Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa (29 maja, godz. 17:00) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8110)

Zwierze 27.05.2011 07:32

Chyba zacznie się awantura kto jest pajacem i dlaczego

zim zum 27.05.2011 11:36

Za grzeczny doping na ostatnich meczach klub zgotował nam fantastyczną fetę: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ne_informacje/

MMMMM 27.05.2011 11:43

Po europejsku jak finał LM :]
Ktoś wie czy celebracja na rynku będzie pokazana w Canal Plus? Multiliga ma trwaćdo 22 więc?

licoo 27.05.2011 11:44

Zawsze można było wbiec po meczu na murawę a teraz nie?! Zgodnie z zaleceniami Ekstraklasy, a co to ich k... obchodzi jak będziemy świętować?

andys 27.05.2011 11:46

Wisła Kraków - Polonia Warszawa, godz. 17:00, sędzia: Zoltán Iványi (Węgry).
Czy ktoś coś wie na jego temat?

vote-for-mikey 27.05.2011 12:02

Skąd przekleiłeś?

sessegnon 27.05.2011 12:16

Możliwe, że to prawda, bo niedawno polski sędzia była na Węgrzech i prowadził mecz decydujący o mistrzostwie w tym kraju.

emailowiec 27.05.2011 12:21

http://www.90minut.pl/news/157/news1...edziowska.html

mecz Górnika z Widzewem również poprowadzi Węgier.

Wasiu 27.05.2011 12:25

Statystyki tego sędziego z sezonu 2010/11 ligi węgierskiej.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/iv...hter_2425.html

Edit. Kartek to chyba wogóle nie chowa do kieszeni :D

mitmichael 27.05.2011 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMMMM (Post 1100891)
Po europejsku jak finał LM :]
Ktoś wie czy celebracja na rynku będzie pokazana w Canal Plus? Multiliga ma trwaćdo 22 więc?

Nie wiem czy dobrze uslyszałem ale cos chyba ma byc na Orange Sport Info ale reki sobie nie dam uciac.

rafalek 27.05.2011 12:30

Na Canal+ będzie całą feta, nawet ta na rynku - tak mówili w ostatniej multilidze...

Karherop 27.05.2011 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1100945)
Nie wiem czy dobrze uslyszałem ale cos chyba ma byc na Orange Sport Info ale reki sobie nie dam uciac.

W Orange Sport Info cały dzień jest pod tytułem "Wisła Kraków Mistrz Polski " praktycznie cały dzien będa gadac tylko o Wiśle , relacje z fety , rynku tylko u nich w takim obszernym wymiarze .

MiroPL 27.05.2011 13:56

Tak to prawda, na Orange Sport Info będzie cały dzień poświęcony Wiśle..

Kryniu 27.05.2011 14:39

Mam prośbę do tych którzy nie będą na fecie a mają Canal +(ewentualnie orange) aby nagrali transmisję. Stawiam duże Piwo

wachu87 27.05.2011 18:15

Szukam osoby , która jest z okolic i wybiera sie na mecz i fete do krakowa autem i ma 1 wolne miejsce ( bo niestety moje auto jest u mechanika) i mógłbym sie z nim z powrotem zabrac . Oczywiscie sie dorzuce na brene ;)

wachu87 27.05.2011 18:20

kurde zapomniałem dodac ze z katowic ;P

Markus 27.05.2011 19:20

Liczę na dobry mecz i gorący "mistrzowski" doping naszej drużyny. Byłoby źle, gdyby trybuny w milczeniu fetowały wielki sukces obecnego zespołu w imię niepoważnego sposobu "protestowania" wymyślonego przez grupkę niezwiązanych z naszym klubem osób.

faraway 27.05.2011 20:30

Mam pytanie trochę nie w temacie;) Czy na mecz można zabrać aparat ?

South 27.05.2011 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1101333)
Liczę na dobry mecz i gorący "mistrzowski" doping naszej drużyny. Byłoby źle, gdyby trybuny w milczeniu fetowały wielki sukces obecnego zespołu w imię niepoważnego sposobu "protestowania" wymyślonego przez grupkę niezwiązanych z naszym klubem osób.


w każdym temacie musisz wtrącać swoje 3 te same grosze na temat protestu ?

Smok 27.05.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1100751)
a ja mam nadzieje że takie pajace jak Ty szybko pożegnają sie z Wisłą

i vice versa

anthony09 27.05.2011 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez faraway (Post 1101392)
Mam pytanie trochę nie w temacie;) Czy na mecz można zabrać aparat ?

Tak można zwykłą lustrzankę, zabronione są aparaty profesjonalne, które wykonują fotografie komercyjne i na to potrzebna jest akredytacja ;)

visa 27.05.2011 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1101419)
Tak można zwykłą lustrzankę, zabronione są aparaty profesjonalne, które wykonują fotografie komercyjne i na to potrzebna jest akredytacja ;)

sorry, ale to co piszesz nie ma sensu.

Akredytowani fotoreporterzy też mają lustrzanki i robią zdjęcia komercyjne. Ba ! mają nawet zwykłe cyfrówki z serii ' super zoom '.
Ciężko wymagać od ochroniarza znajomości na sprzęcie foto. i oceny czy możesz wnieść ten aparat, a ten nie. No chyba że kierujemy się gabarytami ;-)

Popularne ' małpki ' i nieco większe aparaty można bez problemu wnosić. Bez znacznia czy to analogowy , cyfrowy czy lustrzana.

toster_ 27.05.2011 22:12

Bardzo chciałbym usłyszec na koniec sezonu ta wersje:

http://www.youtube.com/watch?v=C_zpY...eature=related

az sie chce spiewac !

faraway 28.05.2011 09:02

Dzięki za info :)

Wislak2221 28.05.2011 09:13

Bedzie doping na G??

whistar 28.05.2011 09:20

To chyba zalezy min. od Ciebie

GrzechuTSW1906 28.05.2011 10:07

Ma ktos do sprzedania race ?!

buters87 28.05.2011 11:14

Info dla kibiców przyjeżdżających własnym samochodem, myślę, że dosyć istotne dla wielu osób w obliczu dotychczasowego kompletu wyprzedanych wejściówek a i nowo otwartej trybunie C.

Uważajcie gdzie i jak parkujecie. Podczas meczu derbowego na ulicy Olimpijskiej jakiś dobroduszny obywatel (nie wiem, może to był sam Premier :> ) zrobił zdjęcia wszystkich samochodów tam zaparkowanych i wysłał zgłoszenie na policje, w efekcie 90 osób dostało wezwania oraz mandaty (w moim przypadku 100 zł i 1 pkt karny) za nie zostawienie 1,5 m wolnej przestrzeni na chodniku. :shock:

Wiem, że nie zastosowałem się do przepisów, tak zrobiłem to z premedytacją tylko, od zarania dziejów myślałem, że w miejscu w którym spotyka się ~18 tys ludzi z częstotliwością raz na dwa tygodnie na około 3 godziny, przy kompletnym braku infrastruktury parkingowej nikt nie będzie robił takiej szopki ale jednak myliłem się jak i co najmniej 90 innych kierowców. Sytuacja może się powtórzyć więc jak wspominałem bądźcie świadomi kolejnych ABSURDÓW w naszym państwie.

Pozdrawiam wszystkich, derbowych "kryminalistów" z ulicy Olimpijskiej.:-p

Kryniu 28.05.2011 12:27

No to mamy 3 trybuny na fetę. To może być najlepsza feta w naszej historii. Ponad 20 tyś kibiców( max ok 24 tyś) robi wrażenie

sayek89 28.05.2011 12:40

Doping musi być, rzecz jasna i dla każdego oczywista, ten protest bezpośrednio nas nie tyczy. Nie wyobrażam sobie 24 tys. kibiców którzy siedzą cicho.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl