![]() |
Cytat:
|
Jak nie spać?
O 4 nad ranem jak ostatnio pisałem maila to się okazało po wysłaniu, że jest tytuł, adresat i połowa pierwszego zdania. Reszta się "nie wpisała". U mnie o 4 -5 "wyłączają elektrownię". Dawniej - na studiach i zaraz po -mogłem pociągnąc pod 60 godzin bez snu kompletnie. Ale potem kładłem się w piątek wieczorem i wstawałem na obiad w niedziele. Nie dla mnie takie "spanie-niespanie" |
Mógłbym nie spać... gdyby nie to, że po 3.00 to już k...a nikogo na forum nie ma :foch: i nudy, więc się zasypia :lol:
|
Spać trzeba, ale nie zawsze się chce bo wiele ciekawego do robienia :-) Mój rekord 36 godzin bez kimania. Wpierw nie mogłem zasnąć, a jak się obudziłem po 10 godzinach to byłem nie do życia.
Najlepiej się czuję jak śpię 5/6 godzin. 8 to już za dużo, 2 godziny wyrwane z dnia :foch: |
Cytat:
Jak eksperyment?? ?? |
Cytat:
http://jakubszwedo.wordpress.com/200...n-wielofazowy/ |
Koledze chodziło chyba o efekt owego eksperymentu, wystarczyło ze zrozumieniem przeczytać...
:) |
Tylko jeden człowiek nie śpi, kiedy o świcie budzą się pierwsze słowiki, to Thai Ngoc. Ten 64-letni Wietnamczyk od 35 lat nie przespał nawet jednej nocy. Choć od tak wielu lat cierpi na bezsenność, cały czas jest zdrowy i ma siłę pracować na swojej farmie. Niezwykłą historię Wietnamczyka opisał dziennik "Thanhnien News"...
Kiedyś jak tv oglądałem obiło mi się to o uszy. No no to jest coś! Dla założyciela tematu niejaki Thai może być nieprzeciętnym idolem :) |
Cytat:
|
Cytat:
Wydaje mi się, że to zwyczajne zaburzenie rytmu snu. Wiele osób tak ma. Wieczorem mało kiedy człowiek jest senny, rano i w dzień zaś usnął by na stojąco. To raczej nic dziwnego, że się tak czujesz, większość z nas ma podobnie. |
Sen jest potrzebny organizmowi chcąc nie chcąc. Najgorzej jest gdy wiemy, że nazajutrz musimy być wyspani kładziemy się wcześniej, próbujemy a tu nic... A rano się czujemy jakbyśmy dopiero co przed chwilą zasypiali.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl