Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Nasz rok 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7812)

fialo 31.12.2010 18:52

Dobra, lecim na Szczecin :)

Wszystkiego Wiślackiego w Nowym Roku! Będzie dobrze! Będzie mistrz i spadek żydów:) Nie spinajcie się tak w transferowym;)) Sorry ale ja już %%:)

tarantulaw2 31.12.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1030786)
Dobra, lecim na Szczecin :)

Wszystkiego Wiślackiego w Nowym Roku! Będzie dobrze! Będzie mistrz i spadek żydów:) Nie spinajcie się tak w transferowym;)) Sorry ale ja już %%:)

Mistrz będzie.
Ale żydy spadną i smutno będzie, bo derbów nie będzie :(
A co do transferowego, to racja - za dużo płaczu. Przypomnijcie Sobie wspaniałe derby bez Brożka (4:1 u nas, 0:1 do przerwy).
Ale wszystkiego najlepszego!

felipe 01.01.2011 18:23

Rok 2010 zapamiętam dość dobrze. Z tego co czytam - to wbrew trendom na tym forum :) Dwie obrony prac na studiach, pierwsza praca na pełen etat. W rodzinie zdrowie, to najważniejsze. NIezbyt duża ale super zintegrowana i wierna sobie paczka znajomych utrzymuje się już kilka lat - także nowy rok przywitaliśmy po raz któryś z rzędu we wspólnym gronie. Trochę szkoda, że te 365 dni kończy się bez "drugiej połowy", no ale to się może szybko zmienić. Reasumując - z nadzieją wchodzę w 2011, są jakieś perspektywy rozwoju...

Mako 04.01.2011 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mako
Jedyny plus to taki że dalej jestem z tą samą dziewczyna i jest coraz lepiej oraz że częściowo rok finansowy uratowała mi wygrana w teleturnieju :) pozdro.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1030641)
Z ciekawości zapytam :) Co za teleturniej:P

Proszę sie nie śmiać :D Karol i jego Familiada:D ...3 razy:foch:

adam_09 04.01.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1030900)
Rok 2010 zapamiętam dość dobrze... pierwsza praca na pełen etat. ... Trochę szkoda, że te 365 dni kończy się bez "drugiej połowy", no ale to się może szybko zmienić.

wszystko w swoim czasie :) awansujesz to się znajdzie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl