Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Świątecznie... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7826)

swirson 25.12.2010 01:16

Świątecznie to chciałem stwierdzić, że się fajnie dziś naC2H5OH i ogólnie rzecz biorąc mogę sobie zrobić nawet switaśne focie :)

Q13SON 25.12.2010 01:19

http://2.bp.blogspot.com/_vOyUDaRFrT...stmasBeer1.gif

gypsy 26.12.2010 08:43

Śpóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego co najlepsze z okazji kończących się już Świąt, wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku i spełnienia marzeń dla wszystkich Wiślaków :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl