![]() |
Wyjątkowo jestem spokojny o wynik w Kielcach tym razem. Zespól rozbity wewnętrznie, trener na wylocie, kiepskie wyniki na wiosnę oraz zamieszania około klubowe sprawiają, że jesteśmy zdecydowanym faworytem niedzielnego starcia.
|
Lepiej żeby trenera zwolnili po meczu z nami. Wiadomo - nowy trener to i nowa motywacja w piłkarzach. Po co nam to?
Pan Jotka Wg mnie nie będzie to spokojny mecz, a mecz taki jak w Bytomiu. Takie mecze nie są łatwe dla nas. mam nadzieję że wygramy choćby 1-0:) |
Potencjalnymi kandydatami mają być Okuka, Kasperczak i Janas.
|
Mogli poczekać do niedzieli:/
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,t...l?ticaid=1c136 |
Za ten wałek z nie wpuszczeniem nas na stadion to mam nadzieje, że nasi grajkowie dosłownie im wpi.erd.olą dla przykładu takie 5 do 0 :D
|
Taaaa
Żeby 1-0 Nasi wygrali. Przed Bytomiem też niektórym kibicom się pomieszało w głowach i wieszczyli łatwe 5-0 dla nas. Skończyło się wiadomo jak.... |
Cytat:
|
Cytat:
To był pierwszy mecz Śląska po zmianie trenera. BTW Może piłkarze Korony grali przeciw Sasalowi? Teraz przyjdzie nowy trener i będą grac dla niego a nie przeciw niemu? Ponadto większosć piłkarzy chce się pokazać nowemu szkoleniowcowi, więc przez kilka pierwszych meczy działa efekt nowej miotły. |
dajcie spokój z tymi teoriami, zmienili trenera, może to coś zmieni w glowach pilkarzy z Kielc, ale ich gry na pewno nie poprawi znaczaco
nasi niech zagraja swoje i bedzie dobrze, Korona gra ofensywnie, wiec na pewno nie bedziemy mieli problemow! typuje 1-3 dla nas ;) |
Ale jak piłkarze Korony mają pokazać coś, czego po prostu nie potrafią? To nie są ludzie stworzeni do grania o wyższe cele niż 10 miejsce w tabeli, nie oszukujmy się. Wygrywamy z Legią i Jagą, nie możemy się bać wynalazków pokroju Korony, po prostu nie wypada
|
Cytat:
|
Okuka trenerem Korony ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,t...wiadomosc.html |
Podobno na trenera Korony brany jest pod uwagę także Kasperczak :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Na Wisłę zawsze wszyscy cholera się odbudowują albo zagrają jeden dobry mecz w całym sezonie :/
Dlatego zwycięstwo 1-0 bo mam nadzieje drugiej z kolei bramce Genkova biorę w ciemno. Musi się chłopak odbudować. Liczę bardzo na niego. I liczę na to że strzeli coś z Koroną, bo gol za golem dodaje dużo pewności i daje kopa na resztę sezonu. |
Cytat:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,t...wiadomosc.html :> |
Cytat:
A czy czasem klub żeby żeby się odwołać nie musi najpierw dostać uzasadnienie. To tak jak by bp.Sąd mówi zostałeś skazany na 2 lata więzienia i już.Ale jak masz się odwołać jak nie wiesz za co zostałeś skazany. Oczywiście klub mógłby bardziej naciskać,próbować przyspieszyć sprawę.Ale dobrze wiemy jak nas tam lubią w Ekstraklasie i PZPN. |
Cytat:
Niech sobie prezes uświadomi, że on tu jest w klubie dla kibiców a nie odwrotnie, wiec skoro ten klub reprezentuje, niech się ....a za kibicami postawi. Gdzie jest teraz wyborcza? |
Wisła Kraków w tłoku szlifuje formę na Koronę Kielce
- Gramy, gramy, szybciej, szybciej! - pokrzykiwał w środę na swoich piłkarzy trener Wisły Robert Maaskant. Holender na przedpołudniowym treningu zarządził intensywne gry na małej powierzchni, gdzie zawodnicy musieli sobie radzić z rozgrywaniem akcji w dużym tłoku. http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...elce,id,t.html |
Korona niby slaba ale na nas sie zepną i zobaczycie jak beda biegac.
Trzeba przygotowac sie na walke,tylko nie jak w chodzonego w Bytomiu bo znowu mozemy punkty stracic. Licze sie sie w koncu Genkov odblokuje i zacznie stwarzac jakies sytuacje bo czas najwyzszy. No i zeby Melikson znowu zaczal robic akcje,bo otatnio lekko "przygasl". |
No sorry ale Korona, na 27 możliwe ostatnio punkty zdobyła zaledwie 4. Z dziewięciu meczów nie wygrali żadnego i zaledwie 4 zremisowali. Na moje to oni powinni się spinać już na każdego rywala mniej więcej od 5-6 kolejek. Nie wierzę, że na nas zepną się jakoś wyjątkowo mocno, na tyle mocno żeby nas pokonać. Do tej pory nie dawali rady, to teraz też nie dadzą, wystarczy tylko robić swoje.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz z Korona posedziuje ten sam arbiter co na jesieni czyli Pan Dawid Piasecki. W sumie w tym sezonie 3 razy Nam sedziowal i co ciekawe 3 razy u Nas. Wyniki:
Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa :-D Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów Sedzia dla Nas szczesliwy jak widac. Oby na wyjazdach tez to dzialalo :> |
Cytat:
|
Cytat:
nawet jak ten kretyn dał by nam jeszcze 100 karnych to do konca zycia chyba nie zapomne jego nazwiska za przekręcony mecz z żydami rok temu. szczęśliwy... |
Jeśli myślimy o mistrzostwie to w Kielcach trzeba wygrać.Nie możemy stracić frajersko punktów jak w Bytomiu bo w perspektywie mamy jeszcze cięższe wyjazdy.Maskaant pewnie zbytnio w składzie zmieniał nie będzie choć np co do Jirsaka nie mogę wciąż się przekonać.Melikson nieco obniżył loty i przydałby mu się nieco lepszy mecz.Zobaczymy czy Genkov rzeczywiście odpalił.Pamiętam nasz ostatni mecz tam bardzo dobrze i takim wynikiem jak wtedy bym nie pogardził jednak Korony nie można absolutnie odpuszczać bo jak już mówicie na nas będą podwójnie zmobilizowani.
|
Cytat:
Sędzia... |
Cytat:
Poza tym, co to za .......enie czy sedzia jest szczesliwy czy nie ? Jak sie gra swoje to sedzia moze najwyzej popierdziec |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl