![]() |
zrobione ;] hej właśnie podziel się wynikami! :)
|
Pomagamy pomagamy!
Nie wiadomo kto i kiedy będzie również potrzebował takiej pomocy. :) Przyjemna ankieta. Wyników również byłabym ciekawa (o ile każdy zaznaczał prawdę ;) ). |
Tylko dlaczego nie można się interesować i dopingiem i przebiegiem meczu? (powinny być dwie opcje do zaznaczenia)
|
S. nie bądź już taki szczegółowy, możesz zaznaczyć opcję INNE i tam napisać, że interesujesz się obiema.
|
poszło !!!
|
poleciało :)
|
Ankieta wypełniona, powodzenia w pisaniu pracy i jej obronie :)
|
Jesli chodzi o pomoc dla brata po szalu to ja zawsze jestem gotowy
Mam nadzieje ze pomozemy Pzdr |
Jak skończysz pisać to ja bym chętnie przeczytała taką prace...POWODZENIA:-)
|
Coś ucichł temat HOP pomagamy koledze po szalu ;)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl