Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

felipe 31.10.2010 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilo584 (Post 1002215)
Jedno jest pewne , napewno od początku zagra Boukhari

Dobre, dobre :)
Pewne jak śmierć i podatki.

Jurand 31.10.2010 22:50

Ja mam nadzieję, że wreszcie odejdziemy od tego durnego 4-5-1. Wisła nigdy nie umiała grać w tym systemie i jak widać cały czas nam to kiepsko idzie. W środku powinien zagrać Garguła + któryś z defensywnych, w ataku Rios z Brożkiem. Na pasiastą defensywę powinno starczyć.

wislak.kw 31.10.2010 23:02

jak pokazaly ostatnie mecze z pasami gra nam sie z nimi trudno, mimo ze maja problemy napewno latwo nie bedzie ale musimy wygrac. To ze zagra napewno Boukhari to pewniak, Maaskant sciagajac do Wisly obiecal mu chyba pierwszy sklad nie zaleznie w jakiej formie jest .

Titto 31.10.2010 23:18

Wszyscy wiemy, że derby rządzą się swoimi prawami. To mecz o honor i władze w Krakowie dlatego niezwykle ważne jest abyśmy wygrali z Cracovią i to jeszcze na jej stadionie.
Skład taki bym wybrał na ten mecz
Pawełek(Kurto), Cikos, Bunoza(Nalepa), Chavez, Paljić - Kirm, Garguła(Chrapek) Sobolewski, Małecki - Paweł Brożek.

Arturo Qr2nów 01.11.2010 00:08

Jestem za tym, żeby w derbach zagrali Wolfy, Titto, Felipe, Jurand, Bialix, Dynek.pl, Flamengista, Zbychu, Yoda79, 63,5 Kg, Arturo Qr2nów. Gwarantuje, że zaprezentowalibyśmy więcej, niż ekipa Wisły w meczu z Amicą. Przynajmniej nie padlibyśmy ze strachu przed parchami. Niestety nasze grajki tego nie gwarantują.

1q2 01.11.2010 01:07

Bunoza-Chavez czyli koszmar powraca:>
Nie czarujmy się, ten mecz możemy wygrać, zremisować albo przejebać - jak każdy z każdym, tylko u nas to jest tak koło 33/33/33%

Mam złe przeczucia, natomiast nie jesteśmy aż tak słabi by srać w pory.Apeluje o zorganizowanie spotkania by uzmysłowić im że na dziś w dupie mamy mistrzostwo, natomiast ten mecz jest z gatunku nie do wybaczenia, jeśli nie będą gryźć trawy.

Arturo Qr2nów 01.11.2010 01:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1002391)
Apeluje o zorganizowanie spotkania by uzmysłowić im że na dziś w dupie mamy mistrzostwo, natomiast ten mecz jest z gatunku nie do wybaczenia, jeśli nie będą gryźć trawy.


"A teraz? No marzeniem jest żeby nie przegrali meczu do końca rundy, żeby wygrywali. A od wiosny, mam nadzieję, że ten trener da im kondycję i da im taktykę. Takie jest moje marzenie i myślę, że trener będzie dążył do tego.
Uważam, że będą szli teraz do góry. Choć martwi mnie ta defensywa…
No i teraz przed nami ważne mecze. Trzeba żebyście Wy, kibice, ktoś od Was, wytłumaczył trenerowi i tym nowym, co to są derby. Co to jest stuletnia walka na śmierć i życie. Żeby to tak przyjąć i tak przekazać zawodnikom. Żeby zawodnicy grali tak, jakby w razie niepowodzenia mieli mieć łby ucięte. Także, to musi ktoś zrobić. Trzeba do nich dotrzeć. Pierwsze do trenera, bo on też nie czuje, on nie wie, co to jest. A dla nas to jest sprawa gardłowa, najważniejsza. Żeby grali od pierwszej do ostatniej minuty. Absolutnie! To musi być! "

Cytat z Pana Mariana Machowskiego. Mam nadzieję, że do spotkania przedstawicieli kibiców z piłkarzami dojdzie. Może dobre by było spontaniczne spotkanie z piłkarzami na treningu...

dj_ibutti 01.11.2010 02:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 1002373)
Jestem za tym, żeby w derbach zagrali Wolfy, Titto, Felipe, Jurand, Bialix, Dynek.pl, Flamengista, Zbychu, Yoda79, 63,5 Kg, Arturo Qr2nów. Gwarantuje, że zaprezentowalibyśmy więcej, niż ekipa Wisły w meczu z Amicą. Przynajmniej nie padlibyśmy ze strachu przed parchami. Niestety nasze grajki tego nie gwarantują.

Pod warunkiem, że byście grali przez internet....

FooFighter 01.11.2010 02:20

Ten mecz to już wygramy, nie oszukujmy się, przegrać się nie da. A po wymęczonym zwycięswie trener Robert powie, ze idziemy na majstra.

Acapelo 01.11.2010 07:22

Wywalić Maaskanta i przechodzimy na 4132:

Pawełek/Jovanic- Cikos Chavez Bunoza Paljic- Sobol/Wilk- Kirm/Łobodziński Garguła/Jirsak Pi.Brożek Rios/Małecki Brożek

PiotrG 01.11.2010 07:26

A za Maaskanta Ty wskakujesz na stanowisko, czy może Ulatowski? Zieliński zdaje się też będzie wolny.
Z obecną sytuacją nie może poradzić sobie już 3 trener, kryzys trwa od ponad roku, a na forum widzę są lepsi fachowcy.
Tu nie problemem jest trener - bo Maaskant warsztat trenerski na pewno ma, Valckx inaczej by go nie ściągnął. Problemem są piłkarze, którzy na treningach spisują się dobrze, a w meczu to już inna bajka.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1002411)
Pod warunkiem, że byście grali przez internet....

Tutaj też nie ma gwarancji na zwycięstwo...

Acapelo 01.11.2010 07:36

Nie wiem Maaskant nie rokuje, głównie przez to, że najpierw wystawiał Żurawskiego, a teraz Boukhariego(wszyscy widzieli ze jego forma to dno) mając do dyspozycji zdrowego i w dobrej formie Gargułę. Ośmielę się twierdzić, że Boukhari Wisłę kompromituje, a juz to jego podniecanie się po pojedynczym zagraniu, które nawet nie jest dobrą szansą bramkową daje dużo do myślenia (czy ten koleś cała karierę tak się podniecał po każdym prostym kopnięciu piłki? cieszył się że mu się udało podać z 3 metrów celnie do partnera?). To pokazuje, że Maaskant jest człowiekiem upartym, żeby nie powiedzieć topornym i jednak trochę "tchórzem", "ogórkiem" czy jakby to tam określić.

Uważam, że dalsze inwestowanie czasu w Maaskanta nie ma sensu. Może znajdziemy na szybciora jakiegoś trenera, bo jak widać jest to trochę przypadkowego kto się sprawdzi a kto nie. Może akurat jest ktoś wolny i się sprawdzi, a zapewne będzie lepszy niż Maaskant. - może nawet Bakero?- wyniki Polonii po jego odejściu pokazują że on raczej z nich maxa wydusił, odwronie niż Bredy po odejściu Maaskanta.

Przede wszystkim w kontekscie zimowego okienka transferowego- było by jeszcze do uratowania jakby teraz przyszedł nowy trener. Są jeszcze 2 miesiące. Do grudnia by się zapoznał z sytuacją, a potem by podjęli decyzję. Trzeba działać szybko! - jeżeli to prawda że Cupiał już napominał że z Maaskanta nic nie będzie to znaczy, że tak dużo kasy w niego nie zainwestowaliśmy:)

Może we wszystkich świętych należy odgrzebać stare koszmary- Petrescu?:)

PiotrG 01.11.2010 07:55

Cytat:

Uważam, że dalsze inwestowanie czasu w Maaskanta nie ma sensu. Może znajdziemy na szybciora jakiegoś trenera, bo jak widać jest to trochę przypadkowego kto się sprawdzi a kto nie. Może akurat jest ktoś wolny i się sprawdzi, a zapewne będzie lepszy niż Maaskant.
A może jutro klub kupi jakiś miliarder i wypieprzy wszystkich na zbitą mordę?
Strzelanie na ślepo było już w klubie w minionych okienkach transferowych, widać cudowne tego efekty. Nie ma w Polsce lepszego trenera niż Maaskant, a ściągnięcie dobrego trenera z zagranicy to sci-fi, dziwne że sam Maaskant tutaj przyszedł.
Petrescu przychodził do nas bez żadnych osiągnięć, nie dostał czasu, a teraz się wybił.

Maaskant przede wszystkim potrzebuje teraz czasu. Dajmy mu przepracować chociaż do końca sezonu, inaczej nie ma sensu oceniać trenera. Dajmy mu uzgodnić jakiekolwiek transfery w okienku zimowym, tak aby wywalił słabizny ze składu.
Wczoraj Maaskant ustawił skład tak, jak rozsądek wskazywał, a wyszło jak wyszło. Obrona przy straconych golach dała dupy na całej linii, a Injać nie strzeliłby gola gdyby ktoś był przed polem karnym. Znowu trafił się mecz, jakich w tym sezonie mieliśmy kilka - mecz kompletnej nieporadności całego zespołu.
Można byłoby wyrzucać mu nieporadność, gdyby dostał dobrych zawodników i okres przygotowawczy. On w trakcie sezonu już poprawił kondycję zawodników i zaczął układać im w głowach jak należy grać, co widać było w przebłyskach - meczu z Jagiellonią, Lechią.
Mamy najsłabszy skład za czasów Cupiała, a tutaj pierwszym winowajcą mianuje się trenera, który uczył się aby tym trenerem zostać dłużej niż wszyscy inni polscy specjaliści, w Holandii licencji nie dostaje się po 2tyg kursie.

I nie chodzi o to, że Maaskant mnie przekonał swoimi wynikami, bo ich na razie nie ma - on jest jedyną szansą na normalność w tym klubie, podobnie jak taką szansą był Petrescu. Tyle, że tamten już do nas nie wróci, a nikogo lepszego od Maaskanta na poczekaniu nie znajdziemy.

JrQ- 01.11.2010 08:53

w Parchlandii zawsze nam sie ciezko gralo, tak bedzie i tym razem, nie ma sie co nastawiac, ze ich pojedziemy, oni bronia sie przed spadkiem od 2 sezonow i wtedy tez nie wygrywalismy z nimi u nich, wiec czemu mielibysmy to zrobic teraz, gdy jestesmy w jeszcze wiekszej dupie?

maja calkiem dobry atak, stwarzaja sobie sporo sytuacji, maja problem z wykonczeniem

my nawet sytuacji za wiele nie tworzymy

bedzie "ciekawie"

lordes 01.11.2010 09:06

stawiam na remis 3:3 bo oba zespoły mają do dupy obronę i to tak że nawet Brożek czy Ślusarski strzelą.

Kryniu 01.11.2010 11:09

Dla mnie zwycięstwo powinno być minimum 2-0 dla nas. Oczywiście będę się cieszył nawet jak będzie 1-0 ale po tym co widzę ostatnio chcę aby na Cracovię zrzucili całą złość.

Coglin 01.11.2010 11:28

przy tym co odstawiaja to przydala by sie odpowiednia motywacja przez "sily wyzsze" naszych grajkow na treningu.
co do meczu to podejrzewam, ze z taka gra remis bedzie naszym sukcesem.

Kryniu 01.11.2010 11:35

co tym mówisz!? Fakt gramy słabo ale czym jest Cracovia? Odp. Drużyną z ostatniego miejsca w tabeli.

wiślak1906forever 01.11.2010 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1002506)
Dla mnie zwycięstwo powinno być minimum 2-0 dla nas. Oczywiście będę się cieszył nawet jak będzie 1-0 ale po tym co widzę ostatnio chcę aby na Cracovię zrzucili całą złość.

Pytanie czy oni odczuwają wogóle złość ?????????????????????????? ojjj śmiem wątpić ............

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_dobra_ekipa/

Bialix 01.11.2010 11:39

Arturo Qr2nów, możemy zagrać, szału może nie będzie, ale jak zaczniemy kopać po kostkach to pasiaki odmówią gry raz dwa ;) I wygramy walkowerem :D

Arturo Qr2nów 01.11.2010 11:49

Tu nie chodzi o to, żeby był szał. Wystarczy, że wyjdą od początku skoncentrowani i zagrają z zębem tak aby narzucić swój styl gry. Z Lechem i Lechią, to pierwsze pół godziny, to gra z zamkniętymi oczami i byle nie stracić bramki. Cracovia ma takiego jednego nieobliczalnego zawodnika, nie daj Bóg objedzie naszych obrońców i w końcu wyjdzie mu jakiś strzał. Z taką grą, jak prezentujemy jest to możliwy scenariusz.

63.5 Kg 01.11.2010 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1002520)
co tym mówisz!? Fakt gramy słabo ale czym jest Cracovia? Odp. Drużyną z ostatniego miejsca w tabeli.

A czym byla Amica??
Zespolem z przedostatniego miejsca.

Zakonni sie zepna na 100%

Wisielak 01.11.2010 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1002520)
co tym mówisz!? Fakt gramy słabo ale czym jest Cracovia? Odp. Drużyną z ostatniego miejsca w tabeli.


Kolego,tabela nie gra

NHwiernyTS 01.11.2010 12:19

Tak jak już pisałem w innym temacie, wg mnie na derbach brakować będzie takich zawodników co walkę mają we krwi i wiedzą co to za mecz i jakie ma znaczenie. Przykładem mogą być byli nasi obrońcy Baszczyński i Głowacki.
Boję się tego, że będzie im brakować woli walki i chęci zwycięstwa. Chociaż po takiej porażce będą się może chcieli lepiej pokazać, ale by nie było tak jak ostatnio, że przegramy trzy najważniejsze mecze w sezonie.
Realistycznie stawiam 2-1 dla nas po zaciętej walce.

Mario Nh 01.11.2010 12:24

Cytat:

Na boisko wychodzą dwie jedenastki i kluczowe dla sukcesu jest to, kto będzie w stanie wykorzystać stworzone sytuacje. Dzisiaj był to Lech
No rzeczywiście mieliśmy kilka stuprocentowych sytuacji. Raptem jedną, którą na bramkę zamienił Paweł Brożek..

7 kotów 01.11.2010 12:46

Inny wynik niz zwyciestwo to bedzie kompromitacja Wisly. Ten mecz moze im uratowac sezon.
Jestem w stanie wybaczyc im wszystko, ale nie strate punktow z tym bydlem zza Blon.
Chce Wisly ktora wyjdzie na to gnojowisko przy Kaluzy i wlepi im pare goli oraz polamie nogi.

Ten mecz to musi byc ultimatum dla Maaskanta. Albo Wisla zdemoluje tych idiotow i Holender pozostanie na stanowisku, albo znow wyjdzie zbieranina posranych po lokcie dzieciakow grajaych “gleboko i z kontry” - i wtedy co zrobic z Holendrem podsunie nam J. Tomaszewski.

Eustachy 01.11.2010 12:59

Obawiam sie, ze moze byc smiech i smutek zarazem. Zwlaszcza jesli w obronie zabraknie Clebera.
Rok temu w derbach nasi kopacze postanowili stracic mistrza i podarowac tym samym utrzymanie pasiastym.
Dlatego mam nadzieje, ze ewentualnie niezrehabilitowanie sie za poprzedni sezon stojacy pod znakiem derbowej kleski, posluzy jako ostateczny argument za rozgonieniem obecnej druzyny Wisly do Piastow, Oder, MESow i w tym podobnych kierunkach.

AXEL75 01.11.2010 13:02

Panowie przestańcie gdybać na temat wyniku meczu. Od jutra szturm na kasy Craxy, stadion ich musi być masz. 1200 + to się da wyciągnąć i zaśpiewać im: Święte Barwy Swe Wznieś ..... ;) Sami załamią się psychicznie . Pozdr

jendrus 01.11.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1002547)
Ten mecz to musi byc ultimatum dla Maaskanta. Albo Wisla zdemoluje tych idiotow i Holender pozostanie na stanowisku, albo znow wyjdzie zbieranina posranych po lokcie dzieciakow grajaych “gleboko i z kontry” - i wtedy co zrobic z Holendrem podsunie nam J. Tomaszewski.

I Co już☻ chcecie go zwalniać??? ile on jest co może zrobić?? nic jak piłkarzykom sie nie chce tyłka ruszyć;/ Mimo wszystko do konćca tej rundy musi być bo i tak nic nie pomoże;/ zobaczmy narazie są kiszki z olejem;/

PS: słuchaj Janka a wiesz....on gada a specjalista z niego jak ze wszystkich;/

lordes 01.11.2010 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1002547)
Inny wynik niz zwyciestwo to bedzie kompromitacja Wisly. Ten mecz moze im uratowac sezon.
Jestem w stanie wybaczyc im wszystko, ale nie strate punktow z tym bydlem zza Blon.
Chce Wisly ktora wyjdzie na to gnojowisko przy Kaluzy i wlepi im pare goli oraz polamie nogi.

Ten mecz to musi byc ultimatum dla Maaskanta. Albo Wisla zdemoluje tych idiotow i Holender pozostanie na stanowisku, albo znow wyjdzie zbieranina posranych po lokcie dzieciakow grajaych “gleboko i z kontry” - i wtedy co zrobic z Holendrem podsunie nam J. Tomaszewski.


nie dla trenera ale dla piłkarzy jak nie mają jaj grać dla Białej Gwiazdy to dać ich do młodej ekstraklasy a w ich miejsce niech grają młodzi :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl