![]() |
Chyba zacznie się awantura kto jest pajacem i dlaczego
|
Za grzeczny doping na ostatnich meczach klub zgotował nam fantastyczną fetę: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ne_informacje/
|
Po europejsku jak finał LM :]
Ktoś wie czy celebracja na rynku będzie pokazana w Canal Plus? Multiliga ma trwaćdo 22 więc? |
Zawsze można było wbiec po meczu na murawę a teraz nie?! Zgodnie z zaleceniami Ekstraklasy, a co to ich k... obchodzi jak będziemy świętować?
|
Wisła Kraków - Polonia Warszawa, godz. 17:00, sędzia: Zoltán Iványi (Węgry).
Czy ktoś coś wie na jego temat? |
Skąd przekleiłeś?
|
Możliwe, że to prawda, bo niedawno polski sędzia była na Węgrzech i prowadził mecz decydujący o mistrzostwie w tym kraju.
|
http://www.90minut.pl/news/157/news1...edziowska.html
mecz Górnika z Widzewem również poprowadzi Węgier. |
Statystyki tego sędziego z sezonu 2010/11 ligi węgierskiej.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/iv...hter_2425.html Edit. Kartek to chyba wogóle nie chowa do kieszeni :D |
Cytat:
|
Na Canal+ będzie całą feta, nawet ta na rynku - tak mówili w ostatniej multilidze...
|
Cytat:
|
Tak to prawda, na Orange Sport Info będzie cały dzień poświęcony Wiśle..
|
Mam prośbę do tych którzy nie będą na fecie a mają Canal +(ewentualnie orange) aby nagrali transmisję. Stawiam duże Piwo
|
Szukam osoby , która jest z okolic i wybiera sie na mecz i fete do krakowa autem i ma 1 wolne miejsce ( bo niestety moje auto jest u mechanika) i mógłbym sie z nim z powrotem zabrac . Oczywiscie sie dorzuce na brene ;)
|
kurde zapomniałem dodac ze z katowic ;P
|
Liczę na dobry mecz i gorący "mistrzowski" doping naszej drużyny. Byłoby źle, gdyby trybuny w milczeniu fetowały wielki sukces obecnego zespołu w imię niepoważnego sposobu "protestowania" wymyślonego przez grupkę niezwiązanych z naszym klubem osób.
|
Mam pytanie trochę nie w temacie;) Czy na mecz można zabrać aparat ?
|
Cytat:
w każdym temacie musisz wtrącać swoje 3 te same grosze na temat protestu ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Akredytowani fotoreporterzy też mają lustrzanki i robią zdjęcia komercyjne. Ba ! mają nawet zwykłe cyfrówki z serii ' super zoom '. Ciężko wymagać od ochroniarza znajomości na sprzęcie foto. i oceny czy możesz wnieść ten aparat, a ten nie. No chyba że kierujemy się gabarytami ;-) Popularne ' małpki ' i nieco większe aparaty można bez problemu wnosić. Bez znacznia czy to analogowy , cyfrowy czy lustrzana. |
Bardzo chciałbym usłyszec na koniec sezonu ta wersje:
http://www.youtube.com/watch?v=C_zpY...eature=related az sie chce spiewac ! |
Dzięki za info :)
|
Bedzie doping na G??
|
To chyba zalezy min. od Ciebie
|
Ma ktos do sprzedania race ?!
|
Info dla kibiców przyjeżdżających własnym samochodem, myślę, że dosyć istotne dla wielu osób w obliczu dotychczasowego kompletu wyprzedanych wejściówek a i nowo otwartej trybunie C.
Uważajcie gdzie i jak parkujecie. Podczas meczu derbowego na ulicy Olimpijskiej jakiś dobroduszny obywatel (nie wiem, może to był sam Premier :> ) zrobił zdjęcia wszystkich samochodów tam zaparkowanych i wysłał zgłoszenie na policje, w efekcie 90 osób dostało wezwania oraz mandaty (w moim przypadku 100 zł i 1 pkt karny) za nie zostawienie 1,5 m wolnej przestrzeni na chodniku. :shock: Wiem, że nie zastosowałem się do przepisów, tak zrobiłem to z premedytacją tylko, od zarania dziejów myślałem, że w miejscu w którym spotyka się ~18 tys ludzi z częstotliwością raz na dwa tygodnie na około 3 godziny, przy kompletnym braku infrastruktury parkingowej nikt nie będzie robił takiej szopki ale jednak myliłem się jak i co najmniej 90 innych kierowców. Sytuacja może się powtórzyć więc jak wspominałem bądźcie świadomi kolejnych ABSURDÓW w naszym państwie. Pozdrawiam wszystkich, derbowych "kryminalistów" z ulicy Olimpijskiej.:-p |
No to mamy 3 trybuny na fetę. To może być najlepsza feta w naszej historii. Ponad 20 tyś kibiców( max ok 24 tyś) robi wrażenie
|
Doping musi być, rzecz jasna i dla każdego oczywista, ten protest bezpośrednio nas nie tyczy. Nie wyobrażam sobie 24 tys. kibiców którzy siedzą cicho.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl