Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Copa del Sol 2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7811)

PhantomRanger 18.12.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1026271)
Tak z czystej ciekawości pytam, ile Wisła dostało za wygranie turnieju Chicago Trophy? Skoro teraz jest 200.000 euro do wygrania to chyba nie tak mało.

Nie chce siać nieprawdy,ale jak pamiętam do za jeden rozegrany mecz dostaliśmy coś koło 200 000 dolców, a za zwycięstwo jeśli dobrze pamiętam to było 300 - 400 tys dolców. Cóż wtedy też nikt się tego nie spodziewał, a jednak trofeum zostało zdobyte. Może fajne są takie turnieje i dla nas to okazja do promocji klubu i zdobycia trochę grosza. Dlatego uważam, że w zimie i w lecie powinniśmy w takich turniejach brać udział w ramach przygotowań.

tofik 18.12.2010 21:17

Jakby nas ktoś chcial obejrzeć pewnie chętnie byśmy chałturzyli również w lecie.Ale problem w tym że nie jesteśmy Realem Madryt i nie lubią nas w Azji :)

aNouc 11.01.2011 14:31

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...k_w_telewizji/

White Star86 15.01.2011 16:28

Jeśli chodzi o "Turniej Słońca" to w tym roku będzie miał 'knockoutową" formułę. Kto przegra ten odpada z gry. Nie będzie grup tak jak było poprzednio. Jak dobrze pójdzie to możemy rozegrać 4 mecze. Zależy jak potraktujemy ten turniej. Jako źródło odsyłam do angielskojęzycznej strony Wikipedii oraz oficjalnjej notki szwedzkiej telewizji TV4.

http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Copa_del_Sol
http://www.mff.se/Aktuellt/Nyheter/~...D9ACD0955.ashx

arytmetyk 15.01.2011 17:36

No tak. Czyli jak dobrze pojdzie zagramy 2 mecze. Niefajnie.

filemon 25.01.2011 21:23

Siema, czy jest limit zmian w meczach turniejowych, czy np Wisła może każdego zawodnika zmienić w przerwie? Dzięki.

PhantomRanger 26.01.2011 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1041190)
Siema, czy jest limit zmian w meczach turniejowych, czy np Wisła może każdego zawodnika zmienić w przerwie? Dzięki.


Pewnie w zależności jak jest to ustalone na początku turnieju lub jak obie ekipy ustaliły między sobą. Ja z chęcią będę go oglądał w TV. Dla przypomnienia mecz ten pokaże Orange Sport Info.

Q13SON 26.01.2011 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arytmetyk (Post 1035962)
No tak. Czyli jak dobrze pojdzie zagramy 2 mecze. Niefajnie.

Minimum 3!

Wygramy z Aalesund: (1)
-> gramy z wygranym Kopenhaga vs Valerenga (2)
-> wygramy z Kopenhagą Valerengą - gramy z wygranym Tromso/Goteborg - Molde/Karpaty (3)
->wygramy z nimi -> finał (4)
->przegramy z nimi - papa

->przegramy z Kopenhagą/Valerengą - gramy z przegranym Tromso/Goteborg - Molde/Karpaty (3)

Przegramy z Aalesund: (1)
->gramy z przegranym Kopenhaga vs Valerenga (2)
->Wygramy z przegranym Kopenhaga vs Valerenga - gramy z wygranym meczu przegranych Tromso/Goteborg - Molde/Karpaty (3)

->przegramy z przegranym Kopenhaga vs Valerenga - gramy z przegranym Tromso/Goteborg - Molde/Karpaty (3)

Maksimum 4!



Pytanie: obejrzymy mecz gdzieś jutro ?

jonaf 26.01.2011 17:12

mecz do ogladniecia na Orange info ;)

gypsy 26.01.2011 17:21

http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml tu będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz Wisły ;)

szczebrzeszcz 26.01.2011 17:39

ło której?

szprotson 26.01.2011 17:40

Trzynastej

szczebrzeszcz 26.01.2011 17:41

tu info na resztę
http://www.orange.pl/kid,4000128088,...l,article.html

pon 19:00! Valerenga albo Kopenhaga

nh79 26.01.2011 17:41

witam.a z uk na necie gdzies moge obejrzec, bo tamten link tylko z pl lata?

tarantulaw2 27.01.2011 10:16

W pierwszym poście jest rozpisany program turnieju, tam też będę aktualizował wyniki :)

mercury 27.01.2011 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nh79 (Post 1041605)
witam.a z uk na necie gdzies moge obejrzec, bo tamten link tylko z pl lata?

można, więcej info http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?p=1041964

Marcinnno 27.01.2011 12:22

Skład : Jovanić - Cikos, Kowalski, Bunoza, Paljić - Garguła, Wilk, Jirsak - Małecki, Żurawski, Kirm. Gramy ustawieniem 1-4-3-3.

Ostatnio w drużynie ''żółtych'' ( mocniejszej) własnie brakowało Sobola i jak widać nie ma go na boisku.

Semper Fidelis 1985 27.01.2011 12:24

kur... oglądnę 20 min i do pracy :-/ jak to jest? jak wygrają to ile meczy jeszcze zagrają? jak przegrają to koniec turnieju dla nas?

Dzieki Q13SON dopiero wstałem, piona

Q13SON 27.01.2011 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1041993)
kur... oglądnę 20 min i do pracy :-/ jak to jest? jak wygrają to ile meczy jeszcze zagrają? jak przegrają to koniec turnieju dla nas?

Post numer 38!!!!!

tarantulaw2 27.01.2011 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 1041995)
Post numer 38!!!!!

Albo nr. 1

Wasiu 27.01.2011 12:34

Nie do konca macie racje bo Wisla w finale nie zagra - wraca wczesniej do Krakowa. Czekaja nas 3 i tylko 3 mecze.

tarantulaw2 27.01.2011 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1042002)
Nie do konca macie racje bo Wisla w finale nie zagra - wraca wczesniej do Krakowa. Czekaja nas 3 i tylko 3 mecze.

Nie wiadomo. Jeżeli doszlibyśmy do finału to może przedłużyliby ten pobyt o te 3 dni?

spirit 27.01.2011 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1042006)
Nie wiadomo. Jeżeli doszlibyśmy do finału to może przedłużyliby ten pobyt o te 3 dni?

Z oficjalnej:
"Pytania z gg
Czy jeśli Wisła awansuje do dalszej fazy turnieju, to przewidziane jest przedłużenie pobytu w Hiszpanii?

Nie. W najlepszym wypadku Wisła awansuje do półfinału i wyjedzie do domu"

szprotson 27.01.2011 12:45

najpierw niech mecz zagrają, a wy juz kminicie czy będzie finał czy nie

E;chcialem w tym meczu zobaczyc jak zaprezentują sie chłopaki z ME,a Brud i Nalepa na trybunach.Połamali sie czy jak?

E2:bez spiny,ale po ch** dzielić skóre na niedzwiedziu?

Semper Fidelis 1985 27.01.2011 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1042008)
najpierw niech mecz zagrają, a wy juz kminicie czy będzie finał czy nie

I po co sie spinasz? ludzie są ciekawi to pytają, po to chyba jest to forum

tarantulaw2 27.01.2011 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 1042007)
Z oficjalnej:
"Pytania z gg
Czy jeśli Wisła awansuje do dalszej fazy turnieju, to przewidziane jest przedłużenie pobytu w Hiszpanii?

Nie. W najlepszym wypadku Wisła awansuje do półfinału i wyjedzie do domu"

Osobiście sam nie wierze w to, że tak daleko zajdą, ale szkoda, że tak traktują ten turniej.
Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

PhantomRanger 27.01.2011 12:53

Ja myślałem, że wygramy 3:1, skoro jednak Kowalski zaszczyci nas swoją obecnością na boisku to nic dobrego z tego nie wyniknie.

Sotev 27.01.2011 12:57

MEcz mozna ogladac na stronce:

astratv.pl

Semper Fidelis 1985 27.01.2011 12:58

Dla mnie osobiście najbardziej ciekawe jak Jova zabroni

4o tys euro za 1 miejsce :-)

mercury 27.01.2011 13:03

Pierwszą rzecz którą zauważyłem, Bunoza rozgrywa piłke po ziemi do boku nie wybija już na pałe..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl