![]() |
Cytat:
|
Jakby nas ktoś chcial obejrzeć pewnie chętnie byśmy chałturzyli również w lecie.Ale problem w tym że nie jesteśmy Realem Madryt i nie lubią nas w Azji :)
|
|
Jeśli chodzi o "Turniej Słońca" to w tym roku będzie miał 'knockoutową" formułę. Kto przegra ten odpada z gry. Nie będzie grup tak jak było poprzednio. Jak dobrze pójdzie to możemy rozegrać 4 mecze. Zależy jak potraktujemy ten turniej. Jako źródło odsyłam do angielskojęzycznej strony Wikipedii oraz oficjalnjej notki szwedzkiej telewizji TV4.
http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Copa_del_Sol http://www.mff.se/Aktuellt/Nyheter/~...D9ACD0955.ashx |
No tak. Czyli jak dobrze pojdzie zagramy 2 mecze. Niefajnie.
|
Siema, czy jest limit zmian w meczach turniejowych, czy np Wisła może każdego zawodnika zmienić w przerwie? Dzięki.
|
Cytat:
Pewnie w zależności jak jest to ustalone na początku turnieju lub jak obie ekipy ustaliły między sobą. Ja z chęcią będę go oglądał w TV. Dla przypomnienia mecz ten pokaże Orange Sport Info. |
Cytat:
Wygramy z Aalesund: (1) -> gramy z wygranym Kopenhaga vs Valerenga (2) -> wygramy z Kopenhagą Valerengą - gramy z wygranym Tromso/Goteborg - Molde/Karpaty (3) ->wygramy z nimi -> finał (4) ->przegramy z nimi - papa ->przegramy z Kopenhagą/Valerengą - gramy z przegranym Tromso/Goteborg - Molde/Karpaty (3) Przegramy z Aalesund: (1) ->gramy z przegranym Kopenhaga vs Valerenga (2) ->Wygramy z przegranym Kopenhaga vs Valerenga - gramy z wygranym meczu przegranych Tromso/Goteborg - Molde/Karpaty (3) ->przegramy z przegranym Kopenhaga vs Valerenga - gramy z przegranym Tromso/Goteborg - Molde/Karpaty (3) Maksimum 4! Pytanie: obejrzymy mecz gdzieś jutro ? |
mecz do ogladniecia na Orange info ;)
|
http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml tu będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz Wisły ;)
|
ło której?
|
Trzynastej
|
tu info na resztę
http://www.orange.pl/kid,4000128088,...l,article.html pon 19:00! Valerenga albo Kopenhaga |
witam.a z uk na necie gdzies moge obejrzec, bo tamten link tylko z pl lata?
|
W pierwszym poście jest rozpisany program turnieju, tam też będę aktualizował wyniki :)
|
Cytat:
|
Skład : Jovanić - Cikos, Kowalski, Bunoza, Paljić - Garguła, Wilk, Jirsak - Małecki, Żurawski, Kirm. Gramy ustawieniem 1-4-3-3.
Ostatnio w drużynie ''żółtych'' ( mocniejszej) własnie brakowało Sobola i jak widać nie ma go na boisku. |
kur... oglądnę 20 min i do pracy :-/ jak to jest? jak wygrają to ile meczy jeszcze zagrają? jak przegrają to koniec turnieju dla nas?
Dzieki Q13SON dopiero wstałem, piona |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie do konca macie racje bo Wisla w finale nie zagra - wraca wczesniej do Krakowa. Czekaja nas 3 i tylko 3 mecze.
|
Cytat:
|
Cytat:
"Pytania z gg Czy jeśli Wisła awansuje do dalszej fazy turnieju, to przewidziane jest przedłużenie pobytu w Hiszpanii? Nie. W najlepszym wypadku Wisła awansuje do półfinału i wyjedzie do domu" |
najpierw niech mecz zagrają, a wy juz kminicie czy będzie finał czy nie
E;chcialem w tym meczu zobaczyc jak zaprezentują sie chłopaki z ME,a Brud i Nalepa na trybunach.Połamali sie czy jak? E2:bez spiny,ale po ch** dzielić skóre na niedzwiedziu? |
Cytat:
|
Cytat:
Dzięki za wyprowadzenie z błędu. |
Ja myślałem, że wygramy 3:1, skoro jednak Kowalski zaszczyci nas swoją obecnością na boisku to nic dobrego z tego nie wyniknie.
|
|
Dla mnie osobiście najbardziej ciekawe jak Jova zabroni
4o tys euro za 1 miejsce :-) |
Pierwszą rzecz którą zauważyłem, Bunoza rozgrywa piłke po ziemi do boku nie wybija już na pałe..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl