![]() |
Ćwielongowi przeszkadza pogoda i 17 godzina. Ten piłkarzyk jest chory na głowę i dobrze, że Wisła się go pozbyła. Na dodatek "wspaniały" Śląsk Lenczyka, którego obawia się pół tutejszego forum, gra totalną kaszanę.
|
Sztylka właśnie dostał żółtą
|
90 Minuta, Korona wygrywa ze Śląskiem, więc jednak można. Slask na mecz z nami powinien wyjść z lekka bojaźnią
|
Jagiellonia - Górnik
Pauzują: - Zagrożeni: Lato, Sandomierski (Jagiellonia); Kwiek, Marciniak, Wodecki, Zahorski (Górnik) Cracovia - Zagłębie Pauzują: Radomski, Suart (Cracovia); Dąbrowski, Kocot (Zagłębie) Zagrożeni: Bartczak, Dudzic (Cracovia); Costa, Wilczek (Zagłębie) Śląsk - Wisła Pauzują: Sztylka (Śląsk) Zagrożeni: Celeban, Ćwielong, Fojut, Socha (Śląsk); Cikos, Jirsak, Kirm (Wisła) Korona - Ruch Pauzują: Jovanović (Korona) Zagrożeni: Korzym, Lisowski, Niedzielan, Stano, Sobolewski (Korona); Bronowicki, Grzyb, Nykiel, Stawarczyk (Ruch) Lechia - Legia Pauzują: Astiz, Vrdoljak (Legia) Zagrożeni: Bąk, Deleu, Kożans, Wiśniewski (Lechia); Jędrzejczyk, Machnowskyj, Rzeźniczak, Wawrzyniak (Legia) Widzew - Bytom Pauzują: Jarecki (Bytom) Zagrożeni: Dudu, Dzalamidze, Panka, Ukah (Widzew); Hricko, Kobylik (Bytom) Lech - GKS Pauzują: Małkowski, Wróbel (GKS) Zagrożeni: Arboleda, Bosacki, Wilk (Lech); Fonfara (GKS) Polonia - Arka Pauzują: Rachwał, Smolarek (Polonia); Zagrożeni: Bruno, Brzyski, Gołębiewski, Pietrasiak (Polonia); Bednarek, Bożok, Burkhardt, Glavina, Zawistowski (Arka) |
Teraz na pewno ze Śląska zejdzie ta pewność siebie , a to jest okazja dla naszych piłkarzy.Wraca Mały i Sobol więc jest git.
Melikson na środku czuję się najlepiej , i mam nadzieje że napsuje trochę krwi piłkarzom Śląska. |
szkoda Śląska ta je%^na korona
|
Czyli Slask jest jak najbardziej do pokonania
EDIT: Cytat:
|
A co myślałeś, że nie ? :D Przecież to takie same słabiaki jak reszta ligi. Pytanie, czy my się okażemy od tych słabiaków lepsi. Patrząc na nasze wyjazdowe popisy, gdzie nie potrafimy narzucić swojego stylu gry, a niepewna obrona wspomaga atak przeciwinka może być ciężko.
Natomiast chcąc poknywać Estonczykow i Gruzinów takie mecze powinniśmy wygrywać z palcem. |
Cytat:
|
Cytat:
wg mnie mecz ze Śląskiem będzie łatwiejszy niż ten niedawny z Koroną Korona przed meczem z nami była z nożem na gardle mając fatalną passe na wiosne Śląsk miał świetną passę , teraz złapali zadyszke , poza tym Lenczyk w ostatnim tygodniu przebąkiwał o odejściu co też ucina skrzydła piłkarzom . Nie mają takiego ciśnienia jak Korona przed nami , co oczywiście nie znaczy że oddadząmecz bez walki . zapewne skład powróci do "optymalnego " z Małeckim i Sobolewskim Maaskant powinien jednak mieć "Mały" ból głowy po tym jak imo rozegraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie (jeśli chodzi o kulture gry ) . |
Cytat:
W moim odczuciu Wilk już teraz jest lepszy od Sobola, cóż Sobol zrobił wiele dla Wisły ale to już nie ta lata, nie ta forma.. zrobił się strasznie drewniany. na forum panuje opinia, że Wilk zagrał słabo. według mnie wręcz przeciwnie, a jeszcze powołam się na osoby, które w temacie jednak bardziej się orientują niż 90% forumowiczów - był bardzo chwalony w Lidze+. Co do Małego to jego taktyką jest "podaj, ja wezmę piłkę, będę tylko na nią patrzył i biegł byle do przodu". Oczywiście bronią go bramki i asysty, ale ciekawi mnie czy to przejdzie w pucharach. Gra bardzo chaotycznie, dla porównania zupełnie na innym biegunie jest Melikson. Ale nie piszę, że gra źle, tak jak wspomniałem - statystyki go w pełni bronią. No i to bez Małego i Sobola mogliśmy oglądać dobrze taktycznie grającą Wisłę, wymienność pozycji, utrzymywanie się przy piłce, wystawianie się itd. Myślę, że niezależnie co zrobi Maaskant - ma pełne zaufanie. |
Jestem bardzo niezadowolony z tego że Korona pokonała Śląska. Chciałem w końcu zwycięstwa z kimś a nie z drużyną która jest w kryzysie, jak np Jagiellonia w meczu z nami. Chciałem żeby Wisła zwyciężyła niepokonany od 15? kolejek Śląsk, żeby nikt nie mówił, że zdobyliśmy ten tytuł bo tak naprawdę nikt go nie chciał. Chciałem, żeby nikt nie deprecjonował naszego 13 mistrzostwa. No ale cóż. Trzeba pojechać i zgarnąć 3 pkt ;)
|
Dobrze byłoby wygrać, ale może być też remis bo jak wiadomo nie jesteśmy nadzwyczaj stabilni na wyjazdach (choćby Bytom, Korona). Wygrana we Wrocku byłaby sporym krokiem do MP - mam nadzieję, że Orest i Pepe nie będą robić problemów...:) Swoje już ugrali i szczerze mówiąc marzenia Śląska o pucharach można między bajki włożyć - max 5 miejsce w tym składzie
|
Cytat:
|
Gienkowi nic nie będzie , to kawał chłopa :D
Gienek staję się teraz naszą mocną stroną i to bardzo cieszy. Co do meczu z WKS-em to trzeba będzie uważać na rożne i oczywiście na wrzutki w nasze pole karne , każdy wie dlaczego.Po za tym nie ma lipy , nie ma odpuszczania zawodnicy to wiedzą, i na Śląsku trzeba grać o 3pkt.Skład pewnie będzie taki jak w meczu z Koroną. |
Cytat:
|
Cytat:
Wczoraj wspomniałem, że porażka Śląska to tylko kwestia czasu jednak mecz był typowo na remis i nie spodziewałem się, że już za 9 godzin moje słowa okażą się prawdą. Jednak prawdą jest, że Śląsk podobnie jak i Lechia z meczu na mecz tracą ten impet i równają do reszty. My zaś powoli się rozpędzamy co wcale nie znaczy, że nie "złapiemy gumy" w czwartkowym meczu. Ja jednak liczę, że 3 pkt. przyjadą do Krakowa, a później Śląskowi należy życzyć jak najlepiej. |
Styl gry Śląska jest bardzo niewygodny dla tzw. faworytów. Śląsk dobrze się broni i bardzo niebezpiecznie kontratakuje. Do tego jeszcze stałe fragmenty gry i strzały z dystansu. Śląskowi lepiej idzie gra z drużynami z góry tabeli i nam będzie z nim prawdopodbnie bardzo ciężko. Na pewno trudniejszy mecz niż z GKS...
|
Cytat:
Liczy się Mp, a jak go zdobędziemy, to już mnie nie interesuje |
Cytat:
|
Do końca sezonu pozostało już tylko 8 spotkań i każdy mecz będzie dla nas jak finał.Łatwo nie będzie bo ale jeśli będziemy grali to co z Bełchatowem jestem spokojny.Przyda nam się podreperować bilans meczów na wyjeździe.Nie możemy stracić punktów bo pamiętajmy że Jagiellonia gra u siebie z Górnikiem więc raczej pewnie zdobędzie 3 punkty.
|
Ludzie!!! Żeby Jaga nas wyprzedziła to oni muszą wygrać o trzy mecze więcej niż my. A to - przy takiej grze Jagi - raczej jest już niemożliwe. Więc bez paniki. W meczu ze Śląskiem trzeba grać tak jak w 2 połowie z Bełchatowem. I przede wszystkim nie dopuszczać do stałych fragmentów gry w okolicach naszego pola karnego, bo któryś z naszych piłkarzy może wsadzić swoją kanciastą łepetynę i zasadzić samobója w ostatniej minucie meczu.
|
Każdy mecz trzeba grać na 300% bo odpuszczanie wiadomo czym się kończy. A czemu mamy bać się Sląska? Niech oni boją się nas ;) .
|
Musielibysmy miec niezly zanik formy zeby pozwolic sobie na roztrwonienie przewagi nad reszta a taka Jagiellonia musialaby byc 2 razy lepsza od nas.
|
Wisła
Slask - W, Górnik Zabrze - D, Lechia - W, Lech Poznan - D, Cracovia - D, Legia - W, Zagłebie - W, Polonia Warszawa - D Jagiellonia Gornik Zabrze - D, Polonia Bytom - W, Widzew Lodz - D, Polonia Warszawa - W, Legia Warszawa - D, Korona - D, Cracovia - W, Ruch Chorzów - W Jakby nie patrzeć to mamy trudniejszych przeciwników. Nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów, bo Jaga może doskoczyć. Sezon temu stracilismy przewagę 10 pkt nad Lechem, teraz mamy 6, więc muszą się spiać Wiślacy i grać na 100% |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale panikujecie :D
W tamtym sezonie mieliśmy przewagę 8pkt nad Lechem po 17 kolejkach. Pamiętajcie jednak, że katastrofalnie zaczęliśmy rundę wiosenną: 3 mecze, 1pkt i 0 goli. Po 20 kolejkach Lech był już tylko 2pkt za nami, a trzeba przyznać, że grał wtedy najlepszą piłkę w Polsce od czasów Wisły z jesieni 2007. My przy takiej pycie, którą prezentowaliśmy potrafiliśmy utrzymać lidera do 29. kolejki i pewnie utrzymalibyśmy go do końca, gdyby nie kosmiczny samobój Jopa. Więc panowie - więcej spokoju i optymizmu. Wisła gra najlepiej w piłkę w całej lidze. Dodatkowo mamy mocną ławkę, co pokazał ostatni mecz. Pozostałe drużyny ligi są po prostu za słabe, aby w jakikolwiek sposób nam zagrozić. Do końca sezonu nie przegramy meczu. Z Lechem, Legią, Cracovią wygramy i to pewnie. Naprawdę nie mamy się czego obawiać. Podobnie jak najbliższego meczu ze Śląskiem, gdzie przewiduję wynik powyżej 2,5 goli. Jakieś 2-1, 3-1 dla nas. Jedyne czego się obawiam to tego, aby nie dochodziło do takich sytuacji jak w meczu z Koroną, gdzie my chcieliśmy grać w piłkę, a oni łamać kości. Jeżeli sędziowie nie pozwolą na wyrównywanie szans na boisku chamską i brutalną grą tylko pozwolą grać w piłkę to skończą się remisy na wyjazdach i nie widzę żadnych przeciwników w lidze... Na koniec sezonu typuję tak: 1. Wisła, 2. Jagiellonia, 3. Lech, 4. Polonia |
Cytat:
|
a Lech gra z takimi rywalami:
GKS Bełchatów (dom), Zagłębie(wyjazd),Górnik Zabrze(dom), Wisła(Wyjazd), Ruch(dom), Lechia Gdańsk (wyjazd), Polonia Bytom(wyjazd), Korona(dom) Wydaje się że z trójki Wisła, Lech, Jagiellonia to my mamy najgorszy terminarz. ale nie ma co biadolić. Wygrywamy 3 kolejki teraz pod rząd przyjeżdża Lech lub ewentualnie kilka dni później Cracovia i możemy się cieszyć z mistrzostwa:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl