![]() |
Dobra, lecim na Szczecin :)
Wszystkiego Wiślackiego w Nowym Roku! Będzie dobrze! Będzie mistrz i spadek żydów:) Nie spinajcie się tak w transferowym;)) Sorry ale ja już %%:) |
Cytat:
Ale żydy spadną i smutno będzie, bo derbów nie będzie :( A co do transferowego, to racja - za dużo płaczu. Przypomnijcie Sobie wspaniałe derby bez Brożka (4:1 u nas, 0:1 do przerwy). Ale wszystkiego najlepszego! |
Rok 2010 zapamiętam dość dobrze. Z tego co czytam - to wbrew trendom na tym forum :) Dwie obrony prac na studiach, pierwsza praca na pełen etat. W rodzinie zdrowie, to najważniejsze. NIezbyt duża ale super zintegrowana i wierna sobie paczka znajomych utrzymuje się już kilka lat - także nowy rok przywitaliśmy po raz któryś z rzędu we wspólnym gronie. Trochę szkoda, że te 365 dni kończy się bez "drugiej połowy", no ale to się może szybko zmienić. Reasumując - z nadzieją wchodzę w 2011, są jakieś perspektywy rozwoju...
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl