Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 23 października sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7667)

Semper Fidelis 1985 19.10.2010 13:35

Dwie drużyny się otworzą i będzie 4-6 dla BKSu a jak nie to 0-1 lub 0-0 :-)
No ale że jesteśmy bez szans nie można powiedzieć, Lechia idzie jak burza a my czekamy i czekamy i czekamy na przełamanie... może sie w końcu doczekamy

szprotson 19.10.2010 13:39

jak znowu wyjdziemy z Cleberem w obronie, to nie ma bata byśmy wygrali.

Może w końcu Nasi zaskoczą jakimś strzałem z dystansu?

Semper Fidelis 1985 19.10.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 995912)
jak znowu wyjdziemy z Cleberem w obronie, to nie ma bata byśmy wygrali

Niestety wybór mamy zajebisty: 2 z 3 : Chavez, Clebi, Bunoza
Z tego raczej zapory nie do przejścia nie zrobi

bonawentura 19.10.2010 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 995907)
Jakoś bym nie liczył, że Lechijka przestraszy się magii naszego stadionu. W Warszawie na Legii też jest nowy obiekt, też był świetny doping, też jest uznana w Polsce marka i co... 3 bramki przywiezione z Łazienkowskiej i zero z tyłu. Górnikowi, który nas ograł Lechia zaaplikowała 5 bramek, a mogla i 10. Liczyć możemy jedynie na to, że piłkarze zepną poślady i będą zapier*alać, ewentualnie można liczyć na to, o czym mówił Garguła - że machina w końcu odpali. Problem w tym, że ja machiny tu nie dostrzegam. Każdy wynik jest realny w tym meczu, może poza naszym wysokim zwycięstwem.

Co do zabawy w skład to:

------------Pawełek------------
-------Cleber--Chavez--------
Cikos-------------------Branco
--------------Wilk---------------
--Kirm-------------------Paljic--
---------Rios---Garguła-------
------------Brożek--------------

Ja bym nie robił roszad w obronie. Niech gra taka obrona jaka jest. Co do ofensywy, to bym się z Tobą zgodził. Wilka nie wstawiałbym jednak w pierwszym składzie, tylko dałbym go na rezerwę. Wierzę bardziej w Sobolewskiego. Prawa strona z Kirmem mi się podoba, Rios podwieszany z Gargułą też.

For_FuN_ 19.10.2010 14:00

Chcialoby sie zwyciestwa, ale realnie patrzac to 2 : 1 dla Lechii.

Robek 19.10.2010 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 995907)
Jakoś bym nie liczył, że Lechijka przestraszy się magii naszego stadionu. W Warszawie na Legii też jest nowy obiekt, też był świetny doping, też jest uznana w Polsce marka i co... 3 bramki przywiezione z Łazienkowskiej i zero z tyłu. Górnikowi, który nas ograł Lechia zaaplikowała 5 bramek, a mogla i 10. Liczyć możemy jedynie na to, że piłkarze zepną poślady i będą zapier*alać, ewentualnie można liczyć na to, o czym mówił Garguła - że machina w końcu odpali. Problem w tym, że ja machiny tu nie dostrzegam. Każdy wynik jest realny w tym meczu, może poza naszym wysokim zwycięstwem.

Co do zabawy w skład to:

------------Pawełek------------
-------Cleber--Chavez--------
Cikos-------------------Branco
--------------Wilk---------------
--Kirm-------------------Paljic--
---------Rios---Garguła-------
------------Brożek--------------


o jakiej machinie ty mówisz? chyba że o takiej co ma więcej piasku w trybach co smaru i jest zatarta
do takiego stanu że nie dlugo stanie na amen

Arturo Qr2nów 19.10.2010 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 995929)
o jakiej machinie ty mówisz? chyba że o takiej co ma więcej piasku w trybach co smaru i jest zatarta
do takiego stanu że nie dlugo stanie na amen

Przeczytaj na spokojnie 10 razy (w tym 5 na głos) fragment, który pogrubiłeś ;)

1q2 19.10.2010 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 995912)
jak znowu wyjdziemy z Cleberem w obronie, to nie ma bata byśmy wygrali.

Co Ty masz do Clebera?Zawinił coś w ostatnim meczu, czy może jego winą jest że goli nie strzelamy?

Cwiara11 19.10.2010 14:28

Remis by mnie zadowolil ;p

wazonik1906 19.10.2010 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cwiara11 (Post 995940)
Remis by mnie zadowolil ;p

Ale niestety remis bedzie oznaczał zę odpadamy z walki o MP. A kiedy jak nie teraz nasi grajkowie się mają przełamać. Mecz przyjaźni fantastyczna atmosfera, oni tylko muszą się poziomem dostosować do kibiców jakich mają i o wynik możemy być spokojni:-p

Robek 19.10.2010 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 995932)
Przeczytaj na spokojnie 10 razy (w tym 5 na głos) fragment, który pogrubiłeś ;)

sorky chodzilo mi o Ł.G

Feniks1983 19.10.2010 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 995935)
Co Ty masz do Clebera?Zawinił coś w ostatnim meczu, czy może jego winą jest że goli nie strzelamy?

Z Gornikiem nie ale wczesniej..... Pozatym w Lechi maja szybkich zawodnikow ofensywnych a Clebi przy calej mojej sympati do niego jest coraz wolniejszy i nie nadaza za akcjami. Ja bym odwaznie postawil na Bunoze z Chavezem w obronie. I tak nie ma co do stracenia a mozna tylko zyskac wszak faworytem nie jestesmy.

Sam mecz bedzie bardzo ciezki. Lechia moze Nas zabiegac co przy "checiach" Naszych grajkow moze faktycznie skonczyc sie nie za wesolo. Chcialbym powiedziec ze licze na dobra gre i punkty ale prawda jest taka ze remis biore w ciemno.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wazonik1906 (Post 995944)
Ale niestety remis bedzie oznaczał zę odpadamy z walki o MP. A kiedy jak nie teraz nasi grajkowie się mają przełamać. Mecz przyjaźni fantastyczna atmosfera, oni tylko muszą się poziomem dostosować do kibiców jakich mają i o wynik możemy być spokojni:-p

A to My jeszcze walczymy o mistrzostwo?? Mi sie wydaje ze o MP mozemy zapomniec spokojnie w obecniej sytuacji i moze za rok znow o nim pomyslec.

63.5 Kg 19.10.2010 15:00

Ale panowie po co My w ogole liczymy i mowimy o jakims mistrzostwie czy cos??

Wisła musialaby wygrac na pozostalych 21 kolejek az 17 meczow...

Wtedy mamy 63 pkt. co moze dac mistzra.
Wiec wrocmy na ziemie ,czyli mamy kolejny mecz do rozegrania w tym przegranym sezonie.

Typuje 0-1 dla Lechii...

KamAr 19.10.2010 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 995956)
Ale panowie po co My w ogole liczymy i mowimy o jakims mistrzostwie czy cos??

Ten sezon jest tak dziwny, że osobiście uważam, że jeszcze nic straconego. Z całym szacunkiem dla Lechii, ale nie wydaje mi się, aby zawodnicy z Gdańska do końca sezonu grali tak dobrze jak teraz. Z Koroną podobnie. Jagiellonia pewnie też zgubi jakieś punkty, więc jak dla mnie dalej mistrzostwo jest realne.
Oczywiście z każdym kolejnym meczem w którym tracimy ważne punkty szansa na majstra drastycznie maleje...Więc z Lechią zwycięstwo musi być.

wazonik1906 19.10.2010 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamAr (Post 995963)
Ten sezon jest tak dziwny, że osobiście uważam, że jeszcze nic straconego. Z całym szacunkiem dla Lechii, ale nie wydaje mi się, aby zawodnicy z Gdańska do końca sezonu grali tak dobrze jak teraz. Z Koroną podobnie. Jagiellonia pewnie też zgubi jakieś punkty, więc jak dla mnie dalej mistrzostwo jest realne.
Oczywiście z każdym kolejnym meczem w którym tracimy ważne punkty szansa na majstra drastycznie maleje...Więc z Lechią zwycięstwo musi być.

Zgadzam sią w 100 % z KamAr. Drużyny które obecnie przewodzą tabeli wg mnie nie są jeszcze gotowe aby wywalczyć MP. Z każda kolejką presja bedzie u nich wzrastać i raczej nie wytrzymają tempa z początku sezonu.
co do składu: Jovanić- Pi. Brożek, Cleber, Chavez, Branco - Małecki Sobolewski Jirsak Garguła Kirm - Pa Brożek

arti 19.10.2010 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamAr (Post 995963)
Ten sezon jest tak dziwny, że osobiście uważam, że jeszcze nic straconego. Z całym szacunkiem dla Lechii, ale nie wydaje mi się, aby zawodnicy z Gdańska do końca sezonu grali tak dobrze jak teraz. Z Koroną podobnie. Jagiellonia pewnie też zgubi jakieś punkty, więc jak dla mnie dalej mistrzostwo jest realne.
Oczywiście z każdym kolejnym meczem w którym tracimy ważne punkty szansa na majstra drastycznie maleje...Więc z Lechią zwycięstwo musi być.

Ale jeśli chodzi o nas to mamy 10pkt do Jagiellonii. Jak mielibyśmy je odrobić przy takiej grze i zawodnikach o takim potencjale - nie mam pojęcia. Przypominam, że wiosną sklepaliśmy tą Lechię i to w Hucie bodaj 3-0 (co prawda 3 dni później też "u siebie" dostaliśmy 3-1 w PP...).
Jeśli jednak mamy jeszcze chociaż marzenia o miejscu na pudle na koniec sezonu to trzeba wreszcie zacząć wygrywać.

sandbender 19.10.2010 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wazonik1906 (Post 995944)
Mecz przyjaźni fantastyczna atmosfera, oni tylko muszą się poziomem dostosować do kibiców jakich mają i o wynik możemy być spokojni:-p

Śmiem wątpić czy mecz zgodowy to jest akurat mecz na przełamanie. Dla kibiców święto.
Ale piłkarze przez pół meczu będa słyszeć "Lechia" również w momentach kiedy Lechia będzie ich cisnąć.

AYALA 19.10.2010 17:10

skoro chłopakom z MESY idzie tak dobrze to licze że Maaskant wykaze sie odwagą i wprowadzi 2-3 młodych zawodników z tej drużyny a nie będzie stawiał na zawodników majacych swoje najlepsze lata daaaaawno za sobą

Robek 19.10.2010 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 996029)
skoro chłopakom z MESY idzie tak dobrze to licze że Maaskant wykaze sie odwagą i wprowadzi 2-3 młodych zawodników z tej drużyny a nie będzie stawiał na zawodników majacych swoje najlepsze lata daaaaawno za sobą

Ja śmiem wątpić czy sie zdecyduje na ten krok
skoro Maaskant ma wygrywac tu i teraz a nie eksperymentoać a szkoda
bo z tej mąki to chleba pewnie nie będzie:evil:

KamAr 19.10.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 995993)
Ale jeśli chodzi o nas to mamy 10pkt do Jagiellonii. Jak mielibyśmy je odrobić przy takiej grze i zawodnikach o takim potencjale - nie mam pojęcia. Przypominam, że wiosną sklepaliśmy tą Lechię i to w Hucie bodaj 3-0 (co prawda 3 dni później też "u siebie" dostaliśmy 3-1 w PP...).
Jeśli jednak mamy jeszcze chociaż marzenia o miejscu na pudle na koniec sezonu to trzeba wreszcie zacząć wygrywać.


Potencjał mamy. Nie mamy formy. I w tym jest problem. No oczywiście, że podstawa to pewne trzy punkty w najbliższych meczach.

PhantomRanger 19.10.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wazonik1906 (Post 995944)
Ale niestety remis bedzie oznaczał zę odpadamy z walki o MP. A kiedy jak nie teraz nasi grajkowie się mają przełamać. Mecz przyjaźni fantastyczna atmosfera, oni tylko muszą się poziomem dostosować do kibiców jakich mają i o wynik możemy być spokojni:-p

My już od połowy września o nie przestaliśmy grać. Teraz liczy się, aby nie spaść poniżej 10 miejsca.

63.5 Kg 19.10.2010 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 996029)
skoro chłopakom z MESY idzie tak dobrze to licze że Maaskant wykaze sie odwagą i wprowadzi 2-3 młodych zawodników z tej drużyny a nie będzie stawiał na zawodników majacych swoje najlepsze lata daaaaawno za sobą

To boje sie ze bedzie cala nowa 11-stka :foch:

Arturo Qr2nów 19.10.2010 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 996029)
skoro chłopakom z MESY idzie tak dobrze to licze że Maaskant wykaze sie odwagą i wprowadzi 2-3 młodych zawodników z tej drużyny a nie będzie stawiał na zawodników majacych swoje najlepsze lata daaaaawno za sobą

Jesteś bratem, ojcem lub kumplem kogoś z MESY, a może w ogóle jej zawodnikiem? To tak pół żartem - bez napinki. Ktoś z MESY na pewno jest wart wypróbowania gry w pierwszym składzie, ale nie 2-3 zawodników naraz. Młodym dobrze idzie, nie przeczę, ale poziom MESY nie odbiega od poziomu rozgrywek w IV lidze.

mIcHaL666 19.10.2010 21:04

Mam do odstąpienia karnet na mecz z Lechią, gdyż nie dam rady być. Piszcie na PW, koło północy sprawdzę, odbiór jutro w okolicach Kapelanki o każdej porze przed 13. Warunkiem jest zostawienie mi dowodu, który oddam w przyszłym tygodniu w zamian za zwrot karnetu :].

dj_ibutti 19.10.2010 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 996120)
Jesteś bratem, ojcem lub kumplem kogoś z MESY, a może w ogóle jej zawodnikiem? To tak pół żartem - bez napinki. Ktoś z MESY na pewno jest wart wypróbowania gry w pierwszym składzie, ale nie 2-3 zawodników naraz. Młodym dobrze idzie, nie przeczę, ale poziom MESY nie odbiega od poziomu rozgrywek w IV lidze.

Akurat często bywam i na jednym i na drugim. Czytaj: MESIE i IV lidze, i pozwolę sie z Tobą nie zgodzić. Poziom rozgrywek ma g... do rzeczy, bo albo umiesz dokładnie dośrodkować, albo nie umiesz. A śmiem twierdzić, że chłopaki z MESY dośrodkowują lepiej od naszych skrzydłowych.

KamAr 19.10.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 996152)
Akurat często bywam i na jednym i na drugim. Czytaj: MESIE i IV lidze, i pozwolę sie z Tobą nie zgodzić. Poziom rozgrywek ma g... do rzeczy, bo albo umiesz dokładnie dośrodkować, albo nie umiesz. A śmiem twierdzić, że chłopaki z MESY dośrodkowują lepiej od naszych skrzydłowych.

Ale nie mają obycia i odpowiedniego doświadczenia w Ekstraklasie. Oczywiście, jestem jak najbardziej za tym, żeby powoli wprowadzać młodych (bo ktoś gdzieś kiedyś powiedział pewna prawdę, że w Polsce zawodnik 25 letni jest uwazany za juniora i przyszły talent na miarę reprezentacji, a na zachodzie taki piłkarz już reprezentuje swój najlepszy poziom), ale jak mówił kolega wcześniej - powoli. Zresztą ja wciąż wierze ,że niektórzy nasi grajkowie jeszcze wiele pokażą w tym sezonie...

Arturo Qr2nów 19.10.2010 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 996152)
Akurat często bywam i na jednym i na drugim. Czytaj: MESIE i IV lidze, i pozwolę sie z Tobą nie zgodzić. Poziom rozgrywek ma g... do rzeczy, bo albo umiesz dokładnie dośrodkować, albo nie umiesz. A śmiem twierdzić, że chłopaki z MESY dośrodkowują lepiej od naszych skrzydłowych.

Ale co innego dośrodkowanie mając wokół siebie 10m. przestrzeni z truchtu, a co innego wrzucenie w biegu w asyście rywala. Abstrahując, to i w Ekstraklasie takie coś jest rzadkością jednak poziom oraz napięcie mają tu wiele do rzeczy. Jak mówiłem można pozwolić zagrać wyróżniającemu się chłopakowi np. przez miesiąc Chrapek jest wiodącą postacią w MESIE, to w nagrodę wchodzi w meczu w podstawowej "11" i można tak co miesiąc. Jeśli się sprawdzi zostaje z pierwszą drużyną. Chłopaki oczywiście muszą widzieć sens trenowania i rozwijania się, muszą mieć także jasno nakreślone wymagania oraz system nagradzania i karania. Mimo wszystko jak coś spieprzą w pierwszej drużynie, to dobrze by było żeby za takim chłopakiem stał np Sobol, a nie Rado.

KOMINEK 19.10.2010 22:11

Jeśli Lechia przyjedzie wygrać za wszelką cenę to mamy szansę wygrać po jakiejś kontrze.

Jeśli przyjadą po remis z myślą żę może uda się wbić jakąś bramkę to mecz będzie dla nas bardzo trudny . Opcja remisowa jest bardziej prawdopodobna. Wtedy my prowadziwy atakpozycyjny który pewnie będzie się załamywał przy ich polu karnym.

Lechię będą niosły zwycięstwa i świdomośc że jeśli nawet przegra to nic się nie stanie.

My musimy wygrać a nieść to nas już dawno nie ma co.

Wojtas 19.10.2010 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 996165)
Jeśli Lechia przyjedzie wygrać za wszelką cenę to mamy szansę wygrać po jakiejś kontrze.

Jeśli przyjadą po remis z myślą żę może uda się wbić jakąś bramkę to mecz będzie dla nas bardzo trudny . Opcja remisowa jest bardziej prawdopodobna. Wtedy my prowadziwy atakpozycyjny który pewnie będzie się załamywał przy ich polu karnym.

Lechię będą niosły zwycięstwa i świdomośc że jeśli nawet przegra to nic się nie stanie.

My musimy wygrać a nieść to nas już dawno nie ma co.




no wlasnie,teraz to my nastawiamy sie na kontry i niec sie rywale martwią :D

nie myslalem ze tak bedzie,zeby na R22 liczyc na kontry itd ,do czego to doszlo panowie

ale jest jak jest ,wynik wg mnie jest sprawa otwartą ,choc Lechia jest faworytem.

Arturo Qr2nów 19.10.2010 23:48

Wątpię żeby Lechia zagrała bardzo otwartą piłkę umożliwiając nam kontry. Jeśli zatem my też nastawimy się na obronę, to jak? Piłka sobie będzie leżała na środku boiska, czy pobawimy się w strzelanie z połowy? Niech grają piłką, tylko przy tym więcej biegają, będą ruchliwi i niech więcej zawodników angażuje się w akcje ofensywne, niech więcej ich wchodzi w pole karne na wrzutki, a nie sam Brożek wśród 5 obrońców.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl