Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Liga haxa balla. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7966)

Cinek1906 16.03.2011 17:36

Kołujcie sobie zawodników do ekip, wciągajcie nowych może byc fajna zabawa :)
Rozsyłajcie linki na gg, skypie, steamie, naszej klasie, fejsie.. wszędzie. :)

LanceTS 19.03.2011 13:37

Chce ktoś dołaczyć do mnie i Gargamela? Brakuje nam jednego. Jak coś Priv

ponury 19.03.2011 13:53

Weź Gargamela i przyjdź na halę
http://wislakrakow.com/forum/showthr...99#post1066999

godzilla 19.03.2011 14:03

.tu byl link do pokoju.

Titto 19.03.2011 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 1067034)
.tu byl link do pokoju.

Linki do "towarzyskich" meczów Hax Balla proszę tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7967
:-D

Donki 19.03.2011 16:49

Ja bylbym chetnie zagrał :)

wislak_92 19.03.2011 17:07

Takze potrzebujemy 1 zawodnika :) Jak ktos chetny to PW.

LanceTS 19.03.2011 19:13

PassionTeam

LanceTS, wislacki, Gargamel.

Fifiorek 19.03.2011 19:56

Jak są 4 drużyny to może zrobimy już taki mini turniej każdy z każdym po 2 mecze i potem play offy półfinał i finał ;>

Edit jak by ktoś chciał pyknąć spara (3 on 3 ) to pisać gg 5416720 ;)

Pawlolek 20.03.2011 10:23

<nieaktualne>Jakby ktoś miał miejsce to PM czy coś :).<nieaktualne> Gram dobrze + możliwość skype czy tam innych i te sprawy.

rafil 20.03.2011 13:24

Beer Boys

rafil, rainha, Watts.

wislak_92 20.03.2011 13:29

Bleee kolejnego zawodnika nam zgarneli. W dalszym ciagu potrzebuje jednego.

Pawlolek 20.03.2011 13:35

@wislak_92

Zrób sobie miejsce na pm, albo wyślij mi swój numer gg na priv.

wislak_92 23.03.2011 10:54

AlkoFans

Pikus20
wislak_92
Pawlolek



legol 23.03.2011 10:56

Ja jestem chętny, jakby ktoś potrzebował to proszę o PW.

Jestem całkiem doświadczony :D

Ave 1906 25.03.2011 14:49

Jestem mega dobry gram na esl szukam team ;P

KacpiTSW 25.03.2011 15:29

Chętnie dojdę do którejś drużyny, gram od kilku dni ale wydaje mi się, że dam sobie rade. :-)

Cinek1906 25.03.2011 16:11

Jest wiadome kiedy mniej więcej liga ruszy i ile jest teamów zgłoszonych aktualnie?

Titto 25.03.2011 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 1069464)
Jest wiadome kiedy mniej więcej liga ruszy i ile jest teamów zgłoszonych aktualnie?

Zgłoszone drużyny są w pierwszym poście na samym dole. Jak na razie zgłosiło się sześć drużyn.

Liga wystartuje wtedy kiedy zgłoszą się pozostały 4 drużyny bo docelowo 10 drużyn ma liczyć liga no i jak znajdzie się osoba, która zajmie się robieniem tabelek....

Ave 1906 25.03.2011 18:16

Zgarnę 1 osobę obowiązkowy program do komunikacji

Ave 1906 26.03.2011 10:44

Drużyna 7
Nazwa: Blokersi
Zawodnicy: ave 1906,gypsy, MouZ

Pawlolek 29.03.2011 15:19

Cicho tu kurde. Mam nadzieję, że jeszcze się te 9 osób zmobilizuje...

godzilla 29.03.2011 15:22

ja jestem chetny na jakas druzyne tylko pierwym bym sobie z kims pogral zobaczy czy warto wogole ja tworzyc pozdro:)

Ave 1906 30.03.2011 13:31

Kiedy zaczynamy nie ma co już czekać dłużej

Pawlolek 30.03.2011 13:32

Też tak myślę, że 10 drużyn się nie zbierze, a 8 i tak powinno wystarczyć. Najwyżej w drugim sezonie naszej ligii TSWD dołączymy więcej drużyn jeśli to wypali...

Syn Kangura z 1984 30.03.2011 13:34

Ja bym mógł zagrać jak jest jakiś team ;)

Fifiorek 30.03.2011 13:40

No zaczynamy ;> Ogarnie to ktoś ?

gris 30.03.2011 16:31

Post z terminarzem został usunięty. Wiem jak poprawnie rozlosować pary. Jak będzie trzeba to umieszczę albo prześle na priv.

Titto 30.03.2011 16:32

1. kolejka zostanie rozegrana w dniach 1 - 3 KWIETNIA

Rozkład jazdy pierwszej kolejki 1 edycji, ligi Hax Balla:
Fc Moszna - Young Boys Power
Piknik F@ns - Blokersi
Fair Play Team - AlkoFans
Passion Team - Beer Boys


UWAGA!!!

Brak możliwości rozegrania meczu w danym terminie proszę zgłaszać w tym temacie lub do mnie na priv. Mecz zostanie przełożony na inny termin. W przypadku braku zgłoszenia mecz zostaje przegrany po przez WALKOWER

Fifiorek 30.03.2011 16:44

Można jakiś kontakt do AlkoFansów na gg ;>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl