Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7968)

PhantomRanger 17.03.2011 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1064321)
wygramy 0:3

Legia , Jagiellonia i Lechia przegrywają ( lub tracą solidarnie punkty ) i pozamiatane

Po tym co pokazali wczoraj zadowoli mnie i 1 : 0. Obawiam się jednak, że tego meczu możemy nie wygrać.

AYALA 17.03.2011 19:53

dałbym Łobo od początku szanse , był bardzo aktywny w Bielsku.Trzeba stawiac na zawodników co są w formie.


----------Genkov--------------
Kirm--------------------Małecki

Melikson---Sobolewski--Łobo

Palijc-Chavez-Bunoza-Czikos

----------Pereiko--------------

lordes 17.03.2011 20:00

Bunoza błagam tylko nie on! My to mamy jakiegoś pecha Pawełka nie ma to musiał się pojawić kolejny fanatyk zagrań "na podniesienie ciśnienia"

Teqcontroller 17.03.2011 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1066455)
Po tym co pokazali wczoraj zadowoli mnie i 1 : 0. Obawiam się jednak, że tego meczu możemy nie wygrać.

Jęsli zagramy , pressinegiem , i z pierwszej piłki to ja się o wynik nie boję , gorzej będzie jeśli każdy będzie patrzył na kolega i co zrobi z piłką ;/ Albo jak nasza obrona....

JrQ- 17.03.2011 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1066464)
dałbym Łobo od początku szanse , był bardzo aktywny w Bielsku.Trzeba stawiac na zawodników co są w formie.


----------Genkov--------------
Kirm--------------------Małecki

Melikson---Sobolewski--Łobo

Palijc-Chavez-Bunoza-Czikos

----------Pereiko--------------

nie powiem z czym się na łby pozamieniałeś
BAN!!!

prezes85 17.03.2011 21:13

od kiedy bilety na Jage?

filemon 17.03.2011 21:44

---------Genkov--------------
Kirm--------------------Małecki

---Melikson-------Rios---------
------------Wilk-----------------

Palijc-Jaliens-Chavez-Cikos

----------Pareiko--------------

Nie wiem czy tak nie byłoby najlepiej w meczu z Polonią Bytom.
Co do tego co proponuje Ayala: nie dla Chaveza po lewej str. ŚO, nie dla Łobo gdziekolwiek, nie dla Bunozy, nie dla błędów w nazwiskach naszych piłkarzy, a tak to się zgadzam :D

licoo 17.03.2011 21:46

Tak się zastanawiam odnośnie naszego ustawienia, być może można by spróbować przesunąć Radka do obrony, a za niego dać Wilka. Nasza obrona nie gra najlepiej, zwłaszcza środek, taki gracz jak Sobol myślę że dałby sobie radę na środku obrony, wydaje mi się, że to jest dla niego pozycja. Z kolei Wilk pokazał że bardzo dobrze spisuje się w roli defensywnego pomocnika ( nie wiem czy nawet nie lepiej niż Sobol). Co o tym myślicie?

---------Genkov-----------
Kirm----------------Małecki
----Melikson----Siwakow--
------------Wilk--------------
Palijc-Sobolewski-Chavez-Cikos
----------Pareiko--------------

filemon 17.03.2011 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1066510)
Tak się zastanawiam odnośnie naszego ustawienia, być może można by spróbować przesunąć Radka do obrony, a za niego dać Wilka. Nasza obrona nie gra najlepiej, zwłaszcza środek, taki gracz jak Sobol myślę że dałby sobie radę na środku obrony, wydaje mi się, że to jest dla niego pozycja. Z kolei Wilk pokazał że bardzo dobrze spisuje się w roli defensywnego pomocnika ( nie wiem czy nawet nie lepiej niż Sobol). Co o tym myślicie?

Z jednej strony dobry pomysł, z drugiej strony jak sobie przypomne jak nie dogonił Grzyba w meczu z Ruchem..

yogul 17.03.2011 21:54

---------Genkov--------------
Kirm--------------------Małecki

---Melikson-------Jirsak---------
------------Sobol---------------

Palijc-Jaliens-Chavez-Cikos

----------Pareiko--------------


Jestem niemal że pewny że Rios do konca sezonu nie powącha za długo murawy, chyba że bedzie plaga kontuzji. Nikt o zdrowych zmysłach nie da za niego 1,3 mln złotych a co dopiero euro.
To samo tyczy się Łukasza który już drugi raz zawiódł w PP.

Odwrotnie jest z Łobodzińskim, tylko i wyłącznie po nim było widać chęć gry, bardzo mnie zaskoczył.

Borinho 18.03.2011 10:58

Moim zdaniem Masskant ma nie duże pole manewru i skład będzie podobny jak w Meczu z Widzewem . Nie wiadomą jest tylko Jirsak czy Siwakow i na środku obrony Jaliens albo Bunoza . Na pozostałych pozycjach zostanie raczej jak było .
Zgadzam się przedmówcą że Rios już raczej nie pogra w Wiśle ... i proszę nie płaczcie juz po nim ....W 2 lidze argentyńskiej nie będzie gwiazdą ...

Devonisch 18.03.2011 11:02

W Polonii na 99% zagra na bramce Juszczyk. Ciekawe jak mu mecz wyjdzie. W sumie to dawno nie bronił.

PANDEM0NIUM 18.03.2011 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1066510)
Tak się zastanawiam odnośnie naszego ustawienia, być może można by spróbować przesunąć Radka do obrony, a za niego dać Wilka. Nasza obrona nie gra najlepiej, zwłaszcza środek, taki gracz jak Sobol myślę że dałby sobie radę na środku obrony, wydaje mi się, że to jest dla niego pozycja. Z kolei Wilk pokazał że bardzo dobrze spisuje się w roli defensywnego pomocnika ( nie wiem czy nawet nie lepiej niż Sobol). Co o tym myślicie?

---------Genkov-----------
Kirm----------------Małecki
----Melikson----Siwakow--
------------Wilk--------------
Palijc-Sobolewski-Chavez-Cikos
----------Pareiko--------------

Dobry pomysł. To mogłoby wypalić. Już wcześniej myślałem o tym rozwiązaniu i aż dziwne że nikt na forum wcześniej o tym nie napisał.

P.S. zamiast Sivakova Jirsak

Marszałek 18.03.2011 11:19

Podejrzewam,że będzie to najcięższy mecz jaki do tej pory nasi piłkarze rozegrają. Bytom pewnie przed degradacją się nie uratuje. W ten czy inny sposób zleci. Niemniej właśnie grając z nami kopacze z Bytomia będą chcieli zaprezentować się przyszłym pracodawcom,no bo kiedy jak nie teraz? Wisła, 7 zwycięstw z rzędu, lider. Z psychologicznego punktu widzenia ten mecz będzie dla zawodników Bytomia bardzo ważny,wszak grają o nowe umowy w nowych klubach. Grają nie w interesie klubu a swoim, i to ich będzie niesamowicie motywować. Dlatego uważam,że będzie bardzo ciężko. Widzicie co się dzieje gdy przeciwnik jest zdeterminowany,niesamowicie zaangażowany.

wojteqs80 18.03.2011 11:59

według mnie drużyna będzie chciała zmazać plamę z pucharu i da z siebie wszystko!! wygramy i to wysoko. bramki strzelą Genkov, Mały i Kirm.

PANDEM0NIUM 18.03.2011 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1066646)
Podejrzewam,że będzie to najcięższy mecz jaki do tej pory nasi piłkarze rozegrają. Bytom pewnie przed degradacją się nie uratuje. W ten czy inny sposób zleci. Niemniej właśnie grając z nami kopacze z Bytomia będą chcieli zaprezentować się przyszłym pracodawcom,no bo kiedy jak nie teraz? Wisła, 7 zwycięstw z rzędu, lider. Z psychologicznego punktu widzenia ten mecz będzie dla zawodników Bytomia bardzo ważny,wszak grają o nowe umowy w nowych klubach. Grają nie w interesie klubu a swoim, i to ich będzie niesamowicie motywować. Dlatego uważam,że będzie bardzo ciężko. Widzicie co się dzieje gdy przeciwnik jest zdeterminowany,niesamowicie zaangażowany.

Jeśli mamy się bać wyrobników z Bytomia to nie ma sensu się pchać do pucharów.

licoo 18.03.2011 13:01

Jaki mamy rekord klubu w wygranych meczach pod rząd? Wydaje mi się że 8 wygranych pod rząd ( za Smudny i Skorży), jeśli się mylę to mnie poprawcie.

_ukoL 18.03.2011 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1066675)
Jeśli mamy się bać wyrobników z Bytomia to nie ma sensu się pchać do pucharów.

Przedsmak pucharów mieliśmy w meczach z Podbeskidziem. Znów niżej notowany rywal, lekceważenie, nieporadność i w efekcie kompromitacja. Nie zmieniło się nic. A z Bytomiem podejrzewam, że bez problemu Wisła wygra, może skromnie 1-0 ale wygra.

Probus 18.03.2011 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojteqs80 (Post 1066655)
według mnie drużyna będzie chciała zmazać plamę z pucharu i da z siebie wszystko!! wygramy i to wysoko. bramki strzelą Genkov, Mały i Kirm.

Też tak myślę, ale wysoko nie wygramy.

szprotson 18.03.2011 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1066678)
Jaki mamy rekord klubu w wygranych meczach pod rząd? Wydaje mi się że 8 wygranych pod rząd ( za Smudny i Skorży), jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Lenczyk - 8
Smuda -10,8
Skorza -10

christof20 18.03.2011 13:18

Bytom to ciężki teren i trudno tam będzie o zwycięstwo, ale jeśli chcemy mysleć o mistrzostwie, to takie mecze musimy wygrywać. Liczę, że nasi będą chcieli zmazać plamę z PP.
Mam nadzieję, że Genkov "pójdzie za ciosem" i przełamie się na dobre.

coni 18.03.2011 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1066646)
Podejrzewam,że będzie to najcięższy mecz jaki do tej pory nasi piłkarze rozegrają. Bytom pewnie przed degradacją się nie uratuje. W ten czy inny sposób zleci. Niemniej właśnie grając z nami kopacze z Bytomia będą chcieli zaprezentować się przyszłym pracodawcom,no bo kiedy jak nie teraz? Wisła, 7 zwycięstw z rzędu, lider. Z psychologicznego punktu widzenia ten mecz będzie dla zawodników Bytomia bardzo ważny,wszak grają o nowe umowy w nowych klubach. Grają nie w interesie klubu a swoim, i to ich będzie niesamowicie motywować. Dlatego uważam,że będzie bardzo ciężko. Widzicie co się dzieje gdy przeciwnik jest zdeterminowany,niesamowicie zaangażowany.


Nie ma co dramtyzowac. Powinnismy spokojnie pyknac Bytom. Oczywiscie jesli nasi pilkarze beda zmotywowaniu i zaangazowani w walke na boisku.

AYALA 18.03.2011 13:25

wygrana w Bytomiu plus remis lub porażka Legii w Bełchatowie ( realna) pozwoliłaby uciec nam na 7-8 pkt.To byłaby już jakaś znacząca przewaga przed cieżkimi wyjazdami do Wrocławia i Gdańska.

Flow 18.03.2011 14:17

Boukhari obok Meliksona i można jechać drwali.

SWEET_83 18.03.2011 14:24

Wygramy Wygramy Wygramy Polonie Bytom Pokonamy 2:0 dla Wisełki...

rafal777 18.03.2011 14:31

No nie...Co mecz, z kim byśmy nie grali to zawsze jest przewidywanie że rywal będzie bardziej skoncentrowany bo walczy o...utrzymanie/pokazanie się z liderem/o awans/o prestiż. A my nie walczymy o nic? My walczymy o coś więcej bo o mistrzostwo!!Ja wiem, że w tej lidze każdy mecz jest cięzki i każdy trzeba wybiegac, bo różnice w poziomie nie sa aż tak znaczące, ale brzmi mi to zawsze jak usprawiedliwianie ewentualnej porażki...Mecz z Polonią Bytom, nic innego jak zwycięstwo. Ja chce zobaczyć że to my prowadzimy grę i koniec kropka.

pikey 18.03.2011 14:37

No niestety tak jest już od dłuższego czasu. W tabeli od Polonii dzieli nas przepaść, piłkarzy mamy o wiele lepszych, prawie wszyscy zdrowi, trener ma szerokie pole manewru, ale i tak zawsze trzeba brać pod uwagę 2 możliwości ( zwłaszcza po ostatnim meczu w PP):

1) naszym się będzie chciało grać i wygramy gładko
2) nie będzie się chciało grać-porażka/ remis

Nie wiem czy kiedyś z tego wyjdziemy, ten minimalizm jest irytujący, nie ma w drużynie tego instynktu, że jak rywal jest na kolanach to trzeba go posłać na deski, a nie podawać rękę.

tofik 18.03.2011 14:41

Ale bzdury, dawno nie widziałem tak walczącej Wisły jak w tym sezonie.Tylko czasami brakuje umiejetności i zgrania.

Dean 18.03.2011 14:45

Po tym Podbeskidziu mam mieszane uczucia, ale musimy wygrać.:)

pikey 18.03.2011 14:49

tofik nie zgodzę się- walka jest ale nie zawsze: dwa mecze w PP - jeden odpuszczony w Krakowie, drugi w Bielsku- B.- przy zaangażowaniu piłkarzy pytanie było tylko o rozmiary zwycięstwa, ale niestety po 2 bramce nasi zeszli do szatni i zrobił się remis.
Spotkanie z Widzewem - po strzelonych bramkach rozluźnienie na maksa, o co sam trener miał pretensje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl