Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Imię dla psa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7713)

arytmetyk 07.11.2010 20:58

Jak na moje Peszkin, bez dwóch zdań.

Jot 07.11.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1006979)
Buster fajnie ale sąsiad już takie dał kundlowi.

to Butcher :)

szlaQ 07.11.2010 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1006913)
Tylko żeby żydoskie nie było :)

To nazwij go Wiślak :lol:

h3po4 07.11.2010 21:07

A może skrótowo od Anty Jude nazwać do Antek ? :d haha

MłodePokolenie 07.11.2010 21:09

Sharksik :rotfl::lol:

WRzŚ 07.11.2010 21:09

Łajka
(10znaków)

Proud 07.11.2010 21:11

"Humphrey Humphrey"

"hanfrej hanfrej"

:D

w ogóle jaki temat o forumowej rozkminki :D

h3po4 07.11.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WRzŚ (Post 1007000)
Łajka
(10znaków)

Tak komunistycznie ;P

anka1906 07.11.2010 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 1006978)
Ostatnio przechodząc przez park spotkałem faceta z psem, który wabił się Boruc. Też nienajgorzej


mój wabi sie Arczi, ale też wołam Atruś :)
może Keks, Yogi? :)

Mrsnh 07.11.2010 21:15

moja sąsiadka miala psa o imieniu Maciek, ale juz zdechl. teraz ma Agate...

Rond 07.11.2010 21:18

Brozio
(znaki)

licoo 07.11.2010 21:21

Ja miałem kota Mauro, teraz mam Marcelo;) ale do psa raczej nie pasuje. Proponuję Brutus. Albo Chuck, jak Chuck Norris:D

ToTylkoJa 07.11.2010 21:24

Haft
Cziko
Mops
Bzik
Flip
Flap
Boss
:>

David. 07.11.2010 21:24

Ugryź.
:D

Endrju 1906 07.11.2010 21:25

Może Pepsi ?

Ofsajd 07.11.2010 21:26

Adolf!! :D

bondTSW 07.11.2010 21:31

...pampers!

_ukoL 07.11.2010 21:31

Chiacu, jak była gwiazda Wisełki z 2006 roku. Ciaku, ciaku...głupi psiaku.

zawszewiernyts 07.11.2010 21:33

Radiowóz go nazwij ;) Miny milcjantów gdy wołasz psa bezcenne :D

melin 07.11.2010 21:37

Jak nie Mauro to może Tiago ?

szlaQ 07.11.2010 21:42

Ty albo w sumie wołaj na niego po prostu Pies oryginalne i w ogóle zajebiste ;)

walkeroo 07.11.2010 21:46

Dorian !:D

LanceTS 07.11.2010 21:53

Mały :D
10 znaków

julo 07.11.2010 21:56

Tiago zajebiste....
Podobie mi sie.

radek2323 07.11.2010 21:57

DAN!!!!!!!!! nie mylic z Rumunem:)

melin 07.11.2010 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1007080)
Tiago zajebiste....
Podobie mi sie.

Cieszę się :)

gigant 07.11.2010 21:59

Budzik, ten nigdy Cię nie zawiedzie.

Gucio25 07.11.2010 22:01

może Clebi ;)

Donson 07.11.2010 22:14

Ostatnio popularne:
Tajfun

Możesz nazwać go Profesor.
Jak cię wkurzy to będziesz krzyczał: Profesor!!! Chodź tu ....o .......ona!!!!

LeszekABG 07.11.2010 22:17

Zawsze marzyłem mieć psa o imieniu Kotlet! :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl