Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8089)

buczo1985 16.05.2011 09:50

Albo po prostu trener powinien zrobić wcześniej zmiany i wpuścić zmienników już około 60 minuty. Nie zapominajmy, że ten mecz będzie pierwszym przy w pełni otwartym stadionie. Także wynik zostanie w pamięci jako ten inaugurujący nowy stadion. Trzeba się spiąć!

Baala 16.05.2011 09:52

Jak dla mnie to wpuścić dwóch młokosów z ME niech pokażą co potrafią w otoczeniu z podstawowym składem.

-------Pareiko
Cikos-Nalepa-Chavez-Pajlic
--Sobolewski-Garguła
Chrapek-Melikson-Kirm
-------Genkov

Jeden 16.05.2011 10:07

Nie ma odpuszczania i trzeba zagrać na 100% piłkarze muszą w każdym meczu grać o zwycięstwo żeby pózniej nie było kompromitacji w pucharach.Chciałbym żeby był doping na tym meczu żeby poczuli przed pucharami trud grania na pełnym stadionie w wyjazdowym meczu.

Vuko 16.05.2011 10:39

Żadnych eksperymentów na mecz Legią. Rozjechać ich ze 3:0 i sezon można będzie uznać za bardzo udany.

kreseq 16.05.2011 10:44

Jedni i drudzy o nic nie graja, no niby to "prestizowy" mecz, tylko dla kogo? Wiekszosc to albo obcokrajowcy dla ktorych poza kamerami ten mecz jest jak kazdy inny, albo wyrobnicy ktorzy wiedzac ze maja puchary moga odpoczac bo przeciez trzeba bedzie wczesniej zaczac grac...

Smierdzi remisem na kilometr.

MaciekTS 16.05.2011 10:49

uważam że piłkarze powinni pokazać klasę mistrzowską i pokonać Legię. Są profesjonalistami i na świętowanie będzie czas po ostatnim meczu. Do soboty daleko więc dzisiejszy kac szybko minie i do roboty na treningach. A z Legią tylko zwycięstwo. Z resztą zawodnicy powinni się starać bo po sezonie napewno paru wyleci :)

Lysy 16.05.2011 10:53

Dla mnie ten mecz nie ma znaczenia :) Absolutnie żadnego, najlepiej jakby wybiegł taki skład:

Kod:

          Jovanić
Burliga-Nalepa-Chavez-Pajlic
--Sobolewski-Garguła
Chrapek-Melikson-Kirm (Boguski)
          Rios

Najważniejszy mecz z tych co nam pozostał to bez wątpienia Polonia W. Nie chciałbym świętować w atmosferze porażki...

tofik 16.05.2011 10:57

Po to poszliśmy w stronę zagranicznych pilkarzy i trenera, żeby nie było minimalizmu. Nie wyobrażam sobie, żeby w Warszawie zagrali słabiej bo juz są mistrzami, albo mają kaca. Muszą zagrać tak jak do tej pory i wygrać, za to dostają pieniądze i nie mogą odpuszczać. Legia w swoim najgorszym sezonie nie zasługuje na takie zaszczyty jak pokonanie Wisły :) Skład wystawiłbym taki sam jak do tej pory, rezerwowi to gwarantowany oklep.

IncognitoTSW 16.05.2011 10:58

Moim zdaniem nie wolno z Legią odpuścić. Seria zwycięstw Lech - Cracovia - Legia byłaby wisienką na torcie z okazji mistrzostwa.

TOMEK 11 16.05.2011 10:58

młodych można puścić ale nie na Legię, a na Zagłębię, bo Polonią kończymy i trzeba jakoś ten sezon zakończyć; jakoś nie widzi mi się dostać 3 czy 4 od Legii na koniec sezonu, tak wiem może i nierealne, ale wszyscy widzieli jak się skończyła sama nieobecność Genkova

kamilo584 16.05.2011 11:11

Mój proponowany skład na mecz z legią
--------------------------- Jovanić------------------------------
Cikos--------------- Chávez-------------Kowalski -------------------- Paljić

Małecki------------Sobolewski----------------Melikson---------------Kirm

--------------------------Garguła------------------------------------

------------------------Ríos-------------------------------------------

bridgeburner 16.05.2011 11:26

Nijak nie wiem co by tam miał robic Kowalski
Powszechnie wiadomo, że on to nie tyle nie jest na poziom Wisły, co w ogóle nie bardzo sie do Ekstraklasy nadaje
a dodam tylko, że już ma na karku 25 wiosen

Manager89 16.05.2011 11:49

Pareiko- Cikos, Jaliens, Chavez, Paljić-Małecki, Sobolewski, Garguła, Melikson, Kirm-Genkov pod koniec moża wpuścić młode wilczki Nalepę, Czekaja i Chrapka. Nourdin, Serge, Andy i Sivakov niech siedzą na trybunach bo raczej nie na nich w przyszłości będzie opierać się Wisełka

WIELKI_CZŁOWIEK 16.05.2011 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manager89 (Post 1094383)
Pareiko- Cikos, Jaliens, Chavez, Paljić-Małecki, Sobolewski, Garguła, Melikson, Kirm-Genkov pod koniec moża wpuścić młode wilczki Nalepę, Czekaja i Chrapka. Nourdin, Serge, Andy i Sivakov niech siedzą na trybunach bo raczej nie na nich w przyszłości będzie opierać się Wisełka

eeee.. słaby z ciebie manager ;) Sivakov i Rios powinni wyjść w podstawowym składzie, trzeba ich do końca porządnie sprawdzić. Wilk w miejsce Sobola, czas przekazać dowództwo nowemu liderowi Wisły. Garguła, oczywiście też przydałoby się żeby coś w końcu pokazał, więc musi dostać przynajmniej jeden z trzech ostatnich meczów w pełnym wymiarze. Obrony ruszać nie powinni bo chłopaki monolitu jeszcze nie tworzą, patrz nieporozumienie Jaliensa i Cikosa w niedziele. I tu masz racje, pod koniec wpuszczać zawodników z ME.

Kon®ado 16.05.2011 12:27

licze na zwyciestwo nie ma co odpuszczac tylko gromadzic punkty by juz inni nie mieli narzekac oto np ze mamy tak malo pkt :P chlopaki dadza rade :)

Manager89 16.05.2011 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WIELKI_CZŁOWIEK (Post 1094402)
eeee.. słaby z ciebie manager ;) Sivakov i Rios powinni wyjść w podstawowym składzie, trzeba ich do końca porządnie sprawdzić. Wilk w miejsce Sobola, czas przekazać dowództwo nowemu liderowi Wisły. Garguła, oczywiście też przydałoby się żeby coś w końcu pokazał, więc musi dostać przynajmniej jeden z trzech ostatnich meczów w pełnym wymiarze. Obrony ruszać nie powinni bo chłopaki monolitu jeszcze nie tworzą, patrz nieporozumienie Jaliensa i Cikosa w niedziele. I tu masz racje, pod koniec wpuszczać zawodników z ME.

Wilk pauzuje za kartki, Sivakov traktuje Wisłę jako okres przejściowy w umowie wypożyczenia nie ma z tego co mi wiadomo klauzuli wykupienia. Riosa też raczej nie wykupimy (powód: 1 000 000 $)

PlacekTSW 16.05.2011 12:47

Mi się wydaje, że na ten mecz Wisła wyjdzie w normalnym składzie, bo z Legią trzeba wygrać. A dopiero na Zagłębie i Polonie da szanse młodszym.

Tenzen 16.05.2011 12:51

Biorąc pod uwagę, że następny mecz gramy właśnie z Legią bardzo prawdopodobne jest, że Komisja (L)igi wykluczy na ten mecz Małeckiego za pyskówkę do Ntibazonkizy.

W ciężkich sytuacjach zawsze przychodzili Legii z pomocą i wątpię by w tej sytuacji było inaczej. W takim wypadku pewnie zagrałby Rios.

Ja chętnie sprawdziłbym Paljića na swojej normalnej pozycji czyl na obecnej pozycji Kirma. A na tej pozycji na obronie sprawdzić kogoś nowego.
Chciałbym wiedzieć czy Paljić może walczyć o miejsce w składzie na dwóch pozycjach jesli pozyskamy nowego skrajnego obrońcę na jego obecną pozycję.

--------------------------- Pareiko------------------------------
Cikos------------ Chávez-----------Kowalski (?) --------- Jaliens(?)
------------------------------------------------------------------------
-----i------------Sobolewski----------------Garguła--------------
----------------------------Melikson------------------------------------
Rios-------------------------------------------------------------Paljić
-----------------------Genkov-------------------------------------------

Lysy 16.05.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlacekTSW (Post 1094421)
Mi się wydaje, że na ten mecz Wisła wyjdzie w normalnym składzie, bo z Legią trzeba wygrać. A dopiero na Zagłębie i Polonie da szanse młodszym.

A z Polonią to nie trzeba wygrać? Chcesz oglądać koronacje w cieniu porażki z czarnymi koszulami? Jak dla mnie to jedyny istotny meczyk to właśnie spotkanie z Polonią W.

Tenzen 16.05.2011 13:24

Granie jednym i tym samym składem to nie od razu zwycięstwo. Warto czymś małym rywala zaskoczyć. Albo się sprawdzi, albo zawsze można zrobić zmianę.

Np. w tym moim ustawieniu można wprowadzić Kirma za Kowalskiego i wszyscy trzej wracają na swoje standardowe pozycje (Jaliens, Paljić, Kirm).

Marszałek 16.05.2011 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1094426)
Biorąc pod uwagę, że następny mecz gramy właśnie z Legią bardzo prawdopodobne jest, że Komisja (L)igi wykluczy na ten mecz (...)

W ciężkich sytuacjach zawsze przychodzili Legii z pomocą i wątpię by w tej sytuacji było inaczej. ---

Ale, w którym aspekcie Legia ma ciężko?Kopanie w czoło w Europie ma zagwarantowane. Więc o co chodzi?

Mecz jak każdy inny,niemniej..... Łatwiej będzie Bossa namówić na rzucenie większą gotówką, gdy wszyscy zostaną konkretnie zostawieni w tyle. Pokonany Poznań,Cracovia, duża przewaga w lidze, ładna gra do oka, trafione transfery. Gdybyśmy jeszcze pokonali Legię, to Stan podejrzewam miałby bardzo duże środki na budowę jeszcze silniejszej ekipy. Niby mecz o nic,bo tak naprawdę kogo to rusza, ale.....

WIELKI_CZŁOWIEK 16.05.2011 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manager89 (Post 1094417)
Wilk pauzuje za kartki, Sivakov traktuje Wisłę jako okres przejściowy w umowie wypożyczenia nie ma z tego co mi wiadomo klauzuli wykupienia. Riosa też raczej nie wykupimy (powód: 1 000 000 $)

A faktycznie, zapomniałem o Wilku. Nie znam szczegółowo kontraktów Riosa i Sivakov to też warto ich jeszcz troche posprawdzać... przynajmniej jedno pełne 90 minut powinni zagrać

Lysy 16.05.2011 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1094463)
Mecz jak każdy inny,niemniej..... Łatwiej będzie Bossa namówić na rzucenie większą gotówką, gdy wszyscy zostaną konkretnie zostawieni w tyle. Pokonany Poznań,Cracovia, duża przewaga w lidze, ładna gra do oka, trafione transfery. Gdybyśmy jeszcze pokonali Legię, to Stan podejrzewam miałby bardzo duże środki na budowę jeszcze silniejszej ekipy. Niby mecz o nic,bo tak naprawdę kogo to rusza, ale.....

Ja wręcz przeciwnie, uważam, że ładna gra i spora przewaga w lidze utwierdzą Cupiała , że wszystko jest w porządku i wzmocnień nie trzeba. Do tej pory największe zakupy bywały zwykle po spektakularnych klęskach typu 8 miejsce w lidze, czy przegrany finish za Kasperczaka. Gdy graliśmy ładnie zwykle dochodziło 1-2 zawodników.

mitmichael 16.05.2011 14:12

Jest jeszcze o co grac - o lepsza ilosc punktow na zakonczenie sezonu. Moze troche mniej beda wypominac, ze dzisiejszy Mistrz Polski jest najsłabszym Mistrzem Polski i druzyna nie ma sie z czego cieszyc. Tak wiec Wisła zawsze gra o zwyciestwo, nawet jak ma juz zapewnione 1 miejsce do konca sezonu.

murray 16.05.2011 14:26

Mecz z Legią, to nie jest mecz na eksperymenty, kunktatorstwo i minimalizm.
Jedziemy do Warszawy, stolicy Polski i mamy pokazać, kto jest Mistrzem Polski. Piłkarze mają pokazać walkę przez 90 minut, żeby udowodnić, kto jest najlepszy.
Możemy przegrać, spoko, ale nie wyobrażam sobie porażki po beznadziejnym meczu, kiedy każdy zawodnik będzie się zastanawiał, czy wziąć sobie nawigację do nowego Audi.
Eksperymentować będzie sobie można w Lubinie i w meczu z Polonią. Niech wtedy grają Chrapek, Brud i reszta ekipy z ME. W szczególności na mecz/fetę będą zmotywowani.
Kowalski i Rios w składzie? Po co mają grać zawodnicy, którzy w przyszłym sezonie w Krakowie grać nie będą?

andys 16.05.2011 14:47

A moja opinia jest taka: wszystkie mecze do końca trzeba wygrać-będziemy mieć wtedy 62 punkty , a to już w miarę przyzwoity wynik i nikt nie będzie p.....ł jaki to słaby mistrz w tym roku.Eksperymenty można robić w sparingach przed sezonem.

Edson 16.05.2011 14:53

Lepiej, żeby mistrz był słaby, a później go wzmocnić przed LM niż odwrotnie: mistrz w pięknym stylu i potem rozsprzedać najlepszych zawodników. A co do Legii to myślę, że na bank żadna z drużyn nie wygra handicapem, a o ewentualnym zwycięstwie zadecydują detale.

luczyk 16.05.2011 16:50

legia
 
osobiście postawiłem na minimalne zwycięstwo drużyny z Warszawy, niestety zgodnie z regułą choć chciałbym oczywiście, żeby było inaczej :) podzielam zdanie, że rozprężenie będzie widoczne ale zgadzam się też z tym, że nie po to chcemy tworzyć profesjonalny klub więc zawodnicy do końca powinni być profesjonalni. Chciałbym też zobaczyć cały mecz w wykonaniu Riosa

szprotson 16.05.2011 16:53

imho wystawianie Maora w ataku, ( skoro gramy 4-3-3) jest mało efektywne. To chłopak który lubi mieć dużo wolnego pola, zresztą bodajże Mały czy Czarek mówili ze Maor ustawiany jest jako wolny elektron czyli inaczej taktycznie podchodzi do spotkanie niż reszta. Gdy będzie grał w ataku od razu będzie plastrowany przez obrońce przeciwnika w związku z czym nie będzie mógl wozić piłki z głębi pola jak lubi i wykorzystywać swoje przejebane przyśpieszenie.

przykład na derbach, mógł ściągnąc Kiro, przesunąc Maora i wpuścic Sziwakowa a tak nie zrobił.To jest oczywiscie moja opinia ,mozecie sie nie zgadzać.

Legia będzie bez środka, ciekawe co Maaskant wymyśli
E; wynik 1-0. Mecz z Lechem wygrała para Czarek-Genkov, Pasy Małecki-Melikson pozostaje para Sobol-Kirm

Marcelo97 16.05.2011 17:15

Mały i Melix 2 : 0 na Ległej... na Zagłębie damy pograć rezerwie i ME by pierwszy jedenastka odsapnęła i na koniec tak z 4 : 0 z Polonią i Feta jak po fecie ;D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl