![]() |
Albo po prostu trener powinien zrobić wcześniej zmiany i wpuścić zmienników już około 60 minuty. Nie zapominajmy, że ten mecz będzie pierwszym przy w pełni otwartym stadionie. Także wynik zostanie w pamięci jako ten inaugurujący nowy stadion. Trzeba się spiąć!
|
Jak dla mnie to wpuścić dwóch młokosów z ME niech pokażą co potrafią w otoczeniu z podstawowym składem.
-------Pareiko Cikos-Nalepa-Chavez-Pajlic --Sobolewski-Garguła Chrapek-Melikson-Kirm -------Genkov |
Nie ma odpuszczania i trzeba zagrać na 100% piłkarze muszą w każdym meczu grać o zwycięstwo żeby pózniej nie było kompromitacji w pucharach.Chciałbym żeby był doping na tym meczu żeby poczuli przed pucharami trud grania na pełnym stadionie w wyjazdowym meczu.
|
Żadnych eksperymentów na mecz Legią. Rozjechać ich ze 3:0 i sezon można będzie uznać za bardzo udany.
|
Jedni i drudzy o nic nie graja, no niby to "prestizowy" mecz, tylko dla kogo? Wiekszosc to albo obcokrajowcy dla ktorych poza kamerami ten mecz jest jak kazdy inny, albo wyrobnicy ktorzy wiedzac ze maja puchary moga odpoczac bo przeciez trzeba bedzie wczesniej zaczac grac...
Smierdzi remisem na kilometr. |
uważam że piłkarze powinni pokazać klasę mistrzowską i pokonać Legię. Są profesjonalistami i na świętowanie będzie czas po ostatnim meczu. Do soboty daleko więc dzisiejszy kac szybko minie i do roboty na treningach. A z Legią tylko zwycięstwo. Z resztą zawodnicy powinni się starać bo po sezonie napewno paru wyleci :)
|
Dla mnie ten mecz nie ma znaczenia :) Absolutnie żadnego, najlepiej jakby wybiegł taki skład:
Kod:
Jovanić |
Po to poszliśmy w stronę zagranicznych pilkarzy i trenera, żeby nie było minimalizmu. Nie wyobrażam sobie, żeby w Warszawie zagrali słabiej bo juz są mistrzami, albo mają kaca. Muszą zagrać tak jak do tej pory i wygrać, za to dostają pieniądze i nie mogą odpuszczać. Legia w swoim najgorszym sezonie nie zasługuje na takie zaszczyty jak pokonanie Wisły :) Skład wystawiłbym taki sam jak do tej pory, rezerwowi to gwarantowany oklep.
|
Moim zdaniem nie wolno z Legią odpuścić. Seria zwycięstw Lech - Cracovia - Legia byłaby wisienką na torcie z okazji mistrzostwa.
|
młodych można puścić ale nie na Legię, a na Zagłębię, bo Polonią kończymy i trzeba jakoś ten sezon zakończyć; jakoś nie widzi mi się dostać 3 czy 4 od Legii na koniec sezonu, tak wiem może i nierealne, ale wszyscy widzieli jak się skończyła sama nieobecność Genkova
|
Mój proponowany skład na mecz z legią
--------------------------- Jovanić------------------------------ Cikos--------------- Chávez-------------Kowalski -------------------- Paljić Małecki------------Sobolewski----------------Melikson---------------Kirm --------------------------Garguła------------------------------------ ------------------------Ríos------------------------------------------- |
Nijak nie wiem co by tam miał robic Kowalski
Powszechnie wiadomo, że on to nie tyle nie jest na poziom Wisły, co w ogóle nie bardzo sie do Ekstraklasy nadaje a dodam tylko, że już ma na karku 25 wiosen |
Pareiko- Cikos, Jaliens, Chavez, Paljić-Małecki, Sobolewski, Garguła, Melikson, Kirm-Genkov pod koniec moża wpuścić młode wilczki Nalepę, Czekaja i Chrapka. Nourdin, Serge, Andy i Sivakov niech siedzą na trybunach bo raczej nie na nich w przyszłości będzie opierać się Wisełka
|
Cytat:
|
licze na zwyciestwo nie ma co odpuszczac tylko gromadzic punkty by juz inni nie mieli narzekac oto np ze mamy tak malo pkt :P chlopaki dadza rade :)
|
Cytat:
|
Mi się wydaje, że na ten mecz Wisła wyjdzie w normalnym składzie, bo z Legią trzeba wygrać. A dopiero na Zagłębie i Polonie da szanse młodszym.
|
Biorąc pod uwagę, że następny mecz gramy właśnie z Legią bardzo prawdopodobne jest, że Komisja (L)igi wykluczy na ten mecz Małeckiego za pyskówkę do Ntibazonkizy.
W ciężkich sytuacjach zawsze przychodzili Legii z pomocą i wątpię by w tej sytuacji było inaczej. W takim wypadku pewnie zagrałby Rios. Ja chętnie sprawdziłbym Paljića na swojej normalnej pozycji czyl na obecnej pozycji Kirma. A na tej pozycji na obronie sprawdzić kogoś nowego. Chciałbym wiedzieć czy Paljić może walczyć o miejsce w składzie na dwóch pozycjach jesli pozyskamy nowego skrajnego obrońcę na jego obecną pozycję. --------------------------- Pareiko------------------------------ Cikos------------ Chávez-----------Kowalski (?) --------- Jaliens(?) ------------------------------------------------------------------------ -----i------------Sobolewski----------------Garguła-------------- ----------------------------Melikson------------------------------------ Rios-------------------------------------------------------------Paljić -----------------------Genkov------------------------------------------- |
Cytat:
|
Granie jednym i tym samym składem to nie od razu zwycięstwo. Warto czymś małym rywala zaskoczyć. Albo się sprawdzi, albo zawsze można zrobić zmianę.
Np. w tym moim ustawieniu można wprowadzić Kirma za Kowalskiego i wszyscy trzej wracają na swoje standardowe pozycje (Jaliens, Paljić, Kirm). |
Cytat:
Mecz jak każdy inny,niemniej..... Łatwiej będzie Bossa namówić na rzucenie większą gotówką, gdy wszyscy zostaną konkretnie zostawieni w tyle. Pokonany Poznań,Cracovia, duża przewaga w lidze, ładna gra do oka, trafione transfery. Gdybyśmy jeszcze pokonali Legię, to Stan podejrzewam miałby bardzo duże środki na budowę jeszcze silniejszej ekipy. Niby mecz o nic,bo tak naprawdę kogo to rusza, ale..... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest jeszcze o co grac - o lepsza ilosc punktow na zakonczenie sezonu. Moze troche mniej beda wypominac, ze dzisiejszy Mistrz Polski jest najsłabszym Mistrzem Polski i druzyna nie ma sie z czego cieszyc. Tak wiec Wisła zawsze gra o zwyciestwo, nawet jak ma juz zapewnione 1 miejsce do konca sezonu.
|
Mecz z Legią, to nie jest mecz na eksperymenty, kunktatorstwo i minimalizm.
Jedziemy do Warszawy, stolicy Polski i mamy pokazać, kto jest Mistrzem Polski. Piłkarze mają pokazać walkę przez 90 minut, żeby udowodnić, kto jest najlepszy. Możemy przegrać, spoko, ale nie wyobrażam sobie porażki po beznadziejnym meczu, kiedy każdy zawodnik będzie się zastanawiał, czy wziąć sobie nawigację do nowego Audi. Eksperymentować będzie sobie można w Lubinie i w meczu z Polonią. Niech wtedy grają Chrapek, Brud i reszta ekipy z ME. W szczególności na mecz/fetę będą zmotywowani. Kowalski i Rios w składzie? Po co mają grać zawodnicy, którzy w przyszłym sezonie w Krakowie grać nie będą? |
A moja opinia jest taka: wszystkie mecze do końca trzeba wygrać-będziemy mieć wtedy 62 punkty , a to już w miarę przyzwoity wynik i nikt nie będzie p.....ł jaki to słaby mistrz w tym roku.Eksperymenty można robić w sparingach przed sezonem.
|
Lepiej, żeby mistrz był słaby, a później go wzmocnić przed LM niż odwrotnie: mistrz w pięknym stylu i potem rozsprzedać najlepszych zawodników. A co do Legii to myślę, że na bank żadna z drużyn nie wygra handicapem, a o ewentualnym zwycięstwie zadecydują detale.
|
legia
osobiście postawiłem na minimalne zwycięstwo drużyny z Warszawy, niestety zgodnie z regułą choć chciałbym oczywiście, żeby było inaczej :) podzielam zdanie, że rozprężenie będzie widoczne ale zgadzam się też z tym, że nie po to chcemy tworzyć profesjonalny klub więc zawodnicy do końca powinni być profesjonalni. Chciałbym też zobaczyć cały mecz w wykonaniu Riosa
|
imho wystawianie Maora w ataku, ( skoro gramy 4-3-3) jest mało efektywne. To chłopak który lubi mieć dużo wolnego pola, zresztą bodajże Mały czy Czarek mówili ze Maor ustawiany jest jako wolny elektron czyli inaczej taktycznie podchodzi do spotkanie niż reszta. Gdy będzie grał w ataku od razu będzie plastrowany przez obrońce przeciwnika w związku z czym nie będzie mógl wozić piłki z głębi pola jak lubi i wykorzystywać swoje przejebane przyśpieszenie.
przykład na derbach, mógł ściągnąc Kiro, przesunąc Maora i wpuścic Sziwakowa a tak nie zrobił.To jest oczywiscie moja opinia ,mozecie sie nie zgadzać. Legia będzie bez środka, ciekawe co Maaskant wymyśli E; wynik 1-0. Mecz z Lechem wygrała para Czarek-Genkov, Pasy Małecki-Melikson pozostaje para Sobol-Kirm |
Mały i Melix 2 : 0 na Ległej... na Zagłębie damy pograć rezerwie i ME by pierwszy jedenastka odsapnęła i na koniec tak z 4 : 0 z Polonią i Feta jak po fecie ;D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl