![]() |
Już widać , że Szymkowiak ,Żurawski , Frankowski , Nikola , Marcelo , Głowacki , Baszczyński są już pewni w 11. Problem stanowią pozycje skrzydłowych , bramkarza i defensywnego pomocnika.
|
Ultra ofensywne 1-3-4-3
-------------------- Sarnat -------------------- ------- Marcelo - Głowacki - Cleber -------- ------------------ Sobolewski ----------------- Uche ----------- Szymkowiak ----- Kosowski ------------------- Żurawski ------------------ ------------- Brożek - Frankowski ----------- Ławka: Pawełek, Baszczyński, Mijailović, Zieńczuk, Błaszczykowski, Pater, Kuźba |
Dolha
Baszczyński - Głowacki - Marcelo Sobolewski Błaszczykowski - Kosowski Uche - Szymkowiak Frankowski - Żurawski Wiem, że "Judasz Dolha", "Judasz Uche", "Judasz Franek" i multum innych określeń, ale to jest moja własna opinia. Nie wiedziałem, jak trzech skrzydłowych ustawić w jednym, toteż zrobiłem z Uche Of. Pom., pewnie błędnie, aczkolwiek chodzi przede wszystkim o nazwiska. |
DOLHA
MARCELO - GŁOWACKI - KOSOWSKI BŁASZCZYKOWSKI - SZYMKOWIAK - CZERWIEC - UCHE BROZEK - ZURAWSKI - FRANKOWSKI Świetny temat. Dobrze by było gdyby ktoś to kiedyś podliczy, żeby zobaczyći co by wyszło.. |
Dolha
Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Żurawski, Frankowski Ławka: Majdan, Cleber, Kałużny, Uche, Moskal, Moskalewicz, Paweł Brożek |
Dolha
Marcelo, Głowacki, Baszczyński, Mijailovic Błasczykowski, Sobolewski, Szymkowiak Paweł Brożek, Frankowski, Żurawski Ławka: Majdan, Uche, Małecki, Cleber, Stolarczyk, Gorawski, Kosowski |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Uche, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski
Rezerwa: Sarnat, Cleber, Zając, Błaszczykowski, Moskal, Cantoro, Paweł Brożek |
I jedenastka: Majdan- Baszczyński, Głowacki, Kłos, Stolarczyk- Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski- Żurawski, Frankowski
II jedenastka: Dolha- Alvarez, Cleber, Marcelo, Mijailovic- Uche, Cantoro, Strąk, Zieńczuk- Paweł Brożek, Kuźba Trener: Dan Petrescu |
Sarnat
Baszczyński,Głowacki,Marcelo Błaszczykowski,Moskal,Szymkowiak,Sobolewski,Kosows ki Żurawski,Frankowski wyszło archaiczne 3-5-2 ale wg mnie z tymi nazwiskami sprawdziłoby sie doskonale :) rezerwa: Majdan,Cleber,Kłos,Stolarczyk,Nikola,Zieńczuk,Małe cki,Pa.Brożek,Cantoro |
trochę odbiegne od tematu... zauważcie ile umieszczacie polskich zawodników... to o czyms musi świadczyć... polski zawodnik wcale nie taki zły... tylko obecnie bardzo przepłacony i " przesodowiony "
|
Cytat:
|
Cytat:
Moja jedenastka: Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Szymkowiak,Kosowski,Sobolewski,Błaszczykowski-Paweł Brożek,Frankowski |
Sarnat
Baszczyński,Marcelo,Głowacki,Mijailovic Błaszczykowski,Szymkowiak,Sobolewski,Kosowski Frankowski,Żurawski Trener: Henryk Kasperczak Ławka: Pawełek, Cleber, Stolarczyk, Uche, Czerwiec, Moskalewicz, Kulawik, Paweł Brożek |
Dolha-Baszczynski Marcelo Głowacki Mijailovic-Uche Sobolewski Szymek Kosowski-Zurawski Frankowski
Ławka: Majdan, Błaszczykowski, Kuźba, Paweł Brożek, Cleber, Cantoro, Stolarczyk |
Dolha
Baszczyński - Marcelo - Głowacki - Cleber Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski Żurawski - Frankowski trener Kasperczak ławka: Sarnat, Alvarez, Cantoro, Uche, Pater, Moskal, Paweł Brożek |
Maciej Szczęsny - Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Radosław Kałużny - Kalu Uche, Ryszard Czerwiec, Kazimierz Moskal, Mirosław Szymkowiak, Kamil Kosowski - Tomasz Frankowski, Maciej Żurawski
ławka : Sarnat, Cleber, Cantoro, Pater, Kuźba, Brożek, Stolarczyk, Sobolewski Trener Henryk Kasperczak |
panowie dajmy spokoj temu czy 10 lat temu byli lepsi pilkarze. s.p. trenerowi Górskiemu nie udało awansować sie do euro, a mial piłkarzy lepszych niz Leo (inna sprawa sa przeciwnicy, ale zostawmy to)
ktos pytał o podliczenie, to tak jak pisalem - zrobię to. gorzej bedzie pewnie z ustawienie ale dam rade ;) aha i typujemy do 31 grudnia 2010 r do 23:59 :) edit-pewnie wprowadze troche zamieszania ale trenera dziesięciolecia tez wytypujmy. |
Szczęsny- Baszczyński- Cleber- Głowacki- Nikola- Kosowski- Sobol- Moskal- Błaszczykowski- Żurawski- Frankowski
Na ławce: "gramy bez bramkarza" :) B.Zając, Marcelo, Kulawik, Uche, Cantoro, Pater, Szymkowiak, Kałużny, Paweł Brożek Trener: Kasperczak |
-------------------Frankowski-------------------
--------------------------Uche----------------- Kosowski---Szymkowiak---Błaszczykowski ------------------Sobolewski------------------ Cleber-------------------------Baszczyński -------------Marcelo--Głowacki----------------- --------------------Dolha---------------------- Ławka: Sarnat, Stolar, Moskal, Żurawski, Brożek, Cantoro, Kałużny |
Dolha
Baszczyński - Marcelo - Cleber - Mijajlović Uche - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski Żurawski - Frankowski Ławka: Paweł Brożek, Kuźba, Błaszczykowski, Moskal, Głowacki, Bogdan Zając, Sarnat. Na uwage zasłużyli sobie: Paulista, Piotr Brożek, Huighes, Stolarczyk, Boguski, Kałużny, Cantoro, Pater Trenejro: Henryk Kasperczak |
Sarnat - Baszczyński - Głowacki , Marcelo - Stolarczyk - Szymkowiak - Błaszczykowski - Uche - Kosowski - Żurawski - Frankowski
Ustawiłbym to tak że na pomocy na równi z Błaszczem i Uche rzuciłbym Szymkowiaka a Kosowskiego na ofensywnego pomocnika (nie miałem za bardzo innego pomysłu na ustawienie :) ). W ataku Żurawski i Frankowski, Żuraw cofający się. Rezerwa: Dolha, Moskal, Cleber, Mijajlović, Sobolewski, Moskalewicz, Czerwiec, Pater. Trener.: Henryk Kasperczak I (w sensie za pierwszym podejściem :) ). --- Przypominam wszystkim że wybieramy naszą jedenastkę do 31 grudnia 2010 roku. |
Majdan - Baszczyński, Głowacki, Marcelo (Cleber), Mijailović (Stolarczyk) - Błaszczykowski (Uche), Szymkowiak, Sobolewski (Cantoro), Kosowski - Żurawski (Paweł Brożek), Frankowski (Kuźba)
|
Dolha
Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Żurawski, Frankowski Rezerwowi: Sarnat, Cleber, Uche, Cantoro, Zieńczuk, Paweł Brożek, Kuźba |
-------------------------------------SARNAT--------------------------------------------------
-------------BASZCZYŃSKI ---GŁOWACKI---MARCELO---- CLEBER-------------------- ---BŁASZCZYKOWSKI---SZYMKOWIAK---SOBOLEWSKI-------KOSOWSKI------------ ----------------FRANKOWSKI---------ŻURAWSKI------------------------------------------ Rezerwa: Dolha- Mijailović, Uche, Brożek Paweł, Pater, Moskal, Zieńczuk |
-----------------------------Dolha--------------------------------------
-----Baszczyński-----Głowacki---Marcelo---Stolarczyk------------ ----Uche---Szymkowiak---Sobolewski---Kosowski----------------- -------------------Frankowski---Żurawski---------------------------- Ławka rezerwowych : Sarnat, Cleber, M. Zając, Błaszczykowski, Kałużny , Zieńczuk, Kuźba szkoda że tak mało miejsca w 18 meczowej ;))) jeszcze Cantoro , Nikola , Pater ,Paweł Brożek, Kulawik , |
Szczęsny - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Paweł Brożek
Rezerwa: Pawełek, Piotr Brożek, Mauro Cantoro, Kulawik, Moskal, Uche,Zienczuk, Andraż Kirm |
Ciężka sprawa z obstawieniem bramkarza.
Sarnat - Baszczyński Marcelo Głowacki Stolarczyk - Uche Szymkowiak Sobolewski Kosowski - Zurawski Frankowski Ławka: Szczęsny, Piotr Brożek, Cantoro,Kulawik, Błaszczykowski, Moskal, Zieńczuk, Paweł Brożek, Kuźba Trener: Kasperczak |
Radosław Majdan - Marcin Baszczyński, Marcelo, Arkadiusz Głowacki, Nikola Mijailović - Jakub Błaszczykowski, Mauro Roberto Cantoro, Radosław Sobolewski, Marek Zieńczuk - Paweł Brożek, Maciej Żurawski.
|
Dolha
Baszczyński - Marcelo - Głowacki - Mijajlović Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski(II) Żurawski(I) - Frankowski Ławka: Paweł Brożek, Zieńczuk, Uche, Moskal, Głowacki, Pater , Sarnat. Trener: Henryk Kasperczak(I) |
Dolha
Baszczyński - Marcelo - Głowacki - Mijajlović Uche- Czerwiec - Cantoro- Kosowski Żurawski - Frankowski Ławka: Paweł Brożek, Błaszczykowski, Moskal, Sarnat, Szymkowiak Trener: Henryk Kasperczak(I) Piłkarz dekady: Franek |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl