem.

63.5 Kg 27.07.2011 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1134691)
Jak dla mnie z Widzewm musi odpocząć Diaz , Genkov , Melikson musowo

za nich Paljic , Biton i Garguła

można się też zastanowic czy nie dać szansy Jovanoviciowi od początku ( za Lameya ) lub Jirsakowi ( za Sobola )

moj skład Jovanic - Jovanovic , Jaliens , Chavez , Paljic - Wilk , Jirsak , Garguła - Iliev , Biton , Kirm

powinniśmy dać rade w Łodzi , a nawet jeśli to remis nie będzie jakąś tragedią , szczególnie gdy pomyślimy o środowym spotkaniu

Jak mamy myslec o remisach z takim zespolem jak Widzew to co bedzie z lepszymi...

vaazon 27.07.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dulli78 (Post 1134733)
Jak Sergiejowi nic poważnego nie doskwiera to uważam, że właśnie on powinien bronić z Widzewem, żeby wejść w rytm meczowy. Odpocząć powinni Maor, Sobol i Lamey- priorytetem jest w tym momemncie rewanż z Liteksem.

+1 1906% poparcia.
Nie możemy przesadzać z ilością zmian, bo przecież chcemy wygrać ten mecz, co nie?
Sobol i Maor muszą odpocząć. Sobol ma swoje lata, więc taka częsta gra może spowodować kontuzję lub spadek możliwości. Melikson to nasz skarb, a o skarb trzeba się troszczyć. Po to mamy dobrych rezerwowych, żeby w takim meczu dostali szansę i potwierdzili swoją gotowość do rywalizowania o miejsce w składzie.

Proud 27.07.2011 17:21

Powinien grać optymalny sklad. Mamy początek sezonu, nie są zmęczeni, a widać duże braki w zgraniu zespolu. Gdzie mają się zgrywać jak nie w meczach ligowych?

Wydaje mi się, że wyjdą w podstawowym składzie. Znaki zapytanie jedynie co do lewej obrony, bramki i pozycji Iliewa.

misiek088 27.07.2011 17:30

Garguła dobrze wygląda ! Wstawiłbym go za melexa - niech odpoczywa chłopina
a zamiast Genkova wstawiłbym Bitona - potem wszedłby za niego w drugiej połówce Boguś
Kiro niech sie ogrywa po kontuzji, jirsaka dałbym za Sobola żeby odpoczął przed rewanżem z Litexem

Mój skład na Widzew: Jovanić - Lamey - Chavez - Jaliens - Diaz -- Kirm - Jirsak - Wilk - Garguła - Illiev (Paljić) --- Biton !

PS. Wkońcu mamy szeroką kadre, każdy dobry :)

wujekWojtek 27.07.2011 17:44

Kogo pozbył się Widzew oprócz Sernasa? Dzalamidze dalej jest wypożyczony czy jak?

mitmichael 27.07.2011 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez misiek088 (Post 1134743)
Garguła dobrze wygląda ! Wstawiłbym go za melexa - niech odpoczywa chłopina
a zamiast Genkova wstawiłbym Bitona - potem wszedłby za niego w drugiej połówce Boguś
Kiro niech sie ogrywa po kontuzji, jirsaka dałbym za Sobola żeby odpoczął przed rewanżem z Litexem

Jezeli chodzi o Meliksona to popieram w 100%

AYALA 27.07.2011 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez misiek088 (Post 1134743)

Mój skład na Widzew: Jovanić - Lamey - Chavez - Jaliens - Diaz -- Kirm - Jirsak - Wilk - Garguła - Illiev (Paljić) --- Biton !

PS. Wkońcu mamy szeroką kadre, każdy dobry :)

za Kirma- Nunzez a za Jirsaka ktokolwiek.

HEDu 27.07.2011 18:26

Powiedzmy sobie szczerze - mamy teraz praktycznie dwie równorzędne jedenastki z pewnymi wyjątkami typu indywidualność Meliksona - więc szczerze, pół składu można wymienić, szczególnie w ofensywie a i tak myśle, że wygramy.

filemon 27.07.2011 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1134751)
Kogo pozbył się Widzew oprócz Sernasa? Dzalamidze dalej jest wypożyczony czy jak?

Velibor Đurić, Paul Grischok, Rafał Grzelak, Préjuce Nakoulma, Michał Pytkowski, Darvydas Šernas, Bogdan Straton, Wojciech Szymanek, Sebastian Zalepa.
Spore osłabienie, jak na ich kadrę, która wygląda teraz następująco: http://pl.wikipedia.org/wiki/Widzew_...on_2011.2F2012

Zapewne wyjdą:
Mielcarz - Broź, Madera, Ukah (Bieniuk), Dudu - Budka, Bruno Pinheiro, Panka (Mroziński), Żigajews (Riski) - Grzelczak, Dżalamidze
Bramki w sparingach strzelał głównie Okachi, nie wiem czy go podpisali. (Edit: nie podpisali) Nigeryjski 20letni napastnik.

Widzew w sparingach:

Szczerbiec Wolbórz – Widzew Łódź 0:5 (0:2)
Dolcan Ząbki – Widzew Łódź 2:1 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź 1:0 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź 0:1 (0:1)
Widzew Łódź – GKS Bogdanka Łęczna 1:2 (0:0)
Omonia Nikozja – Widzew Łódź 4:3 (4:1)
Korona Kielce – Widzew Łódź 1:1 (0:0)

Nie wygląda to imponująco :>
Bramki dla Widzewa: Radzio x3, Okachi&Grzelczak x2, po razie: Panka, Dudu, Broź, Grzeszczyk i Ceglarz. Podkreśleni to Ci, którzy raczej przeciw nam wystąpią. koniec analizy :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl