![]() |
nie franek, nie Żuraw ale właśnie Clebi zasługuje na największą Legende ostatnich Lat historii Wisły, to zaangażowanie, walka na całego, pełen profesjonalizm zasługuje na największe łaury.
chyba najbardziej lubiany piłkarz Wisły, niech świadczy o tym fakt że nawet podczas ostatnich troche gorszych występów Clebiego, mało kto miał do niego pretensje. Gdyż jasne było że to nie wina zaangażowania, waleczności i charakteru, tylko poprostu zwykły nie fart który każdemu się zdarzy nawet takiemu profesjonaliscie jak TY!!! czuje że jednak przygoda z Wisłą się nie skończyła i że teraz będziesz wzmacniał Nasz klub (bo jest to również twoja Wisełka) takimi graczami jak ty!!!! dobrze że tak to sie skończyło, mogło byc gorzej. Zdrowiej Wiślaku!!!! |
Thank You.
|
Cleberze!
Dziękuję Ci za zaangażowanie, profesjonalizm, waleczne serce, stalowe płuca, trzeźwy umysł i pewne nogi. Szczerze mówiąc nie byłem zachwycony, kiedy tu przychodziłeś, byłem zrozpaczony kiedy odchodziłeś i dziś czuję podobnie. Pamiętaj, że swoją grą stałeś się częścią historii Wisły, zapisując się w niej złotymi literami. Dziękuję za ten niezapomniany powrót w meczu z ŁKS, kiedy wszyscy odpuścili, a Ty uratowałeś nas od straty bramki i za gola z Barceloną. W Krakowie będziesz pamiętany i kochany, jeszcze raz z całego serca życzę Ci zdrowia i szczęścia! Chapeaux bas! Kazimierz Ulewicz |
Cleber
Prodfesjonalista, świetny zawodnik, bramka strzelona Barcy zapisze się na wieki w historii, oby tylko tacy zawodnicy do nas trafiali. A teraz Basałaj powinien stanac na wysokości zadania i zaproponować Cleberowi pracę w klubie. Cleber byłby lepszym scoutem niż te wszytkie Kapki lub Klejdinse razem wzięte. I do tego w Brazyli jest u siebie w domu. Powinna powstać petycja na forum o zatrudnienie Clebera w klubie. |
Cleber dzięki za dawanie przykładu młodym. I za takie momenty jak ten z Barceloną, i za spokojne niszczenie akcji przeciwnika, i za postawy zgodne z duchem solidarności koleżeńskiej, jak w meczu z Odrą!
|
Dzieki Clebi za grę, za profesionalizm, niesutepliwość i za walkę.
Szkoda tylko że niektórzy nie chcą Cię zatrzymać w klubie, może zmądrzeją i jednak zmienią zdanie, jeśli nie to powodzenia w dalszej karierze moze juz nie piłkarskiej ale pewnie związanej z piłką. |
Cleber= good luck. Thank You for the time when You were playing for Wisła. Your professionalism and sacrifice will be always in my heart.
|
straszne to było, smutny koniec pilki, najwazniejsze ze nie jest sparalizowany. Dziekuje za zaangazowanie i mam nadzieje ze Wisla tez go doceni...
|
Bardzo dziękuję za wszystko Cleber!
Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie i Twoich Bliskich! |
dzięki za wszytsko,szczególnie za gola z dumą Katalonii.
http://www.youtube.com/watch?v=HiZ1GlesPoE |
dzięki Cleber za wszystko
|
Ostoja obrony. Jako, gdy On znajdował się na boisku, to nawet teraz, gdy mieliśmy spore problemy z defensywą byłem jakoś bardziej spokojny.
Dziękujemy! Wszystkiego Najlepszego! |
Valeu, Cleber! Grande estima e respeito para voce. Espero que a sua cooperacao (p.ex. como scaut/manager) com Wisla vai continuar, que ainda vamos festejar com voce muitos sucessos!
Mais uma vez obrigado por tudo, abracos! |
Pewnie będę mało oryginalny bo każdy to wie. Cleber był/jest jednym z najbardziej profesjonalnych zawodników, którzy grali w naszym klubie. Takich graczy można wyliczyć na palcach jednej ręki.
Ja ze swojej strony dziękuję Ci za Twoją nieustępliwość i walkę w każdym meczu. Potrafiłeś fantastycznie pokierować naszą defensywą i byłeś zaporą nie do przejścia. - Mnóstwo strzelonych karnych i niezapomniana bramka z Barceloną. Clebi dziękuję !!! [Za tydzień na meczu z Legią owacja na stojąco dla tego człowieka.] |
Cleber dziekujemy !
Powodzenia w dalszym życiu piłkarskim (już jako scout) ! |
Cleber - dziękuję Ci jako piłkarzowi. Uratowałeś nam tyłek tyle razy no i ten gol z Barcą ...
Mam nadzieję że zostaniesz z nami i będziesz pracował teraz dla Wisły w inny sposób. |
moze jakas oklicznosciowa oprawa ? :)
|
Cytat:
Szkoda, że tak skończyła się kariera jednego z naszych najlepszych obrońców ostatnich lat. Pozostaje życzyć tylko zdrowia i sukcesów w karierze, ale już trenerskiej (?) |
Cleber- wzór profesjonalisty i przykładnego zawodowca. Wypada podziękować za to jak reprezentował nasz klub.
Teraz inicjatywa leży po stronie zarządu...każdy wie co mam na myśli. |
Dożywotni karnet dla niego i rodziny oraz dać Cleblerowi robotę od przygotowywania wydolnościowego zwłaszcza obrońców. Bo on jako jedyny dawał radę grać tak samo cały mecz w tym sezonie i chyba wie co robić :)
Facet mimo wieku pokazał w tym sezonie że jest dobry. Szkoda, że przez tego latającego Murzyna ze Świata Lodówek musiał teraz kończyć karierę. Ale mówił że on i jego rodzina uwielbia Kraków, więc ułatwmy im pozostanie na miejscu :) Dzięki za wszystko! |
Dzięki za wszystko Cleber.Dużo zdrowia zycze i powodzenia.
SZACUNEK |
Kupę zdrowia zostawił na Wiśle. Profesjonalista jakich mało! Oby więcej takich piłkarzy we Wiśle. Szkoda, że w takich okolicznościach zmuszony będzie do zakończenia przygody z piłką nożną. Powodzenia!
|
Z całego serca Wielkie Dzięki !
|
http://www.youtube.com/watch?v=taP8-...eature=related
tej bramki tez nigdy nie zapomne i tego meczu gdzie Cleber strzelil Craxie 2 bramki Mam nadzieje ze zrobimy porządno oprawę i podziękujemy Cleberowi. MAm tez nadzieje ze nasi włodarze nie zostawia go na lodzie bo tacy ludzie jak Cleber powinni pracowac dla Wisły. |
Dziękujemy!
|
Cleber DZIĘKUJEMY za wszystko! trzymaj sie!
|
VIVA CLEBER!!
The Best player of WISLA ;) |
No cóż, oby tylko nasz Cleber do pełnego zdrowia szybciutko wrócił tego chyba należy w tej chwili życzyć. Szkoda tylko, że przy deficycie Wiślaków w naszej kadrze, tak kończy jeden z ostatnich. Dziękujemy za wszystko, mnóstwo bramek (chyba najwięcej z obrońców w historii, przynajmniej tej najnowszej), świetne interwencje, szacunek do nas. No i nie zapomnę uczenia nowych jazda jazda itd.:) Dzięki Cleber jesteś wielki. Jesteś nasz.
|
Dzięki Cleber za ten czas gry w Wiśle. Kolejny zawodnik twojego pokroju z odpowiednim podejściem do zawodu nie trafi nam się prędko. Mam nadzieje, że Basałaj już ma dla ciebie propozycje pracy jako skaut. Profesionalista w każdym calu.
|
Dziękuję Cleber za wszystko. Jesteś WIELKI!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl