Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7789)

szczebel 06.12.2010 18:05

Już widać , że Szymkowiak ,Żurawski , Frankowski , Nikola , Marcelo , Głowacki , Baszczyński są już pewni w 11. Problem stanowią pozycje skrzydłowych , bramkarza i defensywnego pomocnika.

Szarny 06.12.2010 18:36

Ultra ofensywne 1-3-4-3

-------------------- Sarnat --------------------
------- Marcelo - Głowacki - Cleber --------
------------------ Sobolewski -----------------
Uche ----------- Szymkowiak ----- Kosowski
------------------- Żurawski ------------------
------------- Brożek - Frankowski -----------

Ławka:
Pawełek, Baszczyński, Mijailović, Zieńczuk, Błaszczykowski, Pater, Kuźba

filemon 06.12.2010 18:36

Dolha
Baszczyński - Głowacki - Marcelo
Sobolewski
Błaszczykowski - Kosowski
Uche - Szymkowiak
Frankowski - Żurawski

Wiem, że "Judasz Dolha", "Judasz Uche", "Judasz Franek" i multum innych określeń, ale to jest moja własna opinia. Nie wiedziałem, jak trzech skrzydłowych ustawić w jednym, toteż zrobiłem z Uche Of. Pom., pewnie błędnie, aczkolwiek chodzi przede wszystkim o nazwiska.

Antystenes 06.12.2010 18:54

DOLHA
MARCELO - GŁOWACKI - KOSOWSKI
BŁASZCZYKOWSKI - SZYMKOWIAK - CZERWIEC - UCHE
BROZEK - ZURAWSKI - FRANKOWSKI


Świetny temat. Dobrze by było gdyby ktoś to kiedyś podliczy, żeby zobaczyći co by wyszło..

Micek14 06.12.2010 19:03

Dolha
Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk
Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski
Żurawski, Frankowski

Ławka: Majdan, Cleber, Kałużny, Uche, Moskal, Moskalewicz, Paweł Brożek

CH. 06.12.2010 19:08

Dolha
Marcelo, Głowacki, Baszczyński, Mijailovic
Błasczykowski, Sobolewski, Szymkowiak
Paweł Brożek, Frankowski, Żurawski

Ławka: Majdan, Uche, Małecki, Cleber, Stolarczyk, Gorawski, Kosowski

kolarz90 06.12.2010 20:12

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Uche, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski
Rezerwa: Sarnat, Cleber, Zając, Błaszczykowski, Moskal, Cantoro, Paweł Brożek

wislak227 06.12.2010 20:27

I jedenastka: Majdan- Baszczyński, Głowacki, Kłos, Stolarczyk- Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski- Żurawski, Frankowski

II jedenastka: Dolha- Alvarez, Cleber, Marcelo, Mijailovic- Uche, Cantoro, Strąk, Zieńczuk- Paweł Brożek, Kuźba

Trener: Dan Petrescu

rocco_1906 06.12.2010 20:32

Sarnat
Baszczyński,Głowacki,Marcelo
Błaszczykowski,Moskal,Szymkowiak,Sobolewski,Kosows ki
Żurawski,Frankowski

wyszło archaiczne 3-5-2 ale wg mnie z tymi nazwiskami sprawdziłoby sie doskonale :)

rezerwa:
Majdan,Cleber,Kłos,Stolarczyk,Nikola,Zieńczuk,Małe cki,Pa.Brożek,Cantoro

Marcin_fan 06.12.2010 20:37

trochę odbiegne od tematu... zauważcie ile umieszczacie polskich zawodników... to o czyms musi świadczyć... polski zawodnik wcale nie taki zły... tylko obecnie bardzo przepłacony i " przesodowiony "

avangarda 06.12.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1022691)
trochę odbiegne od tematu... zauważcie ile umieszczacie polskich zawodników... to o czyms musi świadczyć... polski zawodnik wcale nie taki zły... tylko obecnie bardzo przepłacony i " przesodowiony "

Zauważ też, że znaczna większość wymienianych Polaków to Wisła początku 10-lecia, z ostatnich lat polscy zawodnicy aspirujący do tej 11 to tylko Głowacki, Sobolewski, Paweł Brożek, w niektórych tylko typach na ławce siedzi Małecki. Polski zawodnik ad.2000 nie równa się polski zawodnik ad.2010.

lorddavy 06.12.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avangarda (Post 1022694)
Zauważ też, że znaczna większość wymienianych Polaków to Wisła początku 10-lecia, z ostatnich lat polscy zawodnicy aspirujący do tej 11 to tylko Głowacki, Sobolewski, Paweł Brożek, w niektórych tylko typach na ławce siedzi Małecki. Polski zawodnik ad.2000 nie równa się polski zawodnik ad.2010.

Bo nie bierzesz pod uwagę, że w latach 2000-04 w lidze grały takie cudaki jaki brazylijska Pogoń Ptaka, KSZO kończące ligę juniorami, rozpadające się GKS Katowice i Widzewy których lali wszyscy jak leci. Gdy to wszystko podsumujesz, weźmiesz poprawkę na poziom ligi wielu zawodników z początków dziesięciolecia będzie wydawało Ci się znacznie lepszych od tych obecnych a tak wcale nie jest.

Moja jedenastka:

Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Szymkowiak,Kosowski,Sobolewski,Błaszczykowski-Paweł Brożek,Frankowski

ÉCREVISSE 06.12.2010 21:28

Sarnat
Baszczyński,Marcelo,Głowacki,Mijailovic
Błaszczykowski,Szymkowiak,Sobolewski,Kosowski
Frankowski,Żurawski

Trener: Henryk Kasperczak

Ławka: Pawełek, Cleber, Stolarczyk, Uche, Czerwiec, Moskalewicz, Kulawik, Paweł Brożek

qchar90 06.12.2010 21:31

Dolha-Baszczynski Marcelo Głowacki Mijailovic-Uche Sobolewski Szymek Kosowski-Zurawski Frankowski
Ławka: Majdan, Błaszczykowski, Kuźba, Paweł Brożek, Cleber, Cantoro, Stolarczyk

Mistel 06.12.2010 21:41

Dolha
Baszczyński - Marcelo - Głowacki - Cleber
Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski
Żurawski - Frankowski

trener Kasperczak

ławka: Sarnat, Alvarez, Cantoro, Uche, Pater, Moskal, Paweł Brożek

IncognitoTSW 06.12.2010 21:58

Maciej Szczęsny - Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Radosław Kałużny - Kalu Uche, Ryszard Czerwiec, Kazimierz Moskal, Mirosław Szymkowiak, Kamil Kosowski - Tomasz Frankowski, Maciej Żurawski

ławka : Sarnat, Cleber, Cantoro, Pater, Kuźba, Brożek, Stolarczyk, Sobolewski

Trener Henryk Kasperczak

tarantulaw2 06.12.2010 22:06

panowie dajmy spokoj temu czy 10 lat temu byli lepsi pilkarze. s.p. trenerowi Górskiemu nie udało awansować sie do euro, a mial piłkarzy lepszych niz Leo (inna sprawa sa przeciwnicy, ale zostawmy to)

ktos pytał o podliczenie, to tak jak pisalem - zrobię to. gorzej bedzie pewnie z ustawienie ale dam rade ;)

aha i typujemy do 31 grudnia 2010 r do 23:59 :)

edit-pewnie wprowadze troche zamieszania ale trenera dziesięciolecia tez wytypujmy.

MatMario 07.12.2010 16:11

Szczęsny- Baszczyński- Cleber- Głowacki- Nikola- Kosowski- Sobol- Moskal- Błaszczykowski- Żurawski- Frankowski

Na ławce: "gramy bez bramkarza" :) B.Zając, Marcelo, Kulawik, Uche, Cantoro, Pater, Szymkowiak, Kałużny, Paweł Brożek

Trener: Kasperczak

KoPer 07.12.2010 16:26

-------------------Frankowski-------------------
--------------------------Uche-----------------
Kosowski---Szymkowiak---Błaszczykowski
------------------Sobolewski------------------
Cleber-------------------------Baszczyński
-------------Marcelo--Głowacki-----------------
--------------------Dolha----------------------

Ławka: Sarnat, Stolar, Moskal, Żurawski, Brożek, Cantoro, Kałużny

<Crasch> 07.12.2010 16:41

Dolha
Baszczyński - Marcelo - Cleber - Mijajlović
Uche - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski
Żurawski - Frankowski

Ławka: Paweł Brożek, Kuźba, Błaszczykowski, Moskal, Głowacki, Bogdan Zając, Sarnat.
Na uwage zasłużyli sobie: Paulista, Piotr Brożek, Huighes, Stolarczyk, Boguski, Kałużny, Cantoro, Pater

Trenejro: Henryk Kasperczak

tarantulaw2 07.12.2010 18:12

Sarnat - Baszczyński - Głowacki , Marcelo - Stolarczyk - Szymkowiak - Błaszczykowski - Uche - Kosowski - Żurawski - Frankowski

Ustawiłbym to tak że na pomocy na równi z Błaszczem i Uche rzuciłbym Szymkowiaka a Kosowskiego na ofensywnego pomocnika (nie miałem za bardzo innego pomysłu na ustawienie :) ). W ataku Żurawski i Frankowski, Żuraw cofający się.

Rezerwa: Dolha, Moskal, Cleber, Mijajlović, Sobolewski, Moskalewicz, Czerwiec, Pater.

Trener.: Henryk Kasperczak I (w sensie za pierwszym podejściem :) ).

---

Przypominam wszystkim że wybieramy naszą jedenastkę do 31 grudnia 2010 roku.

zbigniew_ramirez 07.12.2010 18:13

Majdan - Baszczyński, Głowacki, Marcelo (Cleber), Mijailović (Stolarczyk) - Błaszczykowski (Uche), Szymkowiak, Sobolewski (Cantoro), Kosowski - Żurawski (Paweł Brożek), Frankowski (Kuźba)

MCX 07.12.2010 19:05

Dolha
Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović
Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski
Żurawski, Frankowski

Rezerwowi: Sarnat, Cleber, Uche, Cantoro, Zieńczuk, Paweł Brożek, Kuźba

WISŁAZWE 07.12.2010 22:02

-------------------------------------SARNAT--------------------------------------------------

-------------BASZCZYŃSKI ---GŁOWACKI---MARCELO---- CLEBER--------------------

---BŁASZCZYKOWSKI---SZYMKOWIAK---SOBOLEWSKI-------KOSOWSKI------------

----------------FRANKOWSKI---------ŻURAWSKI------------------------------------------

Rezerwa: Dolha- Mijailović, Uche, Brożek Paweł, Pater, Moskal, Zieńczuk

skorsinio 07.12.2010 22:23

-----------------------------Dolha--------------------------------------

-----Baszczyński-----Głowacki---Marcelo---Stolarczyk------------

----Uche---Szymkowiak---Sobolewski---Kosowski-----------------

-------------------Frankowski---Żurawski----------------------------



Ławka rezerwowych : Sarnat, Cleber, M. Zając, Błaszczykowski, Kałużny , Zieńczuk, Kuźba


szkoda że tak mało miejsca w 18 meczowej ;))) jeszcze Cantoro , Nikola , Pater ,Paweł Brożek, Kulawik ,

fialo 07.12.2010 22:28

Szczęsny - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Paweł Brożek

Rezerwa:
Pawełek, Piotr Brożek, Mauro Cantoro, Kulawik, Moskal, Uche,Zienczuk, Andraż Kirm

Sevi 08.12.2010 08:50

Ciężka sprawa z obstawieniem bramkarza.

Sarnat - Baszczyński Marcelo Głowacki Stolarczyk - Uche Szymkowiak Sobolewski Kosowski - Zurawski Frankowski

Ławka: Szczęsny, Piotr Brożek, Cantoro,Kulawik, Błaszczykowski, Moskal, Zieńczuk, Paweł Brożek, Kuźba

Trener: Kasperczak

Blaszczu16 08.12.2010 08:56

Radosław Majdan - Marcin Baszczyński, Marcelo, Arkadiusz Głowacki, Nikola Mijailović - Jakub Błaszczykowski, Mauro Roberto Cantoro, Radosław Sobolewski, Marek Zieńczuk - Paweł Brożek, Maciej Żurawski.

jendrus 08.12.2010 10:22

Dolha
Baszczyński - Marcelo - Głowacki - Mijajlović
Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski(II)
Żurawski(I) - Frankowski

Ławka: Paweł Brożek, Zieńczuk, Uche, Moskal, Głowacki, Pater , Sarnat.

Trener: Henryk Kasperczak(I)

szorstki 08.12.2010 13:59

Dolha
Baszczyński - Marcelo - Głowacki - Mijajlović
Uche- Czerwiec - Cantoro- Kosowski
Żurawski - Frankowski

Ławka: Paweł Brożek, Błaszczykowski, Moskal, Sarnat, Szymkowiak
Trener: Henryk Kasperczak(I)

Piłkarz dekady: Franek


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl