Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Terminarz Ekstraklasy 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8139)

BronekTS 21.06.2011 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1114110)
Niesamowitym s....ysynstwem jest dla mnie to, że Amika tak poprostu na 5 pierwszych spotkan 4 gra na wyjezdzie bo maja problem ze stadionem :/

Tak uważasz? W licencji mają wpisany stadion na Bułgarskiej więc tam muszą się odbywać ich mecze. Z tych 4 powiedzmy 2 powinny być u siebie więc odrazu 6 pkt w dupę ( walkowery, bo chyba nie ma sensu przekładanie im tych kolejek powiedzmy za 2-3 miesiące w środy odrobią bo wtedy napiszesz że poszli im na rękę i będą grali w środku sezonu z najlepszą formą ).

I co, jakby Wiśle zamknęli cały stadion bo się okazuję że jest w cholerę niedociągnięć i trzeba by było zdobyć trochę czasu i próbować prosić o 4 mecze na wyjeździe, bo w licencji byłoby R22, też byś powiedział że to s....y*******?

Zdobądźmy MP na boisku, nie szukajmy od razu okazji gdzie tylko urwać rywalom punkciki. Choćby parę.

Reser 21.06.2011 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BronekTS (Post 1114115)
I co, jakby Wiśle zamknęli cały stadion bo się okazuję że jest w cholerę niedociągnięć i trzeba by było zdobyć trochę czasu i próbować prosić o 4 mecze na wyjeździe, bo w licencji byłoby R22, też byś powiedział że to s....y*******?

Nie wtedy by powiedział, że jest wszystko w porządku i że zostało to załatwione jak należy - zachowanie stereotypowego Polaka.

whistar 21.06.2011 10:42

Dobry układ, wszystkie trudne mecze w pierwszej rundzie na wyjeździe.

Kociewiak 21.06.2011 10:43

Ja uważam, że jeżeli jest jakaś niepewność ze stadionem to przy składaniu licencji należało by podać w razie czego jakiś stadion rezerwowy i nie ważne czy powodem, będzie zamknięcie trybun, wymiana murawy w czasie sezonu czy co tam jeszcze. Tak według mnie powinno być i to się powinno tyczyć każdego klubu nie ważne czy to Wisła, Legia, Lech, Lechia czy ŁKS itd. A później jest lament bo nikt nie przewidział, że coś może ze stadionem nie wypalić.

Reser 21.06.2011 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kociewiak (Post 1114120)
Ja uważam, że jeżeli jest jakaś niepewność ze stadionem to przy składaniu licencji należało by podać w razie czego jakiś stadion rezerwowy i nie ważne czy powodem, będzie zamknięcie trybun, wymiana murawy w czasie sezonu czy co tam jeszcze. Tak według mnie powinno być i to się powinno tyczyć każdego klubu nie ważne czy to Wisła, Legia, Lech, Lechia czy ŁKS itd.

To idź to zgłoś do PZPN, a nie tu.

neq. 21.06.2011 10:46

bardzo dobry terminarz dla nas bo jeżeli będziemy tracić punkty na jesieni to na wyjeździe a nie u siebie, na wiosne wszystkie hity gramy u siebie co jest bardzo dużym plusem, szkoda tylko że wyjazdów raczej nie będzie i jest zakaz na sektorówki :-/więc dla mnie sens chodzenia na mecze się troche kończy i karnetu chyba już nie kupie ;(

Kociewiak 21.06.2011 10:47

Reser to zgłoś bo ja sie w donosicielstwo i płakanie nie bawie, a Ty chyba mylisz te pierwsze z wyrażaniem opini

Donki 21.06.2011 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BronekTS (Post 1114115)
Tak uważasz? W licencji mają wpisany stadion na Bułgarskiej więc tam muszą się odbywać ich mecze. Z tych 4 powiedzmy 2 powinny być u siebie więc odrazu 6 pkt w dupę ( walkowery, bo chyba nie ma sensu przekładanie im tych kolejek powiedzmy za 2-3 miesiące w środy odrobią bo wtedy napiszesz że poszli im na rękę i będą grali w środku sezonu z najlepszą formą ).

I co, jakby Wiśle zamknęli cały stadion bo się okazuję że jest w cholerę niedociągnięć i trzeba by było zdobyć trochę czasu i próbować prosić o 4 mecze na wyjeździe, bo w licencji byłoby R22, też byś powiedział że to s....y*******?

Zdobądźmy MP na boisku, nie szukajmy od razu okazji gdzie tylko urwać rywalom punkciki. Choćby parę.

Podobna sytuacja byla w tamtym sezonie gdzie pierwsze 4 kolejki gralismy albo na wyjezdzie albo na Hutniku.
I jakos terminarz byl normalny. 2 mecze na Hutniku, a 2 na wyjezdzie.

Acima 21.06.2011 11:17

A w czym niby granie więcej meczy w rundzie wiosennej ma pomóc Amice? Jak przegrają kilka meczy na wyjeździe to zacznie się nerwówka i wcale tak łatwo grać się im nie będzie. Po za tym dogadali się ze swoimi przeciwnikami, a nie z samą ekstraklasą, co czyni wielką różnicę. Ruch się nie zgodził, bo ponoć ma zamiar przenieść się na stadion śląski.
Ciekawe ilu z was byłoby zachwyconych pomysłem by grać w skrajnym przypadku 15 meczy na wyjeździe, a następnie 15 u siebie. Ciekawe czy byłoby to takie korzystne.

Gwiaździsty 21.06.2011 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BronekTS (Post 1114115)
I co, jakby Wiśle zamknęli cały stadion bo się okazuję że jest w cholerę niedociągnięć i trzeba by było zdobyć trochę czasu i próbować prosić o 4 mecze na wyjeździe, bo w licencji byłoby R22, też byś powiedział że to s....y*******?

Zdobądźmy MP na boisku, nie szukajmy od razu okazji gdzie tylko urwać rywalom punkciki. Choćby parę.

Jakby Wiśle zamknęli stadion to Ekstraklasę S.A. by to g.wno obchodziło i gralibyśmy na ....Hutniku. Tego jestem pewien. Odpowiedź byłaby taka, że to nasz problem.

szprotson 21.06.2011 11:43

szkoda ze prawdopodobnie bez wyjazdów ;/

BronekTS 21.06.2011 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1114129)
Podobna sytuacja byla w tamtym sezonie gdzie pierwsze 4 kolejki gralismy albo na wyjezdzie albo na Hutniku.
I jakos terminarz byl normalny. 2 mecze na Hutniku, a 2 na wyjezdzie.


Ale pomijacie jedną zajebiście ważną kwestię. My zgłosiliśmy Hutnika w licencji ( po to była wkładana kasa tam, żeby można było rozgrywać mecze E-klasy ) a dodatkowo R22.

Lech zgłosił w licencji tylko Bułgarską. Licencję dostał. Nagle buum ze stadionem. No i co? W licencji mają Bułgarską więc muszą tam grać. Nie mają zgłoszonego innego stadionu. Trzeba by było od nowa przyznawać licencję na jakiś stadion. A jak tam ze stadionami w Poznaniu i okolicach to ja już nie wiem.

Donki 21.06.2011 11:51

No ale to już chyba nie nasz problem, że zgłosili tylko stadion na Bułgarskiej ?
Są przeciez nie daleko Wronki...

Reser 21.06.2011 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1114167)
No ale to już chyba nie nasz problem, że zgłosili tylko stadion na Bułgarskiej ?
Są przeciez nie daleko Wronki...

Ale czaisz człowieku, że oni nie wiedzieli, że nie będą mogli grać na swoim stadionie? Rozumiem, że Lech to Lech i najlepiej jakby zniknęli, ale trochę obiektywizmu i mniej ignorancji.

Pan Jotka 21.06.2011 12:02

Przecież taki terminarz jest optymalny! Kluczowe mecze gramy u siebie na wiosnę. A jesienią jest szansa, że pogonimy będące w kryzysie Widzewy czy Górniki... Wam to jak zwykle ciężko dogodzić.

zibiwroc 21.06.2011 12:10

Lechowi Ekstraklasa poszła na rękę, a jak Śląsk prosił o dwa pierwsze mecze na wyjeździe, żeby móc przenieść się na nowy stadion, to w nagrodę pierwsze dwa gra u siebie :/

Gwiaździsty 21.06.2011 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zibiwroc (Post 1114180)
Lechowi Ekstraklasa poszła na rękę, a jak Śląsk prosił o dwa pierwsze mecze na wyjeździe, żeby móc przenieść się na nowy stadion, to w nagrodę pierwsze dwa gra u siebie :/

To jest właśnie ten obiektywizm, o który apelował Reser. :) Amika może rozegrać na wyjeździe pierwsze 4 z 5 meczów, Śląsk nie może nawet 2.

gianbuffon 21.06.2011 12:18

A ch.j z Lechem. Co mają zrobić jak ich miasto zrobiło w bambuko? Nie bądźcie już takimi egoistami, bo nam też mogły/mogą przytrafić się problemy ze stadionem. Cieszmy się, że fajnie nam ułożył się terminarz. Wiele wskazuje na to, że mecze z Lechem, Legią, Cracovią i Śląskiem obejrzy 30 tys. widzów, co na jesieni byłoby niemożliwe :) I kto komu poszedł bardziej na rękę?

Reser 21.06.2011 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1114186)
To jest właśnie ten obiektywizm, o który apelował Reser. :) Amika może rozegrać na wyjeździe pierwsze 4 z 5 meczów, Śląsk nie może nawet 2.

Tylko, że Lech sam się dogadał z klubami, z którymi gra, a nie Ekstraklasa.

Heero 21.06.2011 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1114173)
Ale czaisz człowieku, że oni nie wiedzieli, że nie będą mogli grać na swoim stadionie? Rozumiem, że Lech to Lech i najlepiej jakby zniknęli, ale trochę obiektywizmu i mniej ignorancji.

Przecież to stadion miejski, a nie Lecha. Obiektywnie rzecz biorąc, skoro nie jest to stadion Lecha, oraz to, że Lech nie jest jego operatorem, powinien istnieć obowiązek zgłoszenia stadionu rezerwowego. Ale w mediach oczywiście lament wielkopolski...

CMSNero 21.06.2011 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1114187)
A ch.j z Lechem. Co mają zrobić jak ich miasto zrobiło w bambuko? Nie bądźcie już takimi egoistami, bo nam też mogły/mogą przytrafić się problemy ze stadionem. Cieszmy się, że fajnie nam ułożył się terminarz. Wiele wskazuje na to, że mecze z Lechem, Legią, Cracovią i Śląskiem obejrzy 30 tys. widzów, co na jesieni byłoby niemożliwe :) I kto komu poszedł bardziej na rękę?

dokladnie rok temu mogles napisac to samo...( i ...ptfu...za rok mozesz napisac to samo

co do Amicki to jawna kpina i nic wiecej - sa rowni i rowniejsi

skeba 21.06.2011 13:12

Panowie. Gdy ktoś jest mocny to i terminarz nie będzie mu przeszkadzał. Co to za różnica, czy zagramy najpierw u siebie, potem na wyjeżdzie?

Może tak być, ze akurat mecze wyjazdowe zagramy z Legią, która będzie bez formy, a dopiero złapie ja w Krakowie, kiedy zagramy na własnym stadionie.

Mi to tam lata. Druga część sezonu jest grana w Krakowie i tam będziemy walczyć o mistrza.

Bialix 21.06.2011 13:17

Hmm... skoro wszyscy grają na wyjeździe, to kto gra u siebie?

Snow 21.06.2011 13:30

W 100% popieram Resera!
Gdybyśmy to my byli w analogicznej sytuacji, cytowalibyście forum icków (którzy pisali by to samo co wy) i naśmiewalibyście się z ich kompleksów.
Proszę nie zniżajcie się do ich poziomu.
Już nie pamiętacie jak nam poszli na rękę gdy pojechaliśmy na Chicago Trophy? Tak bardzo jesteście zaślepieni?

blackluk 21.06.2011 14:35

Co za ludzie co ma do tego ekstraklasa? Przecież to Lech sam dogadał sie z klubami i tylko Ruch sie nie zgodził. Nie ma to nic wspólnego z ustalanie terminarza.

zibi2000 21.06.2011 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blackluk (Post 1114247)
Co za ludzie co ma do tego ekstraklasa? Przecież to Lech sam dogadał sie z klubami i tylko Ruch sie nie zgodził. Nie ma to nic wspólnego z ustalanie terminarza.

Co ma do tego Ekstraklasa? Może to, że to ona jest od ustalania terminarza, a nie kluby (przynajmniej w normalnych ligach). Może niech się jeszcze na wyniki umówią, jak już tak ustalają.

blackluk 21.06.2011 16:01

Terminarz jest konsultowany z każdym klubem. Tutaj został ustalony i Lech dogadał się z innymi oczywiście za zgodą Ekstraklasy.

1q2 21.06.2011 16:07

A co wy tacy zawistni , jak by u nas taki numer ze stadionem zrobiono to też byście mieli takie zdanie?Żadnych zmian w kalendarzu i gramy w Hucie:>?

Co do samego terminarza to jest tak że jak będziemy grać w grupie LE bądź LM to odbiją nam się te wyjazdy czkawką najpewniej odbiją

mitmichael 21.06.2011 18:47

Bedziemy mieli wyrownana 18stke to nie bedzie problemow z zadnym terminarzem. Panowie, Wisła sobie poradzi

Mario Nh 22.06.2011 06:35

interia.pl:
Cytat:

Śląsk, wbrew zapowiedziom, w sezonie 2011/12 z konieczności zagra przy Oporowskiej.
Przeprowadzą się na nowy stadion gdy ten będzie gotowy czy mogli zgłosić tylko jeden obiekt na tą rundę?
Z tego cytatu wynika, że cały sezon będą grać na Oporowskiej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl