![]() |
Jak na moje Peszkin, bez dwóch zdań.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A może skrótowo od Anty Jude nazwać do Antek ? :d haha
|
Sharksik :rotfl::lol:
|
Łajka
(10znaków) |
"Humphrey Humphrey"
"hanfrej hanfrej" :D w ogóle jaki temat o forumowej rozkminki :D |
Cytat:
|
Cytat:
mój wabi sie Arczi, ale też wołam Atruś :) może Keks, Yogi? :) |
moja sąsiadka miala psa o imieniu Maciek, ale juz zdechl. teraz ma Agate...
|
Brozio
(znaki) |
Ja miałem kota Mauro, teraz mam Marcelo;) ale do psa raczej nie pasuje. Proponuję Brutus. Albo Chuck, jak Chuck Norris:D
|
Haft
Cziko Mops Bzik Flip Flap Boss :> |
Ugryź.
:D |
Może Pepsi ?
|
Adolf!! :D
|
...pampers!
|
Chiacu, jak była gwiazda Wisełki z 2006 roku. Ciaku, ciaku...głupi psiaku.
|
Radiowóz go nazwij ;) Miny milcjantów gdy wołasz psa bezcenne :D
|
Jak nie Mauro to może Tiago ?
|
Ty albo w sumie wołaj na niego po prostu Pies oryginalne i w ogóle zajebiste ;)
|
Dorian !:D
|
Mały :D
10 znaków |
Tiago zajebiste....
Podobie mi sie. |
DAN!!!!!!!!! nie mylic z Rumunem:)
|
Cytat:
|
Budzik, ten nigdy Cię nie zawiedzie.
|
może Clebi ;)
|
Ostatnio popularne:
Tajfun Możesz nazwać go Profesor. Jak cię wkurzy to będziesz krzyczał: Profesor!!! Chodź tu ....o .......ona!!!! |
Zawsze marzyłem mieć psa o imieniu Kotlet! :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl