Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. Kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 26 września niedziela godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7618)

Hrluc 21.09.2010 10:23

Cieszy to,że Brozio strzela.Bełchatów to żadna potęga i rozjedziemy ich jak na mój gust :)

Feniks1983 21.09.2010 11:46

Witam,

Belchatow faktycznie u nich ostatnimi czasy nam nie lezal i tym razem wedlug mnie bedzie ciezko. Owszem ostatnio i GKS troche spuscil z tonu z forma ale i tak nadal jest to poukadany madrze zespol z groznymi skrzydlami i Zewlakowem na szpicy. Obrona tez wcale zle nie wyglada wiec trzeba bedzie sie troszke pomeczyc. Jednak mysle ze Nasza druzyna powoli sie zgrywa, z przodu dzieki Riosowi i Boukhariemu mozemy troche kombinacyjnie pograc, wymienic kilka pilek, pomysl z Kirmem w srodku wydaje sie byc dobry, nawet sprobowalbym go zamaist Zurawia ustawic. No ale zobaczymy jak bedzie i licze ze jednak uda sie 3 punkty przywiesc do Krakowa.



Pozdr

kamilo584 21.09.2010 15:38

Mam pytanie .czy na mecz do bełchatowa wybierają sie nasi kibice

MłodePokolenie 21.09.2010 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilo584 (Post 984210)
Mam pytanie .czy na mecz do bełchatowa wybierają sie nasi kibice

Oczywiście. Przyznano nam 384 bilety.

blanco 21.09.2010 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 984211)
Oczywiście. Przyznano nam 384 bilety.

Czyli z tego co pamiętam dokładnie tyle samo co rok temu ;)

spinna 24.09.2010 15:58

http://kiks.tv/2010/09/maaskant-male...byc-cierpliwy/

Maaskant przed meczem z GKS Bełchatów.

moskit 24.09.2010 20:52

http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...d-belchatowem/ - masskant przed bełchatowem

mic 24.09.2010 22:04

Fajnie jakby z Belchatowem zagral Kurto. Skoro mamy juz podpisanego Branco i jest certyfikat, to pewnie zastapi na prawej Cikos'a. Nigdy nam tam nie szlo, wiec stawiam na wymeczone 1:0 albo 2:1.

KaRaSTSW 24.09.2010 22:05

Za czerwona kartke jest pauza na dwa czy jeden mecz ?

mic 24.09.2010 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 985920)
Za czerwona kartke jest pauza na dwa czy jeden mecz ?

Zalezy. Jezeli to zwykly faul to jeden mecz. Jezeli jakies chamskie zagranie to zbiera sie cala komisja i ustalaja

Pawelek bedzie mogl juz grac

tofik 24.09.2010 22:11

Mam obawy co do tego spotkania. Drużyna niestety nie gra tak jakbyśmy tego chcieli. Proporcje między obroną, a atakiem są zachwiane i to mocno. Co się rzuca w oczy: brak szybkiego odbioru piłki, wolne przechodzenie z ataku do obrony w momencie straty piłki. Zostawiamy za dużo miejsca przeciwnikowi, który łatwo podchodzi w nasze pole karne. Nie wspominam o takich prozaicznych aspektach jak krycie przy wrzutkach, słaba dyspozycja indywidualna Clebera itd.
Pewnie powtórzy się scenariusz z Białego. My posiadamy piłkę, a oni jadą kontrami. Słyszę, że nie zagra ani Branco, ani Piotr Brożek. Łatwo nie będzie. Obstawiam remis.

KaRaSTSW 24.09.2010 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 985923)
Zalezy. Jezeli to zwykly faul to jeden mecz. Jezeli jakies chamskie zagranie to zbiera sie cala komisja i ustalaja

Pawelek bedzie mogl juz grac

O to mi własnie chodziło :) Nie byłem pewny tego czy czasem nie 2 mecze.
Dzieki.

Mamba 24.09.2010 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 985919)
Skoro mamy juz podpisanego Branco i jest certyfikat, to pewnie zastapi na prawej Cikos'a.

Jeśli miałby zagrać to chyba raczej na lewej obronie, Maaskant nie będzie grał tam wiecznie Palijciem. Piotra póki co nie liczę :)

Kryniu 24.09.2010 23:15

Myślę że Branco zagra jutro w podstawowej jedenastce. Trenuje u nas od jakiegoś czasu więc trener miał okazję mu się przyjrzeć a skoro zgodził się na podpisanie z nim umowy to znaczy że się sprawdza. Mam nadzieję że okaże się dobrym graczem bo w obronie mamy problemy.

Arturo Qr2nów 24.09.2010 23:32

Mecz (jak każdy w tej rundzie zresztą) pewnie łatwy nie będzie. Dziś w ciemno biorę każde zwycięstwo. Skład? Może taki...
----------Jovanic----------
-----Bunoza-Chavez-----
Cikos-----------------Paljic
-------Branco-Wilk--------
---------Boukhari----------
-----Rios----------Kirm----
-----------Brożek----------

Kwestia tego w jakiej formie jest nowy nabytek ;)

Ravers 25.09.2010 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 985968)
----------Jovanic----------
-----Bunoza-Chavez-----
Cikos-----------------Paljic
-------Branco-Wilk--------
---------Boukhari----------
-----Rios----------Kirm----
-----------Brożek----------

Myślałem o takim samym składzie,tylko pozycję Kirma zamienić z pozycją Boukhariego.

A co do meczu to TYLKO ZWYCIĘSTWO! Nie ważne ile,nie ważne jak,byle dociągnąć tą rundę z jak najmniejszą stratą do lidera.

vote-for-mikey 25.09.2010 11:08

taki skład pewnie wybiegnie jutro.
Pawełek
Cikos - Cleber - Bunoza - Paljic
Sobol - Wilk
Rios - Żurawski - Boukhari
Brożek
osobiście wolałbym:
Pawełek
Cikosz - Cleber - Bunoza - Brożek/Branco
Sobol - Wilk
Rios - Boukhari - Paljić
Brożek

lew obrona - zależy od tego w jakiej są formie, przyznam się, nie mam bladego pojęcia ;)

KaluUche 25.09.2010 11:19

-------------------- Jovanic ---------------
----------------Chavez----Bunoza---------------
-------Cikos-----------------------------Paljic(branco)-----
----------------Sobol-----Jirsak-------------------
-------Rios--------Żurawski---------Boukhari-----
-------------------Brożek-----------------------------------

Myśle , że to było by najlepsze ustawienie :) ale ja nie prowadzę treningów z chłopakami więc nie wiem kto aktualnie może być w najlepszej dyspozycji a ławkę mamy długą i wyrównaną :)

Alexander94 25.09.2010 21:33

bramkarze: Milan Jovanić, Mariusz Pawełek
obrońcy: Serge Branco, Piotr Brożek, Gordan Bunoza, Osman Chavez, Erik Cikos, Cleber
pomocnicy: Nourdin Boukhari, Tomas Jirsak, Dragan Paljić, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk
napastnicy: Rafał Boguski, Paweł Brożek, Patryk Małecki, Andres Rios, Maciej Żurawski
Trochę smuci,że w kadrze tylko 8 Polaków. Oczywiście nic nie mam do zagranicznych piłkarz Wisły, wszystkich bardzo szanuję, ale jednak wolałbym, żeby stosunek Polaków do obcokrajowców był trochę lepszy na korzyść tych pierwszych.
Ale wiadomo, trener nie patrzy na narodowość, tylko na to, kto jest obecnie w najlepszej formie ;).
Co do meczu to GKS na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem. Przy odrobinie szczęścia mogą być nawet liderem po kolejce.
Ale oczywiście wierzę w wygraną i nieistotne czy strzeli Polak, Argentyńczyk, czy Marokańczyk ;D.

tofik 25.09.2010 23:13

Polaków będzie brakować we wszystkich klubach. Bo tych potrafiących na prawdę grać w piłke, na poziomie pucharów europejskich można policzyć na palcach jednej ręki.
To są efekty działania polskiego szkolenia. Kluby się tym nie przejmowały, wegetowały z roku na rok. Mówiąc sobie " Jakoś to będzie" a teraz kolejne pokolenia zbierają plony tej "pracy".
Dlatego niestety nie możemy liczyć w najbliższym czasie na Polaków. Ich w kadrze jest mało, a będzie jeszcze mniej. Z resztą popatrzmy na kluby w Anglii czy Włoszech. Piłkarzy rodzimych mają zdolniejszych, ale żeby świętować triumfy i tak kadry musza opierać na zaciągu zagranicznym. Tylko proporcje inne. Oni to robią, by wygrywać, a my, by zacząć się liczyć na poziomie eliminacji.

crapmaster 26.09.2010 00:23

Ja bym wpuscil Patryka od 1. minuty. Poprostu zasluguje na to.

rafalek 26.09.2010 00:26

Czym zasługuje? Tym, że od razu poleciał do gazet wypłakać się że nie gra?

crapmaster 26.09.2010 01:44

Nie, nie tym
Zasluguje forma ktora pokazal w meczach w ktorych dostal szanse

AS82 26.09.2010 05:05

Podobnie jak przed meczem z Jagą ,celuje w 1 punkt, ale 1-0 dla TS też może być . Najbardziej obawiam sie Żewłakowa ,u Nas licze na Riosa co staje sie powoli rutyną no i Paweł Brożek jest chyba w formie :p

Acapelo 26.09.2010 05:14

-----------------Brozek----------------
----Boukhari------Rios---------Kirm--
----------Sobol---------Wilk-----------
Brozek---Bunoza--Cleber---Branco
-----------------Jovanic----------------

63.5 Kg 26.09.2010 08:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crapmaster (Post 986469)
Nie, nie tym
Zasluguje forma ktora pokazal w meczach w ktorych dostal szanse


Jaka forme pokazal??

Proud 26.09.2010 09:45

Kirm jest kontuzjowany. Nie ma go w 18tce meczowej.

*Michael* 26.09.2010 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 986460)
Czym zasługuje? Tym, że od razu poleciał do gazet wypłakać się że nie gra?

No chyba słabo że poleciał... co myślisz ze jak cos pisze o jakimś piłkarzu ze nie gra to ten oto zawodnik idzie do mediów o tym mówić?? chyba zartujesz kolego.

To media widza ze gwiazda "bo za taka nalezy uważać Patryka za swoje umiejętności" nie gra to już coś jest nie tak i żeby było o czym pisac to robią wywiady albo je nawet zmyślają... myślisz ze jak jest..

Baala 26.09.2010 10:25

-------------------- Jovanic ---------------
----------------Cleber----Bunoza---------------
-------Branco-----------------------------Brożek)-----
----------------Sobol-----Wilk-------------------
-------Rios--------Żurawski---------Boukhari-----
-------------------Brożek-----------------------------------

westersyl 26.09.2010 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crapmaster (Post 986469)
Nie, nie tym
Zasluguje forma ktora pokazal w meczach w ktorych dostal szanse

Co pokazał ? Że gubi się w najprostszych schematach taktycznych ? W ostaniach dwóch meczach tylko knocił... Szedł do lini z piłką po czym był blokowany albo walił w boczną siatkę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl