![]() |
Jakiego meczu?
|
A, podobno dzisiaj jakiś sparing Wisły z Zagłębiem w Lubinie.
|
a moze z Zagłebiem Lublin :D
Przeciez juz wakacje maja jakie sparingi, zagraja same rezerwy pierwszy skład sie opala |
Orientuje ktoś jaki skład wyjdzie w podstawie ?
|
|
6 Polaków aż !
|
Cytat:
|
na meczyki.pl jest link do meczu Wisły wiec pewnie bedzie mozna zobaczyc
|
Skład za TWSD:
Kurto - Czikosz, Jaliens, Chavez, Burliga - Wilk, Siwakow, Garguła - Kirm, Melikson, Genkow Chyba bez wielkich niespodzianek, może oprócz Filipa na bramce :) |
możliwe że będzie 1 zmiana w tym składzie ale nie więcej :P
|
Jovanić jak widać na ławie, Branco też (na szczęście)
Ciekawe jak zagra Kurto, Garguła i Burliga? |
był już wywiad z Maaskantem na 904... standard. Mówil o Burlidze na obronie i o tym, że poważnie podchodzą do meczu.
Szkoda mu, że mecz bedzie bez kibiców Wisły, bo przecież Wisła chce grac dla swoich kibiców. Na pytanie o to, co po przegranym meczu z Legią, czy chcą się zrehabilitować Rober powiedział, że dasje szanse kilku młodym graczom, kilku rezerwowym W gruncie rzeczy, coz miał powiedzieć? Teraz znowu plansza |
Dziś można oglądać mecz bez żadnego stresu.. więc można sobie spokojnie analizować błędy bez żadnych złych skutków dla Wisły
|
Znów jestem zawiedziony składem :/
|
Bardzo fajnie, że Kurto będzie miał szansę się pokazać. Reszta składu bez większych niespodzianek.
|
Na ławce Białej Gwiazdy: Jovanić, Sobolewski, Małecki, Rios, Skołorzyński, Brud, Żurawski
z wszystkich obrońców jacy są w ME Wisły najmniej spodziewałbym sie własnie Skołorzyńskiego . Totalne zaskoczenie , ciekawe czy wejdzie na 2 połowe |
haha ja .......e, Rios na ŁAWCE w takim meczu, jednak sie potwierdza ze tam COS musi byc.
|
Cytat:
|
Kurto w bramce;) pozytwne zaskoczenie, Burliga z lewej strony ?yyyyy......zobaczymy jak to sie bedzie oglądać bez kibiców....
|
Cytat:
Jakie coś ? Jak graliście w piłke kiedykolwiek ever, to cofnijcie sie w czasie przypomnijcie sobie kto u Was siedział na ławce i dlaczego. I tutaj macie odpowiedź dlaczego nie gra Andy Rios. |
Cytat:
pierwszym bocznym czy to środkowym obrońcą z ME , który zresztą w przeciwieństwie do Skołorzyńskiego grał już w pierwszej drużynie oraz grywa regularnie we wszystkich reprezentacjach młodziezowych jest Nalepa Poza tym równie dobrze mógł powołać dwa lata starszego Cygala który rozegrał więcej spotkań w ME i jest bardziej doświadczony , jak i również jest bocznym obrońców . Nie zmienia to faktu że każde powołanie gracza z ME na spotkanie ekstraklasy mnie cieszy . Młodzieży nam trzeba jak świeżej krwi . |
Jakbyscie znalezli jakias porzadna relacje to podajcie ...
|
Cytat:
Cytat:
|
co mial okazje Genkov !! czemu tak ciezko mu przychodzi strzelanie tych bramek
|
Takiego spokoju to w meczowym dawno nie było :D
|
1:0 Kirm
znaki |
Gol ! Piękna akcja!
|
Cytat:
A na neostradzie nie pokazuje mi się kanał 904 (tzn. pokazuje się, ale nie ma, że tak powiem obrazu) :-D |
Cytat:
|
Słyszeliście jak się popłakali komentatorzy? :P
Brawo Wisła! Ładna akcja. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl