![]() |
Cytat:
Związek jest. Wystarczy że ktoś wypadnie z powodu kontuzji i cała Wasza koncepcja z Ruchem idzie się kochać. Przykładów może być jeszcze wiele innych. Najpierw to priorytetem jest Podbeskidzie, które będzie dużo grozniejszym rywalem od Ruchu i czeka nas ciężki bój z nimi. Lamusami nie są i z całą pewnością będą gryzc trawę by wygrać z piłkarzami, których na co dzień widzą w telewizji czy mają ich zawieszonych w formie plakatów na ścianach. Takie święto przydarzyło im się może 3 raz w .. historii klubu. Mocno się obawiam tego meczu, jak Maskaant zaszaleje w połowie rezerwowym składem i dziwnym ustawieniem a nasi zlekceważą przeciwnika to może się skończyć.. Po PP będziemy mądrzejsi. |
Cytat:
A my sobie możemy gadać. My musimy po prostu przyjść na oba mecze i wspomóc Ich dopingiem. Reszta jest w Ich głowach i nogach. |
Moim zdaniem oszczędziłbym Meliksona na mecz z Ruchem a w meczu Z Podbeskidziem wstawił Gargułę. Zbyt wielkie ryzyko kontuzji a Maor jest dla nas w tej chwili niezbędny
|
Czekaliśmy tyle czasu na ten mecz i już za niecały tydzień będziemy mogli pokazać na co nas stać...a piłkarze na co stać ich !Po zwycięstwie w Gdyni w niezłym stylu czas na Ruch.Na własnym boisku nie wyobrażam sobie straty punktów.Jaki skład na ten mecz ?Chciałbym zobaczyć Wilka jednak po powrocie Sobolewskiego ciekawe jak ustawi to Maskaant.Chłopak nie może marnować się na ławce.Liczę że pierwszą bramkę w naszych barwach zdobędzie Genkov.Szczerze już się nie mogę doczekać !
|
Wilk na 99.9 procent nie wejdzie do składu kosztem Sobolewskiego chyba, że Sobol odpukać złapie kontuzje na treningu lub w meczu z Podbeskidziem.
Melikson z bardzo dobrej strony pokazał się w meczu z Arką więc Wilk też ma małe szansę aby go wygryźć. Jedyna szansa to Wejście do składu na rzecz Sivakova chociaż moim zdaniem też ma na to małe szansę Sivakov zagrał całkiem dobre zawody z Arką pokazał, że ma całkiem niezłą technikę i niezły przegląd pola. Jak na razie chyba zostaje mu tylko rola 1 rezerwowego, 12 zawodnika. |
Tutaj Iwan mnie zaskoczył, nie wierzy w nas? http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...onia,id,t.html
|
To, co Iwan mówi, jest nielogiczne. Jesli pogoń Wisły będzie skuteczna - a będzie! - to Jagiellonia nie zostanie mistrzem. Moim zdaniem tekst źle przygotowany do druku; nawet jesli Iwanowi coś takiego się powiedziało (nie wykluczam), to zadaniem dziennikarza jest dopytać, poprawić i przedstawić do autoryzacji.
Tak poza tym, farben, to chyba nie ten wątek. Z Ruchem wygramy, zapewne wysoko. Będzie potężne wsparcie z naszej - kibiców - strony. Będzie lepsza pogoda nż w Gdyni. Będzie łatwiejszy przeciwnik niż Arka. Będzie Sobolewski chcący udowodnić, że nadal jest lepszym piłkarzem niż Wilk. Będzie zdrowy Genkov. Będzie lepsze zgranie (każdy trening się liczy). |
Cytat:
|
Cytat:
Lepiej słuchać peanów pochwalnych w wykonaniu Mielcarskiego? bo tak przyjemniej? Ludzie, nauczcie się szanować kogoś zdanie. Jak Iwan tak uważa to Jego sprawa. Mam nadzieję, że Wisła mu udowoni że nie ma racji. Mielcarski był często tu krytykowany, jak nas pochwalił to nagle stał się ekspertem. Iwan powie o Wiśle dobrze, to będzie "ma chłop rację, dobrze gada" Powie źle, "plecie głupoty" ;) |
Cytat:
Generalnie sposób wysławiania się, logicznego myślenia, spostrzegawczość to wszystko przemawia na korzyść Melcarskiego. A że czasami coś palnie ? Każdemu się zdarza. Szkoda że ten człowiek nie pełni jakiejs poważniejszej funkcji w polskiej piłce czy jakim kol wiek klubie bo ten facet się po prostu marnuje. Jeśli chodzi o poziom techniczny poszczególnych zawodników to jesteśmy w innej lidze takie jest moje zdanie i ta drużyna ma taki potencjał jakiego nie mieliśmy od dawna. Kiedyś podniecałem się że mamy w środku pola takich zawodników jak Jirsak, Sobol i Garguła, teraz nawet Sobol nie jest pewniakiem do składu po tym co zagrał Wilk. |
westersyl
Tylko mi nie chodzi o porównanie Iwan <=> Mielcarski. Tylko o pewien syndrom na forum. Za Iwana i Mielcarskiego wstaw sobie dowolne nazwiska. |
Cytat:
Najmocniejsza obecnie linia obrony (od lewej do prawej, left to right): Palic, Bunoza, Jaliens, Chavez lub (or) Palic, Bunoza, Chavez, Jaliens. |
Cytat:
|
Cytat:
Bez przesady... chłopak właśnie jest słaby w dryblingu, technice jedyne czym nadrabia to tym, że biega i tyle, biega jak czołg i innej pozycji jak rezerwa dla niego w przyszłości nie widzę. W porównaniu do Alvareza, Baszczyńskiego to on jest niczym płotka przy Sandaczach, to nie ten rozmiar, to nie te umiejętności. |
Nie wiem za bardzo czym lub kim miałby nas postraszyć Ruch. Remis będzie naszą porażką a skromne zwycięstwo czymś co ciężko będzie racjonalnie wytłumaczyć.
|
No Ruch patałachy. Tam tylko Zieniu kumaty. Trzeba szybko strzelić pierwszą bramkę żeby się nie męczyć niepotrzebnie.
|
Cytat:
|
Cytat:
A skoro już mowa o 3-0 to właśnie na taki wynik liczę w piątek, Ruch to zespół na poziomie Arki, z tym, że mają słabszą obronę i może nieco mocniejszy atak, który jednak nie powinien zagrozić naszej defensywie. U siebie musimy wygrywać wszystko, więc brak zwycięstwa będzie olbrzymim rozczarowaniem. |
Ruch co okienko wyprzedaje 1-2 zawodnkow wiec ta maszyna jedzie coraz wolniej.
Wogole Fornalik łata dziury czym sie da ,ale to sie chyba powoli konczy ,bo na dluzsza mete nie da sie tak prowadzic klubu. Oni na dzis sa chyba slabsi od Arki ,ale to tylko na papierze. Reszta czyli to co najwaznjsze bedzie na murawie-walka i ambicja. |
Rzeczywiście Ruch nie specjalnie wypadł w ostatnim meczu z Lechią ,ale na R22 pewnie będzie chciał się pokazać .
Jeśli zawodnicy słyszeli coś o "aferze" z Piechniczkiem ,to napewno będą chcieli pokazać panu z PZPN-u swoją wartość. Liczę na zdecydowane zwycięstwo co najmniej dwoma bramkami. |
Ruch kupił Pawła Abbota z Championship, choć nie wiem czy już zagra z nami wiecie jak to z papierkową robotą.
|
Nie uważam, żeby Ruch był tak słaby, jak to pokazuje jego miejsce w tabeli. Zważywszy jednak na to, że ta drużyna Wiśle "leży", zwłaszcza w meczach, w których Biała Gwiazda jest gospodarzem, myślę, że w piątek zgarniemy pełną pulę. Od sezonu 2006/2007, w którym Ruch wywalczył awans do ekstraklasy, Wisła wygrała z "Niebieskimi" wszystkie mecze w roli gospodarza. Żeby było ciekawiej, wszystkie zakończyły się takim samym rezultatem, tj. 2:0 dla Wisełki! Czy tradycji stanie się zadość ? ;)
|
Cytat:
Liczę, po tym co widziałem w meczu z Arką, że Wisła zaaplikuje Ruchowi gładko dwie lub trzy bramki. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Wisły będzie olbrzymią sensacją. |
uważam, że Sobol powinien zagrać z Wilkiem a Sivakov na ławce... tyle że Siva daje daje coś z siebie w ofensywie. Wilk moim zdaniem nie jest gorszy od Sobola... wiadomo, że Radek będzie grał bo ma swoją renomę w Wiśle... na mecz z Ruchem wybieram się mimo ponad 400km odległości dlatego liczę na super zabawę na trybunch i 3-0 na boisku... nie zapomnijmy o powitaniu MARKA ZIEŃCZUKA !!!
|
skład na Ruch - 4-3-3
Pareiko Cikos-Chavez-Bunoza-Paljic Melikson-Wilk-Shivakov Małecki-Genkov-Kirm ------------------------------------------------ Pareiko - pewny punkt Wisły Kraków, co pokazał w dwóch ostatnich meczach... nie mam żadnych zastrzeżeń Cikos - jedyny na dzień dzisiejszy prawy obrońca, który gwarantuje jakąś tam jakość, nie widzę nikogo kto mógłby zająć jego miejsce. Chavez - ostatnio pokazuje, że grzechem by było na niego nie postawić... bardzo pewny punkt Wiślackiej defensywy. Bunoza - Bośniak w przeciwieństwie do Jaliensa wygląda solidnie.... myślę, żę po wpadce z Podbeskidziem czar Holendra prysł i musimy wrócić do rzeczywistości, a ta wygląda tak, że Bunoza na dzień dzisiejszy jest w pierwszej 11... poza tym z meczu na mecz Bunoza prezentuje się coraz lepiej i ustrzegł się głupich kiksów... Paljic - to samo co w przypadku Słowaka, brak alternatywy zmusza go do gry na LO, choć to zawodnik stricte ofensywny.... jednakże nie zmienia to faktu, że gość spisuje się w miarę dobrze na obecnej pozycji.... Melikson - klasa sama w sobie... wydaje mi się, że bez niego ofensywne poczynania Wiślaków są przytłumione, co było widoczne w meczu pucharowym... jak wszedł na boisko gra Wiślaków nabrała rumieńców, szkoda, że trener nie postawił na niego od początku... świetnie znajduje się w sytuacji jeden na jeden... Wilk - jak już wcześniej pisałem, jedyny obok Patryka i Sobola sensowny polski piłkarz w składzie Wisły... wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy prezentuje się jednak nieco lepiej od Kapitana i powinien wyjść w pierwszym składzie na Ruch... nie będę się rozpisywał na temat jego walorów... wszyscy wiedzą, że to piłkarz waleczny i ruchliwy w środku pola, z Wielkim serduchem do gry, on musi grać! Shivakov - dobry zawodnik w środku pola... potrafi rozegrać piłkę, a także o nią powalczyć... zawodnik łączący obronę z atakiem, widać, że z każdym meczem zawodnik ten czuje się coraz lepiej i w niedalekiej przyszłości będzie stanowił o sile naszego zespołu. Małecki - wydaje się, że gdyby czasem zagrał bardziej zespołowo (z głową) to to przyniosłoby większe profity zespołowi... zawodnik, który swoimi rajdami na prawej bądź lewej flance robi różnice w ofensywnych poczynaniach zespołu, ale... no właśnie często gra pod siebie, wdając się w głupie niepotrzebne dryblingi które kończą się stratą... Genkov - typowy środkowy napastnik, potrafiący walczyć o piłkę w powietrzu, umiejący się zastawić... do tego silny z nie najgorszą koordynacją, zważywszy na wzrost... do tego bramkostrzelny... myślę, że Wisła będzie z niego miała dużo pożytku. Kirm - szybki, dobry technicznie skrzydłowy, posiadający dobry strzał z dystansu... i to tyle jeżeli chodzi o jego dobre strony... jego głównym mankamentem jest skuteczność, a raczej jej brak i to, że jego forma wygląda jak sinusoida, tzn słabe mecze przeplata dobrymi... podejmuje często niezrozumiałe decyzje w polu karnym, często spowalnia grę zagrywając piłkę do tyłu... trudno oczekiwać u niego równej systematycznej formy... ale jak mówią z braku laku... |
Ja mam tylko nadzieje ze po wczorajszym meczu kilku z forumowiczow troche ostudzi swoj zapal i upusci powietrza z napompowanego balonu. Wierze ze jednak w Piatek Nasi beda chcieli sie zrechabilitowac i wygrac ale uwazam ze znowu bedzie walka do samego konca mimo iz Ruch moze wydawac sie slaby. A wiec z wiara w zwysciestwo i z odpowiednim szacunkiem do Ruchu bo powtorzy sie Podbeskidzie.
|
Zobaczymy,czy dla Maaskanta bardziej liczy się aktualna forma,czy raczej stawia na hierarchię w zespole.Oczywiście mam na myśli Wilka i Sobolewskiego.Mimo całej wczorajszej mizerii,gra Siwakowa była niezła.Mając za plecami Wilka będzie bardzo pożyteczny.Mam nadzieję nie oglądać więcej Żurawskiego na desancie(może w ogóle się już nie pokazywać).
|
Jakiś czas temu mówiłem, że Sobol ma niekwestionowane miejsce w zespole i Wilk ma małe szansę, żeby go wygryźć ze składu, ale Sobolewski w meczu z Podbeskidziem na tle Wilka z Arką wypadł mizernie.
|
No cóż, mecz trzeba wygrać i myślę, że Wisła tego dokona. Wyjdą spięci, by zrehabilitować się za Podbeskidzie, wyjdą w lepszym składzie. Mam nadzieję na jednostronne widowisko, w którym zdecydowaną przewagę będzie mieć Wisła, i na zwycięstwo (przynajmniej) dwoma bramkami.
|
Chciałbym jeszcze dodać, że w pierwszym składzie zdecydowanie bardziej wolę środek obrony Chavez, Jaliens, niż Bunoza, Chavez czy Bunoza, Jaliens.
Bunoza wydaje mi się jest najniepewniejszym stoperem w naszym zespole(nie licząc Kowalskiego). Pewnie zauważyliście co on robi jak dostanie piłkę. Zazwyczaj jest to wypier*alanie piłki byle gdzie, byle daleko. Skład na ten moment moim zdaniem powinien wyglądać tak Pareiko - Paljic, Chavez, Jaliens, Cikos - Kirm, Wilk, Sivakov, Melikson, Małecki - Genkov. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl