Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Insomnia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7755)

picasso 25.11.2010 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1016956)
To mnie zawsze ciekawiło,że jak jest się mocno zmęczonym to spać się nie chce. Lezysz i nic. Ciekawe z czym to jest związne?

prawdopodobnie z tym,że jak jesteś totalnie wykończony,to nie masz siły nawet powiek opuścić:-)

sandbender 25.11.2010 01:23

Jak nie spać?
O 4 nad ranem jak ostatnio pisałem maila to się okazało po wysłaniu, że jest tytuł, adresat i połowa pierwszego zdania. Reszta się "nie wpisała".
U mnie o 4 -5 "wyłączają elektrownię". Dawniej - na studiach i zaraz po -mogłem pociągnąc pod 60 godzin bez snu kompletnie. Ale potem kładłem się w piątek wieczorem i wstawałem na obiad w niedziele.

Nie dla mnie takie "spanie-niespanie"

dj_ibutti 25.11.2010 01:36

Mógłbym nie spać... gdyby nie to, że po 3.00 to już k...a nikogo na forum nie ma :foch: i nudy, więc się zasypia :lol:

michu-k 25.11.2010 01:41

Spać trzeba, ale nie zawsze się chce bo wiele ciekawego do robienia :-) Mój rekord 36 godzin bez kimania. Wpierw nie mogłem zasnąć, a jak się obudziłem po 10 godzinach to byłem nie do życia.

Najlepiej się czuję jak śpię 5/6 godzin. 8 to już za dużo, 2 godziny wyrwane z dnia :foch:

Nitrox 01.12.2010 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1016573)
Bardzo powaznie mnie to zainteresowalo !
Rewelacja.
Odsypiam w weekend i rozpoczynam eksperymenty w przyszlym tygodniu.



Jak eksperyment?? ??

MK08 01.12.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 1020415)
Jak eksperyment?? ??

Sen wielofazowy, jest na wcześniejszej stronie wystarczyło przejrzeć...
http://jakubszwedo.wordpress.com/200...n-wielofazowy/

QBAS 01.12.2010 12:32

Koledze chodziło chyba o efekt owego eksperymentu, wystarczyło ze zrozumieniem przeczytać...

:)

WzT 01.12.2010 13:21

Tylko jeden człowiek nie śpi, kiedy o świcie budzą się pierwsze słowiki, to Thai Ngoc. Ten 64-letni Wietnamczyk od 35 lat nie przespał nawet jednej nocy. Choć od tak wielu lat cierpi na bezsenność, cały czas jest zdrowy i ma siłę pracować na swojej farmie. Niezwykłą historię Wietnamczyka opisał dziennik "Thanhnien News"...

Kiedyś jak tv oglądałem obiło mi się to o uszy.

No no to jest coś! Dla założyciela tematu niejaki Thai może być nieprzeciętnym idolem :)

MK08 01.12.2010 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 1020485)
Koledze chodziło chyba o efekt owego eksperymentu, wystarczyło ze zrozumieniem przeczytać...

:)

Rzeczywiście :) przeczytałem 'jaki' eksperyment, mój błąd:-p

Kandzior 01.12.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krygav (Post 1020759)
Właśnie nie śpię... 33. godzinę. Czuję się nawet, nawet... tylko mały miałem dzisiaj zastój, a właściwie 5 minutową kima w laboratorium. Dobrze, że nie była to wybuchowa kima. Ogólnie wieczorami staję się mniej śpiący niż nad ranem, wie ktoś może coś o takich przypadkach?

A co to jakiś eksperyment? :>

Wydaje mi się, że to zwyczajne zaburzenie rytmu snu. Wiele osób tak ma. Wieczorem mało kiedy człowiek jest senny, rano i w dzień zaś usnął by na stojąco. To raczej nic dziwnego, że się tak czujesz, większość z nas ma podobnie.

Kandzior 01.12.2010 21:42

Sen jest potrzebny organizmowi chcąc nie chcąc. Najgorzej jest gdy wiemy, że nazajutrz musimy być wyspani kładziemy się wcześniej, próbujemy a tu nic... A rano się czujemy jakbyśmy dopiero co przed chwilą zasypiali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl