Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sie ma, co słychać? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7860)

mic 22.01.2011 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jurand (Post 1039379)
http://www.sendspace.pl/file/af23f137c196b609b4bd1f9

Mam nadzieję, że się autor nie obrazi ;)

No to zaraz bedzie jeszcze klata pysia :lol:

Proud 22.01.2011 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1039383)
No to zaraz bedzie jeszcze klata pysia :lol:

Dawać tą klate, bo już zapomniałem o tym zdjęciu. :lol:

Robiła wrażenie ;)

Greeg 22.01.2011 21:57

Powtorze za Proud'em :D dawac klate Pysia jak ktoś ma. Jego upór, zacięcie i całkowity brak samokrytyki w połączeniu z odpornością na argumenty w owczesnych czasach bylo nie do zapomnienia :D.

chester 23.01.2011 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zozo (Post 1039309)
@chester!!!!: o jaaa. Ty już chłopie będziesz miał ze 21 lat. Łohoho :p

nawet rzekłbym, że 22! w takim wypadku ty masz już z 49 :shock: kope lat! :-) ciekawe, czy ten gamoń uher też tu zajrzy.

ech, kiedyś to forum było drugim domem, dziś niestety pluje litrami z pokeballa.

uher 23.01.2011 23:51

Soso!

kope lat ancymonie.

jest Czesiek, jakoś niedawno looknąłem na stare tematy, jak żeś kuchnię od popcornu upi.er.dolił ale kasacja! :(



Czy na pokładzie dalej jest pysio i jego klata?


Cytat:

No to zaraz bedzie jeszcze klata pysia
Pytacie, a wiecie!

http://img207.imageshack.us/img207/2...erkrzysiek.jpg


to już nie ten klimat, gdzie f5 się ścierało od rana, a o liczniki i gwiazdki były wieczne kłótnie, wy nabijacze!





http://c.wrzuta.pl/wi9233/8c5d9ee800...furtado%20%3A)

;*(


ale i tak nadal uważam, że ma grubą dupę :)



http://img513.imageshack.us/img513/8...omubijczyk.jpg

http://img543.imageshack.us/img543/8...mubijczyk2.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/8...iasosowska.jpg

stempek 23.01.2011 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raul TS (Post 1039028)
Żeby było bardziej oldskulowo i przypomnieć tamte forum trzeba reaktywować temat „Telenoweli” – pierwsze uczucia na przystanku MPK (Kaja?,Szofer?) , może wróci Wormal i inni ;) .
Ps. Zozo a jak tam twój „brat” Bayern

z Wormalem może być ciezko bo zakochony czy cos takiego.

schody przed meczykiem hmmm stare piekne czasy

gigant 24.01.2011 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 1040256)
Pytacie, a wiecie!

http://img207.imageshack.us/img207/2...erkrzysiek.jpg


to już nie ten klimat, gdzie f5 się ścierało od rana, a o liczniki i gwiazdki były wieczne kłótnie, wy nabijacze!

Prawie wisisz mi za laptopa bo mój pies zobaczył klate Pysia i myslał że mu do michy kości wrzuciłem.

PvD 24.01.2011 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1038697)
Witamy :)

No coraz mniej nas, tych z Od: 11.2002

mniej ale jeszcze trochę nas zostało :)

uher 24.01.2011 21:25

http://img190.imageshack.us/img190/4042/krzysiek2.jpg



http://www.insomnia.pl/buziaki/42.gif

4fan_player 24.01.2011 22:18

Widać, że kiedyś musiał być wspaniały klimat na forum :)

usiu 25.01.2011 14:02

aujourd'hui :D

dj_ibutti 25.01.2011 23:44

Usiuuuu ?! o.O Kogo me oczy widzą!

usiu 26.01.2011 00:16

lubicie piwa prawda??

bo ja trochę tak!


w takim razie szklana Tyskim Książęcym

1q2 26.01.2011 00:39

emeryci hipokryci:>

Fuks 26.01.2011 00:51

To nawet ja to pamiętam, jak jeszcze sie nie rejestrowalem, tylko czytywalem raz na miesiąc. A przeciez jestem 'dopiero' z początku 2004. Neostrada wiele zepsuła :D

MicK 26.01.2011 00:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1039342)
Kopytka ;)

To w ramach demolki :

" Romowie znowu zeżarli łabędzia !"


"nosz k...a mać!
to już drugi na ich koncie

2 lata temu pożarli tego ładnego - Dudzia z Plant
jeszcze wieczorem mu cisłem precla a rano same k...a kopytka i dziobek został
(RIP)
.......one szczury
dziś żeżarli (info z pierwszej ręki - od koleżanki Strażniczki Miejskiej) nawet nie zeżarli
a w.......ili w 3 minuty łabędzinę (czy jak to się tam odmienia...chodzi mnie o sukę, nie samca)
pod Mostem Grunwaldzkim.
Przyszła rodzina, hyc ptaka pod koc i go pożarli w opuszczonym magazynie pod mostem
też ino smutny kościotrup i sterta piór została...(RIP)

k...a dosyć tego
przyjeżdżają żebrzą, dziećmi rzucają w spokojnych krakowian, śmierdzą i jeszcze żrą
nasze łabądki
Nasze dobro narodowe !

Niech se gołębie żrą bo to głupie i brzidkie ptaki. I w dodatku tego od zajebania mamy, a nie 8 łabądków
na krzyż
no teraz już 7....

bekną romowie za łabędzia, oj bekną

myślę coby sfabrykować łabędzia - jak szewczyk dratewka świnię czy barana,
napakować takiego dmuchanego łabądka (są po 12 zł w Geancie) trotylem i puścić samopas po Wiśle
przyjedzie rodzina łabędojadów, hyc ptaka za pas, a wtedy bam!
ni ma k...a romów

uch...
ale się w....iłem na tych popaprańców"

O cholera! że też to się jeszcze pamięta :lol:


kiedyś był taki temat "najkrótsze książki świata", tak z pamięci kilka tytułów:

"Mecz w kapciach przed telewizorem - autorstwa Beer Boys"
"Jak odnieść sukces w polskiej piłce - Ceramika Opoczno"
"Sukcesy Cracovii na arenie międzynarodowej - Praca zbiorowa wielu pokoleń"
:-)

uher 26.01.2011 03:16

To jeszcze małe retro:

Hack forum :-)

http://img405.imageshack.us/img405/470/hak4.jpg

http://img593.imageshack.us/img593/1438/hak5.jpg


oraz opowieści by Matejas

http://img255.imageshack.us/g/beztytuuohp.png/

murray 26.01.2011 03:18

Heniek i Kowal!

Dzięki amigo, będę miał co sobie przypominać :)

Ela 26.01.2011 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 1041302)
O cholera! że też to się jeszcze pamięta :lol:


kiedyś był taki temat "najkrótsze książki świata", tak z pamięci kilka tytułów:

"Mecz w kapciach przed telewizorem - autorstwa Beer Boys"
"Jak odnieść sukces w polskiej piłce - Ceramika Opoczno"
"Sukcesy Cracovii na arenie międzynarodowej - Praca zbiorowa wielu pokoleń"
:-)

Zakupy nocne w trzech językach też były dobre.
Oczywiście by planc :) :




"piję sobie wino minut temu pare, a tu podchodzi do mnie żywy CHIŃCZYK i się mnie pyta nienaganną polszczyzną o sklep wędkarski, gdzie może kupić UWAGA: DRGAJĄCĄ SZCZYTÓWKE DO PIKIERA.
oblałem się winem, tak mnie zamurowało.

ale ja nie o tym.
siedzę sobie wczoraj u kochanki na Kazimierzowskim i mnie naszedł smak na wódkę. Ubrałem wic klapki i idę do nocnego.
stoje, stoje w kolejce... patrze - żydzi osiedlowi w swoich pstrych-pasiastych chałatach.
stoję dalej i nagle słyszę:
- plankton !
sie nie odwracam, raz - myślałem że mąż kochanki wrócił wcześniej z delegacji, dwa - bo żydzi się odwrócili i kukają na interesanta. rozpozna mnie ten mossad i będzie chryja.
- plankton ! to weź dwie.
i wtedy się odwróciłem - dwóch kolesi lat 17, na.......onych jak w książkach pisze, a jeden z nich to plankton.
ale to nie ja.
NIE JESTEM PLANKTONEM Z OSIEDLA WANDY.

wersja dla kibiców legii, arki i lecha:
siedze sobie k...a wczoraj u k...a kochanki, i mi się k...a żryć wódki zachciało. zapiąłem dres, kopłem bulteriera w pysk i ide k...a do nocnego.
stoję k...a w kolejce, koło mnie żydzi k...a ich mać, a tu wchodzi jakiś .......ony ch.j i gada:
- ej, k...a plankton !
się k...a nie odwracam bo k...a myślałęm że to ch.j gach mojej baby wrócił. albo że mnie te .......one k...a żydy rozpoznają.
okazało się k...a jednak że plankto ktorego k...a wołał jakiś pijany ch.j to nie ja.
w drodze powrotnej wyjebałem 3 radia.


wersja dla kibiców Cracovii i łks-u:
ajwaj ! siedzę wczoraj u Racheli, kadisz zmówiłem i pomyślałem że Jahwe po to śledzia stworzył, żeby go jeść.
ubrałem więc czysty chałat i poszedłem do koszernego sklepu.
a tam stali już obrzezani koledzy po szalu...

odcinam się od doniesień że jestem pijanym 17-letnim planktonem z osiedla wandy.
to nie ja.
a to już 3. plankton.
ja, ten pijak młodociany i pies marki kundel na osiedlu piastów.

ps. adler - żone pozdrawiam. całusy. stop.
ps2. co to jest drgająca szczytówka do pikiera ?
ps3. jebać chińczyków. oni jedzą koty.


ide znów na wino."

DYRU 26.01.2011 08:15

plankton miażdżył system...
Stare forum było "de best"

Wizard 26.01.2011 11:25

Heniek i Kowal to był jednak Matejas :) A wbiło mi się, że Plankton serwował takie opowiastki :D Pamiętne Azory ;) Stare forum - to była klasa :)

Devonisch 26.01.2011 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1038697)
Witamy :)

No coraz mniej nas, tych z Od: 11.2002

Za rok jubileusz... Może biba na schodach?

uher 26.01.2011 12:06

Plankton zaserwował jeszcze lepszą opowiastkę, poza łabędziami.

Mniej więcej chodziło chyba o wyjazd do UK czy w te rejony i ucieczkę przed jakąś brzydką babą.. ale nie pamiętam dokładnie jak to było. Jeżeli ktoś to ma, to poproszę ;-)

ypeeh 26.01.2011 12:19

Mp3 z odezwą Pysia miażdży jak kiedyś :D

usiu 26.01.2011 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 1041410)
Za rok jubileusz... Może biba na schodach?

schody już są zajęte :-p

yoda79 26.01.2011 12:48

A Shell to żyje?

kowal 26.01.2011 14:03

ktoś wspomniał o najkrótszych książkach świata, ostało mi się nieco na dysku:


"Pozycje z serii "Najcieńsze Książki Świata":

- "Przewodnik po demokracji w krajach arabskich"
- "Kultura polityczna" - A. Lepper
- "Dominacja na świecie na przykładzie Bułgarii"
- "Etykieta randkowa" - M. Tyson
- "Pozytywne aspekty rządów Leszka Millera"
- "Dlaczego lubię Amerykę - wspomnienia Osamy ibn Ladena"
- "Jak żyć uczciwie - wzorce postępowania z kuluarów sejmowych"
- "Kto zdobędzie mistrza Polski 2003 i dlaczego Legia Warszawa?"
- "Od zera do bohatera" Z.Ziobro
- "Łagodny jak owca" - C. Kucharski
- "Przewodnik po Gołdapii - czyli moje miasto" - M. Jóźwiak
- ?Let's Kick Racism Out of Football? - Wit Żelazko
- "Jak dobrze przygotować drużynę do sezonu" Franciszek Smuda
- "Kultura na codzień" Wojciech Kowalczyk
- "Wspomnienia sponsora" Janusz Romanowski
- "Jak zostać pustelnikiem" Janusz Wójcik
- "Moja przygoda z kadrą" Zbigniew Boniek
- "Praktyczny poradnik obsługi broni gazowej" Grzegorz Kaliciak
- "Do Chin i z powrotem" Mariusz Piekarski
- "Fair play na boisku" Kalu Uche
- "Jak nie przegrać w kasynie" Kamil Kosowski
- "Sława ma w wersach złotych zakuta" by Kucharski Cezary
- "Tradycja i historia przede wszystkim" by Piotr Dziurowicz
- ?Prawda faktów w dziennikarstwie sportowym" Adam Godlewski
- "Z cyklu Polskie Weekendy: Wspólnie z rodziną, w kapciach przed telewizorem, oglądamy mecz" by Beer Boys '98
- ?Futbol na TAK" Jerzy Engel
- "Silna wola - twój klucz do sukcesu" Anrdrzej Golota
- "Ewolucja polskiego prawa karnego na przestrzeni czterdziestu lat - analiza" Tomasz Nałęcz, Anita Błochowiak pod kierownictwem ocm. Renaty Beger.
- "Sztuka dyplomacji" Żak Czyrak
- "O tolerancji slów kilka" o. red. Tadeusz Rydzyk
- "Hamlet" William Szekspir w przekladzie Arkadisuza Baka
- "Mein Liebe" Adolf Hitler
- "Piotr Fronczewski i inne nadzieje polskiej pilki" Wlodzimierz Szaranowicz
- "Krótki przewodnik po Birmingham" Piotr Swierczewski w konsultacji z Arkadiuszem Bakiem
- "Mój glos w sprawie Jedwabnego" Adam Małysz
- "Analiza sukcesu Schalke w PU 2003" - Tomasz Hajto
- "Poradnik - jak rzucić palenie" - Tomasz Hajto
- "Jak zostać czołowym pomocnikiem Premiership - poradnik" - Świerczewski P.
- "Jak utrzymać demokrację i 100% poparcie" - Łukaszenko
- "Polskie pieśni patriotyczne" - zebrane przez Olisadebe E.
- "Nauka gry w piłkę w weekend" - Stasiak (ten od Opoczna)
- "Rozstania i powroty - tragedia miłosna w czterech aktach " - Jordan M.
- ?Jak utrzymać wladze jednoczesnie produkujac bron masowej zaglady" - Saddam
- "Moja kariera jako piosenkarki" - M.Sewiolo
- "Jak obronic tytul mistrzow swiata w pilce noznej" - Zizu&spolka A.D.2002
- "Jak zostac dobrym i obiektywnym dziennikarzem sportowym" - praca zbiorowa - "dziennikarzy" Tempa
- "Szkola uczciwosci" -praca zbiorowa pilkarzy i trenerow wloskich pod przewodnictwem Lazio
- "Jak byc uczciwym" - L.Rywin, B.Baksik, D.Chojarska z rodzina
- "Jak zyc w zgodzie z prawem" - A.Lepper
- "Nauka spiewu Mazurka Dabrowskiego" - Edyta Gorniak
- "Ojczyzna Polszczyna" - Cezary Kucharski
- "Fizyka - rownia pochyla" - Marek Kozminski
- "Jak zostać modelem ?" - Jacek Krzynowek
- "Szybcy i wsciekli" - Stanko Svitlica
- "Szkolenie rzutow roznych" - Kamil Kosowski
- "Ogniem i mieczem" - Przemyslaw Saleta
- "Jak zrobic kariere ?" - Cezary Trybanski
- "Masz odwage, stan na wage - czyli jak zrzucic pare kilo" - Ronaldo
- "Jak wywołać wojne i nie zostać znienawidzonym" - Gorge W. Bush
- "Kadra Narodowa ponad wszystko" - Jerzy Dudek przemyślenia po meczu towarzyskim z Belgią
- "Jak to pojechaliśmy w 500 osób do Ostrowca" - Praca zbiorowa kibiców Wisły Kraków...
- "Jesteśmy najlepsi" - kibice Amicki
- "Jak ja kocham Legie" - Sylwester Czereszewski
- "Błyskotliwa trenerka" - Zbigniew Boniek
- "Magister" - Walduś Kiepski
- "Abstynenckie zycie" - Moussa Yahaya
- "Dominacja Warszawska" - młody polonista
- "Ogłoszenia parafialne" - Cracovia fans
- "Bystry to moje drugie imie" - Misio Listkiewicz
- "Sportowy sukces '' - Anna Kurnikova
- "Jak przeczytać tyle postów i nie postradać rozumu" by Plankton
- "Jak przełknąć gorycz Wiślackich sukcesów i tatowej spermy" by kibice cracovi
- "Polska moją ojczyzną ,Kraków moim miastem " - Cracovia
- "Intelektualista" autorstwa Jana Tomaszewskiego
- "Jak napisac dobry felieton" ? Jan Tomaszewski
- "Dziennikarz rzetelny " - Adam Godlewski
- "Poradnik jak wypelnic PITa" by Olo Moskalewicz
- "O Honorze polskiej piłki słow kilka" by Stanko S.
- "Techniki biegania szybkiego", "Demony szybkości" by Stanko S.
- "Rozbudowa Infrastruktury I Zaplecza Sportowego Dobrze Prosperującego Miasta" - Władze Królewskiego Miasta Krakowa
- "YYY EEE MHHH - kieszonkowy spis partykół by Cezary"
- "Wstań powiedz zajebiście sam" czyli zwierzenia michała
- "Podrecznik młodego mendżera czyli jak wysłać Wiślaka za granice - Adam pomaga i doradza"
- "ogolić sie" Adam Małysz
- "Moje zie(L)one serce" Łukasz Surma
- "Polskość" - praca zbiorowa kibiców Ruchu Chorzów."

chester 26.01.2011 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1041329)
Z

wersja dla kibiców legii, arki i lecha:
siedze sobie k...a wczoraj u k...a kochanki, i mi się k...a żryć wódki zachciało. zapiąłem dres, kopłem bulteriera w pysk i ide k...a do nocnego.
stoję k...a w kolejce, koło mnie żydzi k...a ich mać, a tu wchodzi jakiś .......ony ch.j i gada:
- ej, k...a plankton !
się k...a nie odwracam bo k...a myślałęm że to ch.j gach mojej baby wrócił. albo że mnie te .......one k...a żydy rozpoznają.
okazało się k...a jednak że plankto ktorego k...a wołał jakiś pijany ch.j to nie ja.
w drodze powrotnej wyjebałem 3 radia.


:rotfl: pamiętam to :rotfl:

PvD 28.01.2011 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 1041431)
A Shell to żyje?

rozumiem, że pytasz o dawnego moda oraz członka kipy W'01? dawno go też nie widziałem ostatni raz przed tamtą rundą przy zakupie karnetów.

yoda79 30.01.2011 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1043071)
rozumiem, że pytasz o dawnego moda oraz członka kipy W'01? dawno go też nie widziałem ostatni raz przed tamtą rundą przy zakupie karnetów.

O niego mi chodziło. Czyli wszystko ok:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl