Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Protest... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8070)

Ivory1906 13.05.2011 11:07

Sami wszyscy mowicie ze Naszym krajem rzadza ludzie ktorzy w ogole nie mysla...a teraz Wy dorownujecie im podejmujac taka decyzje. Szkoda tylko ze nasz pisanie tutaj nic nie da bo i tak zrobia swoje.

PlacekTSW 13.05.2011 11:07

Wydaje mi się, że teraz warto byłoby zasiąść na E, bo tam przynajmniej będzie doping. Mały, ale zawsze będzie.
Albo nie lepiej zrobić też tak, ze przez pierwszą połowę zero dopingu, a w drugiej wkraczamy na maksa z dopingiem.
Polecam ten kawałek:
http://www.youtube.com/watch?v=zT_9t...embedded#at=18

Porter 13.05.2011 11:08

Donald kiedyś stanął nad brzegiem,
Szukał ludzi gotowych pójść za Nim;
By łowić serca
Słów Platformy prawdą.

Ref.:
O Donald, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu,
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.

2.
Jestem ubogim kibicem,
Moim skarbem są ręce gotowe
Do pracy z Platformą
I czarne serce.

3.
Donald, potrzebujesz mych dłoni,
Mego serca młodego zapałem
Mych kropli potu
I naiwności.

4.
Dziś wypłyniemy już razem
Łowić serca na morzach ludzkiej głupoty
Twej kłamstwa siecią
I słowem ubustwa.

Do tego cały mecz: Donald kochamy Ciebie!!! Zostań z nami kibicami!!! transparent: Santo Subito i baloniki kolorowe jak na kongresie Platformy...

TO MOJA PROPOZYCJA PROTESTU... żadne milczenie nie odniesie skutku, tylko szyderstwo

Grzadq 13.05.2011 11:08

Wstrzymajcie się aż do jakiegoś komunikatu ze strony SKWK czy UW.

Przez skórę podejrzewam, że doping i tak będzie, niezależnie od decyzyjnych. Derby to derby, na mistrza się długo pracuje i czeka. Ale poczekajmy.

Arek1906 13.05.2011 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amp (Post 1091659)
I Może w ogóle w ramach protestu nie przychodźmy na mecze,

Od następnego sezonu to chyba jedyne wyjście ( niestety bardzo bolesne) które da niektórym ludziom szczególnie z naszego zarządu trochę do myślenia.

Don Donson 13.05.2011 11:10

Krajowi Ultrasi, chcą aby wszyscy pomyśleli że tylko Ultrasi są na stadionach.
Milczenie jakiego wymagają jest metodą wyrażenia ich frustracji.

Większość nie jest tak sfrustrowana.
Na E będzie doping.

Arek1906 13.05.2011 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1091676)
Krajowi Ultrasi, chcą aby wszyscy pomyśleli że tylko Ultrasi są na stadionach.
Milczenie jakiego wymagają jest metodą wyrażenia ich frustracji.

Większość nie jest tak sfrustrowana.
Na E będzie doping.

Tak z pewnością będzie...Ale tylko dopóki drużynie będzie dobrze szło bo w przeciwnym razie będą ogłuszające gwizdy i bardzo dużo pustych miejsc na tym E

Eryk 13.05.2011 11:16

Arek1906 - Wiśle idzie dobrze już 14 lat. Wisła nagle nie spadnie do 2 ligi, Wisła nagle nie będzie żenadą, więc o to nie musimy się bać. I z tego powinny się cieszyć i kibice z E i z G.

Arek1906 13.05.2011 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eryk (Post 1091682)
Arek1906 - Wiśle idzie dobrze już 14 lat. Wisła nagle nie spadnie do 2 ligi, Wisła nagle nie będzie żenadą, więc o to nie musimy się bać. I z tego powinny się cieszyć i kibice z E i z G.

A pamiętasz 4 lata temu sezon w którym skończyliśmy na 8 miejscu? Kto wtedy dopingował pomimo złych wyników?

PlacekTSW 13.05.2011 11:18

Cytat:

Za klub oddane życie, to nasza wspólna racja
Za klub oddamy wszystko, bo to nasza wspólna pasja
Ten doping te oprawy, w dupie mamy ustawy
żyjemy tak, bo kibicowanie nam weszło w nawyk

Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić
Mimo zakazom, nakazom mamy ich w dupie!
W ramach tego protestu właśnie powinniśmy mimo zakazu zaprezentować oprawę, jak zamkną stadion to nic nie zmieni.

Ten tekst, to jest refren: Beron - To my Kibice.

barthok 13.05.2011 11:18

wszystko fajnie ale trzeba wymyślić lepszą formę protestu bo Tusk ma na to wyjebane..

Eryk 13.05.2011 11:20

Pamiętam. I wiesz co? Też wtedy chodzilem na mecze. Też śpiewałem.

Ja, Piknik z E.

thechris 13.05.2011 11:22

Prawda jest taka, że ci którym się wydaję, że protestują i ci, którym się wydaje, że to cokolwiek zmieni tak naprawdę solidaryzują się bandytami takimi jak ten który skopał operatorkę nSportu. To, że rząd robi pokazówkę to inna sprawa. Rząd jest taki jaki sobie wybrało społeczeństwo (w tym kibicie) i jeśli stać ten rząd tylko na pokazówki to trzeba następnym razem w wyborach wybrać inaczej. Natomiast pokażmy, że kibice potrafią kibicować i nie zniżajmy się do poziomu rządu i nie róbmy tanich pokazówek w ich stylu... Naprawdę nikt się tym nie przejmie, ich obchodzą tylko słupki sondażowe a piłkarzom należy się doping za zdobycie MP i godna atmosfera z okazji tego wydarzenia.

Arek1906 13.05.2011 11:23

spoko ale wytłumacz to wszystkim którzy przychodzą oglądać "tylko zwycięstwa".

klusek89 13.05.2011 11:25

A jak dla mnie w przerwie powinnismy WYJSC i zaczac doping przed stadionem a policja bedzie sie martwic zeby zabezpieczyc tyle ludzi!

Eryk 13.05.2011 11:25

Arek, :) Chłopie - na każdym stadionie są tacy, którzy przychodzą tylko po to. Ale nie wrzucaj 12 000 ludzi z E do tego wora. Jest tam naprawdę ogromny przekrój ludzi. Kibice, Kibole,Ex-chuligani, ale mający już po 40, 50 lat i zwyczajni ludzie z ulicy.

W moim odczuciu jest tak, że na E by działał doping, głosniejszy lub mniej głosny, ale by działał GDYBY głosniki te, które są na G były też u nas. Są ludzie, którzy chcą śpiewać, uwierz.

Arek1906 13.05.2011 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eryk (Post 1091700)
Arek, :) Chłopie - na każdym stadionie są tacy, którzy przychodzą tylko po to. Ale nie wrzucaj 12 000 ludzi z E do tego wora. Jest tam naprawdę ogromny przekrój ludzi. Kibice, Kibole,Ex-chuligani, ale mający już po 40, 50 lat i zwyczajni ludzie z ulicy.

W moim odczuciu jest tak, że na E by działał doping, głosniejszy lub mniej głosny, ale by działał GDYBY głosniki te, które są na G były też u nas. Są ludzie, którzy chcą śpiewać, uwierz.

Wiem że są tacy ale nie powiesz mi że jak drużyna będzie przegrywała 0-3 to dalej będą śpiewać i nie będzie gwizdów.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek89 (Post 1091699)
A jak dla mnie w przerwie powinnismy WYJSC i zaczac doping przed stadionem a policja bedzie sie martwic zeby zabezpieczyc tyle ludzi!

1906% poparcia

speedfashion 13.05.2011 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek89 (Post 1091699)
A jak dla mnie w przerwie powinnismy WYJSC i zaczac doping przed stadionem a policja bedzie sie martwic zeby zabezpieczyc tyle ludzi!

Jestem tego samego zdania. Chociaż siedzę na E, to oglądanie meczu bez dopingu nie sprawia mi żadnej przyjemności. Albo ostre przeciwstawienie się poprzez głośne śpiewanie i skandowanie, albo ostre przeciwstawienie się przez opuszczenie stadionu. Milczenie niestety nic nie da.

Jeśli nam zamkną stadion na Polonię, to zbierzemy się pod stadionem i, o ile będzie taka potrzeba, tam będziemy fetować.

to tylko moja opinia.

koniak 13.05.2011 11:32

Trzeba być doprawdy tępym, żeby myśleć, że cała ta akcja polega na solidaryzowaniu się z osobami robiącymi dym w Bydgoszczy. Rząd wydał wojnę nie chuliganom, tylko całemu ruchowi kibicowskiemu w Polsce ! Przejrzyjcie co po niektórzy na oczy, bo aż głupio, że takie osoby chodzą na Wisłę.

Eryk 13.05.2011 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek1906 (Post 1091706)
Wiem że są tacy ale nie powiesz mi że jak drużyna będzie przegrywała 0-3 to dalej będą śpiewać i nie będzie gwizdów.

Wiesz, "Pikniki z E" to nietypowy kaliber. Nieraz było tak, że drużyna przegrywała, a darli japy, czasami było tak, że remisowała, wygrywała i siedzieli cicho.
.

PlacekTSW 13.05.2011 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eryk (Post 1091716)
Wiesz, "Pikniki z E" to nietypowy kaliber. Nieraz było tak, że drużyna przegrywała, a darli japy, czasami było tak, że remisowała, wygrywała i siedzieli cicho.
.

Masz racje, ale i tak nie powinno się z G spiewać w ich stronę "Wisła to MY, a nie WY", bo Wisła to też Oni.

cornblume 13.05.2011 11:37

No własnie podiisuje sie pod postem Eyrka. Też jestem z sektora E i prosze o nie wyrzucanie kibiców z tego sektora do jednego wora. Na sektor E chodza naprawde różne osoby i wróznym wieku. Chodzą ludzie starsi , chodza rodzice z dziecimi, i chodzi też wiele młodych ludzi.

Ja na Wisłę nie chodze tylko dla zwycięstw. Jestem na każdym meczu ,. Chodze bez względu na to z kim gra Wisła , jakie są warunki pogodowe itp.


Ok rozumiem że jest protest. Ale czekalismy dwa lata na derby u ciebie. Mamy okazje zrewżnowac sie najwiekszemu wrogowi za zeszły sezon. A my co zamiast sie cieszyć z mistrzostwa to sie kłócimy.

Ok nie mam nic przeciwko protestowi. Ale czemu nie może on przybrać innej formy.

Przecież Premier Tusk ma gdziieś czy jest doping czy nie jemu własnie o to chodzi zeby była cisza na meczach .


Wypadałoby podziekowac piłkarzom za to mistrzowo . Czytałam wyiad z Naszym piłkarzem Maroem Melikosonm i sam mówił ze ma nadzieje ze na derbach bedzie doping i iinna atmosfera. ni na meczu z Lechem.

A ja obaiwma się ze w niedziele może być powtóka z Amiki.


Niech osoby decyzyjne decydują co bedzie dobre dla klubu.

Szkoda że ta forma protestu podzieliłka kibiców.

Arek1906 13.05.2011 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eryk (Post 1091716)
Wiesz, "Pikniki z E" to nietypowy kaliber. Nieraz było tak, że drużyna przegrywała, a darli japy, czasami było tak, że remisowała, wygrywała i siedzieli cicho.
.

No właśnie...A myślę że wszyscy byśmy chcieli żeby na R22 był doping przez 90 minut bez względu na wynik.

holender 13.05.2011 11:37

Wystapmy z tego calego OZSK!!!!! jak mozna wybierac forme protestu, ktora krzywdzi nas kibicow w najwiekszym stopniu!!!!!! Prawda jest taka ze doping to dobra zabawa na ktora kazdy z nas czeka przez caly tydzien. Dla klubu wazne sa sprzedane bilety, jedynie pilkarze moga odczowac jakis dyskomfort bez dopingu fanow.
Wygrane derby i co za tym idzie pewne mistrzostwo - jak tu nie spiewac i fetowac!!!
NA DERBACH TYLKO DOPING!!!

PlacekTSW 13.05.2011 11:43

Najlepiej w imię tego protestu, na meczu z Polonią odpalić race na G, i do tego skakać z przyśpiewką: "Kto nie skacze, ten za tuskiem".

Mareq 13.05.2011 11:46

Najzabawniejszy mit który padł już wielokrotnie w dyskusjach na ten temat w tym czy innym wątku , to to że protest nic nie daje i tego chce Tusk.
Bzdura
Przykładem jest tutaj Legia Warszawa i płacze komentatorów z C+ czy to właśnie na meczach Legii podczas protestu , czy podczas naszego meczu z Lechem.

l

Wit.Ek. 13.05.2011 11:51

Dlaczego sektor E ma się podporządkować sektorowi G a nie na odwrót?
Dlaczego zalecenia sektora G mają obowiązywać sektor E?

CZY WSZYSCY MUSIMY PROTESTOWAĆ W TAKI SPOSÓB?

JEST WIELE SPOSOBÓW PROTESTOWANIA.
MILECZENIE UDERZA W KLUB, O KTÓRYM CZĘSTO PISZECIE, ŻE GO KOCHACIE
JEŚLI JAKAŚ GRUPA CHCE PROTESTOWAĆ JEJ PRAWO ALE PRAWEM KAŻDEGO KTÓRY KUPIŁ BILET JEST TO, ŻE MOŻE DOPINGGOWAĆ WIŚLE

I NIKT NIE MA PRAWA ZABRANIAĆ LUB UTRUDNIAĆ DOPINGOWANIA WISŁY

NIKT




szczepans21 13.05.2011 11:56

dla mnie szydera z Tuska przez cały mecz będzie chyba najlepszym pomysłem...dobry zabawa, wyśmianie i będzie wspaniale..ludzie nie dzielcie się na wspaniałych i mniej...WSZYSCY CHCĄ WIELKIEJ WISŁY..a to że zabrania się już rzeczy zagwarantowanych w konstytucji.. można to zmienić tylko przez wybory..postawy..kreowanie prawdziwej rzeczywistości..
DOPING MIAZGA ALE PO TUSKU żeby cała Polska słyszała(nie obrażać) wyśmiać jest to najlepsza metoda

Sensej 13.05.2011 11:56

A zachowanie klubu uderza w kibiców. Piłkarzom pokażemy jutro ze to nie w nich chcemy uderzyć

Jestem ciekaw ile osob z sektora E jutro się pojawi?

Ilu ich będzie na meczu z Flotą Świnoujście w przyszłym sezonie w poniedziałek o 20, po serii 5 porażek z rzędu i kopania się w czoło.

Jaki będzie płacz jak zamkną na stadion, bo olaliśmy protest i Tusk doszedł do wniosku że stadion trzeba zamknąć

Wit.ek szanuje Cię, czasów komuny nie zaznałem. Ale gdyby wszyscy mieli takie podejście jak ty w tamtych czasych, to jednak w tych czasach bym żył.

podszywacz 13.05.2011 11:57

Dlaczego protest jest prowadzony poprzez brak dopingu? Czy nie lepiej pokazać że kibice potrafią się świetnie bawić i żywiołowo dopingować a protestować można wtrącając co chwilę np. "piłka nożna dla kibiców"? Niezależnie od decyzji G, ja na E będę zdzierać gardło. To są Derby, być może ostatnie na kilka lat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl