![]() |
Świątecznie to chciałem stwierdzić, że się fajnie dziś naC2H5OH i ogólnie rzecz biorąc mogę sobie zrobić nawet switaśne focie :)
|
|
Śpóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego co najlepsze z okazji kończących się już Świąt, wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku i spełnienia marzeń dla wszystkich Wiślaków :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl