![]() |
Cytat:
Cytat:
http://atdhenet.tv/38258/watch-benfi...vs-trabzonspor |
Cytat:
Cala wiara ze tradycyjnie przeciwnik padnie w drugiej polowie (jest u mnie 30 stopni i 80% wilgoci) i da sobie wbic 4 gole :D Kibice Wisly powinni sie modlic aby trafic na nas bo jesli w ogole przejdziemy to i tak juz bedzie cud. Wisla na chwile obecna 3 razy lepsza od Maccabi :( |
Głowa i Mierzejewski w pierwszym składzie, Paweł na ławce- za oficjalną Benfici.
Edit: dynek.pl u mnie ścinało, za to tutaj śmiga elegancko: http://www.stopstream.tv/ch7.html |
Cytat:
|
Maccabi rzeczywiście nie powala na kolana , przed chwilą mało brakło , a Maribor by prowadził .
|
Rosenborg - Plzen 0-1...
Maccabi - Maribor 1-1... |
Cytat:
|
Cytat:
Powoli zaczynam się martwić o to, że jednak możemy być rozstawieni. |
Mierzejewski kapitalnie gra
|
Cytat:
Bramka dla Benfici, bez udziału Głowackiego. |
Wy tu oglądacie el. LM a dziś najciekawszym meczem,, z najciekawszym przebiegiem jest Superpuchar Francji :P Marsylia z 1:3 w 85 min. w ciagu pięciu minut wyciągnęła na 4:3:shock: Jaja.
PS. 4:4 Szok.Żałujcie:P PS2.Haha, i drugi karny dla Marsylii w ciągu 3 min...Jaja do kwadratu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Widzialem na livescorze jak zmienia sie wynik, wlaczylem z ciekawosci przy 4:3 i patrze, bach! 4:4 ( w dodatku w oslabieniu), mysle sobie "dogrywka" ale do akcji jak to zwykle bywa musial wjebac sie sedzia:shock: Szkoda, dogrywka mogla byc bardzo dramatyczna. Niemniej mecz a zwlaszcza koncowka niesamowita.
U nas o takich meczach mozna pomarzyc. |
Cytat:
|
Cytat:
Liga czeska = Liga Norweska < Liga Polska (minimalnie jesteśmy lepsi - choć to dopiero od 1 2 sezonów) Wiadomo Victoria narazie nie ma uznanej w świecie marki ale to wciąż drużyna która okazała się lepsza od Sparty czy Slavii. W tym dwumeczu szanse były może z minimalnym wskazaniem na rosenborg - jak widać omimo tego wygrali Czesi. Zwróćcie uwage że w pucharach nie ma czegoś takiego jak atut własnego boiska - zwycięstwa i porażki rozkładają się po równo na gospodarzy i gości. Mam taką własną nie pewna teorię że nawet łatwiej gra ise na wyjeździe gdzie nie ma presji kurczowej obrony - bo strata u siebie bramki jest bardzo bolesna. Za to goście mogą spokojnie atakować bez stresu że przypadkowa bramka przekreśli awans. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jakby się komuś nudziło Bate Borysow - Ekranas:
http://www.wii-cast.tv/embed.php?cha...plusmoney.info Na razie 1-1, więc wynik niby dobry.... |
Cytat:
Piekny obiekt w Borysowie:rotfl: Tak, wiem. My kiedys tez takie mielismy:-D Stare dobre czasy:rotfl: edit. 2-1 BATE ale jaka akcje teraz zagrali...:shock:Wszystko w odpowiednim tempie, do nozki i brama. To byla bialoruska Barcelona:P |
Orkiestra dęta na stadionie BATE rozpierdala.. ; )
To nam należą się takie sukcesy,jak oni mają.. |
Już 2-1 dla Białorusinów, Rodionov.
|
ehh i Bate 2:1;/
|
jakaś podpowiedź czemu mi z tego linka nie działa transmisja? cały czas znaczek play się nie da wcisnąć
|
Ja tam trzymam kciuki za Bate, to obecnie dużo słabszy klub niż większość rozstawionych jak i nierozstawionych. Liczę, że na nich trafimy w decydującej fazie.
|
Rote karte, BATE w 10 :)
|
Bressan czerwona, BATE w 10. Szansa dla Ekranasu.
Cytat:
Natomiast jesli bylibysmy rozstawieni to lepiej by Ekranas awansowal bo wtedy bedziemy mieli 20% szans by trafic na Litwinow. |
Cytat:
|
Szansa odżyła:) Bate w 10
|
dzięki, poszło w IE
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl