Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mam pytanie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7956)

Watts 26.07.2011 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1133142)
Jak nie bedziesz po Krakowie chodzil w barwach Wisły i do Strefy Kibica nie pojdiesz w barwach Amici to nikt sie na Ciebie dziwnie nie bedzie patrzyl ani nie bedzie glupich tekstow

PS Propozycja dla moderatorow zeby za takie prowokacje dawac bany bo to jest smieszne, ze wchodzi na forum jakis zyd czy inny pajac i sobie pisze cos dla jaj

Zamknij się i zejdź z chłopaka. Sam kilka miesięcy temu miałeś wszędzie po podpisach "mieszkam 350 km od Krakowa, szukam kolegów!!11" więc łaskawie przymknij buzię. Wielki kibol nagle się znalazł i cwaniakuje, bo pewnie pojechał na fetę i na Skonto. Ale ty mnie w....iasz swoimi wypowiedziami. Nie trudź się nawet na odpowiedź, po prostu przemyśl to. Bez odbioru.

Przepraszam za offtop.

Cytat:

Orientujecie sie moze, kiedy bedzie mozna kupowac bilety online?
Tego to akurat nikt nie wie ;)

wiślak 86 26.07.2011 12:16

Jak to nie :)

" w najbliższym czasie zostanie to podane w osobnym komunikacie klubu"

cris21 26.07.2011 13:25

Z którego rzędu ( druga kondygnacja ) na trybunie E najlepiej ogląda się mecz? Czy z dołu rzędy 1- 10 czy z góry 15-25?
Z góry wielkie dzięki

power1928 26.07.2011 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cris21 (Post 1133463)
Z którego rzędu ( druga kondygnacja ) na trybunie E najlepiej ogląda się mecz? Czy z dołu rzędy 1- 10 czy z góry 15-25?
Z góry wielkie dzięki

Osobiście wybrałbym górę.

Mistel 26.07.2011 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez solari21 (Post 1133138)
Mozna bezproblemowo w koszulce Wisly poruszac sie po centrum krakowa, nie badac nigdzie zaczepionym?

Możesz nie dojść za daleko :>

ucho122 23.08.2011 22:43

Szukam
 
Witam
poszukuje kolegi z Wisły o ksywie kiju.odsiadywalem wyrok i urwal sie kontakt mi numer wylaczony mam nadzieje ze ktos z braci Wislakow pomoze jak cos to moja komorka 505483847
z biało-zielonymi pozdrowieniami
uszaty gdansk

PAC 25.08.2011 20:31

Czy Borek Fałęcki wydawał kiedyś swoje smycze?

Pismejker 26.08.2011 09:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1133564)
Możesz nie dojść za daleko :>


Jakby ubrał bluze to by mógł przejśc :rotfl:,
BTW. Ostatnio po rynku zapieprzał jakiś Francuz w podkoszulce Wisełki, ni grzyba nie szło się z nim dogadac, bo tłumaczył się,że jest przecież w Krakowie. Próbowaliśmy go przekonac gestami,żeby zdjął podkoszulke i nie tracił naszych barwy, to zrozumiał ,zę jesteśmy obrzeżańcami i chciał nam oddać podkoszulke, ostatecznie, schował barwy do plecakai zapierniczał po rynku z gołą klata :lol:

maniak4 26.08.2011 13:06

Mam pytanie czy tramwajem numer 15 po meczu jeździ sporo wiślaków???

wiślak 86 26.08.2011 13:26

nie raczej nie. przeważnie ich policja wyrzuca i na następnym przystanku dosiada się spora grupa przechodniów...

Kibicka 26.08.2011 13:28

Czy oprócz meczyków ligowych gramy we wrześniu jakieś mecze z pucharu Polski u siebie?
I czy wiadomo już gdzie te mecze Ligi Europejskiej (15go i 29go) będą rozgrywane? U siebie czy na wyjeździe?
Kurdę muszę jakiś grafik w pracy ustalić pod Wisełkę. POMOCY!

alarazboy1 26.08.2011 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1155760)
Czy oprócz meczyków ligowych gramy we wrześniu jakieś mecze z pucharu Polski u siebie?
I czy wiadomo już gdzie te mecze Ligi Europejskiej (15go i 29go) będą rozgrywane? U siebie czy na wyjeździe?
Kurdę muszę jakiś grafik w pracy ustalić pod Wisełkę. POMOCY!

z pucharu polski nic
z terminarzem LE musimy poczekać pewnie do oficjalnego komunikatu kluby ze 2-3h..teraz pewnie się to ustala w Nyonie :P

koniukrk 26.08.2011 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1155760)
Czy oprócz meczyków ligowych gramy we wrześniu jakieś mecze z pucharu Polski u siebie?
I czy wiadomo już gdzie te mecze Ligi Europejskiej (15go i 29go) będą rozgrywane? U siebie czy na wyjeździe?
Kurdę muszę jakiś grafik w pracy ustalić pod Wisełkę. POMOCY!

15 września, godz. 21:05 Wisła Kraków – Odense BK
29 września, godz. 19:00 Twente Enschede – Wisła Kraków
20 października, godz. 19:00 Wisła Kraków – Fulham Londyn
3 listopada, godz. 21:05 Fulham Londyn – Wisła Kraków
1 grudnia, godz. 19:00 Odense BK – Wisła Kraków
14 grudnia, godz. 21:05 Wisła Kraków – Twente Enschede

Pismejker 27.08.2011 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maniak4 (Post 1155695)
Mam pytanie czy tramwajem numer 15 po meczu jeździ sporo wiślaków???


hmm ja jeżdzę 15 na każdy mecz i zawsze tam są Wiślacy, tylko, zależy, o której godzinie jedziesz, co nieraz jest tak, że są, przyśpiewywania w tramwaju, a nie raz mają pochowane barwy i cicho siedzą.

Wiślak88 18.09.2011 16:26

Ja trochę z piknikowym pytaniem, bo przyjeżdżam jutro na mecz z daleka i chciałbym zapytać czy istnieje jakaś możliwość zdobycia autografu bądź zrobienia sobie zdjęcia z piłkarzami? jeśli tak, to kiedy i gdzie?

Proszę o poważne odpowiedzi :)

Ogin 18.09.2011 16:33

Sektor rodzinny podczas meczu ;)

kibic221 18.09.2011 21:41

w Sektorze rodzinnym jutro Brud i Kurto:D

Sardyn 18.09.2011 22:15

pytanko - biorę jutro siostrzeńca na mecz i czy dalej jest akcja kopania na murawie przez dzieciaki i czy zgarniają dzieci tylko z sektora rodzinnego czy również z innych

wiślak 86 18.09.2011 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sardyn (Post 1166229)
pytanko - biorę jutro siostrzeńca na mecz i czy dalej jest akcja kopania na murawie przez dzieciaki i czy zgarniają dzieci tylko z sektora rodzinnego czy również z innych

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rze_rodzinnym/

Titto 19.09.2011 14:53

Orientuje się ktoś gdzie można kupić opaskę Wisły z napisem WIERNOŚĆ?

Wiślak z Azorów 19.09.2011 14:54

w Fanatyku w starej hali Wisły.

Marcin_fan 19.09.2011 14:59

moge zaparkować auto ( benzyna+gaz ) na parkingu w galerii krakowskiej ?? Jak jest z tym parkingiem nad galerią, który nie jest zadaszony ?? Też jest płatny ??

orange993 19.09.2011 21:07

Mam pytanie Kamil Kosowski w pierwszym meczu dostał czerwoną karke a w drugiej kolejce już grał, chyba niemógł nie?

kibic221 19.09.2011 22:30

no kolego chyba zasad piłkarskich nie znamy, Kosowski dostał dwie żółte kartki a zeby pauzować trzeba dostać cztery lub jak sedzia wyciągnie odrazu czerwony kartonik a nie po dwóch żółtych.

maniak4 21.09.2011 14:28

Panowie mam pytanie ma ktoś może namiary na FC z Wadowic numer telefonu do kogoś kto się tym zajmuję lub stronę www.Wiem że w Wadowicach Fc jest i proszę powstrzymywać się od komentarzy typu Powinieneś wiedzieć,jak bym wiedział to bym się nie pytał dlatego proszę o Pomoc.

Oxydrene 21.09.2011 15:16

Chcesz coś podejdź na meczu do odpowiednich osób

zielak14 09.10.2011 14:18

Witam! Mam taką prośbę. Nie orientujecie się gdzie można tanio przespać się po meczu gdzieś blisko stadionu? Akademiki odpadają bo tam chyba tylko Olimp przyjmuje ale jest zdecydowanie za drogi... Może jestem w błędzie. Będę wdzięczny za odpowiedź!!!

wiślak 86 09.10.2011 14:36

http://www.taniehostele.pl/index.php...pl&menu=cennik

dla jednej osoby jest nocleg za 30zeta wieć chyba OK

zielak14 09.10.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1175075)
http://www.taniehostele.pl/index.php...pl&menu=cennik

dla jednej osoby jest nocleg za 30zeta wieć chyba OK


niestety to już nieaktualne, byłem tam na Apoelu i Skonto chyba ale teraz już nie da rady ;/

alarazboy1 15.10.2011 18:06

kroś wie jaki jest tytuł i wykonawca piosenki która jest zawsze puszczana przed wtjściem piłkarzy z tunelu na mecz (na stadionie Wisły) ???


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl