![]() |
Cytat:
Przepraszam za offtop. Cytat:
|
Jak to nie :)
" w najbliższym czasie zostanie to podane w osobnym komunikacie klubu" |
Z którego rzędu ( druga kondygnacja ) na trybunie E najlepiej ogląda się mecz? Czy z dołu rzędy 1- 10 czy z góry 15-25?
Z góry wielkie dzięki |
Cytat:
|
Cytat:
|
Szukam
Witam
poszukuje kolegi z Wisły o ksywie kiju.odsiadywalem wyrok i urwal sie kontakt mi numer wylaczony mam nadzieje ze ktos z braci Wislakow pomoze jak cos to moja komorka 505483847 z biało-zielonymi pozdrowieniami uszaty gdansk |
Czy Borek Fałęcki wydawał kiedyś swoje smycze?
|
Cytat:
Jakby ubrał bluze to by mógł przejśc :rotfl:, BTW. Ostatnio po rynku zapieprzał jakiś Francuz w podkoszulce Wisełki, ni grzyba nie szło się z nim dogadac, bo tłumaczył się,że jest przecież w Krakowie. Próbowaliśmy go przekonac gestami,żeby zdjął podkoszulke i nie tracił naszych barwy, to zrozumiał ,zę jesteśmy obrzeżańcami i chciał nam oddać podkoszulke, ostatecznie, schował barwy do plecakai zapierniczał po rynku z gołą klata :lol: |
Mam pytanie czy tramwajem numer 15 po meczu jeździ sporo wiślaków???
|
nie raczej nie. przeważnie ich policja wyrzuca i na następnym przystanku dosiada się spora grupa przechodniów...
|
Czy oprócz meczyków ligowych gramy we wrześniu jakieś mecze z pucharu Polski u siebie?
I czy wiadomo już gdzie te mecze Ligi Europejskiej (15go i 29go) będą rozgrywane? U siebie czy na wyjeździe? Kurdę muszę jakiś grafik w pracy ustalić pod Wisełkę. POMOCY! |
Cytat:
z terminarzem LE musimy poczekać pewnie do oficjalnego komunikatu kluby ze 2-3h..teraz pewnie się to ustala w Nyonie :P |
Cytat:
29 września, godz. 19:00 Twente Enschede – Wisła Kraków 20 października, godz. 19:00 Wisła Kraków – Fulham Londyn 3 listopada, godz. 21:05 Fulham Londyn – Wisła Kraków 1 grudnia, godz. 19:00 Odense BK – Wisła Kraków 14 grudnia, godz. 21:05 Wisła Kraków – Twente Enschede |
Cytat:
hmm ja jeżdzę 15 na każdy mecz i zawsze tam są Wiślacy, tylko, zależy, o której godzinie jedziesz, co nieraz jest tak, że są, przyśpiewywania w tramwaju, a nie raz mają pochowane barwy i cicho siedzą. |
Ja trochę z piknikowym pytaniem, bo przyjeżdżam jutro na mecz z daleka i chciałbym zapytać czy istnieje jakaś możliwość zdobycia autografu bądź zrobienia sobie zdjęcia z piłkarzami? jeśli tak, to kiedy i gdzie?
Proszę o poważne odpowiedzi :) |
Sektor rodzinny podczas meczu ;)
|
w Sektorze rodzinnym jutro Brud i Kurto:D
|
pytanko - biorę jutro siostrzeńca na mecz i czy dalej jest akcja kopania na murawie przez dzieciaki i czy zgarniają dzieci tylko z sektora rodzinnego czy również z innych
|
Cytat:
|
Orientuje się ktoś gdzie można kupić opaskę Wisły z napisem WIERNOŚĆ?
|
w Fanatyku w starej hali Wisły.
|
moge zaparkować auto ( benzyna+gaz ) na parkingu w galerii krakowskiej ?? Jak jest z tym parkingiem nad galerią, który nie jest zadaszony ?? Też jest płatny ??
|
Mam pytanie Kamil Kosowski w pierwszym meczu dostał czerwoną karke a w drugiej kolejce już grał, chyba niemógł nie?
|
no kolego chyba zasad piłkarskich nie znamy, Kosowski dostał dwie żółte kartki a zeby pauzować trzeba dostać cztery lub jak sedzia wyciągnie odrazu czerwony kartonik a nie po dwóch żółtych.
|
Panowie mam pytanie ma ktoś może namiary na FC z Wadowic numer telefonu do kogoś kto się tym zajmuję lub stronę www.Wiem że w Wadowicach Fc jest i proszę powstrzymywać się od komentarzy typu Powinieneś wiedzieć,jak bym wiedział to bym się nie pytał dlatego proszę o Pomoc.
|
Chcesz coś podejdź na meczu do odpowiednich osób
|
Witam! Mam taką prośbę. Nie orientujecie się gdzie można tanio przespać się po meczu gdzieś blisko stadionu? Akademiki odpadają bo tam chyba tylko Olimp przyjmuje ale jest zdecydowanie za drogi... Może jestem w błędzie. Będę wdzięczny za odpowiedź!!!
|
http://www.taniehostele.pl/index.php...pl&menu=cennik
dla jednej osoby jest nocleg za 30zeta wieć chyba OK |
Cytat:
niestety to już nieaktualne, byłem tam na Apoelu i Skonto chyba ale teraz już nie da rady ;/ |
kroś wie jaki jest tytuł i wykonawca piosenki która jest zawsze puszczana przed wtjściem piłkarzy z tunelu na mecz (na stadionie Wisły) ???
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl