![]() |
Cytat:
|
dałbym Łobo od początku szanse , był bardzo aktywny w Bielsku.Trzeba stawiac na zawodników co są w formie.
----------Genkov-------------- Kirm--------------------Małecki Melikson---Sobolewski--Łobo Palijc-Chavez-Bunoza-Czikos ----------Pereiko-------------- |
Bunoza błagam tylko nie on! My to mamy jakiegoś pecha Pawełka nie ma to musiał się pojawić kolejny fanatyk zagrań "na podniesienie ciśnienia"
|
Cytat:
|
Cytat:
BAN!!! |
od kiedy bilety na Jage?
|
---------Genkov--------------
Kirm--------------------Małecki ---Melikson-------Rios--------- ------------Wilk----------------- Palijc-Jaliens-Chavez-Cikos ----------Pareiko-------------- Nie wiem czy tak nie byłoby najlepiej w meczu z Polonią Bytom. Co do tego co proponuje Ayala: nie dla Chaveza po lewej str. ŚO, nie dla Łobo gdziekolwiek, nie dla Bunozy, nie dla błędów w nazwiskach naszych piłkarzy, a tak to się zgadzam :D |
Tak się zastanawiam odnośnie naszego ustawienia, być może można by spróbować przesunąć Radka do obrony, a za niego dać Wilka. Nasza obrona nie gra najlepiej, zwłaszcza środek, taki gracz jak Sobol myślę że dałby sobie radę na środku obrony, wydaje mi się, że to jest dla niego pozycja. Z kolei Wilk pokazał że bardzo dobrze spisuje się w roli defensywnego pomocnika ( nie wiem czy nawet nie lepiej niż Sobol). Co o tym myślicie?
---------Genkov----------- Kirm----------------Małecki ----Melikson----Siwakow-- ------------Wilk-------------- Palijc-Sobolewski-Chavez-Cikos ----------Pareiko-------------- |
Cytat:
|
---------Genkov--------------
Kirm--------------------Małecki ---Melikson-------Jirsak--------- ------------Sobol--------------- Palijc-Jaliens-Chavez-Cikos ----------Pareiko-------------- Jestem niemal że pewny że Rios do konca sezonu nie powącha za długo murawy, chyba że bedzie plaga kontuzji. Nikt o zdrowych zmysłach nie da za niego 1,3 mln złotych a co dopiero euro. To samo tyczy się Łukasza który już drugi raz zawiódł w PP. Odwrotnie jest z Łobodzińskim, tylko i wyłącznie po nim było widać chęć gry, bardzo mnie zaskoczył. |
Moim zdaniem Masskant ma nie duże pole manewru i skład będzie podobny jak w Meczu z Widzewem . Nie wiadomą jest tylko Jirsak czy Siwakow i na środku obrony Jaliens albo Bunoza . Na pozostałych pozycjach zostanie raczej jak było .
Zgadzam się przedmówcą że Rios już raczej nie pogra w Wiśle ... i proszę nie płaczcie juz po nim ....W 2 lidze argentyńskiej nie będzie gwiazdą ... |
W Polonii na 99% zagra na bramce Juszczyk. Ciekawe jak mu mecz wyjdzie. W sumie to dawno nie bronił.
|
Cytat:
P.S. zamiast Sivakova Jirsak |
Podejrzewam,że będzie to najcięższy mecz jaki do tej pory nasi piłkarze rozegrają. Bytom pewnie przed degradacją się nie uratuje. W ten czy inny sposób zleci. Niemniej właśnie grając z nami kopacze z Bytomia będą chcieli zaprezentować się przyszłym pracodawcom,no bo kiedy jak nie teraz? Wisła, 7 zwycięstw z rzędu, lider. Z psychologicznego punktu widzenia ten mecz będzie dla zawodników Bytomia bardzo ważny,wszak grają o nowe umowy w nowych klubach. Grają nie w interesie klubu a swoim, i to ich będzie niesamowicie motywować. Dlatego uważam,że będzie bardzo ciężko. Widzicie co się dzieje gdy przeciwnik jest zdeterminowany,niesamowicie zaangażowany.
|
według mnie drużyna będzie chciała zmazać plamę z pucharu i da z siebie wszystko!! wygramy i to wysoko. bramki strzelą Genkov, Mały i Kirm.
|
Cytat:
|
Jaki mamy rekord klubu w wygranych meczach pod rząd? Wydaje mi się że 8 wygranych pod rząd ( za Smudny i Skorży), jeśli się mylę to mnie poprawcie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Smuda -10,8 Skorza -10 |
Bytom to ciężki teren i trudno tam będzie o zwycięstwo, ale jeśli chcemy mysleć o mistrzostwie, to takie mecze musimy wygrywać. Liczę, że nasi będą chcieli zmazać plamę z PP.
Mam nadzieję, że Genkov "pójdzie za ciosem" i przełamie się na dobre. |
Cytat:
Nie ma co dramtyzowac. Powinnismy spokojnie pyknac Bytom. Oczywiscie jesli nasi pilkarze beda zmotywowaniu i zaangazowani w walke na boisku. |
wygrana w Bytomiu plus remis lub porażka Legii w Bełchatowie ( realna) pozwoliłaby uciec nam na 7-8 pkt.To byłaby już jakaś znacząca przewaga przed cieżkimi wyjazdami do Wrocławia i Gdańska.
|
Boukhari obok Meliksona i można jechać drwali.
|
Wygramy Wygramy Wygramy Polonie Bytom Pokonamy 2:0 dla Wisełki...
|
No nie...Co mecz, z kim byśmy nie grali to zawsze jest przewidywanie że rywal będzie bardziej skoncentrowany bo walczy o...utrzymanie/pokazanie się z liderem/o awans/o prestiż. A my nie walczymy o nic? My walczymy o coś więcej bo o mistrzostwo!!Ja wiem, że w tej lidze każdy mecz jest cięzki i każdy trzeba wybiegac, bo różnice w poziomie nie sa aż tak znaczące, ale brzmi mi to zawsze jak usprawiedliwianie ewentualnej porażki...Mecz z Polonią Bytom, nic innego jak zwycięstwo. Ja chce zobaczyć że to my prowadzimy grę i koniec kropka.
|
No niestety tak jest już od dłuższego czasu. W tabeli od Polonii dzieli nas przepaść, piłkarzy mamy o wiele lepszych, prawie wszyscy zdrowi, trener ma szerokie pole manewru, ale i tak zawsze trzeba brać pod uwagę 2 możliwości ( zwłaszcza po ostatnim meczu w PP):
1) naszym się będzie chciało grać i wygramy gładko 2) nie będzie się chciało grać-porażka/ remis Nie wiem czy kiedyś z tego wyjdziemy, ten minimalizm jest irytujący, nie ma w drużynie tego instynktu, że jak rywal jest na kolanach to trzeba go posłać na deski, a nie podawać rękę. |
Ale bzdury, dawno nie widziałem tak walczącej Wisły jak w tym sezonie.Tylko czasami brakuje umiejetności i zgrania.
|
Po tym Podbeskidziu mam mieszane uczucia, ale musimy wygrać.:)
|
tofik nie zgodzę się- walka jest ale nie zawsze: dwa mecze w PP - jeden odpuszczony w Krakowie, drugi w Bielsku- B.- przy zaangażowaniu piłkarzy pytanie było tylko o rozmiary zwycięstwa, ale niestety po 2 bramce nasi zeszli do szatni i zrobił się remis.
Spotkanie z Widzewem - po strzelonych bramkach rozluźnienie na maksa, o co sam trener miał pretensje. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl