Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [29 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 25 maja, 19:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8103)

szprotson 25.05.2011 15:33

Jakiego meczu?

mcks 25.05.2011 15:35

A, podobno dzisiaj jakiś sparing Wisły z Zagłębiem w Lubinie.

szprotson 25.05.2011 15:42

a moze z Zagłebiem Lublin :D

Przeciez juz wakacje maja jakie sparingi, zagraja same rezerwy pierwszy skład sie opala

Piotson 25.05.2011 15:52

Orientuje ktoś jaki skład wyjdzie w podstawie ?

TOMEK 11 25.05.2011 15:57

http://www.footballuser.com/Formatio...sla_Krakow.jpg

Piotson 25.05.2011 16:01

6 Polaków aż !

filemon 25.05.2011 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1099552)

to pewne? Mówiono coś o odpoczynku dla Sobolewskiego.

adas123 25.05.2011 16:25

na meczyki.pl jest link do meczu Wisły wiec pewnie bedzie mozna zobaczyc

jcts 25.05.2011 17:11

Skład za TWSD:
Kurto - Czikosz, Jaliens, Chavez, Burliga - Wilk, Siwakow, Garguła - Kirm, Melikson, Genkow

Chyba bez wielkich niespodzianek, może oprócz Filipa na bramce :)

TOMEK 11 25.05.2011 17:11

możliwe że będzie 1 zmiana w tym składzie ale nie więcej :P

Ogryzek 25.05.2011 17:12

Jovanić jak widać na ławie, Branco też (na szczęście)

Ciekawe jak zagra Kurto, Garguła i Burliga?

FraMat 25.05.2011 17:25

był już wywiad z Maaskantem na 904... standard. Mówil o Burlidze na obronie i o tym, że poważnie podchodzą do meczu.
Szkoda mu, że mecz bedzie bez kibiców Wisły, bo przecież Wisła chce grac dla swoich kibiców.
Na pytanie o to, co po przegranym meczu z Legią, czy chcą się zrehabilitować Rober powiedział, że dasje szanse kilku młodym graczom, kilku rezerwowym
W gruncie rzeczy, coz miał powiedzieć?
Teraz znowu plansza

jaszczur90 25.05.2011 17:27

Dziś można oglądać mecz bez żadnego stresu.. więc można sobie spokojnie analizować błędy bez żadnych złych skutków dla Wisły

Syn Kangura z 1984 25.05.2011 17:31

Znów jestem zawiedziony składem :/

Żuczek 25.05.2011 17:34

Bardzo fajnie, że Kurto będzie miał szansę się pokazać. Reszta składu bez większych niespodzianek.

Karherop 25.05.2011 17:41

Na ławce Białej Gwiazdy: Jovanić, Sobolewski, Małecki, Rios, Skołorzyński, Brud, Żurawski

z wszystkich obrońców jacy są w ME Wisły najmniej spodziewałbym sie własnie Skołorzyńskiego . Totalne zaskoczenie , ciekawe czy wejdzie na 2 połowe

sportnh 25.05.2011 17:50

haha ja .......e, Rios na ŁAWCE w takim meczu, jednak sie potwierdza ze tam COS musi byc.

fanfan 25.05.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1099621)
Na ławce Białej Gwiazdy: Jovanić, Sobolewski, Małecki, Rios, Skołorzyński, Brud, Żurawski

z wszystkich obrońców jacy są w ME Wisły najmniej spodziewałbym sie własnie Skołorzyńskiego . Totalne zaskoczenie , ciekawe czy wejdzie na 2 połowe

Czy ja wiem że takie zaskoczenie , jest pierwszym bocznym obrońcą w Młodej Wiśle który mógłby w trybie awaryjnym zostać włączony do pierwszej drużyny ,podobnie jak Czekaj na środku a jak trener potrzebował obrońcy biorąc pod uwagę że Czekaj jest na młodzieżówce to wziął właśnie Skołorzyńskiego .

neq. 25.05.2011 17:56

Kurto w bramce;) pozytwne zaskoczenie, Burliga z lewej strony ?yyyyy......zobaczymy jak to sie bedzie oglądać bez kibiców....

szprotson 25.05.2011 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1099625)
haha ja .......e, Rios na ŁAWCE w takim meczu, jednak sie potwierdza ze tam COS musi byc.

jakim meczu ?
Jakie coś ?

Jak graliście w piłke kiedykolwiek ever, to cofnijcie sie w czasie przypomnijcie sobie kto u Was siedział na ławce i dlaczego.
I tutaj macie odpowiedź dlaczego nie gra Andy Rios.

Karherop 25.05.2011 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1099626)
Czy ja wiem że takie zaskoczenie , jest pierwszym bocznym obrońcą w Młodej Wiśle który mógłby w trybie awaryjnym zostać włączony do pierwszej drużyny ,podobnie jak Czekaj na środku a jak trener potrzebował obrońcy biorąc pod uwagę że Czekaj jest na młodzieżówce to wziął właśnie Skołorzyńskiego .

na ławce nie ma nawet żadnego środkowego , więc o czym my gadamy

pierwszym bocznym czy to środkowym obrońcą z ME , który zresztą w przeciwieństwie do Skołorzyńskiego grał już w pierwszej drużynie oraz grywa regularnie we wszystkich reprezentacjach młodziezowych jest Nalepa

Poza tym równie dobrze mógł powołać dwa lata starszego Cygala który rozegrał więcej spotkań w ME i jest bardziej doświadczony , jak i również jest bocznym obrońców .

Nie zmienia to faktu że każde powołanie gracza z ME na spotkanie ekstraklasy mnie cieszy . Młodzieży nam trzeba jak świeżej krwi .

gery 25.05.2011 18:09

Jakbyscie znalezli jakias porzadna relacje to podajcie ...

fanfan 25.05.2011 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1099639)
na ławce nie ma nawet żadnego środkowego , więc o czym my gadamy

pierwszym bocznym czy to środkowym obrońcą z ME , który zresztą w przeciwieństwie do Skołorzyńskiego grał już w pierwszej drużynie oraz grywa regularnie we wszystkich reprezentacjach młodziezowych jest Nalepa

Poza tym równie dobrze mógł powołać dwa lata starszego Cygala który rozegrał więcej spotkań w ME i jest bardziej doświadczony , jak i również jest bocznym obrońców .

Nie zmienia to faktu że każde powołanie gracza z ME na spotkanie ekstraklasy mnie cieszy . Młodzieży nam trzeba jak świeżej krwi .

Nie do końca się z Tobą zgodzę ale mniejsza z tym . Trener ogląda mecze ME i wie mniej więcej kto jak się prezentuje (Kulawik też z pewnością kogoś poleci) i stąd treningi z pierwszą drużyną Czekaja , Bruda czy teraz obecność na ławce Skołorzyńskiego a nie np. Nalepy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1099664)
co mial okazje Genkov !! czemu tak ciezko mu przychodzi strzelanie tych bramek

Oglądasz gdzieś ten mecz na necie ? Jeśli tak to zapodaj linka .

tommiyacht 25.05.2011 18:12

co mial okazje Genkov !! czemu tak ciezko mu przychodzi strzelanie tych bramek

Eternit 25.05.2011 18:29

Takiego spokoju to w meczowym dawno nie było :D

sevenheaven 25.05.2011 18:43

1:0 Kirm

znaki

Ravers 25.05.2011 18:43

Gol ! Piękna akcja!

Titto 25.05.2011 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1099685)
Takiego spokoju to w meczowym dawno nie było :D

Bo zajebiście trudno znaleźć na necie relacje z meczu...

A na neostradzie nie pokazuje mi się kanał 904 (tzn. pokazuje się, ale nie ma, że tak powiem obrazu) :-D

mitmichael 25.05.2011 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1099715)
1:0 Kirm

znaki

Pierwszy strzał celny w meczu i od razu gol :D

gianbuffon 25.05.2011 18:44

Słyszeliście jak się popłakali komentatorzy? :P
Brawo Wisła! Ładna akcja.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl