![]() |
Myślę, że jeśli zwyciężymy w tym meczu, mistrzostwo będzie bardzo blisko. Co prawda jeszcze czekają Nas mecze z Legią i Cracovią (szczególnie z drużyną zza Błoni obawiam się spotkania - ostatnio grają ciekawą piłkę) ale spokanie z "Kolejorzem" - jeśli będzie wygrane - doda Nam pewności i zdecydowanie przybliży do majstra. Liczę na 2:0 -pełny stadion, drużyna musi być niesiona dopingem:)
|
Cytat:
-Wisła wygra z Lechem i Cracovią -Jagiellonia przegra z Polonią Warszawa, lub Legią -Polonia Bytom wygra z Cracovią i Górnikiem Zabrze -Korona zgromadzi minimum dwa punkty z Lechią i Arką ...to Wisła zdobywa po wygranych derbach mistrzostwo Polski i spuszcza z Ekstraklasy "Pasy". |
Cytat:
10 znaków |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przy mojej analizie nie wziąłem pod uwagę jeszcze jednego zespołu -Legii. Stołeczni muszą przynajmniej raz zremisować w dwóch najbliższych kolejkach plus wyżej wymienione warunki i wtedy będziemy pełnoprawnym mistrzem Polski.
|
Poznań jest cieniutki. Wygrywa coś od czasu do czasu. Ale pomysłu w ich grze nie ma żadnego, także zawodnicy przeciętni. Poza kilkoma wzlotami są typowymi rzemieślnikami. Bez trenera,a Bakero ciężko za takiego uznać nic nowego na nas nie wymyślą.
Mamy jedną opcję, która czyni nas mocnymi. Melikson robi dla nas nieprawdopodobną różnicę. W naszej lidze nigdy nie grał zawodnik o takich umiejętnościach. Strasznie wysoko Valcx postawił sobie poprzeczkę, ciężko będzie mu teraz sprowadzić zawodnika, który tak zdominuje swoją pozycję w lidze. Meliskon wykracza poza standardy naszej ligi. Dzisiejszy mecz pokazał nam tak naprawdę ile potrafi ta drużyna. Wg mnie mogą wiele, bardzo wiele, a bramka Sivakova pokazała jakie w nich tkwią możliwości. Żeby tak uderzyć trzeba mieć mega pewność siebie i swoich możliwości. I to strzela rezerwowy, z którego nie jest zadowolony trener. Piękna sprawa. Ciężko będzie Poznaniowi coś nam przeciwstawić. Wiem,że to brzmi dość pewnie ale bardziej obawiam się spotkań późniejszych niż tego najbliższego. |
Cytat:
Co do srodowego meczu to jak to sie mowi, kazda passa ma swoj koniec. Ostatnio z Poznaniakami nam nie szlo ale teraz jest chyba najlepsza okazja na to by wreszcie wygrac. To moze byc piekny tydzien, zwyciestwa w srode i niedziele to na 99% MP. W dodatku pokazalibysmy Cracovii i Lechowi gdzie ich miejsca (odpowiednio 1 liga i srodek tabeli).:P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Spodziewam się w tym meczu odkrycia Lecha i ciekawych kontr z naszej strony . Nie ulega wątpliwości że Lech ten meczu musi wygrać jeśli chce grać w pucharach w przyszłym sezonie . Wisła powinna wygrać , ale teoretycznie w lidze gdzie nikt jej nie goni , nawet remis w takim spotkaniu może być cenny . Jednak liczy się tylko zwycięstwo !
Skład powinien wyjść taki sam jak w meczu z Lechią , chociaz sie obawiam o zdrowie naszych graczy , bo w trakcie dzisiejszego spotkania mniejsze lub większe urazy mieli Chavez ( kolano ) , Melikson , Pareiko , Genkov ( udo ) , po kontuzji jest Cikosz . Pokusze się o małe porównanie poszczególnych pozycji : Bramka : Pareiko > Kotorowski ( tutaj może nie ma wielkich rozbieżnosci , jednak Pareiko jest od miesiaca w super formie , gdzie nawet uefa to doceniła ) Obrona Cikosz < Wojtkowiak ( w ofensywie lepszy jest Cikosz , jednak w defensywie lepszy Wojtkowiak więc stawiam na niego ) Jaliens = Bosacki ( obaj są w słabej formie ) Chavez > Arboleda/ Wołąkiewicz ( Chavez jest najlepszym defensorem tej rundy ) Paljic = Henriquez ( obaj zawodnicy chaotyczni w obronie , lepsi w ataku . Remis ze wskazaniem na Paljicia ) Pomoc : Sobolewski > Đurđević ( minimalna przewaga Sobola , większe doświadczenie i większa osobowość ) Wilk = Injac/Murawski ( Indywiudalnie lepszymi zawodnikami jest Injac czy Murawski, poza tym mają większe doświadczenie , jednak Wilk nadrabia ambicją ) Kirm < Kriviets ( Kirm raz że jest bez formy , a dwa że Kriviets to jedyna obok Stillica jasna postać w Poznaniu ) Melikson > Stillic ( przewaga Meliksona , z racji tego że Stillic nie istnieje fizycznie poza tym nie ma takiej dynamiki , co nie znaczy że nie będziemy z nim mieli problemów ) Małecki > Wilk ( bez porównania ) Atak : Genkov = Rudnevs (zawodnicy o podobnych warunkach , Genkov jest silniejszy fizycznie , Łotysz jest lepszy technicznie , na remis ) Ocena całościowa : Wisła>Lech |
Cytat:
Pamiętajcie że w zeszłym roku też mieliśmy świętować mistrza na Cracovii. Tyle logicznego bełkotu w sercu czuję że będzie 2-1 dla nas po świetnym meczu:) |
Cytat:
Pareiko > Kotorowski (brak pyrań) Wojtkowiak > Cikos (Cikos popelnia troche bledów) Chavez > Arboleda (Chavez pewny punkt, Arboleda bez formy) Jaliens > Wołąkiewicz Paljic = Henriquez (Serb w ofensywie lepszy, w defensywie Henriquez) Sobolewski > Djurdevic Wilk < Injac Melikson > Stilic Małecki > Kiełb, Wilk Kirm > Kriwets Genkov < Rudnevs |
Jaliens się nie odnalazł w naszej ekstraklasie. Gra dziadostwo, a pokazujecie że niby lepszy jest od innych...
|
W momencie gdy mieliśmy 8 pkt przewagi nad Jagą niektórzy już mrozili szampany.... ja uważam że jak 11 maja wygramy to możemy wkładać szampany do lodówki... a moim marzeniem jest zdobyć MP i dobić parchów w jednym meczu... może się spełni
|
Cytat:
|
Cytat:
Andraz - 8 bramek 3 asysty (Liga) Siarhiej, czy Siergiej Kriwiec - 3 bramki 3 asysty (Liga) Nie znam statystyk z pucharów, ale wydaje mi się, ze i tak jego statystyki wypadają lepiej.Andraz nie raz ratował nam skórę i nawet jak nie idzie (mecz wczorajszy) to potrafił strzelić bramkę. Ale oczywiście jest to moja subiektywna ocena, zgadzać sie nie musicie. Pewnie kibic Lecha dałby w drugą stronę |
Cytat:
Rok temu zostaliśmy przez nich upokorzeni, mam nadzieje, że teraz karta się odwróci i z cracovią z trudem ale wygramy.O Amikę jestem jakoś spokojny, że pykniemy luźno ich kopacze pykną. |
Cytat:
Myślę, że należy również przyjąć, że Patryk jest pomocnikiem i też zbliża się do '10' |
Panowanie trzeba pamiętć że lech miał więcej czasu na odpoczynek,
kolejna kwestia jak zagramy w środku? ja bym jeszcze nie stawiał że jesteśmy murowanym kandydatem do zwycięstwa w środę, najważniejsze żeby nasi kopacze wiedzieli że trzeba zapierdalać aby wygrać najbliższe dwa mecze,(żeby nie wkradł się komfort psychiczny) |
Moim zdaniem , ten mecz pokaże nam , czy z tym składem mamy co marzyć o grze w europejskich pucharach , lech zagra na 100% bo jesli chce grać w pucharach ,musi wszystko do końca wygrywać.Moim zdaniem wygramy ale minimalnie
|
Pareiko > Kotorowski
Wojtkowiak > Cikos Chavez = Arboleda Jaliens =Wołąkiewicz/Bosacki Paljic = Henriquez Sobolewski = Djurdevic Wilk < Injac Melikson > Stilic Małecki > Kiełb, Wilk Kirm < Kriwets Genkov < Rudnevs Nie będe komentował dlaczego ,kto lepszy w ofensywie,kto defensywie |
Wedlg mnie najtrudniejsze mecze moga okazac z tych latwych , a dlaczego ? Amica gra piach , wystraczy wylaczyc z gry Kriwetsa (czy jak mu tam jest) Rudnevsa i Stilicia , W 1 jedynastce powinni zagrac Wilk s Sobol , zeby zdominowac srodek , Jirsak sie nie nadaje , odstawia noge i czasem sie rusza jak mucha w gownie , natomiast Wilk zapierdala i to on powinien miec miejsce w pierwszej 11.
Na pewno trzeba bedzie uwazac na stale fragmenty gry i na placzka Arbolede. |
Cytat:
|
mi sie marzy zemsta za jesienna bo to byl dramat.lech generalnie gra piach ale glownie dzieki stilicowi maja przeblyski i w miare skutecznego rudnevsa na jego akcji wykonczenie.krivets to mnie nie przekonuje wcale.arbolode zgnoic jak dolhe kiedys trza.3 0 dla wisly biore w ciemno:d
|
Czyli podstawowa jedenastka powinna wybiec taka sama jak z Lechią czyli z Wilkiem i Sobolem na środku.
Tu mnie zastanawia tylko to jak sobie poradzimy grając co 3 dni tym samym składem. Zwłaszcza czy Melikson wytrzyma przynajmniej do meczu z Legią. |
Cytat:
Cytat:
|
Jedynie pytanie co do składu to czy zagramy na dwóch def pomocników czy nie, w 1 wariancie zagra Wilk, w 2 (pewnie) Sivakov, ja bym postawił na taki sam skład (i taktyke) jak we wczorajszym meczu. Żeby tylko każdy był zdrowy, wczoraj włożyli mnóstwo serca i wysiłku w mecz, a przerwy mają tyle co nic, dziś wolne, jutro jakiś lekki trening i pojutrze mecz... będzie dobrze, musi być! trzeba wkońcu pokazać Amice gdzie ich miejsce (środek tabeli)
Edit: Obstawiam że wygramy 1-0 (Genkov) po słabym meczu z obu stron. |
Pareiko > Kotorowski
Cikos < Wojtkowiak Chavez = Arboleda (obydwaj grają właściwie podobnie) Jaliens =Wołąkiewicz/Bosacki Paljic < Henriquez (remis w ofensywie , ale w defensywie lepszy zawodnik Lecha) Sobolewski = Djurdevic Wilk < Injac/Murawski Melikson > Stilic Małecki > Kiełb, Wilk Kirm < Kriwets Genkov < Rudnevs |
Mała sugestia, dajcie sobie spokój z robieniem jakich równań typu: nazwiskoX >= NazwiskoY. Jak pokazały poprzednie mecze, można mieć nawet X>>>>Y i przegrać. Piłka nożna to nie gra 22 zawodników, ale gra dwóch zespołów !
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl