Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Wislacka ankieta nt kibicowania (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7991)

manager1906 22.03.2011 20:38

zrobione ;] hej właśnie podziel się wynikami! :)

masterlag 22.03.2011 20:56

Pomagamy pomagamy!
Nie wiadomo kto i kiedy będzie również potrzebował takiej pomocy. :)
Przyjemna ankieta. Wyników również byłabym ciekawa (o ile każdy zaznaczał prawdę ;) ).

Tomek_06 22.03.2011 20:57

Tylko dlaczego nie można się interesować i dopingiem i przebiegiem meczu? (powinny być dwie opcje do zaznaczenia)

Jot 22.03.2011 22:32

S. nie bądź już taki szczegółowy, możesz zaznaczyć opcję INNE i tam napisać, że interesujesz się obiema.

ajasz 22.03.2011 22:45

poszło !!!

maciekTSW 22.03.2011 22:52

poleciało :)

kasperr 22.03.2011 23:09

Ankieta wypełniona, powodzenia w pisaniu pracy i jej obronie :)

Wojtas 22.03.2011 23:16

Jesli chodzi o pomoc dla brata po szalu to ja zawsze jestem gotowy

Mam nadzieje ze pomozemy

Pzdr

Kibicka 22.03.2011 23:35

Jak skończysz pisać to ja bym chętnie przeczytała taką prace...POWODZENIA:-)

didzej132 26.03.2011 22:07

Coś ucichł temat HOP pomagamy koledze po szalu ;)

marian3a 26.03.2011 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1068839)
Jak skończysz pisać to ja bym chętnie przeczytała taką prace...POWODZENIA:-)

Dokładnie nie zapomnij umieścić pracy później na necie abyśmy mogli przeczytać :) i wystawić ocenę bo chyba ważniejsza jest ocena ludzi o których się pisze niż jakiegoś pana dla którego "wszystko jedno"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl