![]() |
Cytat:
|
Cytat:
zakopianka stoi bo TIRy się rozkraczyły na górce w Gaju. Myślałem że nie pobije mojego poniedziałkowego rekordu czyli 8przystanków - normalnie ~12min. - jechalem 45min. Dzisiaj z Borku na Judyma (2 przystanki) jechalem tyle samo. Na Grunwaldzkim czekałem 20min na tramwaj, jak przyjechał jeden to za nim 3 następne. |
Ja jutro musze byc o godzinie 5 w Myszkowie ( jakies 20 km od Zawiercia) tj jakies 100 km od miejsca mojego zamieszkania. Zastanawiam sie o ktorej wyjechac, zwazywszy ze od olkusza zaczynaja sie drogi ze sie tak wyraze lokalne :)
|
Obejrzyj mecz kuchenek i sie zbieraj - najwyżej przekimasz godzinkę, albo dwie na miejscu :)
|
Cortezz ja bym radziła Ci obejrzeć mecz Lecha do końca i pomału sie zabierać do wyjazdu :)
i lepiej weź ze sobą gorącą herbatę, kanapki, latarkę, koc, i nervosol. A tak poważnie nie wyobrażam sobie jazdy autem w takich warunkach, chyba bym stanęła na awaryjnych i czekała do marca... |
Przynajmniej mikołaj będzie mógł przyjechać saniami. :) pozytywna strona życia :)
|
Cytat:
|
3h10 z Mogilskiego na Prądnik Biały. 29 listopada na Węgrzce dramat.
|
1:15h z Placu Inwalidów na Piaski Nowe 164 - rozkładowo 24 minuty, więc trzy razy dłużej...
Współlokatorka 1:30 z Nowego Kleparza na Piaski 7 - rozkładowo 29 minut, więc też trzy razy dłużej :) Zasadniczo jestem na pierwszym roku i to moja pierwsza zima w Krakowie i dziwi mnie, że miasto ma na dość słabym poziomie odśnieżanie... Ja wiem, że Zakopane jest dużo mniejsze, ale wydaje mi się, że dużo lepiej sobie z wszystkim radzili. Poza tym, chociaż mam za sobą tylko jedną zimę za kółkiem, to wydaje mi się, że dużo kierowców ma tu straszne problemy z jazdą zimą, którą w gruncie rzeczy jest nawet fajna :) Edit: No i prawie pół godziny jechałem tramwajem z UP na Plac Inwalidów... Jakaś awaria torów tam jest czy coś... |
Cytat:
|
Pamiętacie kiedykolwiek taki śnieg? Ja sobie nie mogę przypomnieć, tz inaczej, dwa lata temu było podobnie bo pamiętam powrót z Włoch z desek, na autostradzie nie było pasów, wszędzie biało. W mieście było podobnie tylko że w takim stanie jak jest teraz przestało padać, a tu ma padać całą noc...
Autostrady dla mikołajów :D |
Z Warszawy, przez Radom, Kielce i do Krakowa 12 godzin. Z czego 2 godziny jazdy od Batowic do Podgórza.
|
Kumpel - wyjazd z okolic Wrocławskiej 15,15 - Królowej Jadwigi (na wysokości Przegorzał) udało się osiągnąć ok 17,30, stamtąd do starej części Huty dojechał na 21,15. Czyli czas operacyjny 6 godzin.
Oczekuje na gratulacje. |
Cytat:
|
1 godzina w tramwaju numer 9 na odcinku od przystanku Starowiślna do przystanku Pl. Bohaterów Getta ;)
|
powiedźcie mi czy jest sens jutro jechać na 9:15 na AWF z Ruczaju o godzinie 8:15? Zdążę w godzinę.. autobusem, a potem tramwajami?
Czy sobie już odpuścić? |
Cytat:
|
Odpuść sobie...z Ruczaju to w normalną pogodę ciężko wyjechać w godzinę, a co dopiero w taką anomalię..
|
Z pl. Bohaterów Getta na Piaski Nowe- 50 minut.Wyszedłem se z pracy o 17 i czekałem na tramwaj jakieś pół godziny, a jak już przyjechały pierwsze dwa,to nawet kartka papieru by do nich nie weszła:)
|
Pytanie do tych co się poruszali tramwajami dziś. Wszystkie tramwaje jeździły? Były jakieś przerwy ?
|
1,5h z Kawiorów na Prądnik Czerwony, przy czym na Nowy Kleparz 15 minut.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
nazwa tematu strasznie głupia - co mają drogowcy do powiedzenia gdy opady śniegu są tak intensywne? gdy samochodów jest tyle, że nie ma jak, gdzie odśnieżać?
tak w ogóle, korki dramat! |
Nie narzekajcie :)
Chyba pierwszy raz odkąd mam auto tak zasypało Kraków - właśnie wróciłem z godzinnego szaleństwa po pustych drogach - nie trzeba na pas startowy jechać żeby technikę poćwiczyć :-p Tylko jak widzę wskaźnik poziomu paliwa to chyba pierwszy przekroczę magiczną linię 10 / 100 :-/ |
Mi auto od 3 dni nie pali, wlasnie ide teraz odsniezyc , czekam na odwilz ,bo mam jeszcze letnie opony zalozone :-/
|
Cytat:
Wczoraj pewnie wszystko co sie dało pojechało w miasto ale ugrzęzło w korkach, SM pilotowała pługi i co duzo pomogło. Dzisiaj za to elegancko, odsniezona nawet boczne drogi (nie licze osiedlowych bo nie sa w ich gestii). Nie przesadzajacie z tym "zaskoczeniem" bo poza ewidentnymi zaniedbaniami to nie da się utrzymac czarnych dróg w trakcie mocnych opadów. Sam nie pracuję tamże ale współczuje kolesiom co jezdza od kilkunastu godzin w płygopiaskarce i słyszącym takie teksty jak WISŁAZWE. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl